Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: dezaprobator
Czw 24 Wrz, 2009
11 Września
Autor Wiadomość
Jumbo  
Fuck Yeah!


Wiek: 36
Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1339
Skąd: Stettin
Wysłany: Czw 24 Wrz, 2009   11 Września

FeSTeR napisał/a:
ej ty naprawdę masz w bańce jakieś teorie spiskowe.


A co, w Pentagon może samolot uderzył...? :roll:
 
 
 
FeSTeR  
Po co tyle piszesz ?
Thrash'em All


Wiek: 38
Dołączył: 21 Mar 2009
Posty: 1765
Skąd: Nakło nad Notecią
Wysłany: Czw 24 Wrz, 2009   

a co? Tomahawk?
 
 
Jumbo  
Fuck Yeah!


Wiek: 36
Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1339
Skąd: Stettin
Wysłany: Czw 24 Wrz, 2009   

Szkoda że nikt tam resztek samolotu nie znalazł a co lepsza, to jak już chcieli uzyskać efekt rozbitego samolotu to mogli trochę większą dziurę zrobić. Poza tym to przestrzeń powietrzna nad pentagonem jest zamknięta. A i jeszcze jedno, skoro Pentagon jest tak dobrze chroniony to dlaczego nic nie zestrzeliło "lecącego samolotu" skoro jest chroniony baterią OPLot...?



P.S. Czy to Ci wygląda na dziurę po uderzeniu samolotu...? Bo jak dla mnie na wzorowo podłożone ładunki.
 
 
 
FeSTeR  
Po co tyle piszesz ?
Thrash'em All


Wiek: 38
Dołączył: 21 Mar 2009
Posty: 1765
Skąd: Nakło nad Notecią
Wysłany: Czw 24 Wrz, 2009   

a to Pentagon chociaż jest?
zbaczamy z tematu poniekąd także
wierzcie sobie w teorie spiskowe dalej...

[ Dodano: Czw 24 Wrz, 2009 ]
PS a propo zbaczania z tematu właśnie: proponuje znowu zrobić nowy temat właśnie o teoriach spiskowych bo to wdzięczny temat do rozmów. a tego posta możecie usunąć. nie obraże się :-)
 
 
Jumbo  
Fuck Yeah!


Wiek: 36
Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1339
Skąd: Stettin
Wysłany: Czw 24 Wrz, 2009   

FeSTeR napisał/a:
a to Pentagon chociaż jest?


Tak.
 
 
 
FeSTeR  
Po co tyle piszesz ?
Thrash'em All


Wiek: 38
Dołączył: 21 Mar 2009
Posty: 1765
Skąd: Nakło nad Notecią
Wysłany: Czw 24 Wrz, 2009   

ale twierdzenie że to USA sama sobie zrobiła jest tez bez sensu. po to tylko żeby dostać się do ropy w Iraku? fakt, nagroda duża ale cały sztab analityków politycznych mógł wymyślić to inaczej niż robienie krzywdy swoim obywatelom. zresztą podobno amerykanie wiedzieli o zamachach tylko je bagatelizowali lub chcieli zbagatelizować. ale na pewno ani w Pentagonie ani w WTC nie wybuchła żadna bomba czy coś takiego
 
 
Aras666  
Po co tyle piszesz ?
Always look on the bright side of life! :)


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1783
Skąd: Z nikąd
Wysłany: Czw 24 Wrz, 2009   

jesteś pewny Fester??? ja bym pewny nie był... 3 miliony dolarów na wyjaśnienie takiej sprawy to za mało, by oszacować czy były jakieś bomby, a tyle dostała komisja badająca sprawe ;]
 
 
FeSTeR  
Po co tyle piszesz ?
Thrash'em All


Wiek: 38
Dołączył: 21 Mar 2009
Posty: 1765
Skąd: Nakło nad Notecią
Wysłany: Czw 24 Wrz, 2009   

jakby chcieli to ukryć to nie dawali by żadnej kasy komisji. komisja byłaby podstawiona
 
 
Aras666  
Po co tyle piszesz ?
Always look on the bright side of life! :)


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1783
Skąd: Z nikąd
Wysłany: Czw 24 Wrz, 2009   

nie mówię, że zamachy 11.09. to sprawka polityków... stwierdzam jednak, że komisja dostała za mało kasy by stwierdzić czy były jakieś bomby czy nie...

a jeśli chodzi o sprawę z pentagonem... 64 kamery skierowane w stronę pentagonu, tylko 4 upublicznione. nie wiem czy ktoś słyszał jaki manewr wykonał ten boing, ale był on niewykonalny dla tak wielkiej maszyny. Taki wielki samolot powinien rozpierdolić całą ścianę budynku, a powstała mała dziurka :]
 
 
KACZMAR  
Lubi pieprzyć
Ten obcy


Wiek: 38
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 462
Skąd: Kalisz
Wysłany: Czw 24 Wrz, 2009   

Jak dla mnie teorie spiskowe to ciekawy temat do poczytania i do zastanowienia się. Czasami jedyna okazja żeby móc na pewne rzeczy spojrzeć od drugiej strony.
Sprawa ataków z 11 września jak dla mnie nie jest wcale tak oczywista, tak jak już było wspomniane większość ludzi widziała samoloty uderzające w WTC, o tyle rozbicie się samolotu na pentagonie już wcale tak oczywiste nie jest.
Światem rządzi pieniądz, a najwięcej pieniędzy posiada ten kto ma "władzę".
Jeżeli są ludzie, którzy potrafią zabić za pare pln, to dlaczego nie może być osób, którzy poświęcając życie 1000-2000 ludzi mogą zarobić setki miliardów i kontrolować ogólnoświatowe rynki na przestrzeni wielu lat.
Patrząc też na cheć władzy, pozostaje nam tylko czekać, ąz powstanie ogólnoświatowy rzad. Co wcale nie wydaje się aż tak odległe, gdyż już teraz w Europie mamy UE i państwa wchodzące w jej skład są podporządkowane prawu unijnemu.
 
 
FeSTeR  
Po co tyle piszesz ?
Thrash'em All


Wiek: 38
Dołączył: 21 Mar 2009
Posty: 1765
Skąd: Nakło nad Notecią
Wysłany: Czw 24 Wrz, 2009   

Aras666 napisał/a:
nie wiem czy ktoś słyszał jaki manewr wykonał ten boing
czytałem kiedyś że zrobił pętle tuz nad pentagonem. była tam też opinia że jest to wykonalne ale musi siedzieć za sterami kurewsko doświadczony pilot anie amator po kursie wakacyjnym tak jak miało to miejsce w tym przypadku. fakt dziura wydaje sie troche za mała ale może zarył tylko skrzydłem
KACZMAR napisał/a:
pozostaje nam tylko czekać, ąz powstanie ogólnoświatowy rzad
a to juz zupełnie inna teoria spiskowa wg. której taki rząd juz istnieje :-)
 
 
Aras666  
Po co tyle piszesz ?
Always look on the bright side of life! :)


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1783
Skąd: Z nikąd
Wysłany: Czw 24 Wrz, 2009   

FeSTeR napisał/a:
fakt dziura wydaje sie troche za mała ale może zarył tylko skrzydłem


zarył skrzydłem... to gdzie samolot??? xD

http://www.youtube.com/watch?v=tL8yc0gwAyI

jedno z nagrań... widzisz coś oprócz wybuchu??? tak jest na każdej z 4 taśm. a spójrz na wysokość penatgonu... czy da rade lecieć z prędkością przekraczającą 400 km/h, tak nisko nad ziemią robiąc wcześniej pętle??? chyba szansa 1 na 1000000000 :]
 
 
Simon  
Typowy spamer


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1106
Skąd: Katowice
Wysłany: Czw 24 Wrz, 2009   

twierdzenie, że telewizor ZAWSZE mówi prawdę, jest ignorancją, prawda jest taka, że nigdy tej prawdy nie odkryjemy, z 2 strony z tego co wiem to od porwania samolotu do uderzenia samolotu w WTC minęło spooorooo czasu, więc co to znaczy ? a, no są 2 wyjścia: atak na WTC dział się z udziałem bądź przyzwoleniem władz Ju-es-ej lub Terroryści dysponują takimi wpływami czy też technologiami i "znajomościami", że mogą w każdej chwili unicestwić dowolną ilość obywateli USA, zniszczyć dowolny budynek i w każdej chwili wywołać panikę na skalę światową...a to całkiem sporo, si ?
 
 
Jumbo  
Fuck Yeah!


Wiek: 36
Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1339
Skąd: Stettin
Wysłany: Czw 24 Wrz, 2009   

Fester jak czytam Twoje wypowiedzi to odnoszę wrażenie że za dużo telewizji oglądasz. I wierzysz w to co Ci mówią, szczególnie Amerykański rząd. Nie obraź się bo nie o to mi chodzi tylko z chłopakami próbujemy Ci wyjaśnić jak było.
 
 
 
FeSTeR  
Po co tyle piszesz ?
Thrash'em All


Wiek: 38
Dołączył: 21 Mar 2009
Posty: 1765
Skąd: Nakło nad Notecią
Wysłany: Czw 24 Wrz, 2009   

no ok Aras samolotu moze i nie widać. ale czy amerykusy sami by sobie w łeb strzelali? taka akcja wymaga lat działan logistycznych. a w ostatniej chwili "kurwa zapomnieliśmy samolotu". bardziej jestem skłonny uwierzyc,ze wybuch to wina podłożonej bomby przez jakiegoś arabskiego kreta niz celowe działanie USA. a że USA to "dumny" i "potezny" naród to wsadzili ta bajke z samolotem zeby nie wyjsc na kretynów
Simon napisał/a:
Terroryści dysponują takimi wpływami czy też technologiami i "znajomościami", że mogą w każdej chwili unicestwić dowolną ilość obywateli USA, zniszczyć dowolny budynek i w każdej chwili wywołać panikę na skalę światową...

3 teoria spiskowa w temacie ktory istnieje od paru godzin. mówiłem ze to wdzieczny temat :-)
 
 
KACZMAR  
Lubi pieprzyć
Ten obcy


Wiek: 38
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 462
Skąd: Kalisz
Wysłany: Czw 24 Wrz, 2009   

Z teriami spiskowymi jest tak troche jak z przepowiedniami jasnowidzów, "nie trzeba w nie wierzyć, grunt to żeby wiedzieć"
 
 
KACZMAR  
Lubi pieprzyć
Ten obcy


Wiek: 38
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 462
Skąd: Kalisz
Wysłany: Czw 24 Wrz, 2009   

FeSTeR napisał/a:
... ale czy amerykusy sami by sobie w łeb strzelali? ...


A czy na kartach historii nie możemy znaleźć podobnych działań??
 
 
Simon  
Typowy spamer


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1106
Skąd: Katowice
Wysłany: Czw 24 Wrz, 2009   

to nie teoria spiskowa, skoro Terroryści(jeśli to w ogóle oni stoją za tym zamachem) obeszli bezproblemowo(no tacy kretyni, że nawet samolotu zapomnieli :mrgreen: to chyba akcja z małym rozmachem była prowadzona :mrgreen: ) już raz obeszli systemy obronne ju-es-ej, to mogą to zrobić drugi raz, ciekawe też wydaje się, że wojsko miało w tym momencie trening pod tytułem: 2 samoloty zostają porwane, zmierzają trasą taką i taką, uderzą w WTC, co ciekawe, Angielskie wojsko miało taki sam trening jak był samach w metrze :mrgreen: (trening o scenariuszu: ktoś podkłada bombę w metrze.)
Ps. Amerykanie już raz zrobili taki numer, Fester, poczytaj o pearl harbor ;-) to już nie teoria spiskowa a fakty historyczne którym nie będziesz mógł zaprzeczyć ani ich wyśmiać ;-)
  
 
 
FeSTeR  
Po co tyle piszesz ?
Thrash'em All


Wiek: 38
Dołączył: 21 Mar 2009
Posty: 1765
Skąd: Nakło nad Notecią
Wysłany: Czw 24 Wrz, 2009   

Aras666 napisał/a:
jeśli chodzi o 11.09 to nigdy nie uwierzę, że terroryści mogli tak zrobic w chuja takie wielkie mocarstwo.
czemu nie? nawet wielkie mocarstwa mają swoje słabe strony.

[ Dodano: Czw 24 Wrz, 2009 ]
Simon napisał/a:
poczytaj o pearl harbor
no prosze Cie!!! sami dali sie na siebie napasc, zeby moc wypowiedziec wojne żółtkomi i szkopom?
 
 
FeSTeR  
Po co tyle piszesz ?
Thrash'em All


Wiek: 38
Dołączył: 21 Mar 2009
Posty: 1765
Skąd: Nakło nad Notecią
Wysłany: Czw 24 Wrz, 2009   

dyskusja ciekawa mam nadzieje ze nastapi kontynuacja. a wiecie co jest najfajniejszego w teoriach spiskowych? ze wszyscy zwykii obywateli chcieliby by byla to prawda oczywista i w koncu udowodniona. na dzisiaj koncze o tym gadac ide pic. wracam jutro do rozmowy :-D
 
 
Simon  
Typowy spamer


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1106
Skąd: Katowice
Wysłany: Czw 24 Wrz, 2009   

FeSTeR napisał/a:

Simon napisał/a:
poczytaj o pearl harbor
no prosze Cie!!! sami dali sie na siebie napasc, zeby moc wypowiedziec wojne żółtkomi i szkopom?

a nie ? Cóż znaczy życie kilkuset czy tysięcy obywateli ? cóż znaczy przy ogromnych zyskach i władzy ? zaprzeczysz, że wiedzieli wcześniej o ataku ? Jest to fakt niepodważalny, tak jak 2+2=4, im dłużej czytam Twoje posty, tym większe odnoszę wrażenie, że to jedna wielka prowokacja ;-)

Szacunken jeden dla drugiego, tak?
Si, zwykła literówka
tylko mi nie maż tym czerwonym mazakiem po postach :mrgreen: albo się chociaż podpisz

Kontynuując, nie raz już Amerykanie pokazali swoje dobre serce i zainteresowanie obywatelami :mrgreen: Wystarczy przypomnieć sobie Katrinę, ciekawa akcja...rząd amerykański dopiero po miesiącu przysłał armię, myślicie że armia przywiozła jedzenie i pomoc ? NIC BARDZIEJ MYLNEGO!!! Rząd wysłał tam armię, a armia pilnowała sklepów i strzelała do ludzi i nieważne czy ludzie kradli telewizory/komputery etc. czy jedzenie dla siebie i swojej rodziny!!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - manga