Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Ekwipunek
Autor Wiadomość
yaotzin  
Forumowy prawiczek


Wiek: 36
Dołączył: 08 Sie 2010
Posty: 15
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon 18 Lip, 2011   

niczego nie potrzebowałem, bo wszystko wziąłem ze sobą, a oto lista:
1. Pasta do zębów (szczoteczki zapomniałem, ale palec na tymczasowe zastępstwo daje radę. :P Możesz też z rana przepłukać usta piwem (opcjonalnie) )
2. Buty (zgubiłem na polu, ale znalazłem tego samego dnia lepsze, wygodniejsze; swoje znalazłem dnia ostatniego, znaleźne odniosłem w miejsce gdzie je znalazłem [dzięki Ci dobry człowieku ex właścicielu] )
3. Skarpetek i majtek tyle ile dni, ale mój kumpel w jednych przyjechał i wrócił, więc jak widać z jednym egzemplarzem da się radę wyżyć.
4. Kasa - bez niej ani rusz. Przyda się zawsze. Aaa i pamiętaj, że przeważnie ile się weźmie tyle się wyda/zgubi. :P
5. Bluza najlepiej z kapturem ( można z niego zrobić poduszkę ).
6. Namiot się przydaje chodź spałem jedną noc w nie swoim, a innym razem kogoś przenocowaliśmy.
7. Śpiwór w nocy ratuje życie, bo bywa chłodniej, ale jak padniesz na niego, bo nie dasz rady wejść do środka (te zamki projektował jakiś niezwykle zręczny i trzeźwy geniusz) dasz radę.
8. Miałem dwie koszulki, spodenki krótkie i długie, ale kumpel wyżył z jedną koszulką i jednych spodniach 3/4. Aha i jak zamierzasz srogo pogować, to licz się z tym, że ciuchy mogą całe z Wood'a nie wrócić.
9. Przydają się dokumenty, (bierz tylko te niezbędne.) ale uważaj, żeby nie zgubić! Chodź są ośrodki trudniące się oddawaniem rzeczy zagubionych, to nie zawsze Nasza zguba się znajdzie, gdyż będąc w weselszym stanie można zrobić sobie psikusa i zakopać je pod jakimś namiotem...
10.Plecak (w czymś trzeba piwo ze sklepu nosić; i inne rzeczy też)
11. Coś na deszcz. Najlepiej jakaś tania pelerynka. Są takie za 1zł. (najlepiej nie nosić jej kiedy nie pada, bo może się zgubić/zniszczyć i jak już będzie potrzebna, to dupa w krzakach).
12. Jak mieszkasz z rodzicami bierz żarcia ile się da. :) Jak nie przejesz sama, na pewno się ktoś chętny znajdzie. :)
13. Mydło jakieś możesz wziąć jak jesteś czyścioszkiem; Ya zapomniałem, ale zdobyłem już na miejscu.

Taki ekwipunek zapewni Ci przeżycie.
 
 
nefertiti  
Forumowy prawiczek

Wiek: 31
Dołączyła: 29 Cze 2011
Posty: 22
Skąd: Lublin
Wysłany: Czw 21 Lip, 2011   

kiedy się zacząć pakować żeby było git? 8-)
 
 
Tysk1e  
Rozkręca sie


Wiek: 34
Dołączył: 18 Lip 2011
Posty: 135
Skąd: Sie biorą dzieci
Wysłany: Czw 21 Lip, 2011   

papier toaletowy!!!! to podstawa
 
 
 
Dzihu  
Forumowy prawiczek


Wiek: 30
Dołączyła: 21 Lip 2011
Posty: 12
Skąd: Marienburg
Wysłany: Czw 21 Lip, 2011   

Jeśli bielizna, to tylko czarna lub brązowa, żeby potem nie było, że się nigdy nie dopierze!
 
 
 
m20  
Rozkręca sie

Wiek: 33
Dołączył: 20 Lip 2011
Posty: 169
Skąd: z Internetu
Wysłany: Czw 21 Lip, 2011   

Przydaje się też taka torebka na pasku zwana w niektórych kręgach "pederastką". Można tam upchać rzeczy, które mogą być potrzebne w nagłym wypadku, kiedy mamy daleko do namiotu, czyli np latarkę (jakby trzeba było obadać stan toika w nocy), papier toaletowy, ew gumki. :-o
 
 
leith  
Coś już napisał
destrojer!


Wiek: 30
Dołączyła: 17 Lip 2010
Posty: 73
Skąd: Koszalin
Wysłany: Czw 21 Lip, 2011   

ja polecam rolkę ręcznika papierowego. Niby nic, ale przyda sie do wytarcia kaźdego upierdliwego syfu, np. rozsmarowanego po namiocie pasztetu czy rozlanego na karimatę piwa...
 
 
 
pauli  
Rozkręca sie
hej hej chyba śni mi się życie!


Wiek: 29
Dołączyła: 08 Lip 2011
Posty: 100
Skąd: Polkowice/Wrocław
Wysłany: Czw 21 Lip, 2011   

Myślę, że najwygodniejszą "torebeczką" będzie nerka, bo jak dobrze się założy to i w pogo bez skrępowania można z nią skakać, no i nie ma siły żeby zgubić.
 
 
 
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Czw 21 Lip, 2011   

pedałka bardziej się przydaje na pieniądze i dokumenty ;-) niż gumy i latarynę
 
 
 
muzyk  
Coś już napisał
Fajni jesteście, hej ! :d


Wiek: 29
Dołączył: 12 Lip 2011
Posty: 58
Skąd: Kobyłka
Wysłany: Czw 21 Lip, 2011   

pauli napisał/a:
Myślę, że najwygodniejszą "torebeczką" będzie nerka, bo jak dobrze się założy to i w pogo bez skrępowania można z nią skakać, no i nie ma siły żeby zgubić.


Kiedyś byłem świadkiem, jak taką nerkę łatwo odpiąć i nikomu nie polecam. No chyba, że macie jakieś czarodziejskie zapinki :).
 
 
m20  
Rozkręca sie

Wiek: 33
Dołączył: 20 Lip 2011
Posty: 169
Skąd: z Internetu
Wysłany: Czw 21 Lip, 2011   

Sister Midnight napisał/a:
pedałka bardziej się przydaje na pieniądze i dokumenty ;-) niż gumy i latarynę

Ja pieniądze i dokumenty trzymam w portfelu na łańcuchu. :) Latarkę mam małą i z tego co zapamiętałem, przydała się kilka razy wieczorem właśnie, jak trzeba było zrobić inspekcję zaplecza sanitarnego. :D

muzyk napisał/a:
Kiedyś byłem świadkiem, jak taką nerkę łatwo odpiąć i nikomu nie polecam. No chyba, że macie jakieś czarodziejskie zapinki :).

Wystarczy wpuścić pasek z pederastki w szlufki od spodni i od razu jest bezpieczniej. :)
 
 
Viking  
Typowy spamer
I swój żywot przed nicością ratuje


Wiek: 48
Dołączył: 19 Lip 2011
Posty: 1009
Skąd: South Pomerania
Wysłany: Nie 24 Lip, 2011   

Czy warto brać jakąś folię na namiot w razie deszczu? Mało biwakowałem także nie wiem czy ogólnie przemakają?
 
 
maciek150494  
Forumowy prawiczek
http://profile.imageshack.us/user/maciek666666


Wiek: 29
Dołączył: 09 Lip 2010
Posty: 29
Skąd: bytnica
Wysłany: Nie 24 Lip, 2011   

Viking napisał/a:
Czy warto brać jakąś folię na namiot w razie deszczu? Mało biwakowałem także nie wiem czy ogólnie przemakają?
folię lepiej wziąć bo suszenie namiotu lub spanie pod mokrym śpiworem jest raczej niewygodne ;p a folia to nie jest duży wydatek ani ciężar ;p
 
 
 
tom_blake  
Coś już napisał


Dołączył: 02 Maj 2011
Posty: 86
Skąd: z Marsa
Wysłany: Nie 24 Lip, 2011   

dobra jest folia malarska, duża, tania i szczelna. ;]
 
 
Viking  
Typowy spamer
I swój żywot przed nicością ratuje


Wiek: 48
Dołączył: 19 Lip 2011
Posty: 1009
Skąd: South Pomerania
Wysłany: Nie 24 Lip, 2011   

Tak zrobię i zakupię folię.
 
 
muzyk  
Coś już napisał
Fajni jesteście, hej ! :d


Wiek: 29
Dołączył: 12 Lip 2011
Posty: 58
Skąd: Kobyłka
Wysłany: Nie 24 Lip, 2011   

Co do folii malarskiej, to może mi ktoś powiedzieć jak to wygląda? Znaczy w sensie, bo jeśli jest duża, to jest jakoś ładnie spakowana czy co? Żeby łatwo przyczepić do kostki, czy coś :).
 
 
krylas  
Rozkręca sie

Wiek: 31
Dołączył: 11 Lip 2011
Posty: 154
Skąd: Lublin
Wysłany: Nie 24 Lip, 2011   

jak książka ;) albo złożony kocyk.. tak wygląda zapakowana
 
 
m20  
Rozkręca sie

Wiek: 33
Dołączył: 20 Lip 2011
Posty: 169
Skąd: z Internetu
Wysłany: Nie 24 Lip, 2011   

A ja słyszałem, że folia malarska jest za cienka i że łatwo się rwie. :-?
 
 
_Szajba_  
Na pewno offtopuje
Domokrążca

Wiek: 40
Dołączył: 01 Lip 2011
Posty: 697
Skąd: Newtonmore
Wysłany: Nie 24 Lip, 2011   

Ja nie wiem. Ludzkie nierozgarnięcie i lenistwo mnie dobija. To taki straszny problem wejść na Google czy Allegro i sprawdzić jak to wygląda na zdjęciu?? No ludzie. Litości. Ja rozumiem pytać się o rzeczy, których nie można znaleźć w internecie jak np. atmosfera, kradzieże , co zabrać , ale juz jak wygląda złożona folia malarska to sobie chyba można samemu sprawdzić. Jak jeżdżą pociągi też można sprawdzić samemu. Ile czasu zabiera podróż też można sobie sprawdzić samemu. Nawet jebane menu w gastro można sobie sprawdzić. Tylko, kurwa nikomu się nie chce. I nie rozumiem tego, bo szybciej jest takie rzeczy wyszukać w necie niż czekać, aż ktoś łaskawie raczy odpowiedzieć.
 
 
 
muzyk  
Coś już napisał
Fajni jesteście, hej ! :d


Wiek: 29
Dołączył: 12 Lip 2011
Posty: 58
Skąd: Kobyłka
Wysłany: Nie 24 Lip, 2011   

Jednak komuś się chcę wejść i rozpisać się na ten temat. Jaka jest atmosfera też mogę znaleźć w internecie, o kradzieżach też. To tutaj powinna być cisza, bo wszystko da się znaleźć?
 
 
Dahomej  
Administrator
vel.Grześ


Wiek: 35
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 1895
Skąd: Rio/Wrocław
Wysłany: Nie 24 Lip, 2011   

m20 napisał/a:
A ja słyszałem, że folia malarska jest za cienka i że łatwo się rwie


To sobie kup budowlaną, ona jest grubsza. ;-) jak się ją dobrze rozłoży, to spełnia swoją rolę w 100%. :-)
 
 
_Szajba_  
Na pewno offtopuje
Domokrążca

Wiek: 40
Dołączył: 01 Lip 2011
Posty: 697
Skąd: Newtonmore
Wysłany: Nie 24 Lip, 2011   

Ja myślałem, że forum jest by wymieniać poglądy na jakiś wspólny temat, organizować się jako grupa itp. , ale jak zwykle byłem w błędzie. Strasznie przepraszam za moją poprzednią wypowiedź.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group