Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Ustawa o zakazie palenia w miejscach publicznych

Czy popierasz w/w ustawę
Tak
38%
 38%  [ 21 ]
Nie
61%
 61%  [ 33 ]
Głosowań: 54
Wszystkich Głosów: 54

Autor Wiadomość
Kermitaniu  
Rozkręca sie


Wiek: 35
Dołączył: 06 Paź 2010
Posty: 135
Skąd: ZG/Bournemouth
Wysłany: Śro 17 Lis, 2010   

Rzuccie szlug :) Ej to naprawde proste wbrew pozorom. A sa setki pozytywow wynikajacych z tego, nie mowie nawet o zdrowiu (co dla mnie jest wazne, dla innych mniej) :) A ja kliknalem TAK i jak najbardziej popieram to, tak samo jak palenie w klubach - mieszkam w UK gdzie nie mozna palic w klubach, w Zielonej jak poszedlem do klubu izobaczylem goscia z fajka to sie zdziwilem, ale po chwili doszlo do mnie, ze przeciez w PL mozna palic ;)
 
 
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Śro 17 Lis, 2010   

gu po taa!
ale przynajmniej może wracając z pubów po całonocnej imprezie nie trzeba będzie izolować w próżniowych kojcach ciuchów śmierdzących jak z wędzarni..
 
 
 
Alien  
Typowy spamer
Aaale o co chodzi? :)


Wiek: 38
Dołączyła: 23 Wrz 2008
Posty: 1232
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Śro 17 Lis, 2010   

Sister Midnight napisał/a:
gu po taa!
ale przynajmniej może wracając z pubów po całonocnej imprezie nie trzeba będzie izolować w próżniowych kojcach ciuchów śmierdzących jak z wędzarni..


Dokładnie!! Mnie też dobijała myśl o założeniu kurtki następnego dnia...
 
 
Baton  
Lubi pieprzyć
Power Wafel


Wiek: 37
Dołączył: 22 Mar 2009
Posty: 341
Skąd: Toruń
Wysłany: Czw 18 Lis, 2010   

Nareszcie będę mógł cały miesiąc w tym samym chodzić :mrgreen:
 
 
 
FeSTeR  
Po co tyle piszesz ?
Thrash'em All


Wiek: 38
Dołączył: 21 Mar 2009
Posty: 1765
Skąd: Nakło nad Notecią
Wysłany: Czw 18 Lis, 2010   

A ja wczoraj byłem a pifku. Faktycznie wielkie kartki z zakazem, ale można było zapalić z tyłu baru :-)
No i pozytywnie bo nie chciało mi się za bardzo wychodzić i przez 2 i pół godziny jak siedziałem byłem tylko 3 razy zapalić. Normalnie to bym spalił jakieś pół paczki :-/
 
 
Niez  
Junior Admin


Wiek: 35
Dołączyła: 14 Sie 2008
Posty: 1569
Skąd: Siódme piętro.
Wysłany: Czw 18 Lis, 2010   

zaoszczedziles :!:
 
 
FeSTeR  
Po co tyle piszesz ?
Thrash'em All


Wiek: 38
Dołączył: 21 Mar 2009
Posty: 1765
Skąd: Nakło nad Notecią
Wysłany: Czw 18 Lis, 2010   

No własnie :-) zaoszczędziłem ;-) Czyli ta ustawa nie jest aż taka zła jak by się mogło wydawać.
 
 
Kefir  
Tru Metal
Iron morda


Wiek: 37
Dołączył: 29 Cze 2009
Posty: 1491
Skąd: Piła
Wysłany: Czw 18 Lis, 2010   

Siedząc w barze nie wypalę więcej niż 3 fajki do 1 piwa co i tak jest barzo duzo, daje to paczkę za 10 zł przy wydatku ok 40zł (albo więcej) za jakieś 7 piw. Przy zakazie spalę :mrgreen: dajmy na to pół paczki więc oszczędność w skrajnym przypadku to 5zł. Dodając to, że nie przypominam sobie, żebym wypalił przez wieczór więcej niż paczkę a wydawałem w lokalach czasem dosyć dużo to oszczędność tych kilku zł raz na jakiś czas niespecjalnie do mnie przemawia. :-P
 
 
 
Paula  
Rozkręca sie


Wiek: 37
Dołączyła: 19 Kwi 2009
Posty: 218
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pią 19 Lis, 2010   

Mój ulubiony klub w mieście, pan Hormon, podzielił sobie salę. Odgrodził szpitalnymi drzwiami. Miało być pomieszczenie klimatyzowane, ale nie ma lub nie jest wydajna przy takiej ilości dymu. Strefa wolna od smrodu nikotynowego musi pomieścić tyle samo ludzi ile przed podziałem, co skutkuje straszną duchotą, jest ciaśniej niż zwykle, a ta 'wolność' nie do końca spełnia swoje warunki, bo drzwi do dymiarni co chwile są otwierane, więc ja się pytam po ch*** to było?! :evil:
 
 
 
Jumbo  
Fuck Yeah!


Wiek: 36
Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1339
Skąd: Stettin
Wysłany: Pią 19 Lis, 2010   

Mss von777 napisał/a:
Mój ulubiony klub w mieście, pan Hormon


Hormon to syf.
 
 
 
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Pią 19 Lis, 2010   

a ja Wam powiem tak.
mimo wszelkich mych obiekcji dotyczących pomysłu z zakazem palenia, jestem w stanie (po wczorajszo/dzisiejszym wyjściu) przyznać, że to był niezły pomysł. ciuchy nie śmierdzą wędzonką, nie bolą oczy, jest czym oddychać, a wychodząc przed bar na peta można poznać sporo ciekawych (i nawet nie zapitych w trupa) osób. jedynym minusem, jaki zauważyłam w związku z niezadymioną przestrzenią barowo-pubową to inne, dużo wyższe niż przy zadymieniu spożycie alkoholu.. można wypić wieeele wieeeele więcej i kac nie jest taki uciążliwy

czyli koniec końców "jestem na tak" :mrgreen:
 
 
 
Jumbo  
Fuck Yeah!


Wiek: 36
Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1339
Skąd: Stettin
Wysłany: Nie 21 Lis, 2010   

Dziwnie było w pubie.

Szczerze mam to w dupie czy śmierdzę fajkami czy nie. Głupio tylko co chwile wyłazić. I wcale mniej się nie pali.

P.S. Zamiast czuj dym tytoniowy - jebie potem.
 
 
 
basbara123  
Forumowy prawiczek
;]


Dołączyła: 14 Lut 2010
Posty: 21
Skąd: władysławowo
Wysłany: Nie 21 Lis, 2010   

Sister Midnight,
ooo tak z tym sie zgodze, kac bez papierosow jest o wieleee mniejszy;D
a moze nasz narod stanie sie nie palacy i wszyscy beda na szczesliwsi ;D generalnie to same plusy z tego wynikaja jakby na to nie spojrzec,
ale jako osobie palacej nie podoba mi sie zakaz, wkurza mnie to ze nie moge sobie zapalic papierosa jak mam na niego ochote. no i trzeba sie poswiecac zeby z takowego pubu wyjsc na zewnatrz -gdzie jest zimno i trzeba sie znowu ubierac i zaraz rozbierac ... działa mi to na nerwy. ale byc moze kiedys sama sie nawroce ;) napewno byłabym z siebie dumna ;p
 
 
 
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Nie 21 Lis, 2010   

ja też jestem osoba z założenia palącą i jakoś nie mam obiekcji przed tym co "nas spotkało" - mnie palę mniej ani więcej, tyle, ze trzeba zaczerpnąć swieżego powietrza
 
 
 
Kefir  
Tru Metal
Iron morda


Wiek: 37
Dołączył: 29 Cze 2009
Posty: 1491
Skąd: Piła
Wysłany: Wto 23 Lis, 2010   

Byłem w sobotę w Kultowej w Poznaniu i normalnie palić można, co cholernie mnie ucieszyło :mrgreen:
 
 
 
iwa  
Rozkręca sie


Wiek: 36
Dołączyła: 25 Kwi 2010
Posty: 244
Skąd: Głogów
Wysłany: Czw 25 Lis, 2010   

Wg mnie głupota, lubie sobie zapalić do browara w barze,jak pewnie wielu z Was. Jakos wcześniej ludziom nie przeszkadzało, klima działa, nie mówię o spelunach, gdzie dym unosi się w gęstwinie, ale powiem Wam,że jakoś nie chce mi się iśc do pubu, wole wypić w domu. Wyjsc z baru i zapalić tez nie mozna, bo zadymiamy miejsce publiczne, o dupe rozbić ten zakaz.
 
 
 
KACZMAR  
Lubi pieprzyć
Ten obcy


Wiek: 38
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 462
Skąd: Kalisz
Wysłany: Czw 25 Lis, 2010   

Zakaz potrzebny bo w narodzie brak kultury o!

A czy wcześniej nie przeszkadzało? Przeszkadzało! Tylko za bardzo wyjścia nie było.
 
 
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Pią 26 Lis, 2010   

ale porobili akwaria gdzie można palić i już tak nie narzekajcie
jak chcę iść na piwo to idę, wychodzę na fajka do strefy palącej, wracam do piwa, a jak docieram do domu to nie śmierdzę.. mówiłam to już? taa pewnie, że mówiłam
 
 
 
Niez  
Junior Admin


Wiek: 35
Dołączyła: 14 Sie 2008
Posty: 1569
Skąd: Siódme piętro.
Wysłany: Pią 26 Lis, 2010   

w jednej z moich ulubionych zrobili platykowe drzwi na pietro xD
 
 
iwa  
Rozkręca sie


Wiek: 36
Dołączyła: 25 Kwi 2010
Posty: 244
Skąd: Głogów
Wysłany: Pią 26 Lis, 2010   

Ze brak kultury, to oczywiste!
Właśnie, idziesz do baru gdzie mozna palic, tylko tu jest zasadniczy problem, jakbym mieszkała w wielkim mieście, to miałabym z czego wybierać. A tu gdzie aktualnie bywam nie ma wyboru, powiedziałabym,że w ogóle nie ma takich pubów.
Hm piszesz,że palisz, więc przeszkadza Ci smród dymu i,że "śmierdzisz" a nie pomyslałaś,że ludzie tak samo myślą o tobie,że przez Ciebie śmierdzą?
 
 
 
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Pią 26 Lis, 2010   

iwa napisał/a:
piszesz,że palisz, więc przeszkadza Ci smród dymu i,że "śmierdzisz"


tak piszę, bo tak jest

iwa napisał/a:
a nie pomyslałaś,że ludzie tak samo myślą o tobie,że przez Ciebie śmierdzą?


na pewno tak jest, skoro ja wracając z pubu śmierdzę, to tak samo niepalący, którzy w tym pubie byli? tyle, że teraz mam wybór tak ja jak i oni, jeżeli nie chcę śmierdzieć, to nie będę, a jeżlei komuś to nie przeszkadza, to może w wędzarni siedzieć bez limitów
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group