Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Kult
Autor Wiadomość
Benol  
Forumowy prawiczek

Wiek: 113
Dołączył: 25 Sty 2010
Posty: 1
Skąd: Kościan
Wysłany: Pon 25 Sty, 2010   Kult

Tak a'propo Kultu to na ostatnim spotkaniu z Kazikiem w Poznaniu, padło pytanie "Dlaczego Kult nie gra na woodstocku?" Kazik odpowiedział, że gdyby woodstock był na początku lipca ogólnie wcześniej to by zagrali tylko, że ten czas początek sierpnia i sierpień On poświęca rodzinie. Więc nie twierdził bym zaraz że jest kurwą na pieniądze... no to tyle.
 
 
harry  
ShoutBox
no przychódź.


Wiek: 36
Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 785
Skąd: Trzebiel wieś
Wysłany: Pon 25 Sty, 2010   

równie dobrze mogłby poswiecic rodzinie lipiec. ale mniejsza o to. kiedys czytałem wywiad z Kazikiem w ktorym mowił ze nigdy na woodstocku nie zagra. ale powodu nie podał. moim zdaniem jest cos na lini Kazik - Owsiak ale czy tak jest to nie wiem. z tego co sie orientuje to Kazik wspierał tegoroczny wośp.
 
 
 
bzyku  
Forumowy prawiczek

Wiek: 36
Dołączył: 13 Paź 2008
Posty: 13
Wysłany: Pią 29 Sty, 2010   

Mam nadzieję,że nadejdzie taki czas gdzie wszyscy zobaczymy Kazia na Woodstocku.Fajnie byłoby usłyszeć Kult i potem oglądać sobie DVD z tak wspaniałego koncertu,bo na bank Owsiak by mu wydał.
 
 
FeSTeR  
Po co tyle piszesz ?
Thrash'em All


Wiek: 38
Dołączył: 21 Mar 2009
Posty: 1765
Skąd: Nakło nad Notecią
Wysłany: Pią 29 Sty, 2010   

bzyku napisał/a:
potem oglądać sobie DVD z tak wspaniałego koncertu,bo na bank Owsiak by mu wydał

tak ale to juz za drugim razem jakby zagrali po dziwnym wygraniu Złotego Bączka
 
 
kawa  
Coś już napisał


Wiek: 32
Dołączyła: 23 Mar 2009
Posty: 87
Skąd: stąd.
Wysłany: Pią 29 Sty, 2010   

a ja nigdy nie miałam okazji byc na kaziku, a chciałabym. :c ale faktycznie, może niekoniecznie na woodztocku.(;
 
 
voo_doo  
Stara Gwardia


Wiek: 36
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 763
Skąd: T-Town
Wysłany: Nie 31 Sty, 2010   

bardziej niż kult wolałbym zobaczyć projekt Kazik na żywo :)
 
 
 
bzyku  
Forumowy prawiczek

Wiek: 36
Dołączył: 13 Paź 2008
Posty: 13
Wysłany: Śro 03 Lut, 2010   

voo_doo napisał/a:
bardziej niż kult wolałbym zobaczyć projekt Kazik na żywo :)


Ja chyba nie.Jednak wolę Kult.Byłem na KNŻ-cie w Jarocinie i teraz w Szczecinie.Cały czas ta sama setlista.Kult jednak jakieś zmiany w repertuarze robi i coraz częściej wygrzebują stare piosenki.
 
 
kotula  
Rozkręca sie

Wiek: 37
Dołączył: 30 Sie 2009
Posty: 190
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Sob 06 Lut, 2010   

a ja z kultem całkowicie sie pogubiłem wydał tyle płyt nowych nie koniecznie dobrych że jakoś przestałem je kupować. Jak dla mnie kazik sie muzycznie skonczył a na scenie trzymaja go tylko pieniadze :?:
 
 
harry  
ShoutBox
no przychódź.


Wiek: 36
Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 785
Skąd: Trzebiel wieś
Wysłany: Sob 06 Lut, 2010   

i butla z tlenem
 
 
 
kotula  
Rozkręca sie

Wiek: 37
Dołączył: 30 Sie 2009
Posty: 190
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Sob 06 Lut, 2010   

harry napisał/a:
i butla z tlenem







raczej mu jest nie potrzebna kaziu jest na innym gazie
 
 
harry  
ShoutBox
no przychódź.


Wiek: 36
Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 785
Skąd: Trzebiel wieś
Wysłany: Nie 07 Lut, 2010   

kotula napisał/a:
harry napisał/a:
i butla z tlenem







raczej mu jest nie potrzebna kaziu jest na innym gazie


akurat moj znajomy był swiadkiem jak kazik schodził ze sceny po koncercie i dawali mu butle z tlenem. swoje lata to juz ma....
 
 
 
Jumbo  
Fuck Yeah!


Wiek: 36
Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1339
Skąd: Stettin
Wysłany: Nie 07 Lut, 2010   

harry napisał/a:
akurat moj znajomy był swiadkiem jak kazik schodził ze sceny po koncercie i dawali mu butle z tlenem. swoje lata to juz ma....


Sam też widziałem. Na październikowej trasie w Szczecinie.
 
 
 
kotula  
Rozkręca sie

Wiek: 37
Dołączył: 30 Sie 2009
Posty: 190
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Nie 07 Lut, 2010   

batman napisał/a:
kotula napisał/a:
a ja z kultem całkowicie sie pogubiłem wydał tyle płyt nowych nie koniecznie dobrych że jakoś przestałem je kupować. Jak dla mnie kazik sie muzycznie skonczył a na scenie trzymaja go tylko pieniadze :?:



Przecież on sam to mówił...




nie wiedziałem
 
 
Wredna_Nina  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 28 Gru 2009
Posty: 3
Skąd: PTb
Wysłany: Sob 13 Lut, 2010   

Ja uważam, ze na Woodstocku powinny sie prezentowac zespoły młode, które mogą coś ciekawego wnieść. A stare zespoły mogłyby grać jako 'rarytas' na końcu. Takie jest moje zdanie.
 
 
bzyku  
Forumowy prawiczek

Wiek: 36
Dołączył: 13 Paź 2008
Posty: 13
Wysłany: Nie 21 Lut, 2010   

Jumbo napisał/a:
Sam też widziałem. Na październikowej trasie w Szczecinie.



Najlepsze jest to,że Kultu na październikowej trasie w Szczecinie nie było już od jakichś 3 lat chyba.Był w kwietniu,ale to nie w ramach trasy.
A co do butli z tlenem to raczej przewidzenia macie,bo nie wydaje mi się żeby Kazio był aż tak wykończony mimo swoich lat.
 
 
Jumbo  
Fuck Yeah!


Wiek: 36
Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1339
Skąd: Stettin
Wysłany: Nie 21 Lut, 2010   

bzyku napisał/a:
Jumbo napisał/a:
Sam też widziałem. Na październikowej trasie w Szczecinie.


Najlepsze jest to,że Kultu na październikowej trasie w Szczecinie nie było już od jakichś 3 lat chyba.


No nie byli i co? Napisałem na której widziałem? Ostatni raz w Szczecinie z październikową trasą byli 19.10.07. i to na MTS'ie i był to błąd bo akustyka była do dupy. Wcześniej na SDS'sie było lepiej. Na których też byłem. W 2008 już wszyscy jechali do Poznania bo w Szczecinie nie było i w 2009 tak samo. Byli tylko jak pisałeś w Kwietniu a dokładniej szóstego w SDS'sie.
 
 
 
ygerna  
Forumowy prawiczek
niezgrabny motylek


Wiek: 32
Dołączyła: 20 Paź 2009
Posty: 25
Skąd: Bezdroża Wyobraźni
Wysłany: Śro 24 Lut, 2010   

Wredna_Nina napisał/a:
Ja uważam, ze na Woodstocku powinny sie prezentowac zespoły młode, które mogą coś ciekawego wnieść. A stare zespoły mogłyby grać jako 'rarytas' na końcu. Takie jest moje zdanie.


i otóż to, zgadzam się.
 
 
 
sowkaa  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 24 Cze 2010
Posty: 18
Skąd: spod Krakowa
Wysłany: Czw 24 Cze, 2010   

jestem za Kazikiem!!! - jakby zaśpiewał, to chyba megarekord liczby ludzi PW by osiągnął.
 
 
CycuS32  
Coś już napisał
status kłamie!!! jestem -Forumowy prawiczek -


Wiek: 57
Dołączył: 20 Cze 2010
Posty: 70
Skąd: Ok. Rabki-Zdrój ;]
Wysłany: Czw 24 Cze, 2010   

nie wątpliwie, to było by wydarzenie lecz jak już pisali wcześniej... raczej do tego nie dojdzie lecz zawsze możemy sobie pomarzyć :D
 
 
Pentek  
Forumowy prawiczek


Dołączył: 28 Lip 2009
Posty: 26
Skąd: Toruń
Wysłany: Czw 24 Cze, 2010   

Na wstępie zaznaczę, że nie mam większego muzycznego marzenia, jak ujrzeć moją ukochaną kapelę na Woodstock'u, ale...

No właśnie tych 'ale' jest kilka. (Wszystko, to moje przypuszczenia, więc proszę o zachowanie dystansu, do prezentowanych poniżej treści):

Pierwszym problemem jest autentyczność. Myślę, że Kazik, jako artysta głoszący ideę zalegalizowania marihuany, nie czułby komfortowo występując pod szyldem z napisem "stop drugs".

Drugim aspektem, który oddala Kult od Woodstock'u, to fakt upolitycznienia tej imprezy. Wystepują tam przecież politycy (fakt, większosć na ASP), a sam Owsiak też tak zupełnie apolityczny nie jest...

Przyznam, że nie mam zielonego pojęcia, jak wygląda wynagrodzenie za koncert dany na Woodstock'u. Niby znalazłem, że: "zespół nie otrzymuje wynagrodzenia za koncert, ale przysługuje mu zwrot kosztów podróży ustalony w porozumieniu z Organizatorem", ale czy to obowiązuje KAŻDEGO wykonawcy, czy "gwiazdy" coś dostają?
Charytatywnie Kazik raczej nie wystąpi, bo już kiedyś "przejechał się" dając takowy koncert.

Ale nie należy nigdy mówić nigdy i wie to sam Kazik, który zarzekał się, że nie reaktywuje formacji KNŻ... a jednak!
 
 
Greenflag  
Coś już napisał
Make it Green


Wiek: 38
Dołączył: 11 Sty 2010
Posty: 69
Skąd: nie pamiętam już
Wysłany: Pią 25 Cze, 2010   

Pentek napisał/a:
Pierwszym problemem jest autentyczność. Myślę, że Kazik, jako artysta głoszący ideę zalegalizowania marihuany, nie czułby komfortowo występując pod szyldem z napisem "stop drugs".
:lol: Szyld szyldem, a realia realiami. Poza tym, żiółka to nie drugs tylko dar natury :-P Taki sam problem autentyczności dotyczy większości kapel regowych, a grali i grają.
Kazika znam tylko największe hity, generalnie za nim nie przepadam. Ot taka muzyka idealna do picia i śpiewania.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group