Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Ilość zespołów - czasy grania
Autor Wiadomość
neologic
[Usunięty]

Wysłany: Pon 14 Gru, 2009   Ilość zespołów - czasy grania

Mam pytanie.
Nie wiecie może, czy ktoś poruszał temat ilości zespołów na przyszłorocznym PW ? Być może powiem teraz coś niedorzecznego, ale moim zdaniem w zeszłym roku było lekkie przegięcie. Koncerty były trochę zbyt męczące. Lubię słuchać i oglądać wszystko, co dzieje się na scenie (między innymi dlatego zawsze (2 razy ;) rozbijałem się w pierwszych rzędach pola przed sceną).

Nie wiem jak było dawniej, ale na PW'08 koncerty kończyły się o takiej porze, że można było na spokojnie sobie odpocząć i przespać nic nie tracąc z koncertów. Ale na 09 było to ciężkie do wykonania: po koncercie Clawingera po prostu nie dałem rady wytrzymać do Korpiklaani, na które też czekałem :/

W sumie chciałbym poznać wasze zdanie na ten temat. Moim zdaniem koncertów na głównej było ciut za dużo. Tak mi się wydaje czy po prostu jestem już za stary ?:) Co o tym myślicie?
 
 
Aras666  
Po co tyle piszesz ?
Always look on the bright side of life! :)


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1783
Skąd: Z nikąd
Wysłany: Pon 14 Gru, 2009   

mi np. odpowiadało. Powiem więcej... chciałbym aby były dłuższe xD
 
 
Jumbo  
Fuck Yeah!


Wiek: 36
Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1339
Skąd: Stettin
Wysłany: Pon 14 Gru, 2009   Re: Ilość zespołów - czasy grania

neologic napisał/a:

ale na PW'08 koncerty kończyły się o takiej porze, że można było na spokojnie sobie odpocząć i przespać nic nie tracąc z koncertów. Ale na 09 było to ciężkie do wykonania: po koncercie Clawingera po prostu nie dałem rady wytrzymać do Korpiklaani, na które też czekałem :/


Nie przypominam sobie aby w 2008 było inaczej niż zwykle. Ale za to w 2007 koncert najpierw Type O Negative a potem Acid Drinkers przesunął się znacznie. Pamiętam że Acidzi grali coś między 4-5 rano :D Dlatego że panowie z Typów coś tam swojego montowali czy jakoś tak to było :D Też do końca tego nie pamiętam bo poszedłem spać gdyż byłem padnięty a wyspałem się i jeszcze koncerty załapałem :D
 
 
 
neologic
[Usunięty]

Wysłany: Pon 14 Gru, 2009   

Czyli możliwe, że po prostu nie przywykłem - byłem dopiero drugi raz. Tak jak pisałem, miałem wrażenie, że na 08 szło jakoś sprawniej - być może to tylko wrażenie. Ale nic, nie zrażam się - w tym roku też wybiorę pole przed sceną :)
Ps. Ile trzeba postów natrzepać, żeby mój status się zmienił ?:D

Dwa razy tyle co masz teraz, nie próbuj robić tego na siłe. Sam się zmieni.
P.S. Zajebisty avatar. "I am pain" :D
 
 
miminka  
Lubi pieprzyć


Wiek: 37
Dołączyła: 18 Kwi 2009
Posty: 372
Skąd: Płock
Wysłany: Wto 15 Gru, 2009   

ja tam bym wolała dłuższe koncerty ;-) generalnie na woodzie nie spędzam dużo czasu pod sceną, idę na jakieś tam konkrety 2-3 i dlatego wolała bym aby były dłuższe bo przemęczenie i tak mi nie grozi :-P
 
 
 
Fender  
Forumowy prawiczek
i gitara gra.


Wiek: 31
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 37
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 15 Gru, 2009   

Co do czasu grania... Po paru koncertach odczuwałem niedosyt - chociażby Clawfinger, który mógłby grać nieco dłużej niż ta ~1h kosztem innych zespołów, które nie porwały publiki (Na Futureheads miałem wrażenie, iż bis został naprawdę mocno wymuszony przez Jurka :F ).

Zdaję sobie sprawę, iż taka idea raczej by nie przeszła ze względu na olbrzymi subiektywizm w ocenie koncertów i poszczególnych kapel ;-)
 
 
FeSTeR  
Po co tyle piszesz ?
Thrash'em All


Wiek: 38
Dołączył: 21 Mar 2009
Posty: 1765
Skąd: Nakło nad Notecią
Wysłany: Wto 15 Gru, 2009   

neologic napisał/a:
Nie wiecie może, czy ktoś poruszał temat ilości zespołów na przyszłorocznym PW
to zawsze wiadomo z miesiac przed woodstockiem. zagladaj tutaj http://uctok.com/zespoly-...k-2010-vf57.htm to bedziesz na biezaco. mam nadzieje ze Hexen - doreczyciel dobrych wiesci tez bedzie nas raczył niusami tak jak w tym roku :-)
neologic napisał/a:
Lubię słuchać i oglądać wszystko, co dzieje się na scenie
dobry jestes :-) ja tam ide na 3, 4 koncerty na ktorych naprawde mi zalezy a reszte to czasu to spedzam z ekypa elytarna z pola, chodzac po browara albo siedziac w bunkrach
A koncert sa dobrze zorganizowane czasowo. poprostu jest tyle zespolów chetnych do zagrania ze zawsze jest ich duzo. i tak powinno byc. kazdy wypierze cos dla siebie. czy to metal, punkol, czy rastaman :-)
neologic napisał/a:
Ile trzeba postów natrzepać, żeby mój status się zmienił ?

50 chyba
 
 
dezaprobator  
Stara Gwardia

Wiek: 39
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 1832
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Wto 15 Gru, 2009   

neologic napisał/a:
Ps. Ile trzeba postów natrzepać, żeby mój status się zmienił ?:D

Forumowy prawiczek 0
Coś już napisał 50
Rozkręca się 100
Lubi pieprzyć 300
Na pewno offtopuje 600
Typowy spamer 1000
Po co tyle piszesz ? 1500
Zakurwim dęsa ? 2000

Ot takie mi wyszły swego czasu w Gliwiach po pijaku i takich się będę trzymał.
 
 
 
Oliwicia  
Rozkręca sie

Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 107
Skąd: PL
Wysłany: Śro 16 Gru, 2009   

a ja powiem, że mi to w zupełności styka długość koncertów, chodź nie powiem nie pogardziłabym gdyby dało by się, aby były dłuższe kheheh :lol: [no ale ofc. pewnie takiej opcji ni ma ;p]
 
 
dezaprobator  
Stara Gwardia

Wiek: 39
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 1832
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Śro 16 Gru, 2009   

Powinny być dłuższe te które sobie wybiorę 8-)
 
 
 
Simon  
Typowy spamer


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1106
Skąd: Katowice
Wysłany: Pią 18 Gru, 2009   

Powiem inaczej - nie miałem rok temu wytypowanych kapel na których koniecznie chciałem być (znaczy, miałem, ale przespałem :-P ) Więc po prostu urządzałem sobie maratony pod sceną, bawiąc się przez 4-5 koncertów pod rząd niezależnie od muzyki(uwielbiam skakać, tańczyć, krzyczeć - ogólnie uwielbiam koncerty na których publika potrafi dobrze się bawić a muzycy dobrze rozruszać publikę, niezależnie od gatunku :mrgreen: ) i faktycznie niektóre koncerty MOGŁYBY być dłuższe! Są artyści którzy widać, że porywają(nawet ten "nieszczęsny" Dżem, podoba się to wam czy nie - na nich zawsze jest dobra zabawa :mrgreen: bo wszyscy to znają i drą pyska pod sceną, poza tym jakiś fajny klimat się wkręcił na Dżemie, wszyscy uśmiechnięci, wyloozowani - blues 8-) ) znowu inne koncerty wcale nie były tak wybitne a trwały tyle samo co koncerty naprawdę dobre. To nie do końca jest fajne, ale sprawiedliwe :mrgreen: Nie narzekam, może zostać tak jak jest - ale więcej ludzi bawiłoby się pod sceną i dłużej, gdyby koncerty tych "lepsiejszych"(popularniejszych) kapel trwały dłużej.
 
 
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Sob 19 Gru, 2009   

a ja myślę, że to, iż kapela jest popularna, wcale nie powinno decydować o długości koncertu. to że jest znana, to nie znaczy, ze lepsza niż te mniej znane. mi tam pasi jak jest, choć faktycznie zespoły, które lubię, mogłyby grać dłużej, a co!
 
 
 
Simon  
Typowy spamer


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1106
Skąd: Katowice
Wysłany: Nie 20 Gru, 2009   

Jak jest znana to więcej osób będzie się na niej bawiło, więc dłuższe koncerty lepiej znanych kapel = więcej ludzi bawiących się przy scenie. Mi też pasuje jak jest, nie narzekam.
 
 
voo_doo  
Stara Gwardia


Wiek: 36
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 763
Skąd: T-Town
Wysłany: Pon 21 Gru, 2009   

jeszcze sie taki nie urodził który by wszystkim dogodził :) moim zdaniem jest ok i nie ma co marudzić. Ja i tak chodze tylko na wybraną część koncertów, jak bym miał chodzić na wszystko to bym sie zajechał raz dwa :)
 
 
 
Fender  
Forumowy prawiczek
i gitara gra.


Wiek: 31
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 37
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 21 Gru, 2009   

voo_doo napisał/a:
Ja i tak chodze tylko na wybraną część koncertów, jak bym miał chodzić na wszystko to bym sie zajechał raz dwa :)


Sądzę, że nie ma takiej osoby, który by wytrzymała trzy dni koncertowe pod sceną :P.
Można, by za to wydłużyć czas grania dla laureata Złotego Bączka. Wybrany i sprawdzony przez publikę, dodatkowe pół godzinki jako nagroda dla zwycięzcy ^ ^
 
 
Diablica85  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 22 Lis 2009
Posty: 13
Skąd: z Piekła
Wysłany: Pią 01 Sty, 2010   

Dezaprobator napisał/a:
Powinny być dłuższe te które sobie wybiorę 8-)


popieram jak najbardziej ;-)
 
 
Wredna_Nina  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 28 Gru 2009
Posty: 3
Skąd: PTb
Wysłany: Wto 05 Sty, 2010   

Ja na Woodstocku nigdy nie byłam, ale pewnie wybiore kapele przy których bede sie bawic a w miedzy czasie bede odpoczywac i szaleć z ekipą : )

Nie tylko na koncerty człowiek przyjeżdza na Wood. Tak mi sie przynajmniej wydaje. : )
 
 
Simon  
Typowy spamer


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1106
Skąd: Katowice
Wysłany: Wto 05 Sty, 2010   

Dobrze Ci się wydaje :mrgreen: Koniecznie idź na kąpiel błotną - Ja nie poszedłem i żałowałem :oops:
 
 
Wredna_Nina  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 28 Gru 2009
Posty: 3
Skąd: PTb
Wysłany: Pią 08 Sty, 2010   

:) :)
Pewnie pójdę żeby później nie żałować :)
 
 
Kredka  
Rozkręca sie
Die in Hell!


Wiek: 31
Dołączyła: 20 Lip 2009
Posty: 191
Skąd: Bytom
Wysłany: Pią 08 Sty, 2010   

ja też trochę żalowałam ale z drugiej strony nie llubie mieć piasku wszedzie
 
 
 
Simon  
Typowy spamer


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1106
Skąd: Katowice
Wysłany: Pią 08 Sty, 2010   

dlatego bierzesz sobie strój jakiś na wooda czy cosik innego i zakładasz do błotka, a potem idziesz pod prysznice(znaczy się - krany) umyć to wszystko i ładujesz do plastikowego worka i wrzucasz na dno torby(radzę wcześniej wysuszyć na słońcu, jeśli po otwarciu worka nie chcesz być zalana niezbyt przyjemną gamą zapachów)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group