Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Carlsberg sponsorem
Autor Wiadomość
Raczkins  
Na pewno offtopuje
...po co się bać, skoro w duszy gra muzyka...


Wiek: 36
Dołączyła: 19 Lis 2010
Posty: 628
Skąd: Żywiec
Wysłany: Śro 27 Lip, 2011   

Fogel napisał/a:
postanowiłem że kupię kilka razy i może się do niego przekonam i trza przyznać że zadziałało , jak na początku piłem żeby pić, teraz nawet mi smakuje


też przechodzę na taką strategię od pewnego czasu:D


a co do ceny, to właśnie śmieszne trochę puszka kosztuje tyle samo co w ubiegłym roku Lech (a Lech normalnie w sklepie jest o jakiś 20-30 groszy tańszy od Carlsberga), biorąc pod uwagę jeszcze fakt, że od zeszłego roku wszystkie (prawie) dobra spożywcze poszły w górę o jakieś 10% to wychodzi, że w tym roku zakup limitowanej puszki Carlsberga będzie opłacalny:D
 
 
 
Tysk1e  
Rozkręca sie


Wiek: 34
Dołączył: 18 Lip 2011
Posty: 135
Skąd: Sie biorą dzieci
Wysłany: Śro 27 Lip, 2011   

tak w roli scislosci lech byl 2 lata temu a tyskie rok temu :P nie to zebym sie czepial czy cos :P

jesli chodzi o porownanie ceny do marki i ostatnich zmian w gospodarce to fak jest tanio :)
 
 
 
Viking  
Typowy spamer
I swój żywot przed nicością ratuje


Wiek: 48
Dołączył: 19 Lip 2011
Posty: 1009
Skąd: South Pomerania
Wysłany: Śro 27 Lip, 2011   

Myślę że przy tak dużej sprzedaży cena zawsze może być niższa.
 
 
Azazel  
Forumowy prawiczek
Leń patentowany (pat. 648398)


Wiek: 36
Dołączył: 17 Lip 2011
Posty: 6
Skąd: Skierniewice
Wysłany: Czw 28 Lip, 2011   

http://www.gazetalubuska....OCK01/448232123

"Fantastyczny" news

To tegoroczna nowość. Żeby odebrać piwo, wcześniej trzeba będzie kupić specjalne żetony.

Rośnie wioska piwna. Stoją już namioty, są też białe kontenery, w których będziecie mogli kupić żetony, które później będzie można wymienić na piwo. To tegoroczna nowość. Przypomnijmy, że dwa lata temu żetony wprowadzono na stoiskach gastronomicznych. Po roku zrezygnowano jednak z tego pomysłu.

Żeby kupić żeton, a później odebrać za niego złocisty napój, będziecie musieli pokazać dowód osobisty. I nie ważne, że wyglądacie na pełnoletnich.

W tym roku piwo lane będzie kosztowało 3,30 zł, a puszkowe 3,70 zł.
 
 
 
bimbina  
Forumowy prawiczek


Wiek: 37
Dołączyła: 05 Maj 2011
Posty: 47
Skąd: Gdynia
Wysłany: Czw 28 Lip, 2011   

Co kur#@!? Zetony?? kolejka po zetony.. kolejka po piwo.. Oj piwo bankowo z miasta!!
 
 
Aras666  
Po co tyle piszesz ?
Always look on the bright side of life! :)


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1783
Skąd: Z nikąd
Wysłany: Czw 28 Lip, 2011   

Felas napisał/a:
Nie wyjaśnił jednak jak to zmierzył.


kupujesz alkoholomierz i mierzysz... to kosztuję grosze, więc nie ma problemu
 
 
bohdan  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 25 Lip 2011
Posty: 4
Skąd: Lublin
Wysłany: Czw 28 Lip, 2011   

Cytat:
Żeby kupić żeton, a później odebrać za niego złocisty napój, będziecie musieli pokazać dowód osobisty. I nie ważne, że wyglądacie na pełnoletnich.


- Po co sprawdzać dowód przy zakupie żetonów skoro przy 'odbieraniu' piwa sprawdzą go ponownie? Chyba w celu wydłużenia czasu oczekiwania w kolejkach :/ (no i oczywiście w trosce o trzeźwość uczestników i niepełnoletnich). A 'zbojkotować' ciężko, bo choćby symbolicznie każdy na piwo w specjalnej puszce się skusi..
 
 
wit3k91  
Forumowy prawiczek
"Prawdziwi przyjaciele dźgają Cię od przodu!"


Wiek: 32
Dołączył: 14 Maj 2010
Posty: 16
Skąd: Nowe Grodziczno
Wysłany: Czw 28 Lip, 2011   

śmiech na sali!! tak jak piszecie, nie dość, że stanie w dwóch kolejkach czekach wszystkich którzy zechcą się napić woodstockowego piwa to jak dla mnie cena też jest zaskoczeniem... 3,70 zł za piwo na woodstocku to chyba trochę przesada?! : /
 
 
 
Milimetka  
Forumowy prawiczek


Wiek: 36
Dołączyła: 04 Sie 2009
Posty: 38
Skąd: Sulejówek
Wysłany: Czw 28 Lip, 2011   

Nie spodobało mi się że będzie Carlsberg, nie spodobały mi się żetony i nie spodobała mi się cena piwa :( No nic, jakoś trzeba sobie radzić... Po prostu będę spacerować do miasta :)
 
 
Broda  
Forumowy prawiczek

Wiek: 36
Dołączył: 21 Lip 2011
Posty: 37
Skąd: Szczecin/Poznań
Wysłany: Czw 28 Lip, 2011   

Dobrze, że poinformowali o tym wcześniej, teraz możemy wybrać sobie koncerty, które będzie można poświęcić na stanie w dwóch kolejkach. A potem będzie można iść na interesujący nas występ.

W skrócie: bezsens, głupota, żenada, debilizm, idiotyzm et cetera, et cetera.
 
 
milan  
Po co tyle piszesz ?
freak4life


Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 1854
Skąd: Wrocław
Wysłany: Czw 28 Lip, 2011   

Nie ma to jak uszczęśliwianie ludzi na silę przez kogoś,komu się wydaje,że lepiej wie co dla nas budzie lepsze. :-/
 
 
Wiaderko  
Rozkręca sie

Wiek: 31
Dołączył: 16 Lut 2010
Posty: 247
Skąd: Rybnik
Wysłany: Czw 28 Lip, 2011   

znam gościa który mógłby być moim ojcem... pracuje od dzieciaka jako barman i zna się po prostu na rzeczy ... mówił mi że piwa tzw. chrzczone tak naprawdę chrzczone nie są , to tak naprawdę piwo gorszego gatunku , taki trunek który nie może trafić do zwykłych butelek na pułki w sklepach... ląduje na różnego rodzaju wiejskie czy woodstockowe festy ;p

co do żetonów - organizatorzy rzucają nam kłody pod nogi , ale i tak się tak bardzo nie przejmuje gdyż zakupie tylko i wyłącznie jedną pamiątkową puszkę ;-)
 
 
czarny_mj  
Forumowy prawiczek


Dołączył: 31 Mar 2011
Posty: 23
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw 28 Lip, 2011   

Cena mnie nie przeraża, było to już wiadomo jakiś czas temu a i tak się bałem że będą Ceny jak na innych festiwalach sponsorowanych przez Calrsberga (5zł za 0,4).

Marka piwa również nie jest czymś strasznym. I tak w porównaniu do piw regionalnych to wszystkie piwa z dużych koncernów smakują jak rozwodnione siki.

Ale ŻETONY?!?!?! Jakim cudem Jurek się na to zgodził... Chyba że nawet mu do głowy nie przyszło żeby się o to spytać i uwzględnić to w Kontrakcie... Już raz widzieliśmy jaki poroniony pomysł to jest i niestety wiem jaka to będzie katastrofa... A taki bylem dumny z szybkości z jaką działała wioska piwna. A najgorsze w tym wszystkim jest to że gadać o bojkotowaniu to my tu sobie możemy, a jak przygrzeje słońce to i tak wszyscy się tam potulnie udamy i będziemy stać w tych dwóch kolejkach...
 
 
Tysk1e  
Rozkręca sie


Wiek: 34
Dołączył: 18 Lip 2011
Posty: 135
Skąd: Sie biorą dzieci
Wysłany: Czw 28 Lip, 2011   

wracajac do żetonów to obilo mi sie cos o uszy że wprowadzili czy maja wprowadzic przepis w UE ze na imprezach typu wood nie moze byc oficjalnego przeplywu gotowki za alkochol - czy jakos tak i dla tego sa żetony.

Nie wiem na ile jest to prawda ale bylbym w stanie w to uwierzyc
 
 
 
Viking  
Typowy spamer
I swój żywot przed nicością ratuje


Wiek: 48
Dołączył: 19 Lip 2011
Posty: 1009
Skąd: South Pomerania
Wysłany: Pon 01 Sie, 2011   

W sumie to jak jest z tymi żetonami, one są jakoś podzielone na te piwo z kija i w puszkach ? No bo chyba nie wydaja z nich reszty. ;-)
 
 
Thunderpussy  
Rozkręca sie


Wiek: 32
Dołączył: 07 Kwi 2011
Posty: 228
Skąd: z czwartorzędu
Wysłany: Pon 01 Sie, 2011   

Co te żetony dają? Jaki jest cel, jakie jest zastosowanie tego, że kasę wymieniam na żetony a dopiero żetony na piwo?

No i ludzie, 3,5zł za piwo na festiwalu to nie jest tak drogo, w zeszłym roku tyskacz kosztował 4 zeta, a w tym roku na Jarocinie Lech był za 5 zeta
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group