Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Behemoth XVI Przystanek Woodstock
Autor Wiadomość
Żyleta  
Rozkręca sie
Dziecko innego boga


Wiek: 32
Dołączyła: 12 Sty 2010
Posty: 121
Skąd: Śląsk
Wysłany: Wto 26 Sty, 2010   

A Doda też będzie ? :mrgreen:
 
 
Aras666  
Po co tyle piszesz ?
Always look on the bright side of life! :)


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1783
Skąd: Z nikąd
Wysłany: Wto 26 Sty, 2010   

no... i będzie grać wspólnie z feel
 
 
PianA  
Moderator
chlap chlap


Wiek: 40
Dołączył: 11 Kwi 2008
Posty: 666
Skąd: gliwice
Wysłany: Wto 26 Sty, 2010   

drogi behemotku masz dopiero 12 lat i zobaczysz że można z życia wycisnąć więcej. Czułem death metal i czuć już nie chce. a wy pozostała gawiedzi dobrze piszecie :P
 
 
 
FeSTeR  
Po co tyle piszesz ?
Thrash'em All


Wiek: 38
Dołączył: 21 Mar 2009
Posty: 1765
Skąd: Nakło nad Notecią
Wysłany: Wto 26 Sty, 2010   

a ja chce Dode! a że Nergal z Dorotką chodzi i nawet sie podobno zaręczyli tzn, ze jak bedzie Behemoth to i będzie ona w chórkach. Doda bedzie warczec do mikrofonu: "Kocham Szatana i różowy!!!"
a tak na serio to nie przepadam za bardzo za death metalem, ale lubie różnorodność i na moje to mogą sobie być(i tak nie pójde :-P ). no i wielu ludzi też sie ucieszy.
Opeth byłby lepszy....
 
 
Aras666  
Po co tyle piszesz ?
Always look on the bright side of life! :)


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1783
Skąd: Z nikąd
Wysłany: Wto 26 Sty, 2010   

jeśli chodzi o Death Metal to jest taki zespół SADUS... no Death/Thrash metalowy :P ale w końcu gra w nim na basie Steve Digiorgio (ex-Death). Koncerty to niby rzeż totalna, a zobaczyć Stevea jak gra na bez progowym basie solo to rzecz niezapomniana xD

[video]http://www.youtube.com/watch?v=MgXc84FyfFE[/video]
 
 
Tunc2yk  
Forumowy prawiczek


Wiek: 31
Dołączył: 24 Sty 2010
Posty: 25
Skąd: Koło
Wysłany: Wto 26 Sty, 2010   

Behemoth na woodzie? Spodziewajcie się Dody na supporcie :DD
 
 
Kredka  
Rozkręca sie
Die in Hell!


Wiek: 32
Dołączyła: 20 Lip 2009
Posty: 191
Skąd: Bytom
Wysłany: Wto 26 Sty, 2010   

Simon napisał/a:
Mam solucję, behemoth gra na woodstocku, może nawet zjeść kota na scenie i spalić 3 proboszczów, pod warunkiem, że zagrają na TAKICH gitarach :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Obrazek


nie wazne ze nie gram na gitarze, chcialabym taką mieeeeec XD
 
 
 
Jumbo  
Fuck Yeah!


Wiek: 36
Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1339
Skąd: Stettin
Wysłany: Wto 26 Sty, 2010   

Sz.P.Szatan napisał/a:
To dobra okazja do przeprowadzenia zawodów w konkurencji:


3. Cytowanie wersetów z Biblii na czas

5. Doda jako główna wygrana.


Dobra startuje. Spokojnie mam szanse bo 8 lat byłem ministrantem i miałem 6stke z religii, to na początek wystarczy : )
 
 
 
Simon  
Typowy spamer


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1106
Skąd: Katowice
Wysłany: Wto 26 Sty, 2010   

Kredka napisał/a:


nie wazne ze nie gram na gitarze, chcialabym taką mieeeeec XD

Ja gram na gitarze i poważnie zastanawiam się nad kupnem tego wiosła(oczywiście używanego w jakiejś niskiej cenie, do 80funtów max, nie dałbym za nówkę 180, nigdy w życiu :mrgreen: pewnie bym oddał je siostrze czy coś. ) :mrgreen: Piekło jeszcze nigdy nie było tak różowe i słodkie :evil:
 
 
Kredka  
Rozkręca sie
Die in Hell!


Wiek: 32
Dołączyła: 20 Lip 2009
Posty: 191
Skąd: Bytom
Wysłany: Wto 26 Sty, 2010   

ja bym chciaa jedynie ze wzgedu na HK, moze moj by na tym grał ;d u mnie by wisialo na scianie ;d
 
 
 
Simon  
Typowy spamer


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1106
Skąd: Katowice
Wysłany: Wto 26 Sty, 2010   

Mnie kusi wizja wyjścia z takim wiosłem na scenę :mrgreen: Grałem w kapelce metalcorowej tutaj w UK i po jakichś podziemnych klubach śmigaliśmy - klientela: długowłosi lub łysi otatułowani faceci z wielką ilością kolczyków, cali w czarnych skórach itp. :-P Fajnie by było wyjebać na scenie z gitarą hello kitty :lol:
 
 
Żyleta  
Rozkręca sie
Dziecko innego boga


Wiek: 32
Dołączyła: 12 Sty 2010
Posty: 121
Skąd: Śląsk
Wysłany: Wto 26 Sty, 2010   

Osobiście za Behemothem nie przepadam jednakże chciałabym zobaczyć z ciekawości ich show... (każde doświadczenie wzbogaca)Przy duecie Dodzia + Feel nawet Guano Apes by słabo wypadło :mrgreen: :-D
 
 
Behmoth$  
Forumowy prawiczek

Wiek: 27
Dołączył: 25 Sty 2010
Posty: 7
Skąd: Kostrzyn nad Odrą
Wysłany: Wto 26 Sty, 2010   

PianA
może i mam tylko 12 lat ale w moim przypadku chyba więcej się wycisnąć nie da. :-P
poza tym metal kocham i raczej słuchać go nie przestanę. :mrgreen:

O niee . tylko bez dody. :-?
 
 
 
Simon  
Typowy spamer


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1106
Skąd: Katowice
Wysłany: Wto 26 Sty, 2010   

Behmoth$ napisał/a:
PianA
może i mam tylko 12 lat ale w moim przypadku chyba więcej się wycisnąć nie da. :-P
poza tym metal kocham i raczej słuchać go nie przestanę. :mrgreen:

Przypomnij sobie co mówiłeś 5 lat temu o zabawkach "nigdy ich nie wyrzucę!" sasasasasa
Behmoth$ napisał/a:

O niee . tylko bez dody. :-?

Występ Dody raczej nie jest tutaj poważnie traktowany, jeśli już to użytkownicy pozwalają sobie na ironiczne komentarze. Nie obawiaj się, mało kto chciałby ją na scenie.
 
 
FeSTeR  
Po co tyle piszesz ?
Thrash'em All


Wiek: 38
Dołączył: 21 Mar 2009
Posty: 1765
Skąd: Nakło nad Notecią
Wysłany: Śro 27 Sty, 2010   

jak mało kto? ja bym chciał. specjalnie trzymam na ten cel jajka z przed roku :-P
ciekawi mnie tylko to czy w przypadku gdyby jednak Behemoth zagrał czy Dorotka pojawiła by sie razem z Nergalem na Łudstoku za kulisami
 
 
Jumbo  
Fuck Yeah!


Wiek: 36
Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1339
Skąd: Stettin
Wysłany: Śro 27 Sty, 2010   

batman napisał/a:

No pewnie, Nergal jako prawdziwy zbuntowany SATANISTA musi coś dymać, nie ? ;)


Koze niech sobie załatwi :mrgreen:

batman napisał/a:
A bechemota nie chcę, to nie te klimaty...


No i ja się podpinam, chyba ze będzie ten konkurs z cytowaniem biblii :D
 
 
 
Sz.P.Szatan  
Rozkręca sie


Dołączył: 03 Lis 2009
Posty: 106
Skąd: z Szatanowa
Wysłany: Śro 27 Sty, 2010   

Jumbo napisał/a:
batman napisał/a:

No pewnie, Nergal jako prawdziwy zbuntowany SATANISTA musi coś dymać, nie ? ;)


Koze niech sobie załatwi :mrgreen:

Koza jest MOJA i nie wypożyczam jej na takie eventy, to bardzo wrażliwa koza.

Ja myślę, że pan Nergal by nawet może chciał (bo to miły chłopak jest), ale mogą nie chcieć orgianizatorzy. No i ja się nie zgadzam,w końcu jestem jego panem.
 
 
 
helios  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 29 Sty 2010
Posty: 1
Skąd: wwa
Wysłany: Pią 29 Sty, 2010   

harry napisał/a:
Simon napisał/a:
Też Ci wielokulturowy festiwal :mrgreen: Jezusków wpuszczają i nawet dla nich miejsce robią, ale sataniści są źli!! ;D
darł biblię, darł. Zresztą jego pogląd na temat religii jest jak najbardziej prawidłowy.


nie wziełes pod uwage ze głownym hasłem jest miłosc przyjaźń itp a behemot ma chyba inne poglady. jesli by chodziło o samą muzykę to ok. ale jak dla mnie to gówno nie muzyka bo behemot żeruje na kontrowersji.

@harry, HAHAHAHAAHAHHAHAHA. Człowieku, zgiń.

A Vader w kawałkach This is the war, Torch of war, i masie innych to o głaskaniu się po główkach śpiewa i w ogóle żeby szerzyć przyjaźń i miłość, ahahahahahahah.
Jeśli uważasz że Behemoth propaguje inne emocje to proszę wymień je i poprzyj czymś zamiast lać wodę i robić z siebie debila. Dla mnie ***** jesteś Ty, po pie*dolisz głupoty że aż się tego czytać nie da. Forumowy pan wszystko wiedzący się znalazł...


Nie wyrażamy się at persona.
Muzyka może być lipna ale nie piszcie, że ktoś jest lipą bo to nie przystoi. O ile mnie rozumiecie w tym łagodnym tonie :)
//Dezaprobator
 
 
harry  
ShoutBox
no przychódź.


Wiek: 37
Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 785
Skąd: Trzebiel wieś
Wysłany: Pią 29 Sty, 2010   

to teraz zgadnij dlaczego nienawidze vadera i uznaje ich koncert za najgorszy w historii woodstocku? po drugie Ciebie nie obrazalem i nie mam zamiaru bo sam sie przyznales ze jestes z wawy. a po trzecie jaki zespol taki fan. pozdrawiam.
 
 
 
kawa  
Coś już napisał


Wiek: 32
Dołączyła: 23 Mar 2009
Posty: 87
Skąd: stąd.
Wysłany: Pią 29 Sty, 2010   

heh, mocne.

ale na Woodstocku mieszają się wszystkie gatunki muzyki i ich różnorodni, barwni fani. Ta różnorodność jest własnie fajna. Dlatego nie mam nic przeciwko takiemu Behemothowi na scenie, zwłaszcza, że to, że ich teksty nie biją optymizmem nie znaczy, że ludzie będą biegać z siekierami.(;

Sama nie słucham i baardzo nie przepadam, ale mam znajomych, którzy lubią i wiem, że zespół w swoim gatunku trzyma jakiś tam poziom. A wielu fajnych metali chciałoby usłyszeć swoją kapelę na Woodstocku. Więc czemu nie?

Zresztą pisanie, że teksty zespołu nie zgadzają się z ideami woodstocku jest ryzykowne, bo w znaacznej ilości zespołów przewija się agresja.
 
 
Jumbo  
Fuck Yeah!


Wiek: 36
Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1339
Skąd: Stettin
Wysłany: Sob 30 Sty, 2010   

rym cym cym napisał/a:

Zresztą pisanie, że teksty zespołu nie zgadzają się z ideami woodstocku jest ryzykowne, bo w znaacznej ilości zespołów przewija się agresja.


Szczególnie Hipisowskich i Regge :mrgreen:

A tak poważnie to niech grają. Chociażby dlatego że chciałbym zobaczyć co "sataniści" będą pod sceną wyprawiać ;-)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group