Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Mapa XVI Przystanku Woodstock
Autor Wiadomość
harry  
ShoutBox
no przychódź.


Wiek: 36
Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 785
Skąd: Trzebiel wieś
Wysłany: Czw 08 Lip, 2010   Mapa XVI Przystanku Woodstock

Mapa XVI Przystanku Woodstock


Na kostrzyńskim woodstockowym polu szykują się pewne zmiany. Dlatego też już dziś prezentujemy Wam mapkę, na której zaznaczyliśmy najważniejsze punkty.

Główna zmiana dotyczy sceny folkowej – cała przenosi się do namiotu Akademii Sztuk Przepięknych, który będzie większy niż w poprzednich latach. Zmieni się też miejsce stacjonowania ambulansów PCK, w których można oddać krew. W tym roku zostały one przeniesione ze wzgórza na teren przy kranach i płatnych prysznicach.

Zmieni się także lokalizacja wioski motocyklowej – znajdziecie ją na tyłach wioski piwnej i obok Toi Campu – płatnego pola namiotowego. Nowością będzie pojawienie się ekipy off-roadowej w miejscu, gdzie rok temu stacjonowało wojsko. To będzie prawdziwa gratka dla fanów „błotnej” motoryzacji.

Przypominamy, że na teren Przystanku Woodstock można wjechać samochodem do czwartku do godziny 12.00. Po tym czasie ruch jest całkowicie i bezwzględnie zablokowany, a wyjazd z terenu Festiwalu możliwy jest dopiero po zakończeniu Przystanku Woodstock, w poniedziałek!

UWAGA! Strefa ASP, strefa pod dużą sceną i wioska Krishny są miejscami, w których prosimy o niespożywanie alkoholu.

 
 
 
FeSTeR  
Po co tyle piszesz ?
Thrash'em All


Wiek: 38
Dołączył: 21 Mar 2009
Posty: 1765
Skąd: Nakło nad Notecią
Wysłany: Czw 08 Lip, 2010   

Festera proszę szukać w sektorze F najprawdopodobniej ;-)
 
 
Greenflag  
Coś już napisał
Make it Green


Wiek: 38
Dołączył: 11 Sty 2010
Posty: 69
Skąd: nie pamiętam już
Wysłany: Czw 08 Lip, 2010   

A co to ten fortepian w centrum pola?
Znowu moja ulubiona miejscówka zajęta przez patrolowców, trza będzie wbijać w inną część lasku ;-)
 
 
 
Gonia  
Stara Gwardia


Wiek: 38
Dołączyła: 10 Sie 2008
Posty: 100
Skąd: Poznań / Warszawa
Wysłany: Czw 08 Lip, 2010   

Odnośnie lasu... powiedzcie mi, czy to tylko ta mapa tak dziwnie oznakowana, czy coś się zmieniło - bo na moje oko mniej więcej w sektorze 'I" powinien być lasek...
 
 
 
Rysy  
Coś już napisał


Wiek: 32
Dołączył: 01 Mar 2009
Posty: 64
Skąd: ze wsząd
Wysłany: Czw 08 Lip, 2010   

nie można pić piwa na koncertach :(
 
 
 
Pentek  
Forumowy prawiczek


Dołączył: 28 Lip 2009
Posty: 26
Skąd: Toruń
Wysłany: Czw 08 Lip, 2010   

Cytat:
nie można pić piwa na koncertach


Ale zara, zara... Tak zawsze było, czy dopiero teraz taki zakaz powstał, a ja o niczym nie wiem :shock:
 
 
Marisha  
Konto Fikcyjne


Dołączyła: 05 Sie 2008
Posty: 377
Skąd: Kalisz
Wysłany: Czw 08 Lip, 2010   

Pentek napisał/a:
Cytat:
nie można pić piwa na koncertach


Ale zara, zara... Tak zawsze było, czy dopiero teraz taki zakaz powstał, a ja o niczym nie wiem :shock:


W Wiosce Krszyny zawsze był taki zakaz.
 
 
 
darkly666  
Coś już napisał


Wiek: 33
Dołączyła: 27 Lis 2008
Posty: 77
Skąd: Nakło n. Notecią
Wysłany: Czw 08 Lip, 2010   

Trochę lipa że mała scena jest w ASP, specjalnie pod górkę się wspinać :-(
 
 
 
sourgirl  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 26 Lip 2009
Posty: 36
Wysłany: Czw 08 Lip, 2010   

Gonia napisał/a:
Odnośnie lasu... powiedzcie mi, czy to tylko ta mapa tak dziwnie oznakowana, czy coś się zmieniło - bo na moje oko mniej więcej w sektorze 'I" powinien być lasek...


jak na moje oko i dopasowanie pamięciowe z wydrukowanej mapy, lasek znajduje się właśnie w sektorze "I" ;)
 
 
 
Pentek  
Forumowy prawiczek


Dołączył: 28 Lip 2009
Posty: 26
Skąd: Toruń
Wysłany: Pią 09 Lip, 2010   

Marisha napisał/a:
Pentek napisał/a:
Cytat:
nie można pić piwa na koncertach


Ale zara, zara... Tak zawsze było, czy dopiero teraz taki zakaz powstał, a ja o niczym nie wiem :shock:


W Wiosce Krszyny zawsze był taki zakaz.


Ja nie piszę o wiosce Krishny, jeno o miejsu pod dużą sceną. Na mapce widnieje znaczek zakazu picia alkoholu. Więc ponawiam moje pytanie, które znajduje się wyżej...
 
 
Kamil77
[Usunięty]

Wysłany: Pią 09 Lip, 2010   

od dwóch lat jest taki niby zakaz picia alkoholu pod dużą sceną, wiosce krishny i w asp ale i tak wszyscy pija tylko z tego co mi wiadomo nie wiem czy to prawda ale ma nie być wioski bębniarskiej w tym roku. Mapka będzie mogła ulec zmianie.
  
 
 
harry  
ShoutBox
no przychódź.


Wiek: 36
Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 785
Skąd: Trzebiel wieś
Wysłany: Pią 09 Lip, 2010   

pod duza scena to faktycznie ale u kryszny to nie mozna. tzn tak niby mozna. ale do namiotow nie wejdziesz z piwem tak samo w asp do namiotow nie wejdziesz.
 
 
 
Kamil77
[Usunięty]

Wysłany: Pią 09 Lip, 2010   

harry napisał/a:
pod duza scena to faktycznie ale u kryszny to nie można. tzn tak niby można. ale do namiotów nie wejdziesz z piwem tak samo w asp do namiotów nie wejdziesz.

Co roku jestem w asp i zawsze z min 3 browarami i jakoś się nie czepiają tak no chyba ze ktoś będzie szedł z zgrzewką czytam siatka piw to wiadomo nie puszczą chociaż w tamtym roku patrzyli sie na ręce czy piwa nie wnosisz ale do kieszeni się wpakuje to do asp na 100% wniesie się :D. Nawet w tamtym roku wszedłem do biura prasowego na plakietce byłej dziewczyny nie kapnęli się i zobaczyłem sobie clawfinger z bliska i wywiady z nimi i nawet herbatką i ciastkami się poczęstowałem hehehe.
 
 
Greenflag  
Coś już napisał
Make it Green


Wiek: 38
Dołączył: 11 Sty 2010
Posty: 69
Skąd: nie pamiętam już
Wysłany: Pią 09 Lip, 2010   

Ja tam lachę kładę na te zakazy picia na koncertach, pije albo przed koncertem albo po koncercie, ostatecznie na koncercie w bezpiecznej odległości od szalejącego tłumu. Na łbie nie jedną zawartość puszki miałem pod sceną, bo komuś akurat"zachciało się"skakać/biegać z odbezpieczonym browarem.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
odkażanie pomieszczeń krakówFordanserki

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group