Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
ZAWIODŁAM SIĘ WOODSTOCKIEM...
Autor Wiadomość
Simon  
Typowy spamer


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1106
Skąd: Katowice
Wysłany: Wto 04 Sty, 2011   

do szkoly! malolacie! :mrgreen: :mrgreen:
Swoja droga jesli autorka jechala z Katowic to sie nie dziwie, co roku jest taka meliniarnia w woodstockowym pociagu...W tym roku nawet bojki byly, 50% stanowili kolesie ktorzy wygladali na dresow i mieliarzy, 20% skinhead, reszta normalna zgraja woodstockowiczow, Ja sie bawilem ok, bo mialem swoje grono przyjaciol, ale gdyby ktos tam siedzial sam to chyba faktycznie bylaby to najgorsza podroz w jego zyciu. Wracalo mi sie znacznie lepiej + dostalem calus od ladnej dziewczyny, co tez wplynelo na moja ocene :lol: tylko pic sie chcialo, jesc tez - no i alkoholu nie mialem :roll:

[ Dodano: Wto 04 Sty, 2011 ]
w zeszlym roku bojki byly chcialem napisac :-P
 
 
Kubusieeq  
Forumowy prawiczek
Lunatyk, -l freak l-


Dołączył: 04 Gru 2010
Posty: 32
Skąd: Gora Slaska DGR
Wysłany: Wto 04 Sty, 2011   

Simon napisał/a:
do szkoly! malolacie!


Achh Simon , nie martw sie
wstalem o 6 rano ja nie musze spac :D
 
 
 
Evela  
Lubi pieprzyć
;]


Wiek: 95
Dołączyła: 14 Gru 2010
Posty: 322
Skąd: Lubin
Wysłany: Wto 04 Sty, 2011   

Cytat:
musyka


Leżę.

Ja nie wiem jak się mogło nie podobać, już w pociągu było zajebiście. Jak jesteśmy przy pociągach to nie spodobało mi się że woodstockowicze nie wpuszczali do pociągu, trzymali za klamki i nie dali się przekonać, przez nich półtora godziny w plecy do następnego (oczywiście był już opóźniony :-| ) :evil:
 
 
evilpauker  
Coś już napisał

Dołączył: 18 Gru 2010
Posty: 56
Skąd: Płock
Wysłany: Wto 04 Sty, 2011   

Kolezanko? Moze wywijalas pod scena jak bys byla na Sunrise po pigsach i dlatego Cie zlinczowali, bo innego powodu tutaj nie widze :P. Z różnymi ludźmi gadałem czy to punk skin i z kazdym szlo sie dogadac :)
 
 
Evela  
Lubi pieprzyć
;]


Wiek: 95
Dołączyła: 14 Gru 2010
Posty: 322
Skąd: Lubin
Wysłany: Śro 05 Sty, 2011   

Na pewno coś w stylu "kręc mi dupą kręć żeby wszystko się kręciło dookoła dupy Twej"
 
 
Bucuch.  
Coś już napisał


Dołączyła: 27 Mar 2009
Posty: 70
Skąd: Zamość
Wysłany: Śro 05 Sty, 2011   

przeczytałam cały temat i coś mi się wydaję, że niczym innym niż prowokacją nie da się nazwać tego co tu napisała rajski ptak. nie wiem jakiej reakcji spodziewałaś się po ludziach tutaj piszących. skoro to forum wooda, to nie licz, że ludzie Cię zrozumieją bo wszyscy (chyba) jesteśmy tutaj fanami festiwalu i chcąc, nie chcąc nas obrażasz ...

co do postu o tym, że "starzy" buntownicy wrócili po latach na jarocin i są zawiedzeni. no to chyba logiczne ... jak by nie było, to pare lat przepaści między uczestnikami. młodzież jest teraz zupełnie inna niż kiedyś, bo de facto żyjemy w zupełnie innych czasach. czasy się zmieniają, ludzie się zmieniają, nie da się ukryć.

uważam, że skoro nie podobało Ci się na woodzie, to po prostu nie jedź w przyszłym roku, ale nie obrażaj ludzi, którzy czekają na ten festiwal cały rok ...
jak sama słyszałaś, ludzie są tam różni, a że trafiłaś akurat na tych mniej fajnych to nie nasza wina. myślę, że Twoja opinia jest bardzo subiektywna.

a jeśli chodzi o Jurka, to jest tak cudownym człowiekiem, że nie powinnaś go mieszać w to wszystko ...
robi kawał dobrej roboty dla potrzebujących, ale też organizuje cudowne 3 dni wakacji :)
po prostu czuje klimat ten imprezy i tak samo jak my, widzi jej dobre strony.

nie pomyślałaś o tym, że po prostu nie wszyscy ludzie wszędzie pasują ?
 
 
 
droszczyk  
Forumowy prawiczek

Wiek: 31
Dołączyła: 05 Sty 2011
Posty: 4
Skąd: Pabianice
Wysłany: Śro 05 Sty, 2011   

Jurek jest baaardzo ok. Woodstock też. W sumie byłam dopiero dwa razy ale już nie wyobrażam sobie wakacji bez wooda. I spotkałam samych zajebistych ludzi przykro mi , że ty nie. Może po prostu trafił swój na swego :->
 
 
TrompkaPompka
Gość
Wysłany: Czw 06 Sty, 2011   

Na woodstocku nie wolno bawić się samemu. To najgorszy grzech jaki można popełnić. Poza tym, w jednym się zgodzę, muzyka w tym roku (jak i w ogóle w ostatnich latach) była strasznie z dupy. Ale ogólnie jest fest. Tanie żarcie, tanie piwo jak się wie gdzie kupić, fajne koncerty u Krysznowców i dużo zajebistych ludzi. Trzeba się trochę zakręcić, samemu nawiązać kontakt, nie uprzedzać się z góry. Nieraz mnie od brudasów wyzwała jakaś laska, no ale trudno.

Co do pociągów, to akurat piwko, czy dziesięć po drodze, nie robi. Jest ok, ja zawsze trafiam zajebiste ekipy w pociągu, chociaż coraz więcej dzieciarni. Ale nic to, jak poznają fajnych ludzi to się wyrobią.

Co smutne, powoli zaczynają się czasy, że nawet na PW, taki pancur jak ja, niewielką sensację robi... ale i tak jest zajebiście.

Na gazie.
 
 
Simon  
Typowy spamer


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1106
Skąd: Katowice
Wysłany: Czw 06 Sty, 2011   

Bucuch. napisał/a:

uważam, że skoro nie podobało Ci się na woodzie, to po prostu nie jedź w przyszłym roku, ale nie obrażaj ludzi, którzy czekają na ten festiwal cały rok ...
jak sama słyszałaś, ludzie są tam różni, a że trafiłaś akurat na tych mniej fajnych to nie nasza wina. myślę, że Twoja opinia jest bardzo subiektywna.

Kazda opinia jest subiektywna, Twoja tez.
Nie kazdemu musi sie podobac impreza, gdzie grupy pankowcow zebrza o odlanie troche browara(mi sie to tam podoba - sam skorzystalem z tej opcji jak mi sie hajs skonczyl :lol: )

[ Dodano: Czw 06 Sty, 2011 ]
TrompkaPompka napisał/a:

Co smutne, powoli zaczynają się czasy, że nawet na PW, taki pancur jak ja, niewielką sensację robi... ale i tak jest zajebiście.

Powaga ? Irokeza od kilku miesiecy nie mam, ale popierdalalem z dupnym czerwonym po woodstocku i nikt sie nawet nie obejrzal, jak walali brudas - to sami pankowcy :-P
 
 
omfg  
Forumowy prawiczek


Wiek: 30
Dołączyła: 08 Sty 2011
Posty: 20
Skąd: Z KONTOWNI XD
Wysłany: Pon 10 Sty, 2011   

pw 2010 był moim 1 w życiu, i żałuje, że chyba trzymałam całą tą zabawe na dystans. jechałam tylko z koleżanką, w samym pociągu była atmosfera niezła, ale zdarzyło się pare komentarzy co do mojego spożywania alkoholu-za mało ponoć. po przyjeździe do kostrzyna, rozbiłyśmy się na jakimś zadupiu. katorgą było wgl tam dotrzeć, nie było super hiper zabawy z nowo zapoznanymi jednostkami czy grupami, ofc kogoś tam się poznało ;-) pierwszy dzień, ze się wyrażę ch*jowy . następny już lepiej, no ale rozkręciłyśmy się dopiero w ostatni :evil: ukradli mi plecak , ale znalazłam XD i co z tego wszystkiego? gów.no :mrgreen: jadę na następny! już wiem co i jak a powyższy negatywny opis, to kropla w morzu pozytywnych wrażeń, komplementów od nieznajomych osób, spontanicznych rozmów . za rok będzie lepiej, musi być wkońcu człowiek uczy się na błędach ;-) nie polecam tylko jechać samemu albo w 2 osoby. ja bardziej byłam obserwatorem niż uczestnikiem, może nie do konca czułam tą całą magię, wspólnote, no i jednak na następny pw obowiązkowo zabieram więcej znajomych albo zrobię ładne oczka i się wbiję do jakiś sympatycznych woodstockowiczów :mrgreen: mogę prawda? :oops:
btw, na woodstock jedzie się po to < jak ktoś już napisał > aby odpocząć, zabawić się, uciec na parę dni od szarej rzeczywistości. to jest wspólnota wielu różnych osobowości, każdy ma inny światopogląd , kulturę i co innego sobą reprezentuje, a że niektórzy reprezentują tylko dno i wodorosty, trudno na debili nie ma recepty. jeżeli pani rajskiptak spodziewała się burzy mózgów, filozoficznych konwersacji itp no cóż skazana była na zawód. jak już pisałam (a może i nie? :mrgreen: ) na tym festiwalu jest dużo fajnych mądrych osób, ale i też takich zniżonych do poziomu tzw. kupy. kazdy w tym tłumie znajdzie towarzystwo dla siebie :)
 
 
 
Wiaderko  
Rozkręca sie

Wiek: 31
Dołączył: 16 Lut 2010
Posty: 247
Skąd: Rybnik
Wysłany: Pon 10 Sty, 2011   

@up

daj się ponieść bardziej Woodstockowym klimatem jednocześnie zapomnijąc o otaczającej cię rzeczywistości ;p a będzie dobrze + wbij do wioski piwnej ;)
 
 
omfg  
Forumowy prawiczek


Wiek: 30
Dołączyła: 08 Sty 2011
Posty: 20
Skąd: Z KONTOWNI XD
Wysłany: Pon 10 Sty, 2011   

zawsze jest dobrze jak się człowiek optymistycznie nastawi :D
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - recenzje mang