Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Do kiedy samochodem na pole namiotowe?
Autor Wiadomość
poster  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 04 Lip 2011
Posty: 1
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon 04 Lip, 2011   Do kiedy samochodem na pole namiotowe?

Witam. Z góry przepraszam jeśli temat już gdzieś się przewinął. Naprawdę starałem się znaleźć...

Posiada może ktoś informacje do kiedy można swobodnie wjechać samochodem na pole namiotowe?
 
 
kghm  
Forumowy prawiczek
Świnoujście

Wiek: 34
Dołączył: 28 Cze 2011
Posty: 22
Skąd: Birmingham
Wysłany: Pon 04 Lip, 2011   

Z tego co pamiętam to w tamtym roku można było wjechać na pole do czwartku do zmierzchu, więc jeśli w tym roku nic nie zmienili to w tym roku jako że zaczyna się Woodstock w czwartek a nie piątek to będzie można według mnie wjechać do środy do zmierzchu, ale pewności nie mam.
 
 
 
dezaprobator  
Stara Gwardia

Wiek: 39
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 1832
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Pon 04 Lip, 2011   

Zgadza się.
 
 
 
DŻEMfan  
Coś już napisał
Od PW 2006 do śmierci

Wiek: 27
Dołączył: 26 Maj 2009
Posty: 83
Skąd: Krosno Odrzańskie
Wysłany: Pon 04 Lip, 2011   

Oficjalnie dane kghm się zgadzają ale nieoficjalnie dojazdów można sobie wjeżdżać kiedy się chce, tylko to kosztuje drobną opłatę i nie jest to główna droga tylko boczna dróżka(rok temu jeszcze była bita). Dodam, że wjeżdżam tak od 2007roku i nie było z tego powodu problemów. Jak zaparkujesz gdzieś z boku pola to wyjeżdżasz kiedy chcesz, policja powinna Cię przepuścić i nie robić problemów(ja nie miałem).
 
 
 
ironnia  
Rozkręca sie


Wiek: 31
Dołączyła: 02 Sty 2011
Posty: 272
Skąd: Grudziądz
Wysłany: Pon 04 Lip, 2011   

no ja mam nadzieje , że jeżeli będę 3 to dam rade swobodnie wjechać na pole :]
 
 
 
Hylende  
Forumowy prawiczek

Wiek: 30
Dołączył: 15 Sie 2010
Posty: 12
Skąd: Słupsk
Wysłany: Wto 05 Lip, 2011   

czyli 3 będzie można jeszcze wjechać samochodem?
 
 
smiercionosna  
Forumowy prawiczek
Zaczarowana Tobą


Wiek: 32
Dołączyła: 08 Cze 2011
Posty: 15
Skąd: Dobroszyce
Wysłany: Czw 07 Lip, 2011   

Żeby ułatwić trochę sprawę:

To jest ten wjazd od "tyłu" (czerwona kreska). w zeszłym roku płatny 7 zł za jeden dzień. Wjeżdżasz i wyjeżdżasz kiedy chcesz :) Jedyny szczegół to, że nie wjedziesz na główne pole namiotowe przed sceną, a tylko na obrzeża. I trzeba się troszkę pilnować bo koleiny jak 100 ch** ale jak Audi, a przedtem Golf dał radę to luzik. (W zeszłym roku widziałam kolesia, który się tamtędy cieniasem pchał i przejechał :) )
 
 
krzych1505  
Forumowy prawiczek


Wiek: 33
Dołączył: 16 Lut 2011
Posty: 8
Skąd: P-ń
Wysłany: Wto 26 Lip, 2011   

ja w zeszłym roku jechałęm chyba jeszcze inną drogą, pamiętam że przejechałem jeszcze dalej za tym zjazdem za 7zl, i potem po lasach, nawet dobrymi drogami, nigdzie się nie zakopałem, nie urwałem nic, i wyjechałem za asp na pole i mogłem sobie pojechać w dowolne miejsce :)
 
 
 
m20  
Rozkręca sie

Wiek: 33
Dołączył: 20 Lip 2011
Posty: 169
Skąd: z Internetu
Wysłany: Wto 26 Lip, 2011   

Cytat:
Pamiętajcie, że jeśli chcecie przyjechać na Przystanek Woodstock swoim samochodem i zostawić go na terenie festiwalu, to możecie to zrobić najpóźniej do środy, do godziny 12.00.
W późniejszym czasie (lub wcześniej jeśli pole będzie już przepełnione), wjazd będzie zamknięty. Pamiętajcie także, że jeśli wjedziecie pojazdem na woodstockowe pole, to nie będziecie mogli się nim poruszać aż do niedzielnego poranka.


źródło: http://www.wosp.org.pl/woodstock ;-)
 
 
ruda88  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 30 Lip 2011
Posty: 1
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Sob 30 Lip, 2011   

Siema:) Bylam 2 razy na woodzie, wjezdzalam do lasu, gdzie bylo duzo niemcow, aut i namiotow. ;p Wlasciwie bylo tam luzno. To zawsze te 10 min z buta, ale wciaz ciagnacy sie teren przystanku. Zawsze musielismy zaplacic Panu jakies tam zlotowki, zeby otworzyl szlaban. Czy w tym roku bedzie tak samo? ( w piątek, bo sprawy techniczne nie pozwalaja przyjechać w sr.)

Poza tym, dodzwonilam sie do jakiegos kolesia, ktory mowi, ze ma ogodzony teren 300 m od sceny glownej i koszt takiego postoju to 100 zl. szok.
 
 
Hellix  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 30 Lip 2011
Posty: 1
Skąd: Płock
Wysłany: Sob 30 Lip, 2011   

Witam. Wybieramy się w tym roku ze znajomymi autkiem.
Wie ktoś z was może jak wygląda aktualnie sytuacja na polu?
Będziemy w środę wczesnym rankiem, raczej uda nam się wpakować między namioty, co nie?
 
 
kizia  
Na pewno offtopuje
Lubię ser!


Wiek: 35
Dołączyła: 16 Sty 2011
Posty: 799
Skąd: Koszalin
Wysłany: Sob 30 Lip, 2011   

Ja zawsze przyjeżdżałam na Woodstock dzień przed koncertami (ok. 17) i nie było problemu z miejscem (wręcz przeciwnie, prawie połowa pola była pusta). Nie ma się co przejmować ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group