Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Carlsberg sponsorem
Autor Wiadomość
Udun  
Na pewno offtopuje

Wiek: 46
Dołączył: 04 Sty 2011
Posty: 732
Skąd: Wrocław
Wysłany: Nie 12 Cze, 2011   

...w tamtym roku Tyskie było tańsze w Tesco niż we wiosce piwnej...ciekawe jak będzie teraz...jadę na moto to zapasu nie wezmę...ktoś coś pisał o cenie- a ja nic nie widzę...
 
 
 
Jabłuszko  
Jabłuszek Sandomierski
\,,/(^_^)\,,/


Wiek: 32
Dołączył: 01 Kwi 2011
Posty: 470
Skąd: Dwikozy
Wysłany: Nie 12 Cze, 2011   

Browar ma stac po 3,30 i puszka Woodstock-owa za 3,70 jak dobrze pamiętam.
 
 
 
JackDaniels  
Rozkręca sie
Ja Pierdole Te Warianty Bo Z Zasady Jestem Anty


Wiek: 37
Dołączył: 21 Kwi 2009
Posty: 128
Skąd: Okolice Łodzi
Wysłany: Wto 14 Cze, 2011   

Witam Wszystki9ch ! po roku niepobecnosci!
te siki? 370? chyba zart dobrze ze jest lidl i ich siki za 2 zl
 
 
Udun  
Na pewno offtopuje

Wiek: 46
Dołączył: 04 Sty 2011
Posty: 732
Skąd: Wrocław
Wysłany: Śro 15 Cze, 2011   

...coś dziwnie z Tą ceną - wczoraj na stacji kupiłem 4-pak- fakt siuski- nigdy go nie lubiłem- cena 12zł - czyli wychodzi po 3 zł....to czemu na PW ma być drożej???...
 
 
 
dezaprobator  
Stara Gwardia

Wiek: 39
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 1832
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Śro 15 Cze, 2011   

Czy ja dobrze rozumiem, jesteś zdumiony, że na festiwalu jest drożej ?
 
 
 
Udun  
Na pewno offtopuje

Wiek: 46
Dołączył: 04 Sty 2011
Posty: 732
Skąd: Wrocław
Wysłany: Śro 15 Cze, 2011   

...w sumie- t masz rację...ogólnie wysoka cena piwa mnie zastanawia- w tamtym roku kupiłem Tyskie z 2,3 -chyba- ale w Tesco, bo na PW było 1zł droższe..
 
 
 
FeSTeR  
Po co tyle piszesz ?
Thrash'em All


Wiek: 38
Dołączył: 21 Mar 2009
Posty: 1765
Skąd: Nakło nad Notecią
Wysłany: Śro 15 Cze, 2011   

No bo to jest oczywiste, ze na festiwalu ZAWSZE będzie drożej. Ciesz się, ze tylko złotówkę, bo śmiało mogli by zrobić przebite 100% a i tak znaleźliby się chętni do kupna.
 
 
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Śro 15 Cze, 2011   

ee tam ja i tak w tym roku będę miała zapas wina:D mniejmy nadzieję, że starczy chociaż na 2-3dni. A co do piwa na polu to picie jego w większych ilościach to strata kasy jak na moje..

ale i tak dobrze, że tyskiego nie będzie, uff
 
 
 
Udun  
Na pewno offtopuje

Wiek: 46
Dołączył: 04 Sty 2011
Posty: 732
Skąd: Wrocław
Wysłany: Śro 15 Cze, 2011   

...eee Carlsberg gorszy...
 
 
 
dezaprobator  
Stara Gwardia

Wiek: 39
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 1832
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Śro 15 Cze, 2011   

Jeżdzę 10 lat. Wszystkie woodstockowe piwa od kiedy wprowadzono limitowane puszki to jeden h**. Piwo lane zawsze była tragedia.
 
 
 
tool  
Rozkręca sie

Dołączył: 23 Cze 2009
Posty: 129
Skąd: plock/poznan/wawa
Wysłany: Śro 15 Cze, 2011   

co ty wiesz o zabijaniu... :) tez jezdze z 10 lat i powiem ci ze piwo jest normalne, tyle ze jak zyjesz w tym kurzu, pijesz non stop, to gardlo jest nadwyrezone i przez to kubki smakowe nie dzialaja prawidlowo. Wiem, bo nie rozroznialem po kilku dniach smakow piwa, i nie tylko z namiotu piwnego, ale tez biedronkowego czy ze stacji paliw. Mocne oczywiscie ma bardziej dosadny smak, wiec moze bardziej ci podchodzilo bo cokolwiek czules :)
Nie wiem z kad te teorie spiskowe, ale tam sprzedaja takie samo piwo co w sklepie kupisz, ba nawet lepsze, bo to jest edycja specjalnie na woodstock, wiec data produkcji jest swiezsza niz standardowo sie w sklepach kupuje.
Poza tym, jak by sprzedawali co innego niz na puszce pisze i wyszlo by to na jaw to mogli by zaplacic calkiem przyzwoita kare nie mowiac juz o kilkuset tys wkurzonych klientach. Dlatego browarowi kompletnie nie oplaca sie kombinowac w tym temacie (zwlaszcza ze nie wiem jak mieli by zarobic na tym kantowaniu).
 
 
dezaprobator  
Stara Gwardia

Wiek: 39
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 1832
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Śro 15 Cze, 2011   

tool napisał/a:
co ty wiesz o zabijaniu... :) tez jezdze z 10 lat i powiem ci ze piwo jest normalne, tyle ze jak zyjesz w tym kurzu, pijesz non stop, to gardlo jest nadwyrezone i przez to kubki smakowe nie dzialaja prawidlowo. Wiem, bo nie rozroznialem po kilku dniach smakow piwa, i nie tylko z namiotu piwnego, ale tez biedronkowego czy ze stacji paliw. Mocne oczywiscie ma bardziej dosadny smak, wiec moze bardziej ci podchodzilo bo cokolwiek czules :)

Aby nie być posądzanym o właśnie to o co mnie posądzasz wspominałem specjalnie 2 lata temu zabrałem puszkę z woodstocku i następnego dnia otworzyłem normalne tyskie ze sklepu oraz to woodstockowe. Różnica była kolosalna i własnie na rzecz normalnego piwa ze sklepu.
Piję niechlubnie już od 14 lat i w dodatku nie mało i nauczyłem się rozróżniać piwa, wyczuwam wiele niuansów pomiędzy nimi.
Nikt,
ale to nikt mi nie wciśnie, że piwo woodstockowe jest normalnym piwem takim jak się kupuje na codzień.
Niedowiarkom polecam przywieść jedną puchę i sprawdzić.

P.S.
Już nawet nie mówię o tym, że po piwie woodstockowym mam prawie z automatu zgagę a po normalnym niemal się to nie zdarza.
 
 
 
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Śro 15 Cze, 2011   

Ja byłam tylko 2 razy, jak był lech to nie wiem, bo może ze 3 wypiłam, bo piłam wódke i wino jak się udało jakieś zdobyć, ale w zeszłym roku to tyskie było okropne.
 
 
 
tool  
Rozkręca sie

Dołączył: 23 Cze 2009
Posty: 129
Skąd: plock/poznan/wawa
Wysłany: Śro 15 Cze, 2011   

tylko zastanawia mnie w tojej opowiesci sposob transportu owej puchy, bo wystawianie na slonce, nadmierne wstrzasanie moze popsuc smak piwa :) wiem bo wnikliwie pytalem przewodniczke w browarze lecha.
Jedyna wada wedlug mnie pod wzgledem tych puszek woodstockowych jest to, ze nie sa odpowiednio schlodzone
 
 
dezaprobator  
Stara Gwardia

Wiek: 39
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 1832
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Czw 16 Cze, 2011   

tool napisał/a:
tylko zastanawia mnie w tojej opowiesci sposob transportu owym razeej puchy, bo wystawianie na slonce, nadmierne wstrzasanie moze popsuc smak piwa :

Normalnie w torbie pociągiem. Nie trząsłem nią specjalnie. Wiem, do wszystkiego można się przyczepić.
Pozostaje wziąć tym razem puszkę normalnego piwa na Woodstock i na woodstocku spróbować.
 
 
 
DarthMessiah  
Rozkręca sie

Dołączył: 05 Lis 2010
Posty: 183
Skąd: Gniezno
Wysłany: Pią 17 Cze, 2011   

idz do pobliskiego baru(na woodzie) i skosztuj tamtego piwa a woodstockowego. Poczujesz różnice. Woodstockowe jest jakieś takie rozwodnione jakby. Dezaprobator ma racje i żaden kurz czy cuś nie ma aż takiego wpływu żeby totalnie zmienić smak piwa :)
 
 
tom_blake  
Coś już napisał


Dołączył: 02 Maj 2011
Posty: 86
Skąd: z Marsa
Wysłany: Sob 18 Cze, 2011   

takie są uroki lanego piwa panowie i panie... nigdy do końca nie wiesz co pijesz... ;-)
 
 
Simon  
Typowy spamer


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1106
Skąd: Katowice
Wysłany: Sob 18 Cze, 2011   

Ja tam nie wiem, tyskacze faktycznie chu*owe były, za to te lechy to chyba normalne w miarę.... nie wiem nawet jak w poprzednich latach bo nie piłem piwa woodstockowego :-P (świadomie :mrgreen: )
 
 
Viking  
Typowy spamer
I swój żywot przed nicością ratuje


Wiek: 48
Dołączył: 19 Lip 2011
Posty: 1009
Skąd: South Pomerania
Wysłany: Nie 24 Lip, 2011   

Ja bym chciał na Woodzie Żywca, jaki by nie był.
Kto lubi te piwo?
 
 
m20  
Rozkręca sie

Wiek: 33
Dołączył: 20 Lip 2011
Posty: 169
Skąd: z Internetu
Wysłany: Nie 24 Lip, 2011   

Ja uwielbiam Carlsberga. Mogę łoić i nie przestawać. Kolejny powód, by jechać na wood. :-P
 
 
Raczkins  
Na pewno offtopuje
...po co się bać, skoro w duszy gra muzyka...


Wiek: 36
Dołączyła: 19 Lis 2010
Posty: 628
Skąd: Żywiec
Wysłany: Nie 24 Lip, 2011   

Viking napisał/a:
Ja bym chciał na Woodzie Żywca, jaki by nie był.
Kto lubi te piwo?


polać mu!!

ostatnio stwierdziłam, że trzeba zacząć przyzwyczajać się do Carlsberga, zapakowaliśmy go trochę nad rzekę. Niestety ani w ząb nie siadło gdy było ciepłe;/ a obawiam się, że właśnie takie tylko dostępne będzie na PW;/
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group