Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: dezaprobator
Czw 24 Wrz, 2009
11 Września
Autor Wiadomość
maRas  
Coś już napisał


Wiek: 33
Dołączył: 08 Kwi 2009
Posty: 76
Skąd: Bysław/Olsztyn
Wysłany: Czw 24 Wrz, 2009   

Jumbo napisał/a:
P.S. Czy to Ci wygląda na dziurę po uderzeniu samolotu...? Bo jak dla mnie na wzorowo podłożone ładunki.

Dokładnie. Akurat tak się składa, że dzisiaj zdarzyło mi się oglądać film o mistyfikacji ataku na WTC. O ile można uwierzyć w to, że w WTC uderzyły samoloty to w Pentagon akurat nie. Dla mnie jest to co najmniej śmieszne. Otóż w filmie przedstawili kilka bardzo ciekawych faktów. Jak kilkuset tonowy samolot o rozpiętości skrzydeł prawie 40m może pozostawić po sobie dziurę zaledwie o średnicy 9m...?;> Każdy jeden silnik ważył około 6ton. Można sobie wyobrazić co zostałoby z pentagonu gdyby spadło na niego 6ton żelastwa z prędkością 500-600km/h. Dodatkową zagadką jest TOTALNY BRAK pozostałości samolotu, raptem kika drobnych części, które momentalnie zostały posprzątane. Tłumaczono to tym, że spowodowała to temperatura, która została wywołana wybuchem... Ciekawe jak kilkaset ton metalu wyparowało w powietrze w tak krótkiej chwili...? Z wieżami WTC jest również dużo zagadek. Nie mówię, że trzeba wierzyć we wszystko co zostało przedstawione na filmie, ale każdy o zdrowym rozsądku i znajomości tylu niewyjaśnionych zagadek zastanowi się nad tym dość mocno.
 
 
 
Aras666  
Po co tyle piszesz ?
Always look on the bright side of life! :)


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1783
Skąd: Z nikąd
Wysłany: Czw 24 Wrz, 2009   

maRas napisał/a:
Tłumaczono to tym, że spowodowała to temperatura, która została wywołana wybuchem... Ciekawe jak kilkaset ton metalu wyparowało w powietrze w tak krótkiej chwili...?


temeratura palącego paliwa nie jest wstanie roztopić metalu... a dobre jest też to, że metal "stopił" metalowe części samolotu, ale za to pasażerów mogli zidentyfikować O_o
 
 
Simon  
Typowy spamer


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1106
Skąd: Katowice
Wysłany: Czw 24 Wrz, 2009   

Ja już wiem!! Już wiem!!! :mrgreen:
Z moich skrupulatnych obliczeń matematycznych wynika, że fala uderzeniowa powstała w wyniku wybuchu samolotu i stopienia się samolotu który uderzył w pentagon 11.09 przesunęła się w czasie do dnia lądowania kosmonautów amerykańskich na księżycu! Ponieważ pozycja ziemi względem księżyca zupełnie inna i dlatego fala uderzeniowa powiała na księżycu i stąd łopotająca na wietrze flaga!! kto się z tym nie zgadza jest komunistą i nie wierzy w Chrystusa!!! poza tym wspiera pieprzoną żydomasonerię :D
 
 
Jumbo  
Fuck Yeah!


Wiek: 36
Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1339
Skąd: Stettin
Wysłany: Czw 24 Wrz, 2009   

Simon napisał/a:
tylko mi nie maż tym czerwonym mazakiem po postach :mrgreen: albo się chociaż podpisz


W szkole mi tak mazali po kartce teraz się mszczę... :D

Simon napisał/a:
Ja już wiem!! Już wiem!!! :mrgreen:
Z moich skrupulatnych obliczeń matematycznych wynika, że fala uderzeniowa powstała w wyniku wybuchu samolotu i stopienia się samolotu który uderzył w pentagon 11.09 przesunęła się w czasie do dnia lądowania kosmonautów amerykańskich na księżycu! Ponieważ pozycja ziemi względem księżyca zupełnie inna i dlatego fala uderzeniowa powiała na księżycu i stąd łopotająca na wietrze flaga!! kto się z tym nie zgadza jest komunistą i nie wierzy w Chrystusa!!! poza tym wspiera pieprzoną żydomasonerię :D


"i tak powstał chocapic..."
 
 
 
FeSTeR  
Po co tyle piszesz ?
Thrash'em All


Wiek: 38
Dołączył: 21 Mar 2009
Posty: 1765
Skąd: Nakło nad Notecią
Wysłany: Pią 25 Wrz, 2009   

no to Simom popłynąłeś
Jumbo napisał/a:
"i tak powstał chocapic..."
taa... i zakręcone wzorki na CiniMinis też :roll:
 
 
Simon  
Typowy spamer


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1106
Skąd: Katowice
Wysłany: Pią 25 Wrz, 2009   

Masz tu już masę argumentów Fester, w tym wątku ;-) Spróbuj je podważyć - to dam Ci nowe ;-) niektóre z nich są moją własną interpretacją, niektóre nie, niektóre są bardziej sensowne - inne mniej - ale tym niemniej są to pytania na które ciężko znaleźć odpowiedź ;-)
 
 
FeSTeR  
Po co tyle piszesz ?
Thrash'em All


Wiek: 38
Dołączył: 21 Mar 2009
Posty: 1765
Skąd: Nakło nad Notecią
Wysłany: Pią 25 Wrz, 2009   

to prosze bardzo zasyp mnie kolejnymi argumentami. chetnie poczytam
 
 
Simon  
Typowy spamer


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1106
Skąd: Katowice
Wysłany: Pią 25 Wrz, 2009   

przeczytaj ten wątek, spróbuj odpowiedzieć na wszystkie pytania to już masz zabawę na cały wieczór ;-) słuchaj, jak mi udowodnisz, że telewizor miał rację, to na prawdę będzie mi to imponowało :P bo Ja swego czasu spędziłem tygodnie na szukaniu informacji o WTC, znalazłem wiele odpowiedzi, ale niektóre rzeczy pozostają zagadką do tej pory
FeSTeR napisał/a:
[...]wszyscy zwykii obywateli chcieliby by byla to prawda oczywista i w koncu udowodniona[...]

Którzy zwykli obywatele ? Ja chyba znam samych niezwykłych :mrgreen: Większość ludzi na wszelkie odstępstwa od telewizorowej prawdy reaguje tak jak Ty, nie, inaczej, Ty przynajmniej masz jakieś argumenty ;-)

Fakt, wiele teorii spiskowych jest, lekko mówiąc, idiotycznych, ale nawet w idiotyźmie znajduje się ziarenka prawdy ;-) Przytoczyłbym tu nazwę jednej książeczki, ale coś czuje, że by się to nie skończyło dobrze :roll:
 
 
FeSTeR  
Po co tyle piszesz ?
Thrash'em All


Wiek: 38
Dołączył: 21 Mar 2009
Posty: 1765
Skąd: Nakło nad Notecią
Wysłany: Pią 25 Wrz, 2009   

ok niekiedy to sie gubie bo niektore argumenty sa mocne. ale wszystkie da sie wyjasnic jakos. ale i tak uparcie bede twierdzil ze to nie rzad USA sam to zorganizował. moze za tym spiskiem kryje sie inny?
Simon napisał/a:
Którzy zwykli obywatele ? Ja chyba znam samych niezwykłych
tez chyba znam samych niezwylych :-P chodzilo mi o nas - szarych ludzikow - w głebi wierze ze jest to nieprawda. ale z drugiej srtony chce zeby to byla prawda bo w koncu tą cholerną ameryke wziąłby jasny szlag
Simon napisał/a:
Przytoczyłbym tu nazwę jednej książeczki, ale coś czuje, że by się to nie skończyło dobrze

nie krępuj sie. po to jest to forum aby kazdy mogl sie wypowiedziec. przeciez nie pobijemy sie. nie?
 
 
Simon  
Typowy spamer


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1106
Skąd: Katowice
Wysłany: Pią 25 Wrz, 2009   

Czemu nie uwierzysz, że to USA ? kto inny miałby zyski ? Przecież wojna jest bardzo opłacalna, napędza cały rynek ;-) Rząd pożycze od banków pieniądze NA PROCENT, robi się broń, jest więcej pracy, otwierane są fabryki, rząd zdobywa nowe ziemie które przejmuje i z których ma zyski, kupa kasy!! a, że zginie przy tym kilka tysięcy obywateli ? pff...kogo to obchodzi ? to jest tylko bydło, szara masa, każdy może ich zastąpić, a Ameryke mogłoby coś pierdolnąć, pieprzone pseudo-religijne państwo, które zapoczątkowało tyle konfliktów na całym świecie i jest odpowiedzialne za śmierci na całym świecie :P
 
 
FeSTeR  
Po co tyle piszesz ?
Thrash'em All


Wiek: 38
Dołączył: 21 Mar 2009
Posty: 1765
Skąd: Nakło nad Notecią
Wysłany: Pią 25 Wrz, 2009   

no poprostu nie moge uwierzyc. bardziej jestem skłonny uwierzyc ze to jakas tajna organizacja a Stany to jej kozioł ofiarny.
przeciez jak to by sie wydało ta hameryka straciła by wszystko w oczach całego swiata. a to chyba za duze ryzyko?
 
 
Simon  
Typowy spamer


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1106
Skąd: Katowice
Wysłany: Pią 25 Wrz, 2009   

Czy Ja wiem ? Już nie raz zachowywali się antyhumanitarnie i już nie raz łamali prawa człowieka, obozy pracy, bomba atomowa, katrina...tylko, że to jest ameryka i im wolno, jak jakiś inny kraj by zrobił coś takiego - to odrazu nazywa się to zbrodnią przeciwko ludzkości :mrgreen:
Gdyby nie oszukiwali i nie robili przekrętów, nie mieli by czego tracić...
 
 
Aras666  
Po co tyle piszesz ?
Always look on the bright side of life! :)


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1783
Skąd: Z nikąd
Wysłany: Sob 26 Wrz, 2009   

zauważmy, że wszystko związane jest ze stanami. wystarczy, że mają kryzys i zaraz cały świat to odczuwa. gdyby kryzys miała taka Polska to to w sąsiednich krajach było by to ledwo zauważalne ;]

co by nie było, USA to potęga, tak samo Rosja. Rosja atakuje Gruzję, nikt nie reagował. Stany atakują Irak, jeszcze bez żadnych korzyści inne państwa pomagają.

Pamiętacie dlaczego w ogóle był zaatakowany Irak?? bo były tam bomby atomowe... dlaczego o tym teraz nie słychać??? gdzie są te bomby atomowe o których było tak głośno???
 
 
FeSTeR  
Po co tyle piszesz ?
Thrash'em All


Wiek: 38
Dołączył: 21 Mar 2009
Posty: 1765
Skąd: Nakło nad Notecią
Wysłany: Sob 26 Wrz, 2009   

oficjalna wersja to taka że Irak posiadał bron masowego rażenia. ale nie bomby atomowe tylko jakies biologiczne chujstwo chyba. moge sie mylic nie pamietam dokładnie. i że ta bronia wspiera terrorystów Al-Kaidy, która przyznała sie do zamachów z 11 września. tylko własnie czemu wjebali sie do Iraku skoro Al-Kaida ma najwięcej członków w Afganistanie?i sam Osama się gdzieś tam przecież ukrywa? dlaczego najpierw Irak a Afganistan rok póżniej? nie no to akurat rzecz oczywista ze chodziło o ropę. wybrali Irak bo kiedyś mieli z nim zatargi i nie mieli jeszcze oczywistego powodu zeby zaatakowac inne kraje arabskie. a najsmieszniejsze jest to ze w latach 80-tych XX w. sprzedawali Irakowi broń na wojne z Iranem. tak samo sprzedawali Afganistanowi na wojne z ZSRR
 
 
Aras666  
Po co tyle piszesz ?
Always look on the bright side of life! :)


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1783
Skąd: Z nikąd
Wysłany: Nie 27 Wrz, 2009   

al-kaida przez wiele lat się nie przyznawała do zamachów 11 września, aż po paru latach Osama bin Laden wydał oświadczenie, że to jednak on. przyglądając się bliżej filmikowi widać, że Osama ma sygnet na palcu... islam tego zakazuje, poza tym podpisuję się prawa ręką a jest leworęczny. W ogóle Osama na tym filmiku jakiś nie podobny do siebie ;]

tak na prawdę jakby chcieli to by już go dawno zabili, co chwila przysyłał filmy z groźbami. kilku najlepszych z kraju i już dawno temu, by mu puścili rakietę między oczy
 
 
Jumbo  
Fuck Yeah!


Wiek: 36
Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1339
Skąd: Stettin
Wysłany: Nie 27 Wrz, 2009   

Co do Osamy to się już raczej nie dowiemy gdzie jest i co robi. Podobnie jak sztuczne utrzymywanie przy życiu Fidela. Tak jak napisał Aras, jakby chcieli do już by dawno nie żył. A w Iraku chodziło o broń biologiczną z tego co pamiętam. Co prawda żadnej broni nie było więc szybko wymyślili bajkę z oswobodzeniem narodu Irackiego z pod dyktatury i wprowadzaniem demokracji.
 
 
 
Simon  
Typowy spamer


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1106
Skąd: Katowice
Wysłany: Śro 30 Wrz, 2009   

Słyszałem, że Osama przebywał w amerykańskich szpitalu, jeszcze przez 2 tygodnie PO wydarzeniach z 11.09 i organizowane były częste spotkania Osamy z krzakusem(Bushem)
 
 
Aras666  
Po co tyle piszesz ?
Always look on the bright side of life! :)


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1783
Skąd: Z nikąd
Wysłany: Śro 30 Wrz, 2009   

Simon napisał/a:
Słyszałem, że Osama przebywał w amerykańskich szpitalu, jeszcze przez 2 tygodnie PO wydarzeniach z 11.09 i organizowane były częste spotkania Osamy z krzakusem(Bushem)


bez przesady... może jeszcze pokazał się publicznie z rodziną bin Ladenów w restauracjach ;P
 
 
FeSTeR  
Po co tyle piszesz ?
Thrash'em All


Wiek: 38
Dołączył: 21 Mar 2009
Posty: 1765
Skąd: Nakło nad Notecią
Wysłany: Czw 01 Paź, 2009   

nie no Simon rzetelniej troche bez wprowadzania w błąd ludzi. podobno spedził te 2 tygodnie w szpitalu ale to było w Dubaju i na pewno nie spotykał sie z Bushem tylko ewentualnie z jakimi agentami rządowymi
 
 
Simon  
Typowy spamer


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1106
Skąd: Katowice
Wysłany: Czw 01 Paź, 2009   

Wybacz, dodałem to jako niepotwierdzoną ciekawostke, sam nie wiedziałem co o tym myśleć ;-)

[ Dodano: Pią 02 Paź, 2009 ]
http://wtc.hotnews.pl/ - proszę, strona zawierająca informacje na temat zamachu na WTC, wydaje się dość wiarygodna, ale przejrzałem ją bardzo pobieżnie ;-) Jak kogoś interesuje temat - zachęcam do lektóry ;-)
 
 
tzm
Gość
Wysłany: Śro 02 Mar, 2011   

irak, pentagon, osama, a trzeci budynek na manhattanie?
został wyburzony, nic w niego nie przywaliło, poprostu się zawalił,
jeśli ktoś zna tą historię, wie, że USA samo spreparowało całą grandę, nie ma innej opcji
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - manga