Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Wojna?
Autor Wiadomość
Miskov  
Coś już napisał

Wiek: 28
Dołączył: 26 Mar 2011
Posty: 54
Skąd: Kobyłka
Wysłany: Śro 13 Sie, 2014   Wojna?

Witam, zastanawia mnie jakie jest Wasze zdanie na temat aktualnych wydarzeń na Ukrainie, w strefie Gazy itp. moim zdaniem niestety może to doprowadzić do wojny na skalę światową, w tym bardzo złe konsekwencje dla Polski.

http://www.rmf24.pl/rapor...emi,nId,1483471
 
 
malkontent  
Lubi pieprzyć
spodziewaj się niespodziewanego


Wiek: 36
Dołączył: 05 Sty 2014
Posty: 541
Skąd: z żółwiowa
Wysłany: Śro 13 Sie, 2014   

Gereralnie sprawa ma się tak.
 
 
goodvibestyla  
Rozkręca sie


Dołączył: 01 Sty 2014
Posty: 161
Skąd: z Ziemi
Wysłany: Śro 13 Sie, 2014   

[video]http://www.youtube.com/watch?v=sGfz5dX9IVo[/video]
 
 
 
gucioprawda89  
Lubi pieprzyć
biotechnolog

Wiek: 34
Dołączył: 04 Kwi 2014
Posty: 366
Skąd: Częstochowa/Warszawa
Wysłany: Śro 13 Sie, 2014   

Co do Ukrainy:
Niech nam Putin odda zachodnią część, będzie git. Reszta mnie nie obchodzi.
Co do Strefy Gazy.
Albo mur z bekonu (bo z betonu nie pomaga), albo rozpędzić żydów, bo się nie na swoim osiedlili.

A cały ten ichniejszy Zyrinowski, to gada podobnie bez sensu, jak Korwin, czy Palikot.
 
 
 
goodvibestyla  
Rozkręca sie


Dołączył: 01 Sty 2014
Posty: 161
Skąd: z Ziemi
Wysłany: Śro 13 Sie, 2014   

W sumie to żydzi mieszkali tam 2000 lat temu więc nie wiem czy tak do końca na nie swoim się osiedlili,ja zawsze twierdzę że problem jest w tym iż spory powinni rozwiązywać sami zainteresowani fanatycy po obu stronach a robią to za nich bezmyślne pionki strzelając rakietami a cierpią zwykli ludzie jak zwykle i mało kogo to obchodzi,jak może ktoś zasługiwać na życie skoro go w ogóle nie szanuję.

A te gadki o wojnach itp to tylko wytwór ludzi z góry żeby nas straszyć i żebyśmy się sami wykańczali.

I znów zapodam kawałkiem akurat będzie idealnie pasował do tematu co by się lepiej komuś czytało ;)

https://www.youtube.com/watch?v=NjGNyx_7BxI
 
 
 
Pietrucha  
Lubi pieprzyć
Paweł


Wiek: 31
Dołączył: 13 Maj 2012
Posty: 434
Skąd: Namysłów
Wysłany: Czw 14 Sie, 2014   

Na bliskim wschodzie zawsze były wojny. Okolice Krymu również przechodziły przez różne ręce ze względów geograficznych, gospodarczych oraz politycznych. Podbijając temat, sprowadził bym go do pytania: Czy możemy obawiać się konfliktu zbrojnego na terytorium Polski?
 
 
 
gucioprawda89  
Lubi pieprzyć
biotechnolog

Wiek: 34
Dołączył: 04 Kwi 2014
Posty: 366
Skąd: Częstochowa/Warszawa
Wysłany: Czw 14 Sie, 2014   

Z tego, co mi rzecze moja kuzynka, a obroniła niedawno doktorat ze stosunków międzynarodowych (dokładniej z polityki Rosji), to raczej nie.
 
 
 
Ossie  
Typowy spamer
SPAMCYCKI


Wiek: 32
Dołączyła: 19 Lip 2009
Posty: 1195
Skąd: Łaskarzew / Warszawa
Wysłany: Czw 14 Sie, 2014   

A ja myślę, że może być. Już nawet nie przez Rosję. Ameryce jest potrzebna wojna, więc jakaś na pewno będzie ;)
 
 
 
tool  
Rozkręca sie

Dołączył: 23 Cze 2009
Posty: 129
Skąd: plock/poznan/wawa
Wysłany: Pią 15 Sie, 2014   

raczej jak ma byc to juz jest zaplanowana, jedynym argumentem dlaczego mialo by nie byc to lepiej pozwalic nam, czyli europie oraz usa na czas ktory poswiecimy samozagladzie gospodarczej. I mysle ze tu z tad nizowat nie rosja a chiny wyjda zwyciesko. Z tego co kumam to chinole co roku dubluja swoje fundusze na armie, ale sie specjalnie z tym nie afiszuja.
A co do wyzej wynionej siostry ze stosunkow miedzy narodowych to trzeba wziasc pod uwage ze nasze uczelnie ksztalca pro UE, wiec nie wydaje mi sie aby to byla rzetelna wiedza poza strukturami UE
No i jeszcze co mnie zastanawia, robi sie ponoc niesamowity problem z muzumanami, a przy zalozeniach socjalnej polityki UE nie idzie z tego problemu wybrnac, i tak na moj psi rozumek to jedynie wojna moze etnicznie pozbyc sie tego problemu przy aktualnym poszanowaniu wolnosci religijnej
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Pią 15 Sie, 2014   

Moim zdaniem nic na skalę światową się nie stanie, myślę że na terytorium Polski też nie. Jeśli chodzi o Ukrainę, to najbardziej prawdopodobne warianty, to albo przyłączenie wschodu Ukrainy do Rosji, albo utworzenie nowego państwa jak w przypadku Kosowa i nie sądzę, żeby w tym przypadku było w tym coś złego.
 
 
 
DRY CIDER  
Lubi pieprzyć


Wiek: 44
Dołączył: 31 Mar 2014
Posty: 300
Skąd: Bristol B-B
Wysłany: Sob 23 Sie, 2014   

3 wojny swiatowej w europie w najblizszym czasie nie bedzie raczej.To jest jakas gra kogos kto chce oslabic i europe i rosje,tylko pytanie czy zydowskie usa,czy komunistyczne chiny.Muzulmanie raczej w gre nie wchodza,oni maja inny,lepszy srodek na zalanie i podporzadkowanie sobie europy,co za jakis czas nastapi,chyba ze pojawi sie nowy hitler.Poki co nie szykujcie sie do wstapienia w rezerwy.Jeszcze jedno,Polskie media sa w tym konflikcie strasznie jednostronne,jeszcze nic zlego o ukraincach w tym konflikcie nie przeczytalem(w internecie,bo tv polskiej nie mam)Czy Polska ma w tym jakis cel?????wydaje mi sie,ze znow obudzimy sie z reka w nocniku,niestety
 
 
Kefir  
Tru Metal
Iron morda


Wiek: 37
Dołączył: 29 Cze 2009
Posty: 1491
Skąd: Piła
Wysłany: Nie 24 Sie, 2014   

Ja czytałem tylko nie pamiętam na jakim portalu. Było to chyba na kresy24.pl albo wmeritum.pl
 
 
 
Dj Kid  
Coś już napisał

Dołączył: 31 Maj 2011
Posty: 74
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Pią 29 Sie, 2014   

Putin sprzedał Rosję żydom a teraz im szykuje tereny pod chazarskie państwo. Henry Kissinger ze 2-3 lata temu pisał o tym, że Izrael przestanie istnieć w przeciągu 10 lat, więc muszą sobie znaleźć nowe miejsce.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group