Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Zagraniczni Woodstockiwocze...
Autor Wiadomość
milan  
Po co tyle piszesz ?
freak4life


Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 1854
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon 12 Lip, 2010   

Oj,to już wiem kto jest odpowiedzialny za falę kradzieży na Woodstocku! To Niemcy.I Żydzi.Że o masonach nie wspomnę. Ręce opadają.
Wpuścicie mnie na pole namiotowe czy najpierw sprawdzicie w dowodzie jakiej jestem narodowości,hm?!
 
 
maniek  
Rozkręca sie

Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 112
Skąd: Żory
Wysłany: Pon 12 Lip, 2010   

tu nie chodzi o to ze oni kradna, z mojej calej rodziny przezyla tyklko Moja Św. Pamieci Babcia reszte wybili. Tak jak napisał Pentek te pokolenia wychowali ci sami co wierzyli w Hitlera, i ta idea przeszła na kolejne pokolenia, i ty tak bronisz niemców ale powiem ci co nieco, znajmomy mieszkał prawie 30 lat w niemczech mowi idealnie po niemiecku juz prawie nikt nie wiedzial w niemczech ze jest polakiem i opowiadal mi jak niemcy myślą o Polakach. Może i jest jakiś procent z tych rodzin co nie popierały hitlera, ale wiekszośc swojego myślenia nie zmieniła i to samo jest dzis i tu nie chodzi o to czy ja ich szanuje czy nie, ale historii sie nie zmieni i niemcy beda dla mnie zawsze tacy sami dopóki nie zrobią czegoś żeby polacy im wybaczyli za to co zrobili. iwódki sie z nimi napewno nie napije
 
 
 
dumdidum  
Forumowy prawiczek

Wiek: 31
Dołączyła: 09 Lip 2010
Posty: 27
Skąd: daal
Wysłany: Pon 12 Lip, 2010   

nie chodzi o narodowość, lecz o człowieka, których dzielimy na dobrych i złych, więc nie powinniśmy oceniać ich pod względem kraju z którego pochodzą,gdzie się wychowali, urodzili, lecz tego co mówią i robią. nie przywołuję czasów II wojny, bo ona przeminęła. a my mamy swoją nową historię, nie popełniać błędów przodków, ale też pamiętać o nich.. całej historii.. nikt nie jest idealny, ale każdy zasługuje na odrobinę szacunku. nie wspominam już po raz 100 o poznaniu poglądów danej osoby ;)
 
 
milan  
Po co tyle piszesz ?
freak4life


Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 1854
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon 12 Lip, 2010   

maniek napisał/a:
i ty tak bronisz niemców


Bronię każdego narodu,bo nie cierpię generalizowania.Oceniam ludzi po tym,co sobą jako jednostka reprezentują,a nie ze względu na pochodzenie,wyznawaną religię czy preferencje seksualne.


maniek napisał/a:
iwódki sie z nimi napewno nie napije


Jeśli z zasady wolisz pić np. z polskim nazistą niż z wykształconym Niemcem od którego mógłbyś się czegoś dowiedzieć-Twoja brocha.
 
 
maniek  
Rozkręca sie

Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 112
Skąd: Żory
Wysłany: Pon 12 Lip, 2010   

(Jeśli z zasady wolisz pić np. z polskim nazistą niż z wykształconym Niemcem od którego mógłbyś się czegoś dowiedzieć-Twoja brocha. )Sam w tym momencie ocenileś że dla ciebie ważniejsze jest wykształcenie niż to kim kto jest... zdecyduj sie..nie wazne..

Ja np mam to w dupie czy ktoś jest sprzataczką, nie ma szkoły czy siedział w więzieniu, a czy nawet jest nazistą Mam to w Dupie . i Też nie uważam niemców za jakiś debili bo sa bardziej rozwinietym krajem od nas i mają wieksze poszanowanie dla ludzi w swoim kraju niż my. Ale też byłem w niemczech znam ludzi ktorzy pracują czy pracowali w niemczech i wiem co mówią o polsce i polakach że to meksyk europy etc.., po czesci jest to prawda, ale jak by nie było ktoś nam rozjebał wcześniej kraj i ktoś doprowadził do wjechania ZSRR i to że jesteśmy od 21 lat krajem na dorobku też zawdzieczamy niemcom i nie wierze w to że tak nagle całe niemcy sie zmieniły i kochają polske (wyprzedaz usmiechów na chwile) może i jest jakaś garstka niemców co naprawde są inni. Ale bede ocenial tak jak oceniałem i bede to glosil wszem i wobec i każdemu z osobna bo mam prawo do wydania wlasnej opini z która sie zgdzi wiekszosc polakow, a napewno wiekszosc slaska.

i właśnie dzieki takim ludziom jak wy za 30 lat historii 2 wojny wcale nie bedzie bedzie nowa jak to niemcy uczyli w szkolach ze to my najechalismy niemcy i wszystkich sasiadów..

Tyle w tym temacie. dziekuje za uwage i pozdrawiam
 
 
 
milan  
Po co tyle piszesz ?
freak4life


Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 1854
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon 12 Lip, 2010   

maniek napisał/a:

i właśnie dzieki takim ludziom jak wy za 30 lat historii 2 wojny wcale nie bedzie bedzie nowa jak to niemcy uczyli w szkolach ze to my najechalismy niemcy i wszystkich sasiadów..



O wypraszam sobie-tolerancja jak najbardziej,ale ignorancja (w temacie faktów historycznych ) w żadnym bądź razie.

Pozdrawiam również.
  
 
 
Simon  
Typowy spamer


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1106
Skąd: Katowice
Wysłany: Wto 13 Lip, 2010   

maniek, rozumiem, że katolików też tępisz ponieważ oni są wszyscy wychowani na idei nienawiści jaką nam serwował kościół przez ponad 1700lat ?

[ Dodano: Wto 13 Lip, 2010 ]
a tak z innej beczki - to spotkałem w swoim życiu pełno Niemców i obecnie jest to chyba jeden z najbardziej tolerancyjnych narodów na świecie, nie pomieszkasz w Berlinie jeśli nie znasz przynajmniej kilku arabskich słów :mrgreen:
Wyjątki się zdarzają, owszem, ale nie jest to większość, stawiam na jakieś 2% całej populacji niemieckiej.
 
 
Niez  
Junior Admin


Wiek: 35
Dołączyła: 14 Sie 2008
Posty: 1569
Skąd: Siódme piętro.
Wysłany: Wto 13 Lip, 2010   

a mnie nie wkurwiają Niemcy,tylko Polacy mieszkający w Brighton,może nie wszyscy ale te 2%
 
 
Simon  
Typowy spamer


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1106
Skąd: Katowice
Wysłany: Wto 13 Lip, 2010   

niez napisał/a:
a mnie nie wkurwiają Niemcy,tylko Polacy mieszkający w Brighton,może nie wszyscy ale te 2%

Też Cię kocham ;-)
 
 
forlorn81  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 25 Lip 2010
Posty: 2
Skąd: Załęże (małopolska)
Wysłany: Nie 25 Lip, 2010   

ja podczas moich 8 Woodstocków (teraz bedzie 9ty)spotkałem masę obcokrajowców. Najbardziej mile wspominam parę Julia z australii i Mark z USA, pracowali w Szwecji a na wooda trafili tak że wybrali się na wycieczkę rowerową po Europie:) do dzisiaj mam z nimi kontakt - chciał bym żeby znowu wpadli. Kiedyś mieszkałem na Islandii 2 lata i namawiałem tamtejszych na przyjazd na wooda ale si ę troszkę bali i nie znali kompletnie polskich kapel. A tam wracając do tematu to masę niemców spotkałem i lubie ich, fajni ludzie ale w piciu piwa nam odstawali i to bardzo;) holendrów też sporo ponoc z wysp też sporo ale ja mało spotkałem jak dotąd. Dobrze jest poduczyc się angielskiego przed woodem - nie wiem jak wy ale ja bardzo lubie pogadac z ludzmi z innych rejonów tego pięknego świata:)
 
 
dezaprobator  
Stara Gwardia

Wiek: 39
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 1832
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Nie 25 Lip, 2010   

Ja na rock For People w Czechach miałem taką zajawkę, że siedzieliśmy przy stoliku 2 polaków, australijczyk, koleś z USA, laska z GB, czeszka, słowak i naturalnie wszyscy się rozumieli przy Joincie.
 
 
 
dzoana  
Forumowy prawiczek


Dołączyła: 25 Lip 2010
Posty: 1
Skąd: lubasz
Wysłany: Pon 02 Sie, 2010   

w tym roku to byl u nas przy namiotach taki jeden niemiec... i naprawde spokojny facet. Razem sie smialismy, bawilismy... kiedy zaczelismy tematy wojny,bitwy pod Grunwaldem zaczal wymijac odpowiedzi niby ze kogos tam nie zna, ze nie wie o co chodzi i takie tam, wiec to nawet dobrze ze wolal przemilczec ;] AAA i byl pewien Szwajcar, to byl gosc ;D duzo mowil po polsku ale niektorych slow wogole nie znal, bylo warto z obcokrajowcami pogadac :)
 
 
Mazu  
Typowy spamer
Ninja z Kazachstanu


Wiek: 31
Dołączyła: 03 Sie 2009
Posty: 1050
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pon 02 Sie, 2010   

My mieliśmy obok siebie grupę niemców (mieli 30 km do Kostrzyna), piliśmy z nimi, gadaliśmy z nimi po angielsku, uczyliśmy ich polskiego na przykładzie Grzegorza Brzęczyszczykiewicza i Saszy idącego szosą, jedliśmy razem grochówkę z puszki i graliśmy w grę piwną. No i spotkaliśmy też kolesia z Nowej Zelandii, nie wiem co on tu robił, ale bardzo mu się Woodstock podobał. ;]
 
 
 
darkly666  
Coś już napisał


Wiek: 33
Dołączyła: 27 Lis 2008
Posty: 77
Skąd: Nakło n. Notecią
Wysłany: Pon 02 Sie, 2010   

Mazu napisał/a:
My mieliśmy obok siebie grupę niemców (mieli 30 km do Kostrzyna), piliśmy z nimi, gadaliśmy z nimi po angielsku, uczyliśmy ich polskiego na przykładzie Grzegorza Brzęczyszczykiewicza i Saszy idącego szosą, jedliśmy razem grochówkę z puszki i graliśmy w grę piwną. No i spotkaliśmy też kolesia z Nowej Zelandii, nie wiem co on tu robił, ale bardzo mu się Woodstock podobał. ;]

mówisz może o Niemcach którzy byli rozbici w lasku koło pasażu??
 
 
 
Yava BGC  
Typowy spamer
Fuck You ,You Fucking Fuck !


Wiek: 36
Dołączył: 04 Kwi 2009
Posty: 1113
Skąd: Kołobrzeg/ZG
Wysłany: Pon 02 Sie, 2010   

Do gazu z nimi !!!
 
 
 
Mazu  
Typowy spamer
Ninja z Kazachstanu


Wiek: 31
Dołączyła: 03 Sie 2009
Posty: 1050
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pon 02 Sie, 2010   

darkly666 napisał/a:
Mazu napisał/a:
My mieliśmy obok siebie grupę niemców (mieli 30 km do Kostrzyna), piliśmy z nimi, gadaliśmy z nimi po angielsku, uczyliśmy ich polskiego na przykładzie Grzegorza Brzęczyszczykiewicza i Saszy idącego szosą, jedliśmy razem grochówkę z puszki i graliśmy w grę piwną. No i spotkaliśmy też kolesia z Nowej Zelandii, nie wiem co on tu robił, ale bardzo mu się Woodstock podobał. ;]

mówisz może o Niemcach którzy byli rozbici w lasku koło pasażu??

w lasku to oni byli, ale koło gastronomii.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group