Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: dezaprobator
Czw 24 Wrz, 2009
11 Września
Autor Wiadomość
Szczurek  
Coś już napisał

Dołączył: 18 Cze 2012
Posty: 54
Skąd: Szczecin
Wysłany: Śro 11 Lip, 2012   

Viking, pierwszym stopniem do manipulacji jest czysta głupota, bo jak nazwać inaczej faceta który wierzy, że przy temperaturze spalania paliwa lotniczego topi się stal. A przepraszam, można inaczej nazwać: facetem, który nie miał w podstawówce fizyki i chemii. Teraz już nie ma, teraz są gimnazja.
 
 
Viking  
Typowy spamer
I swój żywot przed nicością ratuje


Wiek: 48
Dołączył: 19 Lip 2011
Posty: 1009
Skąd: South Pomerania
Wysłany: Czw 12 Lip, 2012   

Tak, zgadza się, bo ludzie wierzą w media i ich opinie, niezdolni dotrzeć do obiektywnej prawdy, która zawsze wymaga głębszej analizy.
 
 
krylas  
Rozkręca sie

Wiek: 31
Dołączył: 11 Lip 2011
Posty: 154
Skąd: Lublin
Wysłany: Pon 16 Lip, 2012   

tylko że te wszystkie filmiki o spiskach etc, manipulują w identyczny sposób jak tv ;)
 
 
Viking  
Typowy spamer
I swój żywot przed nicością ratuje


Wiek: 48
Dołączył: 19 Lip 2011
Posty: 1009
Skąd: South Pomerania
Wysłany: Wto 17 Lip, 2012   

Dobrze, jak ktoś ma już samą świadomość manipulacji przez tv.
Wśród różnych filmików na pewną są mijające się z prawdą, (pewnie celowo), inne próbują dociec prawdy mimo oficjalnego stanowiska.
 
 
pankowa  
Rozkręca sie


Wiek: 33
Dołączyła: 26 Kwi 2011
Posty: 223
Skąd: z nikąd
Wysłany: Wto 17 Lip, 2012   

Kiedyś, jak jeszcze chodziłam do szkoły rozmawialiśmy z klasą o zamachu z nauczycielką od konstrukcji budowlanych. Stwierdziła że takie budynki po uderzeniu w nie samolotu nie miały prawa się całe zawalić, chyba że budynki były źle zaprojektowane/zbudowane lub w niższych piętrach wież nastąpiło jakieś osłabienie tej konstrukcji np. wybuch ładunku. Ja sama oglądałam też kiedyś film w którym jacyś eksperci przekonywali że za zamachem stoi rząd amerykański. <szok>
 
 
Viking  
Typowy spamer
I swój żywot przed nicością ratuje


Wiek: 48
Dołączył: 19 Lip 2011
Posty: 1009
Skąd: South Pomerania
Wysłany: Wto 17 Lip, 2012   

pankowa napisał/a:
Ja sama oglądałam też kiedyś film w którym jacyś eksperci przekonywali że za zamachem stoi rząd amerykański. <szok>

Ja to bym się zdziwił, jakbym się dowiedział że jest inaczej.
 
 
Keiran  
Forumowy prawiczek
Brodaty chemik


Wiek: 36
Dołączył: 01 Lis 2011
Posty: 36
Skąd: Opole
Wysłany: Śro 18 Lip, 2012   

pankowa napisał/a:
Kiedyś, jak jeszcze chodziłam do szkoły rozmawialiśmy z klasą o zamachu z nauczycielką od konstrukcji budowlanych. Stwierdziła że takie budynki po uderzeniu w nie samolotu nie miały prawa się całe zawalić, chyba że budynki były źle zaprojektowane/zbudowane lub w niższych piętrach wież nastąpiło jakieś osłabienie tej konstrukcji np. wybuch ładunku. Ja sama oglądałam też kiedyś film w którym jacyś eksperci przekonywali że za zamachem stoi rząd amerykański. <szok>


Z tego co pamiętam, to w latach 90-tych był tam zamach bombowy w podziemiach, ale na szczęście się nie zawaliło. Także konstrukcja miała pełne prawo być osłabiona.
 
 
Wolferl  
Coś już napisał
Joanne!


Wiek: 31
Dołączyła: 23 Cze 2012
Posty: 51
Skąd: Głogów
Wysłany: Śro 18 Lip, 2012   

Viking napisał/a:
pankowa napisał/a:
Ja sama oglądałam też kiedyś film w którym jacyś eksperci przekonywali że za zamachem stoi rząd amerykański. <szok>

Ja to bym się zdziwił, jakbym się dowiedział że jest inaczej.





Ja też, nawet bardzo.
 
 
Viking  
Typowy spamer
I swój żywot przed nicością ratuje


Wiek: 48
Dołączył: 19 Lip 2011
Posty: 1009
Skąd: South Pomerania
Wysłany: Czw 19 Lip, 2012   

Jeśli chodzi o Bin Ladena, to interesujące jest dlaczego go zabito (podobno).
Jeśli rząd amerykański uważał że był on organizatorem zamachu, to rzeczą naturalną jest schwytać takiego człowieka żywego jako niewyczerpane źródło informacji, chyba że wiedział o rzeczach niewygodnych dla USA.
 
 
Zmartwiony z S  
Lubi pieprzyć


Dołączył: 20 Lip 2011
Posty: 329
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Wysłany: Czw 19 Lip, 2012   

Bin Laden był tylko przykrywką, a właściwie kozłem ofiarnym który i tak siedzi sobie gdzieś teraz na dupie i popija drinki z palemką. Rodzina "Krzaków" robiła interesy z rodziną Osamy od długiego czasu i na pewno nie został on zabity. Co do samego zamachu. Jest to oczywiste, że zajęli się tym Amerykanie, a nie żadni terroryści, podobnie jak Adolf Hitler posądził o spalenie Reichstagu - " komunistycznych terrorystów " tak samo Bush obwinił Al-Kajdę. To był zwykły schemat, USA potrzebowało pretekstu do wkroczenia na bliski wschód w celach gospodarczych itp. a poprawniej mówiąc, w celu najazdu i okupacji usprawniających kradzież na masową skalę, więc dali powód ludziom którzy poparli działania zbrojne, co przyczyniło się do ich bezkarności.
 
 
Wolferl  
Coś już napisał
Joanne!


Wiek: 31
Dołączyła: 23 Cze 2012
Posty: 51
Skąd: Głogów
Wysłany: Czw 19 Lip, 2012   

Zmartwiony z S,


Zawsze chodzi o ROPĘ !
 
 
Viking  
Typowy spamer
I swój żywot przed nicością ratuje


Wiek: 48
Dołączył: 19 Lip 2011
Posty: 1009
Skąd: South Pomerania
Wysłany: Czw 19 Lip, 2012   

I wszystko inne co napędza gospodarkę.
 
 
LethalCombinati  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 08 Lut 2013
Posty: 11
Skąd: Kwidzyn/Katowice
Wysłany: Nie 10 Lut, 2013   

Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze...
Jak nie o pieniądze to o kobietę.

Moje osobiste zdanie to takie,iż telewizja nakręca ciemnogród.Manipuluje nim.Zgodzę się z przedmówcą,że stany potrzebowały pretekstu by wejść na bliski wschód.No to wymyślili...
 
 
 
Viking  
Typowy spamer
I swój żywot przed nicością ratuje


Wiek: 48
Dołączył: 19 Lip 2011
Posty: 1009
Skąd: South Pomerania
Wysłany: Czw 11 Kwi, 2013   

Stany zawsze znajdą pretekst żeby gdzieś na świecie zainterweniować, jak to nazywają.
Śmieszne jest to że kraj, który ma taki burdel gospodarczy, chce wprowadzać porządki gdzie indziej, oficjalnie.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group