Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Powodzie w Polsce.
Autor Wiadomość
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Śro 09 Cze, 2010   

jakbym była naturą to też bym miała dość takiego wrzoda jakim jesteśmy da niej ;]
 
 
 
kamil90  
Coś już napisał

Wiek: 33
Dołączył: 08 Cze 2010
Posty: 96
Skąd: zielonka
Wysłany: Śro 09 Cze, 2010   

a na wrzoda jest najlepszy sposób: pozbyć się go tylko że sądzie że matka natura da nam wolną ręke i sami się wyrżniemy w wojnie jądrowej następnie świat przejdzie w ręce karaluchów więc matuszka natura wygra
 
 
 
FeSTeR  
Po co tyle piszesz ?
Thrash'em All


Wiek: 38
Dołączył: 21 Mar 2009
Posty: 1765
Skąd: Nakło nad Notecią
Wysłany: Śro 09 Cze, 2010   

kamil90 napisał/a:
i sami się wyrżniemy w wojnie jądrowej następnie świat przejdzie w ręce karaluchów
Człowiek coraz bardziej przypomina karaczana. Myślę, że część osób by przeżyła i na nowo by zaczęli robić syf po pewnym czasie.
 
 
kamil90  
Coś już napisał

Wiek: 33
Dołączył: 08 Cze 2010
Posty: 96
Skąd: zielonka
Wysłany: Śro 09 Cze, 2010   

cóż niedobitkami matka natura by mogła się już zająć, a może wtedy by się ludzkość nauczyłą?
cholera chyba żyje w świecie iluzji

//Alicja po drugiej stronie lustra? ;] / Sis.
 
 
 
Simon  
Typowy spamer


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1106
Skąd: Katowice
Wysłany: Czw 10 Cze, 2010   

FeSTeR napisał/a:
Mala92 napisał/a:
Za wszystko jesteśmy odpowiedzialni my czyli ludzie. Nie szanujemy ziemi, natury itp to mamy za swoje, nie martwcie się będzie jeszcze gorzej.
następny bullshit. Eyachujawamdampolatać wyrzucił podczas trwania swojej erupcji więcej szkodliwych substancji do atmosfery niż człowiek od początku rozwoju ery przemysłowej czyli końca XIX wieku.


Za dużo demotywatorów ? :mrgreen:
To jest akurat kłamstwo, po zobaczeniu tego demota sam poszedłem się zapytać sorki i jeszcze sprawdziłem osobiście dane. Erupcja wulkanu wyzwoliła tyle CO2 ile produkowane jest w kilka dni przez same samoloty! Dodaj fabryki, samochody, suma wyjdzie ogromna, a co najciekawsze i tak malutka, bo jest to może jakieś dodatkowe 2-3% w całym CO2 uwalnianym naturalnie. Freony za to bullshitem nie były, brak miejsca na składowanie odpadów też nie jest bullshitem, skażenie wód, wycinanie lasów, kwaśne deszcze.
Nie jestem w stanie obiektywnie ocenić tego zjawiska, ale skażenie może być spore.

[ Dodano: Pią 11 Cze, 2010 ]
FeSTeR napisał/a:
My co najwyżej jesteśmy odpowiedzialni za wymieranie gatunków i wycinkę lasów deszczowych.

Mała? Tsunami w Azji parę lat temu to też nasza wina?

Trzeba działać a nie gadać! Panowie i panie ministrowie wyciągnijcie lekcje i dofinansujcie obszary zagrożone powodzią. Nie wiecie jakie to spójrzcie jak przebiegała w tym roku. Nie wiecie skąd brać kasę? Po kiego grzyba Wam wypłata 10 000 zł. Ja mam 1300 i daję radę.


Nic nie sugerując dopowiem, że strefa w której zaczęło się Tsunami była strefą w której USA dokonywała testów broni atomowych. :-P
A tak abstrahując od tego, to 10 000 zł to jest malutko :lol: Myślę, że Ci panowie nie schodzą poniżej 50 000 zł :-P
Ja bym za 1300 nie przeżył, także podziwiam :mrgreen:
 
 
FeSTeR  
Po co tyle piszesz ?
Thrash'em All


Wiek: 38
Dołączył: 21 Mar 2009
Posty: 1765
Skąd: Nakło nad Notecią
Wysłany: Pią 11 Cze, 2010   

Simon napisał/a:
że strefa w której zaczęło się Tsunami była strefą w której USA dokonywała testów broni atomowych.
eee. Teoria spiskowa. Z resztą wybuch nuklearny nie zrobi takiej rozróby.
Simon napisał/a:
Ja bym za 1300 nie przeżył, także podziwiam

Podziwiaj, podziwiaj bo się da. To jest Polska i trzeba. Nawet "zaszalałem" i kupiłem powodzianom produktów spożywczych za 40 zł.
Simon napisał/a:
Za dużo demotywatorów ?

Nie demoty. Fakt też go widziałem, ale wcześniej trafiłem w necie na artykuł właśnie o tym. Niestety nie dam linka, bo cała historia mi się skasowała
 
 
Jumbo  
Fuck Yeah!


Wiek: 36
Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1339
Skąd: Stettin
Wysłany: Pią 11 Cze, 2010   

Tak czytam czytam i nie rozumiem czego tu się doszukiwać... Normalne błędy ludzkie, źle wykonane wały przeciwpowodziowe, brak budowy nowych wałów, brak melioracji odpływów, brak zbiorników retencyjnych, totalny brak przygotowania na wypadek powodzi i to już na szczeblu gminy. A powódź zdarza się raz na jakiś czas i można się do niej przygotować. Dlaczego Niemców Odra w tym roku nie zalała? Bo wyciągnęli wnioski po '97 roku. Czyli zrobili to czego my nie zrobiliśmy i potrafili się zabezpieczyć na taką kolejną akcję. A lokalne podtopienia są co roku na południu i co roku się mówi o budowie i naprawie wałów i tak przez kolejne lata nic się nie dzieje.


Więc jakieś teorie typu samoloty spowodowały powódź są tak samo absurdalne jak te że to Amerykanie zrzucili stonkę.


Simon napisał/a:
Ja bym za 1300 nie przeżył, także podziwiam :mrgreen:


Da się. 1300 to i tak sporo ;]
 
 
 
kamil90  
Coś już napisał

Wiek: 33
Dołączył: 08 Cze 2010
Posty: 96
Skąd: zielonka
Wysłany: Pią 11 Cze, 2010   

Simon napisał/a:
Nic nie sugerując dopowiem, że strefa w której zaczęło się Tsunami była strefą w której USA dokonywała testów broni atomowych. :-P


wobec tego na terenie gdzie towarzysze zza buga robili próbę Cara Bomby (jak nie wiecie co to to odsyłam do cioteczki Wiki)towinno być najbardziej aktywnym sejsmicznie rejonem ziemi, a chyba nie jest

Jumbo napisał/a:
Więc jakieś teorie typu samoloty spowodowały powódź są tak samo absurdalne jak te że to Amerykanie zrzucili stonkę.

to nie robili tego?! przecie to są przeklęci kontrrewolucjoniści z imperialistycznymi zapędami!
Jumbo napisał/a:
Da się. 1300 to i tak sporo ;]

jeżeli nie wynajmujesz mieszkania żyjąc w pojedynkę to się da

Wynajmując też się da, coś o tym wiem. / Jumbo

wobec tego przepraszam i respekcik bo ja bym chyba sobie rady w warszawie za takie pieniądze w pojedynkę bez mieszkania nie dał

/ że się tak wtrącę.. za 1300 jak się wynajmuje z kimś mieszkanie to problemu żadnego nie ma.. chyba, że samemu całe m/cośtam/ileśtam /Sis.
 
 
 
Simon  
Typowy spamer


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1106
Skąd: Katowice
Wysłany: Pią 11 Cze, 2010   

FeSTeR napisał/a:
Simon napisał/a:
że strefa w której zaczęło się Tsunami była strefą w której USA dokonywała testów broni atomowych.
eee. Teoria spiskowa. Z resztą wybuch nuklearny nie zrobi takiej rozróby.

To nie teoria spiskowa, ciekawostka :mrgreen:
Mnie to po prostu rozśmieszyło :-P
 
 
wojciecheu  
Rozkręca sie
Samotnik

Wiek: 33
Dołączył: 02 Sie 2010
Posty: 102
Skąd: Swarzędz
Wysłany: Pon 09 Sie, 2010   

Łukasz napisał/a:
kamil90 napisał/a:
mieszkam na 4 piętrze więc mi powódź nie straszna :P
To nie ma się z czego śmiać. Wiele osób straciło cały swój dobytek życia.
A j****ne k***sy sprzedawali chleb za dychę.
Jakbym miał piekarnie to bym za darmo oddawał. Po kosztach bym leciał.

Jeszcze by ci z Urzędu Skarbowego naliczyliby za to podatek - takie jest zbójeckie prawo.
Łukasz napisał/a:
Wiem, że się śmiejesz XD.
Dostali lekcję w 1997. Wyciągnęli wnioski? Niestety nie.
Tylko czemu my za to teraz musimy cierpieć?

A jaką 'rewolucję w prawie' w związku z tym zrobili ? Pamiętam ile o tych § gościu na gadał na PO. Bez żadnych rezultatów. Prawda jest taka, że i samorządy, rząd i służby odpowiedzialne za klęski żywiołowe dali znowu d..y i to na całej linii. A jak Jurkowi natruli ci z tefałpe kiedy zrobił akcję.
Co do klęsk nie u nas (tsunami, trzęsienia) można byłoby zapobiec tylu ofiarom gdyby w pore jakiś prof. od sejsmologii, geologii przeliczył wyniki tylu badań jakie przeprowadzają i dałoby to obraz zniszczeń. Ale to tylko gdybanie... :roll:
 
 
Vladek  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 29 Lip 2010
Posty: 15
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pon 09 Sie, 2010   

Łukasz napisał/a:

A j****ne k***sy sprzedawali chleb za dychę.
Jakbym miał piekarnie to bym za darmo oddawał. Po kosztach bym leciał.



Ta a potem byś musiał oddać 250 tysięcy zł bo podatku nie płaciłeś..
Nie słyszałeś tej historii? Gdzie piekarz rozdawał za darmo chleb biednym, i nie odprowadzał od niego podatku?! Tylko byś zaszkodził sobie, no ale cel szczytny.

Co do tematu - Niemcy i Czechy też są zalane ; )
Btw. po co budowali mieszkania na terenach zalewowych?!
 
 
Aras666  
Po co tyle piszesz ?
Always look on the bright side of life! :)


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1783
Skąd: Z nikąd
Wysłany: Pon 09 Sie, 2010   

Vladek napisał/a:
Ta a potem byś musiał oddać 250 tysięcy zł bo podatku nie płaciłeś..
Nie słyszałeś tej historii? Gdzie piekarz rozdawał za darmo chleb biednym, i nie odprowadzał od niego podatku?! Tylko byś zaszkodził sobie, no ale cel szczytny.


po tym incydencie prawo zostało zmienione i można rozdawać resztki potrzebującym
 
 
kijana  
Moderator


Wiek: 33
Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 1007
Skąd: Trzebiel
Wysłany: Pon 09 Sie, 2010   

A ja zaraz idę zobaczyć jak wioskę zalało w 3dupy. Szkoda, że nie jestem strażakiem. Chciałbym pomóc tym biedakom. Może w tym roku uda się zostać pożarniczym.
 
 
Ruda  
Rozkręca sie
zuaaa czarownica


Wiek: 34
Dołączyła: 18 Lip 2010
Posty: 126
Skąd: Częstochowa/Opole
Wysłany: Wto 10 Sie, 2010   

A ja pragnę się z Wami podzielić zdjęciami z mojego osiedla gdzie mieszkam w Opolu.
Powódź w 97, ale w tym roku podejrzewam, że jakby pierdyknęły wały to byłoby to samo więc po zobaczeniu tych zdjęć zatkało mnie.
http://www.tvn24.pl/10428...ze,galeria.html
 
 
 
noken
Gość
Wysłany: Śro 02 Mar, 2011   

a tu taka ciekawostka:
weźcie to:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Zasiewanie_chmur
odejmijcie ojców paulinów,
podzielcie przez informacje podawane przez mainstreamowe media a od wyniku odejmijcie cały bullshit.
 
 
zlowieszczy4  
Na pewno offtopuje


Wiek: 33
Dołączył: 09 Wrz 2011
Posty: 893
Skąd: Walbrzych
Wysłany: Sob 08 Paź, 2011   

ladnie..... ciekawe co ci ojcowie paulinowie tam sadza w tych swoich ogrodkach przyklasztornych :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group