Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
[Duża Scena] Łąki Łan
Autor Wiadomość
Simon  
Typowy spamer


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1106
Skąd: Katowice
Wysłany: Nie 11 Lip, 2010   

JackDaniels napisał/a:
pijany bylem ... jestes madrzejsza osoba wiec wiesz ze jest o termin"monotematyczna" spiewanie o paleniu .. trawie .. bedac pod jej dzialaniu mnie brzydzi brzydzi mnie tez samo branie jestem przeciwko narkotykom haslo z chyba 12 lat "NIE BIORE JESTEM OK"


JESTEŚ IDIOTĄ ZAŻYWAJĄCYM NARKOTYKI(choć nawet sobie z tego nie zdajesz sprawy :roll: ) I NIE CZYNI CIĘ TO OK!

[ Dodano: Nie 11 Lip, 2010 ]
do tego pijanym idiotą.

Nie trawię pijanych idiotów wypisujących idiotyzmy na forach.

No raz się z Tobą zgodzę i to z chęcią / Jumbo
 
 
JackDaniels  
Rozkręca sie
Ja Pierdole Te Warianty Bo Z Zasady Jestem Anty


Wiek: 37
Dołączył: 21 Kwi 2009
Posty: 128
Skąd: Okolice Łodzi
Wysłany: Pon 12 Lip, 2010   

a ja nie lubie osob naduzywajacych tych samych slow .czy jestem idiota? zapewne tak lecz w przeciwienstwie do ciebie zawsze pozostaje soba co Czyni mnie OK :) zrobiles offtopa wiec musze naprowadzic temat na droge.dzisiaj w pracy rozmawialem z kilkoma osobami ktorzy bywali na ich koncertach i twierdza ze jadac na woodstock w tym roku nie zamierzaja w ogole zjawic sie na nich. uslyszalem ciekawa riposte "jakbym chcial zaobaczyc pajacow to bym poszedl na ich troje"
 
 
Simon  
Typowy spamer


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1106
Skąd: Katowice
Wysłany: Wto 13 Lip, 2010   

JackDaniels napisał/a:
a ja nie lubie osob naduzywajacych tych samych slow .czy jestem idiota? zapewne tak lecz w przeciwienstwie do ciebie zawsze pozostaje soba co Czyni mnie OK :) zrobiles offtopa wiec musze naprowadzic temat na droge.dzisiaj w pracy rozmawialem z kilkoma osobami ktorzy bywali na ich koncertach i twierdza ze jadac na woodstock w tym roku nie zamierzaja w ogole zjawic sie na nich. uslyszalem ciekawa riposte "jakbym chcial zaobaczyc pajacow to bym poszedl na ich troje"

Taki specjalny zabieg stylistyczny, btw, Ja nikomu nie odmawiam posiadania zdania na temat zespołu Łąki Łan - ale porównywanie ich do ich troje jest nieco...niefortunne.
 
 
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Wto 13 Lip, 2010   

Simon napisał/a:
porównywanie ich do ich troje jest nieco...niefortunne.


jak ładnie ujęte.. a kolega Dżak w ogóle był na jakimś ich koncercie? czy tak dla zasady ciśnie, bo to inny typ muzyki niż kolega Dżak preferuje? i do tego na pewno gorszy! :roll:
 
 
 
JackDaniels  
Rozkręca sie
Ja Pierdole Te Warianty Bo Z Zasady Jestem Anty


Wiek: 37
Dołączył: 21 Kwi 2009
Posty: 128
Skąd: Okolice Łodzi
Wysłany: Śro 14 Lip, 2010   

wychowalem sie na punk roku sposob zycia i zasady ktore mna kieruja praktycznie nie zmienily sie lecz to nie oznacza ze jestem tylko w te strone ukierunkowany muzycznie wrecz przeciwnie gdybys chociaz raz ze mna posiedzial to bys sie przekonal. bardzo elastycznie traktuje muzyke oczywiscie odciolem sie calkowicie od jakis tam rapow ihip hopow lecz musze powiedziec ze lubie posluchac czasami kaliber 44 z drugiej strony techno ,muzyka elektroniczna tez nie jest mi obca miedzyinnymi przez moje zainteresowanie ^^ o ktorym moze kiedys indziej ubostwiam muzyke klasyczna,Queen(cos odjebe sobie na klacie),elton johna:)), four seasons ,generalnie muzyke lat 70'80 wiec nie mozna powiedziec ze mam ograniczony umysl faktycznie nie bylem lecz mialem okazje byc slyszalem ich jedynie z yt nie dociera do mnie ta ich tworczos jednakze wspomnialem ze top nadzieja dla polskiej sceny tylko zeby sie nie okazalo ze wyjda na tym jak farbeni -_-.
Simon napisał/a:
porównywanie ich do ich troje jest nieco...niefortunne.
dla mnie jest jak najbardziej na miejscu ale mozna to interpretowac na wiele sposobow


//cieszymy się, że wszechstronnie podchodzisz do muzyki, dziękujemy za złożone zeznania, kończymy offtop, wracamy do łąki łanów /Sis.
 
 
Jumbo  
Fuck Yeah!


Wiek: 36
Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1339
Skąd: Stettin
Wysłany: Czw 15 Lip, 2010   

Tak mi się w ogóle przypomniało bo przekopywałem stare tematy (takie zamiłowanie ze stażu do archiwum) i był temat o łąki łanach TEMAT i 23 listopada napisałem
Jumbo napisał/a:
P.S. Widzę ich na Woodstocku.


No i mam :mrgreen: W sumie na nic więcej w tym roku nie muszę iść, mimo że nie słucham takiej muzy na co dzień ale to co zrobią z publicznością może być dobre i jedyne w swoim rodzaju.
 
 
 
Sz.P.Szatan  
Rozkręca sie


Dołączył: 03 Lis 2009
Posty: 106
Skąd: z Szatanowa
Wysłany: Czw 15 Lip, 2010   

Prawda, a to co ma szansę się wydarzyć to prawdziwy kosmos, a nie jakaś popierdółka typu, OdNowa. Turbo Łąki Łan.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group