Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Uchodźcy na woodstocku? Co myślicie?
Autor Wiadomość
clover93  
Lubi pieprzyć


Wiek: 30
Dołączył: 16 Lut 2016
Posty: 328
Skąd: Tarnów
Wysłany: Pią 08 Lip, 2016   

outi napisał/a:
Pazdan napisał/a:
Dał furtkę tym uchodźcom



10/10 xD


Ty się nie śmiej, jeszcze Jurek załatwi miusicREGIO z Syrii a wtedy już Ci nie będzie tak wesoło :D
 
 
ojciec  
Forumowy prawiczek
ojciec

Dołączył: 08 Lip 2016
Posty: 4
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Wysłany: Sob 09 Lip, 2016   

Pazdan, jestem tu nowy choć wiekiem stary. Gdym miał Cię słuchać to wypierdoliłbym głośnik przez okno po trzeciej minucie. Zdobyłem się na cierpliwość i doczytałem Cię do końca. Masz w życiu wybór. Albo idź od razu na tory nim Ci jakiś uchodźca nóż pod żebra wsadzi, albo sam się wiuchniesz jak Ci uchodźca kobitę przeleci. Albo odpisz mi i niech to będzie Twój ostatni post w tym temacie.
 
 
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 37
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Pon 11 Lip, 2016   

"Myślę, że imigranci nie ogarniają takiej muzyki..."

Aż musiałem się odezwać. Pazdan, ile razy główką uderzałeś w słupek, że doznałeś umiejętności czytania w myślach? Z Syrii, Libii, Iraku, ale nie tylko, uciekła masa ludzi, dla których ich państwa były świeckie - chrześcijan, ateistów (naprawdę!) i tak dalej. Poza tą afrykańską i muzułmańską masą uciekło pełno studentów, inżynierów, lekarzy, zwyczajnych ludzi. Ci uciekali najpierw z powodu prześladowań ze strony muzułmanów. Większość z nich skończyła w obozach w krajach ościennych, gdzie sięga to 1/3 obecnej ludności (to w kwestii tego, że inne kraja arabskie nie przyjmują uchodźców), ale wielu trafiło do Europy.

I zaskoczę Cię... tam ludzie przed wojną normalnie żyli! Chodzili na koncerty rockowe i tak dalej, dopóki szariat się nie wpieprzył. Sam znam poprzez znajomych jednego Syryjczyka, studiował w Syrii ochronę środowiska, słucha Metallici, francuskiego rocka i takie tam i chętnie wpadnie na Woodstock.

I co, będziesz go traktować jako potencjalny worek do bicia? Tak z góry, bo uchodźca? Po cholerę muzułmanie mieliby przyjeżdżać na Woodstock, wyjaśnij mi. Jakie mieliby mieć powody? Na koncerty przyjadą? Już to widzę. Ludzi napadać? Do tego nie muszą nigdzie jeździć. Robić zamachy? To jest planowane niezależnie od tego co powie Owsiak, a mają od tego lepsze cele.
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Pon 11 Lip, 2016   

Radek, z chęcią Ci piwo postawię :)
 
 
 
Dahomej  
Administrator
vel.Grześ


Wiek: 35
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 1895
Skąd: Rio/Wrocław
Wysłany: Pon 11 Lip, 2016   

ojciec, nie wiem czy bardziej mnie dziwi to, że pojawiłeś się tutaj na forum, czy Twój ostry ton wypowiedzi, bo z tej strony Cię nie znałem. :pp W każdym razie, witaj i baw się tutaj dobrze. :-)))
 
 
ojciec  
Forumowy prawiczek
ojciec

Dołączył: 08 Lip 2016
Posty: 4
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Wysłany: Pon 11 Lip, 2016   

Dahomej napisał/a:
ojciec, nie wiem czy bardziej mnie dziwi to, że pojawiłeś się tutaj na forum, czy Twój ostry ton wypowiedzi, bo z tej strony Cię nie znałem. :pp W każdym razie, witaj i baw się tutaj dobrze. :-)))

A bo mi się tak jakoś ciśnienie podniosło. Jeśli złamałem reguły forum to serdecznie przepraszam.
 
 
clover93  
Lubi pieprzyć


Wiek: 30
Dołączył: 16 Lut 2016
Posty: 328
Skąd: Tarnów
Wysłany: Pon 18 Lip, 2016   

ehh i zakładający wątek miał rację.. nq koncercie Apocaliptiki jakiś arab stał za mną i nagle czuję głaskanie po włosach, odwracam się a on z uśmiechem do mnie " wonderful long hair", chyba chciał się do mnie dobierać xD
 
 
zygmunt  
Rozkręca sie


Dołączył: 03 Lip 2012
Posty: 130
Skąd: z brzuszka mamusi
Wysłany: Pon 18 Lip, 2016   

clover93 napisał/a:
ehh i zakładający wątek miał rację.. nq koncercie Apocaliptiki jakiś arab stał za mną i nagle czuję głaskanie po włosach, odwracam się a on z uśmiechem do mnie " wonderful long hair", chyba chciał się do mnie dobierać xD

eee, moimi dredami na koncercie analogsów to się kilka bieluśkich polaków i polaków bawiło(podziwiało) i nie sądzę by chcieli cokolwiek ze mną zrobić <haha>
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group