Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Uchodźcy na woodstocku? Co myślicie?
Autor Wiadomość
clover93  
Lubi pieprzyć


Wiek: 31
Dołączył: 16 Lut 2016
Posty: 328
Skąd: Tarnów
Wysłany: Pią 08 Lip, 2016   

Pazdan napisał/a:
Wątpie, społeczeństwo europejskie jest tak pacyfikowane, że przeciw pięściom i broni palnej obcych kulturowo ludzi mają kwiaty w miejscu zabójstwa.


a europie może i tak, ale nie w Polsce, ludzie już są zbyt negatywnie nastawieni na podejrzanych obcokrajowców, że każdy najmniejszy ich wybryk w większości przypadków skończy się użyciem pięści, przeciętny polak sobie nie da wejść na głowę jakiemuś arabowi
 
 
Pazdan  
Forumowy prawiczek

Wiek: 56
Dołączył: 05 Lip 2016
Posty: 12
Skąd: Biłgoraj
Wysłany: Pią 08 Lip, 2016   

Jaaasiek,
Ty coś konstruktywnego powiesz poza definiowaniem tych przybyszów obcych kulturowo i odpieraniem argumentów określając ludzi, że rzekomo sieją nienawiść widząc zagrożenie w zapraszaniu ich na woodstock?

Cytat:
a europie może i tak, ale nie w Polsce, ludzie już są zbyt negatywnie nastawieni na podejrzanych obcokrajowców


No na szczęście, ale widać w którą stronę są tendencje kierowane przez niektórych...
 
 
clover93  
Lubi pieprzyć


Wiek: 31
Dołączył: 16 Lut 2016
Posty: 328
Skąd: Tarnów
Wysłany: Pią 08 Lip, 2016   

Pazdan napisał/a:
No na szczęście, ale widać w którą stronę są tendencje kierowane przez niektórych...


nie patrz na media i polityków a na ludzi, media i politycy zawsze będą pieprzyć to co im się bardziej opłaca, ale ludzi nie zmienią, mogą podzielić ale większość i tak nie da się pod tym względem ogłupić żeby potulnie nadstawić drugi policzek gdy się oberwało w pierwszy
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Pią 08 Lip, 2016   

Pazdan napisał/a:
Jaaasiek,
Ty coś konstruktywnego powiesz poza definiowaniem tych przybyszów obcych kulturowo i odpieraniem argumentów określając ludzi, że rzekomo sieją nienawiść widząc zagrożenie w zapraszaniu ich na woodstock?

Cytat:
a europie może i tak, ale nie w Polsce, ludzie już są zbyt negatywnie nastawieni na podejrzanych obcokrajowców


No na szczęście, ale widać w którą stronę są tendencje kierowane przez niektórych...

Nazywanie uchodźców bydłem to jest sianie nienawiści i nie był to zarzut do Ciebie.

Niektórzy nie rozumieją, że akceptacja zaproszenia uchodźców czy imigrantów nie równa się braku rekacji w przypadku zagrożenia.
 
 
 
Pazdan  
Forumowy prawiczek

Wiek: 56
Dołączył: 05 Lip 2016
Posty: 12
Skąd: Biłgoraj
Wysłany: Pią 08 Lip, 2016   

Haha, ciekawe jaką reakcje w przypadku zagrożenia Jurek nam zaoferuje oprócz uszczelnienia granic, barierek i więcej niebieskich :D
Sugerujesz, że mógłby czytać w myślach potencjalnym oprawcom i zareaguje szybciej niż ktoś komuś coś zrobi? :)

Dziwisz się że niektórzy czują większe zaniepokojenie widząc co ta grupa ludzi robi na zachodzie, biorąc pod uwagę jaki sens ich pobytu może być na festiwalu rock'n'rollowym, skoro dla muzyki najprawdopodobniej nie przyjadą? To my mamy się z tego cieszyć?

Propozycje integracji z nimi słyszymy od decydentów politycznych, ludzi mających wpływ na masową publikę (np. papież), którym na obywatelach swojej narodowości nie zależy, skoro ich regularne napastowanie i śmierć nie skłania do wyciągnięcia wątpliwych wniosków o sensie pobytu tych uchodźców... To Jurek jak się ma do tego?
 
 
benyk33  
Rozkręca sie
ze mná nie wypijesz?


Dołączył: 14 Mar 2013
Posty: 245
Skąd: GU1
Wysłany: Pią 08 Lip, 2016   

Czytajac te posty dowiedzialem sie ze Polska to kraj bez przemocy, rozbojow, kradziezy i przestepstw na tle seksulanym. Jakos inaczej to widzialem do tej pory. Widzocznie dobra zmiana sie udala.
I teraz nagle ci''OBCY'' przyjada i wszystkie te rzeczy przybeda wraz z nimi do raju zwangeo Polska.
Czy na prawde myslicie ze ktos poptzrebuje zaproszenia by robic burdy?
Milion uchodzcow/emigrantow sledzacych Owsiaka na Facebooku/Youtubie ect... wlasnie dowiedzialo sie o woodstocku!!!!

za pwn:

paranoja
1. «choroba psychiczna charakteryzująca się stopniowo pogłębiającymi się logicznie powiązanymi urojeniami, ale bez większych zmian osobowości i bez osłabienia intelektu»
2. pot. «coś absurdalnego, niedorzecznego»
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Pią 08 Lip, 2016   

Mniej więcej do tego benny zmierzam od paru postów :)
 
 
 
clover93  
Lubi pieprzyć


Wiek: 31
Dołączył: 16 Lut 2016
Posty: 328
Skąd: Tarnów
Wysłany: Pią 08 Lip, 2016   

po prostu Pazdan ma cały czas jakieś obiekcje że przez to "zaproszenie" stanie się armagedon :D
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Pią 08 Lip, 2016   

Dajmy już temu spokój, bo tylko psujemy sobie wszyscy nawzajem nastrój przed festiwalem, a przecież nie o to chodzi. Po prostu bawmy się i uważajmy na siebie nawzajem!
 
 
 
clover93  
Lubi pieprzyć


Wiek: 31
Dołączył: 16 Lut 2016
Posty: 328
Skąd: Tarnów
Wysłany: Pią 08 Lip, 2016   

dobrze gada, poleć mu ;)
 
 
Huba  
Forumowy prawiczek
piwo&satan


Wiek: 33
Dołączył: 28 Gru 2013
Posty: 24
Skąd: poznan/szczecin
Wysłany: Pią 08 Lip, 2016   

Jednak coś skrobne bo to co sie tu odpierdziela woła o pomste do nieba :D

"Uchodźca to człowiek co spierdziela przed wojną, stara się przeczekać by wrócić do kraju a nie jedzie po to, żeby przyjmować zasiłek czy dopominać się o prawa. Niestety, przez to, że mieszają się, w czasie ucieczki przez Europę, z różnymi degeneratami, tak potem są postrzegani. Zdziwiłbyś się, ale z Syrii to ucieka najwięcej chrześcijan, bo pozostanie dla nich tam przy terrorze ISIS to pewna śmierć."

Jahu, zarzucałeś mi manipulacje a sam jestes zmanipulowany do potęgi.
Na prawdę nie widzisz, ze lwia cześć swołoczy który spierdziela to dorośli faceci w sile wieku, a nie zadne matki z dziećmi? Na taką podróz przez morze sródziemne płaca przemytnikom gruby hajs. Zostawiaja tam na pastwe wojny swoje rodziny - matki dzieci rodziców, by tylko spierdolić na socjal.
I wez mi tu nie wyjezdzaj z argumentem ze są spychani na margines przez państwo, gdzie ów gospodarz proponuje im kursy językowe, prace, a oni z niej rezygnują bo wolą siedzieć na dupie i żebrac od państwa.

Mówisz, ze mieszają sie z degeneratami... A swojego mózgu to już nie mają - co to za argument w ogóle.
Przyjezdzasz w gośći to zachowujesz sie jak gość, a nie rozpierdalasz domostwa.
Zarzucałeś mi nienawiść, ok juz wole być tym nienawistnym skurvielem i patrzęć trzeżwo na swiat, niż łykać jak pelikan wszystko co podadzą mi na tacy w mainstreamie, i udawać troskilwego, misia gdzie wokoł moich sąsiadów sie robi powoli burdel na kólkach, i kto wie za pare lat bedzie to i u nas.

Całkiem możliwe ze na Woodstock nie pojawi się zaden "uchodzca" (jak ja kocham to słowo :D),. Tu raczej chodzi o sens tego zaproszenia i wynikajace z niego zagrożenia.

Benyk. Nikt tu nie wspomniał, ze zyjemy w idealnym społeczenstwie. Złe rzeczy były są i będa, taka natura człowieka.
Zapraszajac ich do siebie procent gwałtów, napaśc na tle seksualnym ZNACZĄCO wzrosnie. W samej Szwecji 77% gwałcicieli to muzułmanie, wiec sam chyba przyznasz ze coś tu jest nie tak.
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Pią 08 Lip, 2016   

Ale czy Ty uważasz, że Ci faceci w sile wieku to są naprawdę uchodźcy z Syrii? Bo po mojemu to oni się właśnie podpinają pod tych uchodźców co naprawdę potrzebują pomocy.
 
 
 
Huba  
Forumowy prawiczek
piwo&satan


Wiek: 33
Dołączył: 28 Gru 2013
Posty: 24
Skąd: poznan/szczecin
Wysłany: Pią 08 Lip, 2016   

Nie da sie tego określić, bo spora część nie ma nawet dokumentów przy sobie. A jak mają to je niszczą.
Na pewno sa ludzie z innych krajów jak Irak czy Afganistan. Jakiś procent z Afryki Pólnocnej równiez sie załapie.

Edit: http://euroislam.pl/szwec...juz-nie-bedzie/

Swietny wywiad z Polka która pracuje w Szwedzkim urzedzie imigracyjnym.
Wart przeczytania.

Był gdzieś tez jej blog gdzie opisała dokladnie sytacje w Szwecji, ale cos nie moge znalezc
 
 
Hellu  
Coś już napisał
tanio sprzedam uran (tylko czeczenom)


Wiek: 28
Dołączył: 05 Kwi 2014
Posty: 83
Skąd: Opole
Wysłany: Pią 08 Lip, 2016   

Jaaasiek napisał/a:
Hellu napisał/a:
Jaaasiek napisał/a:
Szanse, że napadnie Cię grupa meneli/sebów/punkowców/metali/Arabów są dokładnie identyczne


Właśnie tak, moi drodzy, działa propaganda.
Szanse rzeczywiście są identyczne, jednak "meneli/sebów/punków/metali" można liczyć w setkach tysięcy, za to arabów jest "trochę" mniej.
Ciekawe jak duże byłyby te szanse, gdyby arabów było równie wielu co panczurów?

Sorry, ale teraz to zgrywasz idiotę. Napisałem wyraźnie W CZASIE TRWANIA FESTIWALU W KOSTRZYNIE. To Wy siejecie panikę jakby miało ich być co najmniej dwa razy tyle co innych woodstockowiczów. Podałem konkretnie ile moim zdaniem może przybyć ludzi z poszczególnych grup i jakie jest prawdopodobieństwo w takim przypadku. Jeśli to nazywasz propagandą, to ja Ci powiem, że nie poznałbyś propagandy nawet jakby podeszła i w twarz Ci wykrzyczała, że to ona.


Ale właśnie o to mi chodziło. Zgadzam się z tym, że zagrożenie jest w tym momencie naprawdę małe - ale tylko dlatego, że prawdopodobnie w ogóle nie będzie tam "uchodźców". Gdyby na woodzie nagle pojawiła się jakaś ich większa grupa, wzrosłoby wielokrotnie.
 
 
Pazdan  
Forumowy prawiczek

Wiek: 56
Dołączył: 05 Lip 2016
Posty: 12
Skąd: Biłgoraj
Wysłany: Pią 08 Lip, 2016   

clover93 napisał/a:
po prostu Pazdan ma cały czas jakieś obiekcje że przez to "zaproszenie" stanie się armagedon :D


Nigdzie tak nie napisałem, wręcz odwrotnie.
Jestem człowiekiem ideowym, nie będę klaskał jeśli się okaże, że jednak woodstock 2016 był najbezpieczniejszy i nic w ogóle złego się nie działo, bo nie oceniam człowieka przez pryzmat niezaistniałych skutków jego decyzji (które nie dzięki niemu się niestały) a przez jego decyzje. Dał furtkę tym uchodźcom a my mamy liczyć na to że się nie zjadą? Lub przyjadą w takich ilościach, w jakich wydaje się nam?

Dla mnie obcy kulturowo uchodźcy islamscy na festiwalu muzycznym, gdzie dla nich prawdopodobnie oprócz dziewczyn nie będzie nic interesującego są potencjalnym zagrożeniem dla uczestników. A decyzja Jurka deklaracją jak dba o uczestników (w większości polską młodzież).

Nie spodziewałbym się, że nagle od pierwszego dnia przybysze polubią rocka i wkomponują się w woodstockowy klimat, który się kłóci z ich religią i kulturą. Mimo ich ewentualnych dobrych intencji, nie odbiorą tej atmosfery tak jak my, więc inaczej będą reagować, bo inaczej byli wychowani niż my (nawet współczesna psychologia o tym mówi). Z obserwacji wynika, że mają trudności w uszanowaniu tego, co Europa im oferuje. Nawet jeśli ktoś powie, że to nie ich wina, to nie zmieni faktu że ich kultura z racji swej odmienności prawdopodobnie nie wywoła zachowań takich, jakich byśmy się spodziewali lub byśmy chcieli.

A że nie jest to pokojowo nastawiona kultura do innych im nieodpowiadających, to nie liczmy na to, że po miesiącach różnych nieprzyjemnych (delikatnie mówiąc) akcjach na zachodzie, akurat na woodstocku ewentualni uchodźcy się bez większych problemów zintegrują.
 
 
benyk33  
Rozkręca sie
ze mná nie wypijesz?


Dołączył: 14 Mar 2013
Posty: 245
Skąd: GU1
Wysłany: Pią 08 Lip, 2016   

Pazdan napisał/a:
Dał furtkę tym uchodźcom a my mamy liczyć na to że się nie zjadą?


Nosz qr*wa mac. Czy na prawde ktos wierzy ze to co powiedzial ma jakis wplyw, i cokolwiek zmieni? To podobno slynna polska goscinnosc...
Chyba ze sie szykuje zoorganizowana akcja. Ale jedyna zoorganizowana akcja o ktorej wiem ''to daj 5-taka'', a cwaniak wiadomo....
na woodstock przyjezdza kto chce kiedy chce i nikogo nie trzeba zapraszac.
Przypominam ze Terlikowskiego tez zaprosil, byl wielki niepokoj, wrecz strach i... niestety nie przyjechal. Ekipy Trwam i Radio Mawryja przyjezdza bez zaproszenia, czyli mozna i bez oficjalnego zaproszenia...
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Pią 08 Lip, 2016   

Pazdan napisał/a:
większości polską młodzież).

Nie spodziewałbym się, że nagle od pierwszego dnia przybysze polubią rocka i wkomponują się w woodstockowy klimat, który się kłóci z ich religią i kulturą

No ale przecież właśnie jeśli jacyś przyjadą to chyba tacy, którzy tego rocka jednak słuchają? :D

[ Dodano: Pią 08 Lip, 2016 ]
Nie róbmy z igły widły. Beny już napisał, nie zawsze zapraszani przyjeżdżają. A na pewno nie w ilości zauważalnej.
 
 
 
outi  
Lubi pieprzyć


Wiek: 39
Dołączył: 14 Kwi 2011
Posty: 331
Skąd: Katowice
Wysłany: Pią 08 Lip, 2016   

Pazdan napisał/a:
Dał furtkę tym uchodźcom



10/10 xD
 
 
 
clover93  
Lubi pieprzyć


Wiek: 31
Dołączył: 16 Lut 2016
Posty: 328
Skąd: Tarnów
Wysłany: Pią 08 Lip, 2016   

outi napisał/a:
Pazdan napisał/a:
Dał furtkę tym uchodźcom



10/10 xD


Ty się nie śmiej, jeszcze Jurek załatwi miusicREGIO z Syrii a wtedy już Ci nie będzie tak wesoło :D
 
 
ojciec  
Forumowy prawiczek
ojciec

Dołączył: 09 Lip 2016
Posty: 4
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Wysłany: Sob 09 Lip, 2016   

Pazdan, jestem tu nowy choć wiekiem stary. Gdym miał Cię słuchać to wypierdoliłbym głośnik przez okno po trzeciej minucie. Zdobyłem się na cierpliwość i doczytałem Cię do końca. Masz w życiu wybór. Albo idź od razu na tory nim Ci jakiś uchodźca nóż pod żebra wsadzi, albo sam się wiuchniesz jak Ci uchodźca kobitę przeleci. Albo odpisz mi i niech to będzie Twój ostatni post w tym temacie.
 
 
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 37
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Pon 11 Lip, 2016   

"Myślę, że imigranci nie ogarniają takiej muzyki..."

Aż musiałem się odezwać. Pazdan, ile razy główką uderzałeś w słupek, że doznałeś umiejętności czytania w myślach? Z Syrii, Libii, Iraku, ale nie tylko, uciekła masa ludzi, dla których ich państwa były świeckie - chrześcijan, ateistów (naprawdę!) i tak dalej. Poza tą afrykańską i muzułmańską masą uciekło pełno studentów, inżynierów, lekarzy, zwyczajnych ludzi. Ci uciekali najpierw z powodu prześladowań ze strony muzułmanów. Większość z nich skończyła w obozach w krajach ościennych, gdzie sięga to 1/3 obecnej ludności (to w kwestii tego, że inne kraja arabskie nie przyjmują uchodźców), ale wielu trafiło do Europy.

I zaskoczę Cię... tam ludzie przed wojną normalnie żyli! Chodzili na koncerty rockowe i tak dalej, dopóki szariat się nie wpieprzył. Sam znam poprzez znajomych jednego Syryjczyka, studiował w Syrii ochronę środowiska, słucha Metallici, francuskiego rocka i takie tam i chętnie wpadnie na Woodstock.

I co, będziesz go traktować jako potencjalny worek do bicia? Tak z góry, bo uchodźca? Po cholerę muzułmanie mieliby przyjeżdżać na Woodstock, wyjaśnij mi. Jakie mieliby mieć powody? Na koncerty przyjadą? Już to widzę. Ludzi napadać? Do tego nie muszą nigdzie jeździć. Robić zamachy? To jest planowane niezależnie od tego co powie Owsiak, a mają od tego lepsze cele.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group