Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Reggae
Autor Wiadomość
Żyleta  
Rozkręca sie
Dziecko innego boga


Wiek: 32
Dołączyła: 12 Sty 2010
Posty: 121
Skąd: Śląsk
Wysłany: Wto 16 Lut, 2010   

Uwielbiam Jamala i EWR ale nie widzę ich jakoś na Woodzie :) Chociaż z drugiej strony ciekawa jestem jakie byłyby wrażenia publiczności po tym jakby zagrali :-P .
 
 
bolek  
Forumowy prawiczek


Dołączył: 07 Lut 2010
Posty: 45
Skąd: Z kapuchy
Wysłany: Wto 16 Lut, 2010   

Byłem kilkakrotnie na Jamalu, atmosfera świetna ale także jestem zdania, że to nie zespół na woodstock.
 
 
yukisiek  
Forumowy prawiczek


Wiek: 35
Dołączyła: 15 Lut 2010
Posty: 14
Skąd: zachodniopomorskie
Wysłany: Śro 17 Lut, 2010   

No na jamalu jest świetnie i wydaje mi się że gdyby takie zespoły były to więcej osób by chciało w ogóle jeździć, np takich ja ja :mrgreen: bo jak do tej pory nic mnie specjalnie tam nie ciągnie a szkoda.

zresztą tak btw. to wydaje mi się że każdy z tych zespołów ma piosenki zdecydowanie odpowiednie na taką impreze i każdy by się przy nich świetnie bawił... takie moje zdanie.
 
 
 
kijana  
Moderator


Wiek: 33
Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 1007
Skąd: Trzebiel
Wysłany: Śro 17 Lut, 2010   

Jamal... pierwsza płyta dosyć, druga dno. Tak jak EWR, pierwsza ok druga dno. W Bielawie jak grał Jamal to ponoć same dresy i hip hopowce się zjechały na ten zespół. Wtedy byście marudzili znowu, że za dużo dresów przyjeżdża na wooda.Jestem na Nie, po drugie chyba nie umiałbym się bawić przy takiej muzyce, do słuchania dobra ale tak to nie.
 
 
Aras666  
Po co tyle piszesz ?
Always look on the bright side of life! :)


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1783
Skąd: Z nikąd
Wysłany: Śro 17 Lut, 2010   

kijana napisał/a:
W Bielawie jak grał Jamal to ponoć same dresy i hip hopowce się zjechały na ten zespół.


jest to bardzo możliwe, wielu moich znajomych co noszą spodnie do kolan słucha Jamala xD więc uważam, że by się zjechało tego trochę :P
 
 
yukisiek  
Forumowy prawiczek


Wiek: 35
Dołączyła: 15 Lut 2010
Posty: 14
Skąd: zachodniopomorskie
Wysłany: Śro 17 Lut, 2010   

No to faktycznie dziwne bo jak u nas grał to nie było żadnych drechów a takich w "luźnych spodniach" jest dużo i nie znaczy wcale że słuchają hip hopu :) zresztą oceniać ludzi po tym jak się ubierają to dosyć dziwne. Nie ważne. Ja uważam że zwłaszcza EWR i NDK na Woodstocku by się przydali.. tyle :)
 
 
 
rasm  
Forumowy prawiczek

Wiek: 32
Dołączyła: 10 Lip 2009
Posty: 8
Skąd: B-ek
Wysłany: Śro 17 Lut, 2010   

yukisiek napisał/a:
zresztą tak btw. to wydaje mi się że każdy z tych zespołów ma piosenki zdecydowanie odpowiednie na taką impreze


tak, zwłaszcza EWR z tekstami typu "dla frajerów kula" itp.

Reggae na Woodstocku jak najbardziej, ale żadnych NDK, EWR, Jamal. Jest mnóstwo polskich bandów grających "prawdziwe" reggae, więc może warto zastanowić się nad ich udziałem w Przystanku.
 
 
 
Bartkowy  
Forumowy prawiczek


Wiek: 32
Dołączył: 13 Lut 2010
Posty: 14
Skąd: Olszanka
Wysłany: Śro 17 Lut, 2010   

yukisiek napisał/a:
No na jamalu jest świetnie i wydaje mi się że gdyby takie zespoły były to więcej osób by chciało w ogóle jeździć, np takich ja ja.



Listości woodastock to nie impreza hh a tym bardziej hh połączonego z disco to nie jest reggae! Mamy w Polsce i nie tylko mase świetnych Prawdziwych zespołów a nie jakąś tandete.
 
 
yukisiek  
Forumowy prawiczek


Wiek: 35
Dołączyła: 15 Lut 2010
Posty: 14
Skąd: zachodniopomorskie
Wysłany: Śro 17 Lut, 2010   

No o Jamalu wspomniałam przy okazji no fakt ale bez przesady, zresztą tak jak napisałam wcześniej - każdy z tych zespołów ma piosenki na woodstock i nadal jestem za takimi :) zwłaszcza NDK, Mesajah, EWR czy chociażby Vavamuffin. Wolałabym zdecydowanie te zespoły od nudnej Comy czy od mega nudnego Hey :)

a fakt faktem ja typowego reggae nie lubie dlatego może czekam na coś ciekawszego w tym roku
 
 
 
kawa  
Coś już napisał


Wiek: 32
Dołączyła: 23 Mar 2009
Posty: 87
Skąd: stąd.
Wysłany: Pią 19 Lut, 2010   

widzę, że macie bardzo ścisłe kryteria na to, co nie powinno grać na woodstocku. za bardzo skate? za bardzo prosto? vavamuffin też grywa dancehall, ale nie może zagrać na woodstocku, bo dancehall jest robiony dla kasy? czilałt ludzie(;
 
 
bolek  
Forumowy prawiczek


Dołączył: 07 Lut 2010
Posty: 45
Skąd: Z kapuchy
Wysłany: Pią 19 Lut, 2010   

rym cym cym napisał/a:
widzę, że macie bardzo ścisłe kryteria na to, co nie powinno grać na woodstocku. za bardzo skate? za bardzo prosto? vavamuffin też grywa dancehall, ale nie może zagrać na woodstocku, bo dancehall jest robiony dla kasy? czilałt ludzie(;


Wg mnie niektórzy powyżej przesadzają...dancehall wcale nie jest robiony komercyjnie, a już na pewno nie ma w sobie nic wspólnego z disco-polo:). No ale fakt, raczej nie jest na woodstock . Vavamuffin to inna bajka niż EWR czy Jamal. Różnica jest widoczna. I nie chodzi tylko o rodzaj granej muzyki reggae.
 
 
Bartkowy  
Forumowy prawiczek


Wiek: 32
Dołączył: 13 Lut 2010
Posty: 14
Skąd: Olszanka
Wysłany: Sob 20 Lut, 2010   

Do vavamuffin nic nie mam byłem na kilku ich koncertach chodziło mi o Jamala-typowa komercha.
 
 
yukisiek  
Forumowy prawiczek


Wiek: 35
Dołączyła: 15 Lut 2010
Posty: 14
Skąd: zachodniopomorskie
Wysłany: Sob 20 Lut, 2010   

komercha komerchą a ja nadal lubię jego piosenki :)
czekam tylko na kilka grup by pojawić się na woodstocku: Vavamuffin, EWR, NDK, Mesajah, Ras Luta itp
 
 
 
Bartkowy  
Forumowy prawiczek


Wiek: 32
Dołączył: 13 Lut 2010
Posty: 14
Skąd: Olszanka
Wysłany: Sob 20 Lut, 2010   

Oczywiscie o gustach się nie dyskutuje. Moim zdaniem NDK w porządku zresztą już grali Mesajah też daje radę ale Ras Luta po ostatniej płycie może się schować
 
 
yukisiek  
Forumowy prawiczek


Wiek: 35
Dołączyła: 15 Lut 2010
Posty: 14
Skąd: zachodniopomorskie
Wysłany: Sob 20 Lut, 2010   

Bartkowy napisał/a:
ale Ras Luta po ostatniej płycie może się schować


Nawet sprzeczać się nie będę, ale starsze kawałki są ok :)
 
 
 
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Nie 21 Lut, 2010   

Vavamuffin mógłby zagrać albo Habakuk ale grali już o ile dobrze wiem Indios Bravos też bym posłuchała
 
 
 
Sidney  
Forumowy prawiczek
Run de riddim


Wiek: 34
Dołączył: 10 Lut 2010
Posty: 28
Skąd: Toruń
Wysłany: Nie 21 Lut, 2010   

Ciśniecie grubo tu widzę. Jamal czy EWR to nie disco reggae czy hh.
Na pewno słyszeliście o czymś takim jak Dancehall...prawda?

Jamal - świetny klimat na koncertach. Wcale żadne drechy się nie zjadą tam nagle, bo Jamal zagra...to nie jest ich klimat. Serio. Poza tym, Miodu by dał jak najbardziej radę na woodzie. Nie sądzę, by była to komercja...

Manolo - hmm, to ciekawe, ale lepiej jakby z Yanazem i Paxonem zagrali, czyli jako NDK. Jak już. Sam Manolo nic ciekawego nie zrobi.

Habakuk - Jak najbardziej.

Poza tym, widzę, że temat wszedł tylko na nasze, ojczyste reggae. Jest jedna tyle kapel ciekawych, które mogły by zagrać, a są zagranicznymi bandami...

BigUp!
 
 
rasm  
Forumowy prawiczek

Wiek: 32
Dołączyła: 10 Lip 2009
Posty: 8
Skąd: B-ek
Wysłany: Nie 21 Lut, 2010   

Jedni wolą pomarańcze, drudzy śmierdzące skarpetki. Osobiście nie chciałabym widzieć na Woodstocku NDK, Jamala czy EWR.

Co racja, to fakt.. jest wiele zagranicznych kapel, które mogłyby zagrać na Przystanku.
 
 
 
yukisiek  
Forumowy prawiczek


Wiek: 35
Dołączyła: 15 Lut 2010
Posty: 14
Skąd: zachodniopomorskie
Wysłany: Nie 21 Lut, 2010   

rasm napisał/a:
Osobiście nie chciałabym widzieć na Woodstocku NDK, Jamala czy EWR.


Ty nie a 1000 innych osób tak :) Osobiście nie chciałabym widzieć Armii, no i co z tego? pępkiem woodstocku nie jesteś ;)

a zagraniczne spoko z chęcią bym posłuchała bo fakt nie lubię na razie żadnych co znam ale posłuchać zawsze można.
 
 
 
rasm  
Forumowy prawiczek

Wiek: 32
Dołączyła: 10 Lip 2009
Posty: 8
Skąd: B-ek
Wysłany: Nie 21 Lut, 2010   

rasm napisał/a:
Osobiście

Nigdy nie twierdziłam, że jestem pępkiem woodstocku;] nie wiem z której części mojej wypowiedzi to wywnioskowałaś.
 
 
 
Sidney  
Forumowy prawiczek
Run de riddim


Wiek: 34
Dołączył: 10 Lut 2010
Posty: 28
Skąd: Toruń
Wysłany: Nie 21 Lut, 2010   

Jest tyle kapel zagranicznych, że dla każdego mogłoby być coś miłego.
Osobiście, Misty in Roots!!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group