Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Niez
Nie 17 Paź, 2010
Związki partnerskie
Autor Wiadomość
Yava BGC  
Typowy spamer
Fuck You ,You Fucking Fuck !


Wiek: 36
Dołączył: 04 Kwi 2009
Posty: 1113
Skąd: Kołobrzeg/ZG
Wysłany: Nie 10 Paź, 2010   

Szkoda słów ... po co tu na forum następna osoba która chce zmienic świat .... Gypsy może ty jesteś lesbijką że tak tego bronisz... jak ci co pilnowali krzyża heh.

Wolnosc słowa ..... wolny kraj .... a pierdolą głupoty

Tak nie lubię Pedałów , szwabów i wiele innych jestem Antysemitą i mi z tym dobrze :mrgreen: Do pieca z nimi :!: :!: :!: :!:
 
 
 
Gypsy  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 12 Sie 2010
Posty: 18
Skąd: Znikąd
Wysłany: Nie 10 Paź, 2010   

Mss von777 napisał/a:
Gypsy napisał/a:
Jak możecie nie lubić człowieka za coś takiego, do tego nie znacie na pewno żadnej takiej osoby osobiście.

Po co prowokujesz FeSTeRa? Wypowiedział się w tym temacie, wiemy jaki ma do tego stosunek. Drążysz i wkurzasz nie wiadomo w jakim celu.

Moim zamiarem nie jest i nie była żadna prowokacja. Przepraszam za drążenie i wkurzanie...
Uznaję zatem, że dalsze udzielanie się w tym temacie nie ma najmniejszego sensu. Naprawdę nie spodziewałam się, że spotkam się z takimi komentarzami na forum przystanku woodstock, cóż... życzę wszystkim pokoju i miłości, a sobie więcej realizmu :)

[ Dodano: Nie 10 Paź, 2010 ]
Yava napisał/a:
Gypsy może ty jesteś lesbijką że tak tego bronisz...

A gdybym była? Do pieca? :)

Trzymajcie się.
 
 
Baton  
Lubi pieprzyć
Power Wafel


Wiek: 37
Dołączył: 22 Mar 2009
Posty: 341
Skąd: Toruń
Wysłany: Nie 10 Paź, 2010   

1. Nie możesz komuś narzucać swojego sposobu myślenia co chciałaś zrobić już na początku tego tematu.
2. Gwałty to niepohamowana żądza i/lub choroba psychiczna
3. Osoba homoseksualna mówi że jest zdrowa psychicznie
4. Prawa mają takie same jak wszyscy, jeśli zaś chodzi o prawa "partnerskie" nie są one zalegalizowane jako że w Polsce panuje katolicyzm a politycy się nie zbuntują większości głosujących - czyt osoby starsze.
5. Pogódź się z polską rzeczywistością lub się przeprowadź.
 
 
 
Yava BGC  
Typowy spamer
Fuck You ,You Fucking Fuck !


Wiek: 36
Dołączył: 04 Kwi 2009
Posty: 1113
Skąd: Kołobrzeg/ZG
Wysłany: Nie 10 Paź, 2010   

Pokój i miłośc jest przereklamowana .....
 
 
 
Baton  
Lubi pieprzyć
Power Wafel


Wiek: 37
Dołączył: 22 Mar 2009
Posty: 341
Skąd: Toruń
Wysłany: Nie 10 Paź, 2010   

no jo spóźniłem się z ost postem :P
 
 
 
Yava BGC  
Typowy spamer
Fuck You ,You Fucking Fuck !


Wiek: 36
Dołączył: 04 Kwi 2009
Posty: 1113
Skąd: Kołobrzeg/ZG
Wysłany: Nie 10 Paź, 2010   

Gypsy napisał/a:
Yava napisał/a:
Gypsy może ty jesteś lesbijką że tak tego bronisz...

A gdybym była? Do pieca? :)

Trzymajcie się.


no jeżeli tak to baw się dalej swymi " chujo majtami "
 
 
 
dezaprobator  
Stara Gwardia

Wiek: 39
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 1832
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Nie 10 Paź, 2010   

Powiem tak Gość. Masakra...
 
 
 
maniek14  
Na pewno offtopuje
mam na to wszystko wyjebaaaneee


Wiek: 33
Dołączył: 10 Sty 2010
Posty: 832
Skąd: Olsztyn
Wysłany: Nie 10 Paź, 2010   

Gypsy napisał/a:
Mala92 napisał/a:
A ja myślę tak, że wszyscy w końcu są tacy sami. Co tam kolor skóry itp. To jest nie ważne w końcu wszyscy są ludźmi. A po co np. kobieta ma być nie szczęśliwa w związku z mężczyzną jak może być szczęśliwa w związku z kobietą. W końcu każdy decyduje za siebie, ich życie ich sprawa, w końcu krzywdy nikomu nie robią. A takie wyzywanie że pedały i w ogóle do gazu z nimi itp. to można porównać do takie że ludzie chodzący w dresach, którzy mają za dużo kolczyków, albo długie włosy to też do gazu. Nie rozumiem ludzi którzy tak się spinają mają dużo do powiedzenia, a tak na prawdę to nigdy się nie spotkali z takimi osobami, nic o nich nie widzą no ale kolega powiedział że są debilami to ja też tak będę twierdził...

Nie pozostaje mi nic innego jak bić brawo :) Pierwsza mądra wypowiedź w tym temacie, gratuluję :P


nie pierwsza mądra wypowiedz w tym temacie tylko pierwsza która Ci podpasowała. kazda odpowiedz jest madra bo kazdy ma jakies tam swoje zdanie i do niego prawo. tak jak i ja i mowie ze staram sie byc tolerancyjny do was less nic nie mam ale nic nie poradze ze na widok pedalow chce mi sie najzwyczajniej w swiecie zygac i tego nigdy tolerowal nie bede
 
 
 
Mala92  
Rozkręca sie


Wiek: 31
Dołączyła: 07 Maj 2010
Posty: 106
Skąd: Polska
Wysłany: Nie 10 Paź, 2010   

Ja tylko wyraziłam swoje zdanie lecz innych zdanie też szanuje. Każdy ma inne podejście do różnych spraw i każdy ma prawo do wyrażania swoich racji nawet jeśli komuś się to nie podoba, najlepszym sposobem jest przemilczenie bo zaraz zaczyna się awantura która jest nie potrzebna.
 
 
KACZMAR  
Lubi pieprzyć
Ten obcy


Wiek: 38
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 462
Skąd: Kalisz
Wysłany: Nie 10 Paź, 2010   

maniek14 napisał/a:

... staram sie byc tolerancyjny do was less nic nie mam ale nic nie poradze ze na widok pedalow chce mi sie najzwyczajniej w swiecie zygac i tego nigdy tolerowal nie bede


Błysnąłeś teraz, że hoho


Odnośnie głównego wątku tematu, to jest to jeden z tych życiowych aspektów do których są trzy opcje: popieram w 100%, nie popieram w 100%, nie obchodzi mnie to. Moja postawa jest ta 3 z lekkimi przechyłami na stronę poparcia. Ale to głownie dlatego, że pochodzę do całej sprawy od strony realnej, a nie emocjonalnej i potrafię zrozumieć o co chodzi w tym wszystkim.

Świat jest tak stworzony, że gdyby nie kontrasty to by nie istniał. A złoty środek jest ciężko znaleźć.
 
 
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Nie 10 Paź, 2010   

Dżipsi, Dżipsi, Dzipsi.. nie wiem czy zauważyłaś, ale założyłaś temat na forum woodstockowym? nie jest to bynajmniej forum poświęcone różnego rodzaju odbieraniu rzeczywistości, czy poglądom życiowo - erotycznym. każdy ma tu prawo napisać co myśli 8-) mam wrażenie, że zakładając ten temat potrzebowałaś potwierdzenia swoich racji? czyż nie? gdyby nie tak, to zapewne nie oburzyłabyś się, na nasze spojrzenie na problem. rzucasz się jak ryba wyjęta z wody tylko dlatego, że nie wszyscy myślą tak jak Ty. piszesz o tolerancji, a sama nie chcesz zaakceptować faktu, iż ludzie mogą mieć odmienne zdanie od Twojego - coś chyba nie bangla? do tego tupnęłaś nogą i pokazałaś wszystkim forumowiczom, jak to się na nich nie oburzyłaś, bo Cię nie poparli, sprecyzuj swoje poglądy, poprzyj sensownymi argumentami i nie oburzaj się o pierdoły, a wtedy będziemy mogli porozmawiać jak dorośli, wiedzący czego chcą ludzie. ofuczanie się jak pięcioletnie dziecko jest co najmniej śmieszne.
co do homoseksualistów. rozczaruję Cię - znam kilku, nie raz bywałam na "iwentach" przez nich organizowanych - kabarety, teatry, itd i na prawdę nie traktuję ich jak odmieńców. nie lubię po prostu jak coś mi się narzuca, a śmiem twierdzić, że "parady równości" to takie właśnie narzucanie się wszystkim na około - nie znam marszów propagujących "heteryków", a dlaczego by nie miałoby takich być?

Gypsy napisał/a:
Zauważyłam, że osoby "nietolerancyjne" mają tendencję do mówienia "nie lubię gejów i lesbijek", "nie toleruję", blablabla


a to, żeby kogoś/czegoś nie tolerować, to trzeba mieć argument? nie i koniec.

czytała Krystyna Czubówna :mrgreen:
 
 
 
Jumbo  
Fuck Yeah!


Wiek: 36
Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1339
Skąd: Stettin
Wysłany: Nie 10 Paź, 2010   



FeSTeR napisał/a:
Jako zdeklarowany homofob z urzędu mówię wszelkiej maści pedałom "NIE!!!!"
 
 
 
Miru BGC  
Na pewno offtopuje


Wiek: 31
Dołączył: 03 Sie 2010
Posty: 686
Skąd: Bytom
Wysłany: Nie 10 Paź, 2010   

FUCk... maras co tu se stalo w tym temace... rzeź :/


//po polsku piszemy! /Sis.
 
 
 
Gypsy  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 12 Sie 2010
Posty: 18
Skąd: Znikąd
Wysłany: Wto 12 Paź, 2010   

Zauważyłam, że zostało w tym temacie kilka niewyjaśnionych spraw, więc stwierdziłam, że nie należy ich tak pozostawiać.

maniek14 napisał/a:
nie pierwsza mądra wypowiedz w tym temacie tylko pierwsza która Ci podpasowała. kazda odpowiedz jest madra bo kazdy ma jakies tam swoje zdanie i do niego prawo. tak jak i ja i mowie ze staram sie byc tolerancyjny do was less nic nie mam [...]

1. Uznałam jej słowa za pierwszą, mądrą wypowiedź, ponieważ nieuzasadniona nietolerancja, nieważne jakimi argumentami poparta (choć tu akurat nie było ich prawie wcale, a jak już się pojawiły, starałam się je dementować przedstawiając własny punkt widzenia, ale to już pozostawało bez echa :)) , nie jest i nie będzie dla mnie przykładem jakiejkolwiek mądrości ;)
2. Nie powiedziałam, że sama jestem les, natomiast lessy zostawmy geografom i geologom ;)

Sister Midnight napisał/a:
mam wrażenie, że zakładając ten temat potrzebowałaś potwierdzenia swoich racji? czyż nie? gdyby nie tak, to zapewne nie oburzyłabyś się, na nasze spojrzenie na problem.

Nie. Założyłam ten temat, ponieważ chciałam w jakiś sposób wesprzeć nasze rodaczki w konkursie, ponieważ wydaję mi się, że wygrana miała by nie tylko duże znaczenie dla nich prywatnie, ale też byłaby dużym krokiem dla całej społeczności LGBT w Polsce. Wybrałam akurat to forum, ponieważ byłam zarejestrowana na nim już wcześniej i wydawało mi się, że jest to tolerancyjne miejsce, w którym woodstockowicze popierają pierwotne idee tej imprezy - jak podkreślałam już kilkakrotnie - nie sądziłam, że rzeczywistość okaże się zupełnie inna. Okazało się, że nie, mówi się trudno, zapomnijmy.

Sister Midnight napisał/a:
rzucasz się jak ryba wyjęta z wody tylko dlatego, że nie wszyscy myślą tak jak Ty. piszesz o tolerancji, a sama nie chcesz zaakceptować faktu, iż ludzie mogą mieć odmienne zdanie od Twojego - coś chyba nie bangla?

Nie chcę mi się po raz kolejny z rzędu pisać swoich powodów do walki z nietolerancją. Jeśli nie są one oczywiste, to zapraszam do moich poprzednich postów :)

Sister Midnight napisał/a:
do tego tupnęłaś nogą i pokazałaś wszystkim forumowiczom, jak to się na nich nie oburzyłaś, bo Cię nie poparli

Mylisz się. Użytkownicy na forum parokrotnie stwierdzili, że moje posty są irytujące, a temat nie ma najmniejszego sensu, co sama również zdążyłam bardzo szybko zauważyć, dlatego stwierdziłam, że pora to zakończyć, bo jaki sens ma ciągłe powtarzanie swojego zdania, jeśli nikt tu rozmawiać właściwie nie chce, tylko jednorazowo wygłasza swoje poglądy za lub przeciw. Rozstałam się pokojowo, przynajmniej ze swojej strony, więc mi tu kitu nie wciskaj, że tupnęłam nogą na forumowiczów, bo nic takiego nie miało miejsca, a moja rezygnacja z dalszych dywagacji jest uzasadniona :)


Sister Midnight napisał/a:
sprecyzuj swoje poglądy, poprzyj sensownymi argumentami i nie oburzaj się o pierdoły, a wtedy będziemy mogli porozmawiać jak dorośli, wiedzący czego chcą ludzie. ofuczanie się jak pięcioletnie dziecko jest co najmniej śmieszne.

Tu już zupełnie nie trafiłaś :) Mogę sprecyzować i argumentować swoje poglądy jeszcze bardziej? Robię to z każdym postem. Interesujące, że to akurat mi zarzucasz zachowanie 5-letniego dziecka i bycie śmieszną, ciekawa jestem jak skomentowałabyś zatem posty użytkownika Yava?


Sister Midnight napisał/a:
co do homoseksualistów. rozczaruję Cię - znam kilku, nie raz bywałam na "iwentach" przez nich organizowanych - kabarety, teatry, itd i na prawdę nie traktuję ich jak odmieńców. nie lubię po prostu jak coś mi się narzuca, a śmiem twierdzić, że "parady równości" to takie właśnie narzucanie się wszystkim na około - nie znam marszów propagujących "heteryków", a dlaczego by nie miałoby takich być?

Dlaczego miałabyś mnie rozczarować? Moje słowa kierowałam do osób "nietolerancyjnych", bo prawdą jest, że gdyby osobiście znali takie osoby, zmieniliby zdanie. I nie mówię tu o sytuacji, którą opisał Baton, bo jeśli jakiś gej szuka okazji za toy toyami na woodstocku, to takie zachowanie jest tak samo godne pogardy, jak laski na dyskotece w kiblu, które tylko czekają na sponsora.


Sister Midnight napisał/a:
Gypsy napisał/a:
Zauważyłam, że osoby "nietolerancyjne" mają tendencję do mówienia "nie lubię gejów i lesbijek", "nie toleruję", blablabla


a to, żeby kogoś/czegoś nie tolerować, to trzeba mieć argument? nie i koniec.

Pewnie że nie trzeba mieć argumentu, dlaczego w ogóle uzasadniać swoje opinie? No, chyba, że chcemy rozmawiać jak dorośli ludzie, ale już się pogubiłam - to w końcu o jaką rozmowę Ci chodzi?

Zresztą samo "nietolerowanie" normalnych, uczciwych ludzi jest średnio dorosłe.

Dziwię się, że stajesz wobec mnie w opozycji, skoro nasze poglądy tak naprawdę się nie różnią. Zdaję sobie jednak sprawę z tego, że najpewniej wynika to z solidarności z innymi użytkownikami, którzy tu w większości opowiadają się za "przeciw", bo choć sama przyznałaś, że jesteś tolerancyjna, to w jednym z pierwszych zdań posta powiedziałaś "nasze poglądy", a słowa o "nieznaniu homoseksualistów osobiście" również uznałaś za skierowane również do siebie :) Nie o to tu chodzi. Nie wypowiadam przecież żadnej walki wszystkim użytkownikom tego forum.

Nie bierz tego posta jako jakikolwiek atak bezpośrednio w swoją stronę. Po prostu chciałam odpowiedzieć na Twoje zarzuty, które moim zdaniem były nietrafione ;)

Pozdrawiam i kolanka ściskam :->
 
 
Jumbo  
Fuck Yeah!


Wiek: 36
Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1339
Skąd: Stettin
Wysłany: Wto 12 Paź, 2010   

Gypsy napisał/a:
ciekawa jestem jak skomentowałabyś zatem posty użytkownika Yava?


Yava, otóż Yava jest debilem pełnym agresji i nie ma o czym mówić :-P
 
 
 
Yava BGC  
Typowy spamer
Fuck You ,You Fucking Fuck !


Wiek: 36
Dołączył: 04 Kwi 2009
Posty: 1113
Skąd: Kołobrzeg/ZG
Wysłany: Śro 13 Paź, 2010   

Jumbo napisał/a:
Gypsy napisał/a:
ciekawa jestem jak skomentowałabyś zatem posty użytkownika Yava?


Yava, otóż Yava jest debilem pełnym agresji i nie ma o czym mówić :-P


.... aha dzięki Jumbo Proszę ;-) / Jumbo
 
 
 
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Śro 13 Paź, 2010   

Gypsy napisał/a:
Rozstałam się pokojowo, przynajmniej ze swojej strony, więc mi tu kitu nie wciskaj, że tupnęłam nogą na forumowiczów, bo nic takiego nie miało miejsca, a moja rezygnacja z dalszych dywagacji jest uzasadniona :)


skoro zrezygnowałaś, to po co kontynuujesz? ;]

Gypsy napisał/a:
Mogę sprecyzować i argumentować swoje poglądy jeszcze bardziej?


lubię bardziej

Gypsy napisał/a:
ciekawa jestem jak skomentowałabyś zatem posty użytkownika Yava?

Jumbo napisał/a:
Yava, otóż Yava jest debilem pełnym agresji i nie ma o czym mówić :-P


Yava wybacz 8-)

Gypsy napisał/a:
Zdaję sobie jednak sprawę z tego, że najpewniej wynika to z solidarności z innymi użytkownikami, którzy tu w większości opowiadają się za "przeciw", bo choć sama przyznałaś, że jesteś tolerancyjna, to w jednym z pierwszych zdań posta powiedziałaś "nasze poglądy"


hmm czy ja wiem czy solidarność? mam po prostu poglądy bardzo zbliżone z większością userów, a że nie do końca to cóż, nie mogę się zgodzić z kimkolwiek, kto nie ma poglądów idealnie takich samych jak ja

Gypsy napisał/a:
również uznałaś za skierowane również do siebie :)


równieżz tak odebrałam, bo również pisałaś do wszystkich;]
 
 
 
Gypsy  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 12 Sie 2010
Posty: 18
Skąd: Znikąd
Wysłany: Śro 13 Paź, 2010   

Sister Midnight napisał/a:
skoro zrezygnowałaś, to po co kontynuujesz? ;]

Czytanie ze zrozumieniem się kłania - pierwsze zdanie mojego poprzedniego posta ;)
Gypsy napisał/a:
Zauważyłam, że zostało w tym temacie kilka niewyjaśnionych spraw, więc stwierdziłam, że nie należy ich tak pozostawiać.

Poza tym, uzasadniając nieco szerzej - w swoim poście zadałaś mi kilka pytań, jak i wysnułaś kilka zarzutów - skoro uważasz, że nie powinnam była wracać, by je zdementować lub na pewne wątpliwości odpowiedzieć, to nie rozumiem po co go napisałaś :)

Sister Midnight napisał/a:
Gypsy napisał/a:
Mogę sprecyzować i argumentować swoje poglądy jeszcze bardziej?


lubię bardziej

Tyle że czasem bardziej się już nie da ;p nietrafione i tyle :D

Sister Midnight napisał/a:
równieżz tak odebrałam, bo również pisałaś do wszystkich;]

Gypsy napisał/a:
Zauważyłam, że osoby "nietolerancyjne" mają tendencję do mówienia "nie lubię gejów i lesbijek", "nie toleruję", blablabla

Tu również czytanie ze zrozumieniem się kłania :) Ciebie do nietolerancyjnych osób bym nie zaliczyła, ale oczywiście jak sama uważasz ^^

Robi nam się offtop, choć pierwotny temat miał już być martwy ;p
 
 
zUe dazy  
Rozkręca sie


Dołączył: 14 Kwi 2009
Posty: 199
Skąd: Bydgoszcz/Ciechanów
Wysłany: Śro 13 Paź, 2010   

Ja tam jestem dobrej myśli i liczę, że siła grawitacji zrobi swoje.
 
 
Yava BGC  
Typowy spamer
Fuck You ,You Fucking Fuck !


Wiek: 36
Dołączył: 04 Kwi 2009
Posty: 1113
Skąd: Kołobrzeg/ZG
Wysłany: Czw 14 Paź, 2010   

Phi ! Afff ! Pfff ! .... spoko za 2 lata koniec świata ( i będzie dobrze )
Aha Pfffffffff
 
 
 
Simon  
Typowy spamer


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1106
Skąd: Katowice
Wysłany: Pią 15 Paź, 2010   

Dezaprobator napisał/a:
Powiem tak Gość. Masakra...

oj tak, popieram :mrgreen:

Ja tam przybijam pjonę kaczmarowi, i chÓj.

Wyzywanie od pedałów, mazania się kupą i wytykanie innych mitów nie jest już ani zabawne, ani tym bardziej mądre - świadczy bardziej o pewnego rodzaju obsesji :mrgreen:

[ Dodano: Pią 15 Paź, 2010 ]
Jumbo napisał/a:
Obrazek

FeSTeR napisał/a:
Jako zdeklarowany homofob z urzędu mówię wszelkiej maści pedałom "NIE!!!!"


Coś kiedyś mówiłeś o ektremalnej prawicy, o przedkładaniu ideologii nad rozsądek i takietam - ale widzę, że poglądy Ci się trochę zmieniły ostatnio ;-)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - forum anime