Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
WOŚP
Autor Wiadomość
Oskark650  
Coś już napisał

Wiek: 30
Dołączył: 30 Sty 2011
Posty: 60
Skąd: Chełmno
Wysłany: Śro 07 Gru, 2011   WOŚP

Witam ciekawi mnie jak u wasa wygląda już załatwienie puszek na WOŚP. Ja właśnie dzisiaj załatwiłem teraz tylko oczekanie na papiery do wypełnienia. W zeszłym roku też pomagałem dla WOŚP i teraz szczerze mówiąc sobie nie wyobrażam nie być wolontariuszem.
 
 
 
Niez  
Junior Admin


Wiek: 35
Dołączyła: 14 Sie 2008
Posty: 1569
Skąd: Siódme piętro.
Wysłany: Śro 07 Gru, 2011   

A to puszki się załatwia ?? Jestem zaskoczona,bo zawsze udawałam się do sztabu,żeby wziąć czynny udział w finale. ;-)
 
 
Oskark650  
Coś już napisał

Wiek: 30
Dołączył: 30 Sty 2011
Posty: 60
Skąd: Chełmno
Wysłany: Śro 07 Gru, 2011   

Ale mnie za słówko złapałaś. Tak załatwiam na lewo :-P . Chodzi mi o to że w sztabie trzeba sie odezwać prędzej najlepiej w listopadzie aby jedna z puszek przypadła np. na Ciebie. W moim mieście jest jeden sztab na który przypada 60 puszek. Dzisiaj poszedłem i już trochę późno się z tym obudziłem. Ale powiedziano mi że dla mnie musi być bo w zeszłym roku dobrze mi poszło i ktoś miał dwie i jedną dla mnie odstąpiono. Co roku stoimy z motocyklami i samochodami 4x4 i zbieramy pienążki dla Wośp.
 
 
 
Larry  
Forumowy prawiczek


Dołączył: 03 Sie 2010
Posty: 25
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 12 Sty, 2012   

Pozwolę sobie skorzystać z tego tematu.
Nie zjedzta mnie, ale chciałbym obiektywnie ogarnać finanse WOŚPu. Czy to prawda, że część kasy z tego idzie na Woodstock tudzież różne inne rzeczy? Jak jest z tymi funduszami inwestycyjnymi? Koleżanka rzuciła mi tym artykułem http://rafalhirsch.blogsp...nanse-wosp.html i ogarniam jak odpowiedzieć po prostu ;-) . Zyski fundacji poza zbiórką to z tego co ogarniam aukcje allegro i 1%, także argumentacja ludzi z komentarzy jest raczej nietrafiona.
 
 
milan  
Po co tyle piszesz ?
freak4life


Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 1854
Skąd: Wrocław
Wysłany: Czw 12 Sty, 2012   

"Wystarczy zajrzeć do raportów, które publikuje WOŚP (i które kontrolują audytorzy). Cała (!) zebrana w czasie finału kwota idzie na sprzęt medyczny. Działalność fundacji finansowana jest głównie z odsetek bankowych, a Przystanek Woodstock - przez sponsorów, o których Owsiak zabiega osobno (w zeszłym roku np. Allegro i TP SA)."
 
 
Niez  
Junior Admin


Wiek: 35
Dołączyła: 14 Sie 2008
Posty: 1569
Skąd: Siódme piętro.
Wysłany: Czw 12 Sty, 2012   

Szkoda,że wciąż wiele osób,nawet woodstockowiczów, podejrzewa,że PW jest organizowany z fundacyjnych pieniędzy. To główny argument przeciwników WOŚP,którzy używają go bezmyślnie, nie znając faktów. Wiele osób dowiadując się tego,co napisał Milan,robi wieeeelkie "łał."
 
 
Dahomej  
Administrator
vel.Grześ


Wiek: 35
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 1895
Skąd: Rio/Wrocław
Wysłany: Czw 12 Sty, 2012   

Z pozdrowieniami dla fanów tej kapeli.

[video]http://www.youtube.com/watch?v=_8aJ30RR2m0&feature=related[/video]
 
 
dezaprobator  
Stara Gwardia

Wiek: 39
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 1832
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Czw 12 Sty, 2012   

No niezły agent.
Precz z komuną !!!

P.S.
O której się zaczyna godzina policyjna ? Bo nie wiem czy nie będę musiał spać pokotem u kolegi...
 
 
 
Thunderpussy  
Rozkręca sie


Wiek: 32
Dołączył: 07 Kwi 2011
Posty: 228
Skąd: z czwartorzędu
Wysłany: Czw 12 Sty, 2012   

Dahomej napisał/a:
Z pozdrowieniami dla fanów tej kapeli

To gówno pewnie nawet nie ma fanów :))

Nie warto słuchać i oglądać takich ludzi. Brednie, brednie i jeszcze raz frustracja.
 
 
zlowieszczy4  
Na pewno offtopuje


Wiek: 33
Dołączył: 09 Wrz 2011
Posty: 893
Skąd: Walbrzych
Wysłany: Czw 12 Sty, 2012   

Koles mowim dobrze o tym pseudo systemie ,ktory sie zaczal w 89 roku i tu mu musze przyznac racje ,ale co do orkiestry to juz polecial chlopak :P.... CO ja osobiscie mysle o WOSP? mozna powiedziec ze to samo co o zbiorkach w kosciele i dawaniu na tace. Mowisz ze ksieza i kosciol to zlodzieje?? a dales kiedys chocby 1 grosz na tace?? nie?? to odpierolo sie baranie. Boli cie ze oni maja pieniadze a ty nie?? to wes sie za siebie to moze tez cos zarobisz.... to samo moge powiedziec o orkiestrze... Wiem ze sprzety sa w szpitalach i ratuja zycie dzieci wiec jak to moze byc cos zlego?? Prosta sprawa: Chcesz dajesz ,nie chcesz to nie dajesz i tyle.


Piszemy Panowie o WOŚP-ie. Tak dla przypomnienia,bo się zapomieliście trochę. //daho
 
 
Sal_P  
Rozkręca sie
chliporzyg odwantorniony

Wiek: 31
Dołączył: 20 Gru 2011
Posty: 287
Skąd: San Skarżysko
Wysłany: Pią 13 Sty, 2012   

Z tą organizacją Przystanku to pseudoprawica ma generalnie niezłe pole do manipulacji, bo pieniądze przez fundację, jako organizatora, przejść muszą.

Z drugiej strony fakt, są organizacje charytatywne, które zbierają o wiele większą kasę nie organizując koncertów, kampanii reklamowej, światełek do nieba etc. Niemniej każdą działalność pomocową uważam za pozytywną no i... czy finał i Woodstock nie przyczyniają się do spełniania pewnych potrzeb i nie kształtują pewnych postaw?

Nie wiem, czy to zjawisko masowe, ale u mnie pierwszy pobyt na PW zwiększył moralną odpowiedzialność, zachęcił do zaangażowania i pomocy innym.
 
 
 
KACZMAR  
Lubi pieprzyć
Ten obcy


Wiek: 38
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 462
Skąd: Kalisz
Wysłany: Pią 13 Sty, 2012   

zlowieszczy4 napisał/a:
...Mowisz ze ksieza i kosciol to zlodzieje?? ...


Złodziej zabiera bez zgody drugiego człowieka, ludzie na kościół dają sami. Prędzej nazwał bym księzy manipulatorami niż złodziejami, no chyba, ze coś pokatnie zabierają dla siebie to wtedy są złodziejami.

Co do samego WOSP jak co roku wrzuciłem do puszki. Kasa jest, jest. Sprzęt jest, jest. Wiecej mnie nie obchodzi.
 
 
Kefir  
Tru Metal
Iron morda


Wiek: 37
Dołączył: 29 Cze 2009
Posty: 1491
Skąd: Piła
Wysłany: Pon 16 Sty, 2012   

http://wiadomosci.wp.pl/t...1dbf6&_ticrsn=3

Nie bedę komentował... przynajmniej na razie
 
 
 
zlowieszczy4  
Na pewno offtopuje


Wiek: 33
Dołączył: 09 Wrz 2011
Posty: 893
Skąd: Walbrzych
Wysłany: Pon 16 Sty, 2012   

Trzeba brac poprawke na rzeczy ktore czytasz na wp.pl czasami wypisuja takie bzdury ze szok. A jezeli to prawda.... ostry szajs
 
 
Alien  
Typowy spamer
Aaale o co chodzi? :)


Wiek: 38
Dołączyła: 23 Wrz 2008
Posty: 1232
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Wto 17 Sty, 2012   

Spokojnie, wczoraj w radio w wiadomościach o tym jednym uchem słyszałam i wyszło, że jednak szpitale (nie będące organizacją jakąś tam) nie będą poszkodowane przez tą ustawę, że coś tam, coś tam i że mogą przyjąć te pompy, bo i tak nie są refundowane i i tak musiały by je sobie same kupić.
W wielkim skrócie: mogą przyjąć dary od WOŚP.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - forum anime