Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: dezaprobator
Śro 19 Sie, 2009
Butelkowa wojna
Autor Wiadomość
Jumbo  
Fuck Yeah!


Wiek: 36
Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1339
Skąd: Stettin
Wysłany: Pon 03 Sie, 2009   Butelki

W tym temacie chciałem podziękować wszystkim tym którzy ramie w ramie obronili wioski :)Szczególne podziękowania dla voo-doo gdyż jego jako pierwszego spotkałem na polu walki, dziękuje też Bratu gdyż było widać zaangażowanie które wkładał w walkie, dziękuje tym którzy mnie opatrywali i tym którzy tylko stali i dziękuje też tym którzy uskuteczniali "friendly fire" :D Dziękuje że mogłem przeżyć coś tak niesamowitego :)
 
 
 
Liberro  
Forumowy prawiczek
Yay!

Dołączył: 26 Lip 2009
Posty: 5
Skąd: Ze wsi ;)
Wysłany: Pon 03 Sie, 2009   

Jumbo, jak wam fajnie ;)
Nie jestem z wioski forumowej i niestety nie wiem co tam się działoo....
Jestem bardzo ciekawy, pofatygowłby się ktoś przybliżyć mi tę sytuację ? :)
 
 
 
Amy Haber  
Forumowy prawiczek


Wiek: 39
Dołączyła: 01 Maj 2009
Posty: 43
Skąd: Piła(Silent Hill)
Wysłany: Pon 03 Sie, 2009   

Dobrze,będę szczera i powiem wam że wcale mi się nie podobało.Na koncerty wcale nie chodziłam tylko przespałam 3 dni w czasie których wszystko mnie bolało,żarcie było okropne,wszędzie daleko i ogólnie do d... i te cholerne kolejki! Nie dam się więcej namówić na taką wyprawę a poza tym nie spotkałam tam nikogo z forum,na Polu pogańskim siedziałam sama i mało z kim gadałam a wracając do koncertów to byłam tylko na Big Fat Mama(krótko),Dżemie i połowie Clawfingera bo dłużej już nie dałam rady!
PS.Jednak wolę pojedyncze koncerty z ludźmi których znam a nie imprezy na których jest ludzi od chu... ogólnie żałuję i dam sobie na razie spokój z tego typu wypadami.
 
 
Sinus  
Forumowy prawiczek
Mackowatość.


Dołączył: 03 Sie 2009
Posty: 3
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 03 Sie, 2009   

Podejrzewam, że szanowna przedmówczyni przede wszystkim padła ofiarą upału. Pierwsza i podstawowa i niepodważalna zasada każdego nowowoodstockowicza powinna zawsze brzmieć: NOŚ COŚ NA ŁBIE, a przynajmniej miej łeb mokry. Nie rozstajemy się z arafatką, czapeczką, chustką, regularnie nasączaną wodą (z butelki, napełnianej z kranów świeżym płynem, lub bezpośrednio z pryszniców czy sikawek). Póki słońce napieprza, póty regularnie się zwilżamy, bo na cień nie ma co liczyć, a - cytując z Diuny - słońca o litość nie ma co błagać. Upał ze wszystkich stron jest w stanie każdego zbić z nawet najlepszej kondycji - przegrzanie powoduje natychmiastowy spadek sił, i w efekcie: jest popołudnie i zamiast na koncerty to idziemy umrzeć do namiotu (kolejny błąd, bo tylko nas jeszcze dogrzeje; nieizolowanych termicznie, dusznych, gorących namiotów unikamy jak ognia, nie przesiadujemy w nich, jeśli nie chcemy j/w skonać wieczorem).

Ej, ale zaraz, żarcie okropne? Gastronomia "oficjalna, komercyjna" to była tym razem tak totalna porażka, przyznam, że nawet słowem szkoda komentować. Za to Krisznowcy karmili jak zawsze bardzo przyzwoicie, moim zdaniem - 4.50 za porcję wegeżarcia, którą (jak się ładnie uśmiechnąć) można dostać podwojoną i z trudem w siebie wcisnąć z racji jej rozmiaru, to bardzo sensowny dil...

A że daleko? Jak rozmach imprezy spory, to i odległości koncert-namiot-prysznic-jedzenie się wydłużają. Jednak jeśli spędza się ten czas ze znajomymi, to marsze przestają aż tak nużyć. Czasem można kogoś poznać już na miejscu i przez całą imprezę się nie rozdzielić, ale to rzadka sprawa i nie można na nią liczyć - zdecydowanie lepiej umówić się już wcześniej i po prostu pojechać razem.

Pamiętać jednak należy, po prostu, iż Woodstock to impreza - powiedzmy - 4/5 w skali trudności. To nie jest zorganizowana wycieczka, to nie wczasy, to nie koncert w klimatyzowanym klubie. To impreza 'hardkorowa', na którą - jeśli nie jest się naturalnym hardkorem - trzeba się dobrze przygotować, żeby się nie zawieść.
 
 
Amy Haber  
Forumowy prawiczek


Wiek: 39
Dołączyła: 01 Maj 2009
Posty: 43
Skąd: Piła(Silent Hill)
Wysłany: Pon 03 Sie, 2009   

Miałam czapkę i nawet jakieś picie udawało mi się załatwiać ale to i tak nie zmienia faktu,że się nie powinno jeździć samemu.
PS.No to widocznie nie jestem aż taka hardcorowa jak sądziłam i na serio już tam więcej nie pojadę.
 
 
grzechu007
[Usunięty]

Wysłany: Pon 03 Sie, 2009   

Mnie nie powaliło słońce ani na chwilę, czapka na głowie prawie 24h na dobre( poza spaniem), arafatka przed j....ym kurzem, 6 litrów wody na dzień, regularne posiłki żeby nie paść. No i odpowiednie ubranie nie glany tylko sandały,spodenki i lekka cienka biała koszulka.
 
 
kijana  
Moderator


Wiek: 33
Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 1007
Skąd: Trzebiel
Wysłany: Pon 03 Sie, 2009   

bitwa była nieziemska :p ale prawie zabiłem swojego... no ale można się pochwalić że zdobyliśmy flagę przeciwników :) Amy Haber nie dziwne że ci się nie podobało jak siedziałaś sama. Trza było skontaktować się z kimś z forum i do nas dołączyć a nie sama siedzieć. Wtedy miałabyś lepsze zdanie o PW.
 
 
KACZMAR  
Lubi pieprzyć
Ten obcy


Wiek: 38
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 462
Skąd: Kalisz
Wysłany: Pon 03 Sie, 2009   

Bitwa na butelki rewelacyjna, szkoda tylko, ze potem kupa bałaganu była do sprzątania.

A kijana faktycznie -60 pkt za celnosć:p
 
 
Kanibal  
Coś już napisał
:D


Wiek: 35
Dołączył: 13 Wrz 2008
Posty: 99
Skąd: Kalisz
Wysłany: Pon 03 Sie, 2009   

Bitwa na butelki, coś pięknego :lol:


zaskoczenie widokiem deszczu butelek = bezcenne :lol:
 
 
 
kijana  
Moderator


Wiek: 33
Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 1007
Skąd: Trzebiel
Wysłany: Pon 03 Sie, 2009   

no weeeź aż tyle? butelka z ręki mi się wyślizgła, ale kilka ładnych butelek z wodą wyrypalem na 10 m w górę i na pewno kogoś w trafiłem :p w ogóle Jurek nic chyba nie mówił za tą bitwę, że taki syf się zrobił itd.
 
 
zarrock  
Rozkręca sie


Dołączyła: 10 Kwi 2009
Posty: 136
Skąd: Ostrowiec Św.
Wysłany: Pon 03 Sie, 2009   

Hahahaha o mało jedną nie dostałam :D nie zdawałam sobie sprawy że to forum,tak to bym Wam pomogła :D A huk uderzanych butelek był cudoowny :mrgreen:
Amy Haber-nie ma co się zrażać tak odrazu...Przyjedź za rok ze znajomymi,bądź z kimś się zapoznaj i napewno będzie zajebiście.
A ja lubiłam te dłuugie wycieczki do tojek i grzybka
 
 
 
morfi  
Stara Gwardia


Wiek: 38
Dołączyła: 05 Sie 2008
Posty: 141
Skąd: Kalisz
Wysłany: Pon 03 Sie, 2009   

Fakt, widok idącego z góry tłumu z tymi butelkami, bezcenny. Ja obawiałam się tylko o staranowanie mojego namiotu :lol: biedna też była w tym momencie psinka Niez :-|
 
 
 
Koli  
Coś już napisał
Taki jeden


Wiek: 32
Dołączył: 28 Cze 2009
Posty: 88
Skąd: Łaziska Średnie
Wysłany: Pon 03 Sie, 2009   

Widziałem tę bitwę :mrgreen: nawet rzuciłem sobie kilka razy :lol:
 
 
 
rybka666  
Forumowy prawiczek

Wiek: 33
Dołączyła: 05 Kwi 2009
Posty: 8
Skąd: Jarocin
Wysłany: Pon 03 Sie, 2009   

ja bylam pierwszy raz i powiem tak: zajebiscie daleko do sklepu do ktorego wleklam sie po mleko... syf w toi toi... tlumy pod kranami z zimna woda... wszystkie ciuchy mokre po ostatnim dniu... rozwodnione leszki... a mimo wszystko podsumowujac to niesamowity klimat, mnostwo fajnych zyczliwych ludzi, Dzem i Guano Apes dali czadu... nie rozczarowalam sie na tej imprezie, ta atmosfera, wyrwanie sie z szarej codziennosci... bossko... za rok sie wybieram tez, bo naparwde warto. i oplaca sie zniesc te wszystkie niewygody dla tak fajnej imprezy. aaa no i takiej jazdy w pociagu jeszcze nie przezylam... hehe
 
 
 
Sywir  
Forumowy prawiczek


Wiek: 34
Dołączył: 18 Kwi 2009
Posty: 34
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pon 03 Sie, 2009   

o co chodzi z ta bitwa na butelki bo chyba cos przeoczylem w ciagu tych dni
 
 
borek_89  
Stara Gwardia

Wiek: 34
Dołączył: 18 Wrz 2008
Posty: 13
Wysłany: Pon 03 Sie, 2009   

[video]http://www.youtube.com/watch?v=MMD-kgdM3Pk[/video] o to chodzi :mrgreen:
 
 
 
Lapa93  
Forumowy prawiczek
~LaPa~


Wiek: 31
Dołączył: 27 Lip 2009
Posty: 3
Skąd: ZyWiEc
Wysłany: Pon 03 Sie, 2009   

Widziałem Tą bitwę z góry z drogi i naprawdę widok latających butelek w jedną i drugą stronę bez cenne :) Ciekawie to zorganizowaliście :):) Za rok do was dołączę :)
 
 
dezaprobator  
Stara Gwardia

Wiek: 39
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 1832
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Pon 03 Sie, 2009   Bitwa na butelki

[video]http://www.youtube.com/watch?v=MMD-kgdM3Pk[/video]
 
 
 
Eclaircie  
Rozkręca sie
Trochę słodyczy,ale z pieprzem proszę!


Wiek: 33
Dołączyła: 30 Paź 2008
Posty: 208
Skąd: Bytom
Wysłany: Wto 04 Sie, 2009   

wszyscy Ci ludzie wyznaczyli sobie jako miejsce bitwy pole przed moim namiotem i zrobili mi tyle syfu....wrrrr xd nie wspominając o tym ,że wpadali na mój namiot i prawie mi się roz***** :p
 
 
 
Amy Haber  
Forumowy prawiczek


Wiek: 39
Dołączyła: 01 Maj 2009
Posty: 43
Skąd: Piła(Silent Hill)
Wysłany: Wto 04 Sie, 2009   

kijana i zarrock no nie wiem czy za rok się zjawię a jeśli nawet to wątpię aby ktoś chciał się ze mną zabrać zresztą i tak mam dość po tych 3 dniach.
PS.Choć może się zastanowię ale serio raczej dam sobie spokój(może za 2-3 lata się tam zjawię dopiero) i będę lepiej przygotowana a nie tak na odpierdziel :roll:
 
 
Kredka  
Rozkręca sie
Die in Hell!


Wiek: 32
Dołączyła: 20 Lip 2009
Posty: 191
Skąd: Bytom
Wysłany: Wto 04 Sie, 2009   

Bitwa na butelki przeszła nad moim namiotem, siedziałam w środku i sie balam ze kto mi wpadnie na namiot ale nic się nie stało, tylko wszystkie śmieci jakie posprzątaliśmy koło naszych namiotów nagle się rozmnożyły i już nie mieliśmy worków żeby to pomieścic -____- ale bitwa na butelki wyglądała świetnie!
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - recenzje mang