Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
KRADZIEŻE
Autor Wiadomość
Kefir  
Tru Metal
Iron morda


Wiek: 37
Dołączył: 29 Cze 2009
Posty: 1491
Skąd: Piła
Wysłany: Śro 18 Sie, 2010   

Ja na szczęście bez strat w tym roku ale koledze ukradli plecak z portfelem w środku już w piątek. Koleżnace z tego samego namiotu też plecak buchnęli, ale znalazł sie w krzokach parę metrów od obozu. Zginęła tylko kupiona w tym dniu Woodstockowa koszulka.
 
 
 
Wrobiony???
Gość
Wysłany: Czw 26 Sie, 2010   Ja się dałem zrobić.

[quote="Kamil77"]A to ja miałem taką sytuacje z kumplem, któremu zajebali plecak z ciuchami i z zielskiem 5gram w pierwszym dniu, widać ze jakiś debil to zajebał bo plecak oddał. wszystko po przewracane w plecaku i nawet zioła nie zabrał które chociaż by mógl sprzedać jak nie palił. druga sytuacja była z dredami, które warte były ok 80 zł, ale kolesia do czailiśmy i oddał dredy i chwycił w łeb, a jego głupim tłumaczeniem było że pomylił namioty i myślał ze to jego kumpla dredy. A i właśnie mam pytanie spotkał się ktoś z was z typami którzy rozdawali ulotki stop dopalaczom zielarze z biskupina jednego typa kojarzę krótko z cięty, miał skórę poparzoną i sprzedawali niby palenie. Potem ludzie łazili wkurwieni, bo kupili majeranek i do tego trawa zmieszana z pola woodstockowego. O szczęście nie daliśmy się wrobić w to ale obok nas dużo ludzi sie to wrypało. Dał sie ktoś z was w to wrobić? łazili często na tej górce obok asp a dokładnie nie daleko naszej plandeki dużej niebieskiej z flagą Żywiec Leśna i taki punk ze skinem był namalowany.[/quote]

Zrobić - a nie Wrobić - bo mi to kadzidlo zielarzy tak pomoglo, jak już dawno nic, no nie licząc może Marysi.
Pozdrowienia dla Palenia
 
 
Kefir  
Tru Metal
Iron morda


Wiek: 37
Dołączył: 29 Cze 2009
Posty: 1491
Skąd: Piła
Wysłany: Pią 27 Sie, 2010   

Dzisiaj oglądając TV przypomniało mi się co koleżanka mówiła mi jeszcze na Woodstocku, a mianowicie, że komuś ukradli protezę nogi!!! :shock: To już przegięcie i to ostre.
 
 
 
Gosia  
Coś już napisał
\m/ yeah! :D


Wiek: 38
Dołączyła: 24 Sie 2009
Posty: 94
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pią 27 Sie, 2010   

Kefir napisał/a:
Dzisiaj oglądając TV przypomniało mi się co koleżanka mówiła mi jeszcze na Woodstocku, a mianowicie, że komuś ukradli protezę nogi!!! :shock: To już przegięcie i to ostre.


Masakra, złapać i zatłuc!
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ja doświadczyłam sytuacji wręcz odwrotnej. Kompletnie nic mi nie zginęło, nawet niczego nie zgubiłam 8-) A w moim namiocie ciągle pojawiały się jakieś nowe nie moje rzeczy :mrgreen: Znajomi beznamiotowi coś co chwilę podrzucali żeby nie leżało samopas na trawie, dobytek niewiadomego pochodzenia też czasami trafiał do mojego namiotu, ktoś myślał że to kogoś z naszych i podrzucał bo się walało.
 
 
Kamilotto  
Rozkręca sie
Leniuchus pospolitus


Wiek: 38
Dołączył: 30 Maj 2010
Posty: 126
Skąd: Szczecin
Wysłany: Sob 28 Sie, 2010   

Nas na szczęście ominęli kostrzyńscy grabieżcy (niestety 90% skradzionych przedmiotów możecie szukać w kostrzyńskich lombardach albo oglądać na mieszkańcach wiadomość od koleżanki mieszkającej pod kostrzynem).
Ale za to w piątek rano w namiocie mieliśmy gościa... wracając z zakupów zastaliśmy otworzony chleb, upaćkany nóż i w połowie zjedzoną konserwę :-) co dziwne aparat portfel itd.. nie zginęły mimo że były na wierzchu... Takich "złodziejaszków" to ja mogę tolerować :-P Smacznego
 
 
Dahomej  
Administrator
vel.Grześ


Wiek: 35
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 1895
Skąd: Rio/Wrocław
Wysłany: Nie 29 Sie, 2010   

Kamilotto napisał/a:
(niestety 90% skradzionych przedmiotów możecie szukać w kostrzyńskich lombardach albo oglądać


też mi nowość... :-P
 
 
Mazu  
Typowy spamer
Ninja z Kazachstanu


Wiek: 31
Dołączyła: 03 Sie 2009
Posty: 1050
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pon 30 Sie, 2010   

Dahomej napisał/a:
Kamilotto napisał/a:
(niestety 90% skradzionych przedmiotów możecie szukać w kostrzyńskich lombardach albo oglądać


też mi nowość... :-P

Naszła mnie wizja Kostrzyńskiej podstawówki i dzieci chwalących się nowymi nabytkami.
 
 
 
Mefisto  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 04 Sie 2010
Posty: 35
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pon 30 Sie, 2010   

Mi takze nic nie zniknelo a zlodzieje mieli duzoo okazji bo bylem w wiosce kuglarskiej za ASP w sloncu.
Jak mielismy pokazy wioska byla pusta a namiotow bylo tyle ze zlodziej mogl niezle zarobic ostatniego dnia gdy bylo juz wiele kradziezy zgloszonych Pokojowi nam chronili obozu mozliwe ze dzieki nim wrocilem z tym czym przylazlem na woodstock.
Jedynie kostka zrobila sie lekka
slyszalem plotki ze jakis koles ze szwecji zostal okradziony i ukradli mu bilet powrotny, polowe kasy co mial,namiot i spiwor nie fajna sprawa
 
 
Jorguś  
Lubi pieprzyć
Jorgus89


Wiek: 34
Dołączył: 29 Sty 2010
Posty: 358
Skąd: Nowy Sącz
Wysłany: Pon 30 Sie, 2010   

mi zginely tylko jedne krotkie spodenki ktorychc nawet nie zaluje bo i tak byly juz stare i w dodatku upierdzielone z blota bo bylem w nich na malej kapieli:D Tak wiec mozna powiedziec ze wrocilem ze wszytkim tym co chcialem i potrzebowalem:D:D
 
 
 
iwa  
Rozkręca sie


Wiek: 36
Dołączyła: 25 Kwi 2010
Posty: 244
Skąd: Głogów
Wysłany: Pon 30 Sie, 2010   

grzechu007 napisał/a:
Jak jesteście dupy wołowe i się dajecie okradać to każdy was okradnie

Sam jesteś dupa wołowa. Najpierw poczytaj dokładnie jak nas okradziono a później dopiero osądzaj. Nie moja wina,że częśc ludzi przyjezdza tylko po to by pokraść,a nie po to by się dobrze bawić, jak większość. Nawet ten chory incydent z kradzieza nie zepsuł mi imprezy!
 
 
 
Zrobiony
Gość
Wysłany: Czw 02 Wrz, 2010   Mam inne zdanie

[quote="Kamil77"]A i właśnie mam pytanie spotkał się ktoś z was z typami którzy rozdawali ulotki stop dopalaczom zielarze z biskupina jednego typa kojarzę krótko z cięty, miał skórę poparzoną i sprzedawali niby palenie. Potem ludzie łazili wkurwieni, bo kupili majeranek i do tego trawa zmieszana z pola woodstockowego. O szczęście nie daliśmy się wrobić w to ale obok nas dużo ludzi sie to wrypało. Dał sie ktoś z was w to wrobić? łazili często na tej górce obok asp a dokładnie nie daleko naszej plandeki dużej niebieskiej z flagą Żywiec Leśna i taki punk ze skinem był namalowany.[/quote]

Mam inne zdanie bo to w przeciwieństwie do Ciebie ...paliłem. Szczerze pozdrawiam i gratuluje wypowiadania się w temacie, o którym nie ma się pojęcia.
 
 
tsukushi  
Forumowy prawiczek
Tsukushi


Wiek: 29
Dołączyła: 27 Sie 2010
Posty: 31
Skąd: Szczecin/Police
Wysłany: Wto 02 Lis, 2010   

a ja jestem mile zaskoczona, gdyż zostawiłam telefon i całą moją kase w namiocie bez zadnego nadzoru, a wracając o dziwo nie zgineła mi anwet 1 zł.
 
 
 
iwa  
Rozkręca sie


Wiek: 36
Dołączyła: 25 Kwi 2010
Posty: 244
Skąd: Głogów
Wysłany: Wto 02 Lis, 2010   

Nie ma co być zaskoczonym, ciesz się dziewczę,że do Ciebie się nie wkradli. A zostawianie pieniędzy i telefonu nie jest mądre, hm pieniądze można ewentualnie wyżebrać na powrót do domu, a jak nie pamiętasz nr, zgubiłaś(czyt.ktoś zwinął fona) to pozamiatane.
 
 
 
Earanil  
Forumowy prawiczek


Wiek: 38
Dołączył: 22 Paź 2010
Posty: 35
Skąd: Biadki
Wysłany: Śro 03 Lis, 2010   

To jeszcze nic, słuchajcie tego (a raczej czytajcie :mrgreen:) moi znajomi z sąsiednich namiotów mieli wyjątkowego pecha. Kumpel zasypiał z telefonem koło głowy, budzi się - namiot otwarty a telefonu ni ma! :/ W dzień wyjazdu (poniedziałek rano) pakujemy się, znajoma przychodzi położyc plecak (namiot miała jakieś 10-20 metrów od nas) gadamy parę minut, wraca do namiotu... ale jego już nie było!! Czaicie? Ktoś jej zajebał namiot, a my tego nie zauważyliśmy choc staliśmy blisko i trwało to tylko kilka minut... Ale i tak każdy wspaniale wspomina Wooda :mrgreen:
 
 
tsukushi  
Forumowy prawiczek
Tsukushi


Wiek: 29
Dołączyła: 27 Sie 2010
Posty: 31
Skąd: Szczecin/Police
Wysłany: Czw 04 Lis, 2010   

cieszę się, cieszę... :) jak można zwina namiot i żeby nikt nie zauważył hahahaha dobre :D ja na szczęście nie miałam swojego namitu, tlyko u kogoś więc luz..
 
 
 
iwa  
Rozkręca sie


Wiek: 36
Dołączyła: 25 Kwi 2010
Posty: 244
Skąd: Głogów
Wysłany: Pią 05 Lis, 2010   

Ja nigdy nie biorę swojego namiotu, zawsze mnie ktoś ze znajomych przekima(po co dzwigać dodatkowy ciężar) albo zawinę się w śpiwór i pod chmurką!:) W tym roku z pogodą było całkiem ok, ale w tamtym niedziela była dosłownie pioronująca
 
 
 
Earanil  
Forumowy prawiczek


Wiek: 38
Dołączył: 22 Paź 2010
Posty: 35
Skąd: Biadki
Wysłany: Wto 09 Lis, 2010   

tsukushi napisał/a:
ja na szczęście nie miałam swojego namitu, tlyko u kogoś więc luz..

iwa napisał/a:
zawsze mnie ktoś ze znajomych przekima


W końcu jesteście dziewczynami, każdy "zdrowy" facet chciałby was przekimac :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
 
Xandra  
Coś już napisał
nie.


Wiek: 33
Dołączyła: 15 Lip 2010
Posty: 54
Skąd: Wawa
Wysłany: Pią 12 Lis, 2010   

My byliśmy rozbici niedaleko wioski kriszny, z 60metrów od trasy gdzie chodzili ludzie, namioty nasza ekipa miała rozbite wejsciami do siebie i nikt nas nie okradł, bo było nas na tyle dużo że zawsze dwie osoby siedziały sobie na naszym sztucznie urządzonym "podwóreczku" po środku i sobie o czymś dyskutowały. Jeśli nie odpowiadały nam koncerty któregoś dnia to poprostu siedzieliśmy wieczorkiem i pilismy bro. :-P
 
 
 
iwa  
Rozkręca sie


Wiek: 36
Dołączyła: 25 Kwi 2010
Posty: 244
Skąd: Głogów
Wysłany: Nie 14 Lis, 2010   

W końcu jesteście dziewczynami, każdy "zdrowy" facet chciałby was przekimac :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:[/quote]

Może moja wiadomość zabrzmiała dwuznacznie, może zacznę filozofować,ale ja szanuje swoje ciało, wiem,wiem,że różne rzeczy się dzieją w tych namiotach, mało to razy słychać i widać, jak namiot cały chodzi i dobrze, przyrost naturalny jest!:) Spać u kogoś, to nie znaczy,że trzeba się odrazu zabawiać, zresztą, komu się chce ,że tak powiem z alkoholowymi zwłokami(choć można się czasem zdziwić) co nie zmienia faktu,iż namiotu i tak nie biorę, po co mam dzwigać dodatkowy ciężar!:)
Nie wiem co dokładnie miałes na myśli, więc nie osądzam, ale odrazu napisałam w czym rzecz.
  
 
 
 
Earanil  
Forumowy prawiczek


Wiek: 38
Dołączył: 22 Paź 2010
Posty: 35
Skąd: Biadki
Wysłany: Pon 15 Lis, 2010   

iwa napisał/a:
Nie wiem co dokładnie miałes na myśli, więc nie osądzam, ale odrazu napisałam w czym rzecz.

No trafiłaś w dychę ;) i dobrze że masz łeb na karku :)
 
 
basbara123  
Forumowy prawiczek
;]


Dołączyła: 14 Lut 2010
Posty: 21
Skąd: władysławowo
Wysłany: Wto 16 Lis, 2010   

no mnie tez okradli, w sumie wszystko mi zabrali, no a kolezance z ktora spalam w namiocie nic nie zginelo ;] takze dziwna historia... ;]
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group