Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Uchodźcy na woodstocku? Co myślicie?
Autor Wiadomość
Huba  
Forumowy prawiczek
piwo&satan


Wiek: 33
Dołączył: 28 Gru 2013
Posty: 24
Skąd: poznan/szczecin
Wysłany: Czw 07 Lip, 2016   

Mysle

1 2 3

dalej mysle

4 5 6

Nic nie wymysliłem.

To jaki jest powód zaproszenia tego bydła na Wooda? Bo ja tu nic logicznego nie widzę, prócz narazania woodstokowiczów na <być moze> niepotrzebne przygody.
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Czw 07 Lip, 2016   

Huba napisał/a:
To jaki jest powód zaproszenia tego bydła na Wooda?

Ja natomiast widzę. Zmanipulowanego człowieka, ziejącego nienawiścią i pakującego wszystkich do jednego wora. Po co mam się wysilać z argumentami...
 
 
 
Huba  
Forumowy prawiczek
piwo&satan


Wiek: 33
Dołączył: 28 Gru 2013
Posty: 24
Skąd: poznan/szczecin
Wysłany: Czw 07 Lip, 2016   

90% to "uchodzcy" ekonomiczni
10% to ludzie faktycznie poszkodowani
Rzeczy trzeba nazywać po imieniu po tym co odwalaja na zachodzie.
Wiec nie wiem kto tu jest zmanipulowany, ja czy Ty.

https://www.youtube.com/watch?v=lU9URcO3WKQ

chyba eot.

Udanego Woodstocku wszystkim życzę :)
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Czw 07 Lip, 2016   

Zresztą, co mi tam. Przy tylu osobach na Woodstocku z każdego środowiska trafi się grupa zjebów, którzy lubią pozaczepiać innych, pobić kogoś a nawet zgwałcić. Szanse są identyczne w Kostrzynie na atak grupy arabów, choćbyś nie wiem jakich statystyk szukał. Powiedzmy, że jest tam średnio 100 tys. metali, 100 tys. punkowców i przyjedzie ze 20 arabów. Po pierwsze w przeciwieństwie do dwóch pierwszych grup raczej nie popiją, więc nie włączy im się nieśmiertelność i niewidzialność. Po drugie będą się bali bo będą bacznie obserwowani w przeciwieństwie do podpitych reprezentantów grup poprzednich.

Nie mówiąc już o tym, że Polska nie jest krajem atrakcyjnym dla tych "od socjalu".

Natomiast wrzucanie do jednego wora uchodźców, imigrantów i tych, co faktycznie pojechali po socjal i dymić, świadczy o kompletnej niewiedzy lub ignorancji.

EDIT - pisane przed przeczytaniem Twojego kolejnego posta. Zwracam honor.

Co do filmiku, to ja mogę powiedzieć podobnie o pijanych kibolach regularnie wszczynających zadymy nocami w klubach.

Masz rację, EOT.

Dziękuję i pozdrawiam.
 
 
 
clover93  
Lubi pieprzyć


Wiek: 31
Dołączył: 16 Lut 2016
Posty: 328
Skąd: Tarnów
Wysłany: Czw 07 Lip, 2016   

Huba napisał/a:
To jaki jest powód zaproszenia tego bydła na Wooda?


twierdzisz że dzięki temu "zaproszeniu" się nagle wszyscy zjadą?
a gdyby nie było "zaproszenia" to by nie przyjechali?
przecież to nic nie zmienia względem nich

nas też wiele ludzi nazywa "bydłem" i "hołotą" bo jedziemy na wood, mimo że to całkiem bezpodstawne stwierdzenie w większości przypadków

nie mówię bo nie jestem za przyjmowaniem uchodźców do europy, ale też nie za traktowaniem wszystkich tak samo, mimo że widać co oni wyprawiają w europie
 
 
Hellu  
Coś już napisał
tanio sprzedam uran (tylko czeczenom)


Wiek: 28
Dołączył: 05 Kwi 2014
Posty: 83
Skąd: Opole
Wysłany: Pią 08 Lip, 2016   

Jaaasiek napisał/a:
Szanse, że napadnie Cię grupa meneli/sebów/punkowców/metali/Arabów są dokładnie identyczne


Właśnie tak, moi drodzy, działa propaganda.
Szanse rzeczywiście są identyczne, jednak "meneli/sebów/punków/metali" można liczyć w setkach tysięcy, za to arabów jest "trochę" mniej.
Ciekawe jak duże byłyby te szanse, gdyby arabów było równie wielu co panczurów?
 
 
Piwonia  
Rozkręca sie


Wiek: 28
Dołączyła: 18 Sty 2014
Posty: 112
Skąd: Ślązaczka
Wysłany: Pią 08 Lip, 2016   

Hellu napisał/a:

Właśnie tak, moi drodzy, działa propaganda.
Szanse rzeczywiście są identyczne, jednak "meneli/sebów/punków/metali" można liczyć w setkach tysięcy, za to arabów jest trochę mniej.


menele/punki itd są, o ile wiem, od początku festiwalu i, o ile wiem, ani razu - przez 22 lata - nie było z nimi żadnych problemów w kwestii rzucania się na wszystko co w spódniczkach. Więc proszę, drodzy panowie - którym nic nie grozi, dajcie nam prawo lekko się obawiać co będzie jeśli dotarliby tam imigranci z Afryki.

Osobiście, jestem przekonana, że ci ludzie, jak ich nazywacie - seby, metale itp - w sytuacji krytycznej stanęliby w mojej obronie

Szczególnie pamiętając o pewnym wyroku, który stworzyli tacy mądrale-teoretycy jak wy: http://brytol.com/somalij...l-ze-nie-wolno/
 
 
outi  
Lubi pieprzyć


Wiek: 39
Dołączył: 14 Kwi 2011
Posty: 331
Skąd: Katowice
Wysłany: Pią 08 Lip, 2016   

Piwonia napisał/a:

Szczególnie pamiętając o pewnym wyroku, który stworzyli tacy mądrale-teoretycy jak wy: http://brytol.com/somalij...l-ze-nie-wolno/


Matko piekarska, gorzej napisanego się nie dało znaleźć?
 
 
 
boksu  
Na pewno offtopuje
the stoppable force


Wiek: 37
Dołączył: 15 Lip 2012
Posty: 810
Skąd: blisko Płońska
Wysłany: Pią 08 Lip, 2016   

Jak beda robic kebsy to moga byc :) tylko wara od naszych loszek
 
 
outi  
Lubi pieprzyć


Wiek: 39
Dołączył: 14 Kwi 2011
Posty: 331
Skąd: Katowice
Wysłany: Pią 08 Lip, 2016   

boksu napisał/a:
Jak beda robic kebsy to moga byc :) tylko wara od naszych loszek


Ja myślę że ich raczej bedzie zero.
 
 
 
Pazdan  
Forumowy prawiczek

Wiek: 56
Dołączył: 05 Lip 2016
Posty: 12
Skąd: Biłgoraj
Wysłany: Pią 08 Lip, 2016   

Tu bardziej chodzi o to za którą "stroną" Owsiak się opowiedział w sprawie uchodźców i że jednak nie jest politycznie neutralny. A to czy oni przybędą czy nie, to już następstwa.

W czasach, gdy sprawa uchodźców jest poruszana w całej europie, gdy oszukano ludzi w zachodnich krajach, że to będzie tania siła robocza i nic nie grozi europejczykom, a jednak nic nie robią tylko ciągną wysoki socjal, gdzie wiele rodzin straciło bliskich w krótkim czasie w wyniku morderstw przez uchodźców a rząd się tłumaczy, że zyskiem tego jest ubogacenie kulturowe, gdzie wzrosła nagle ilość ataków terrorystycznych, gwaltów, pobić, gdzie młody chłopak-uchodźca morduje opiekunkę w norweskim obozie dla uchodźców, gdzie dziewczyna o lewicowych poglądach ukrywa gwałt przez imigranta aby nie wyjść na rasistkę, gdzie "elity" polityczne, papież i lewica zaprasza uchodźców do integracji kulturowej, nawołują do rozmnażania się z nimi... i wieeeele innych (to są newsy z ostatnich miesięcy), a Owsiak "NIE WIDZI ZAGROŻENIA w tym, by przybyli na woodstock".

Mówicie że to medialna manipulacja?

Teraz przykłady z życia:
Studiuję pedagogikę i wdrożono nam na wychowaniu przedszkolnym nauczanie o integracji z rodzicami uchodźców. W skrócie chodzi o to, jak postępować z dziećmi uchodźców i rodzicami by ujść z życiem. Skoro to jest potrzebne, to chyba ewidentnie widać zagrożenie. Poza tym po co nas tego uczą, skoro polski rząd nie wyrażał zgody na przyjęcie uchodźców.

Byłem w Lublinie na debacie polskich Ambasadorów z różnych krajów. Było ich czterech, wszyscy pro-uchodźczy. Jeden powiedział mniej więcej tak: na to, że oni tu przybędą i tak nie mamy wpływu jako obywatele. Będą i tak, więc to jest kwestia czasu. Od nas zależy tylko jak ich przyjmiemy. Jeśli będziemy dla nich wyrozumiali, że ich kulturowa odmienność determinuje pewne zachowania, to dadzą się szybciej zintegrować. Teraz się mówi o uchodźcach jako o "nich", kimś obcym, ale niedługo będą to nasze rodziny, mężowie naszych córek. - Tak zostało powiedziane.

Dlatego ewidentnie widać, że uchodźców próbuje się nam wcisnąć. Po co nam narażanie się? Polska nie ma kasy na nich, skoro nie ma na Polaków.

I mnie niepokoi to, co powiedział Owsiak biorąc pod uwagę to co wnoszą uchodźcy do życia ludzi kulturowo europejskich.
 
 
Piwonia  
Rozkręca sie


Wiek: 28
Dołączyła: 18 Sty 2014
Posty: 112
Skąd: Ślązaczka
Wysłany: Pią 08 Lip, 2016   

outi napisał/a:


Matko piekarska, gorzej napisanego się nie dało znaleźć?


no, poddaję się. Zmiażdżyłeś mnie tym spokojnym, rzeczowym argumentem niee

Ale jak Ci kiedyś dziecko wróci do domu pobite i okradzione, to proszę, nie reaguj jedynie stwierdzeniem "synku, nie mówi się poszłem! Do pokoju i przeczytać mi na jutro cały słownik poprawnej polszczyzny!"

Pazdan napisał/a:

Dlatego ewidentnie widać, że uchodźców próbuje się nam wcisnąć.


No, nie - już się pożegnał ale nie wytrzymał. Wrócił by trollować dalej <rotfl3>
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Pią 08 Lip, 2016   

Hellu napisał/a:
Jaaasiek napisał/a:
Szanse, że napadnie Cię grupa meneli/sebów/punkowców/metali/Arabów są dokładnie identyczne


Właśnie tak, moi drodzy, działa propaganda.
Szanse rzeczywiście są identyczne, jednak "meneli/sebów/punków/metali" można liczyć w setkach tysięcy, za to arabów jest "trochę" mniej.
Ciekawe jak duże byłyby te szanse, gdyby arabów było równie wielu co panczurów?

Sorry, ale teraz to zgrywasz idiotę. Napisałem wyraźnie W CZASIE TRWANIA FESTIWALU W KOSTRZYNIE. To Wy siejecie panikę jakby miało ich być co najmniej dwa razy tyle co innych woodstockowiczów. Podałem konkretnie ile moim zdaniem może przybyć ludzi z poszczególnych grup i jakie jest prawdopodobieństwo w takim przypadku. Jeśli to nazywasz propagandą, to ja Ci powiem, że nie poznałbyś propagandy nawet jakby podeszła i w twarz Ci wykrzyczała, że to ona.
Pazdan napisał/a:
gdzie wiele rodzin straciło bliskich w krótkim czasie w wyniku morderstw przez uchodźców

Co Ty pierdolisz człowieku? Naćpałeś się? Uchodźca nie równa się terrorysta. Jak tu potem z takim poważnie gadać...

Źródło byś chociaż podał.

Piwonia napisał/a:
menele/punki itd są, o ile wiem, od początku festiwalu i, o ile wiem, ani razu - przez 22 lata - nie było z nimi żadnych problemów w kwestii rzucania się na wszystko co w spódniczkach. Więc proszę, drodzy panowie - którym nic nie grozi, dajcie nam prawo lekko się obawiać co będzie jeśli dotarliby tam imigranci z Afryki.

Podobnie jak bywało już kilku Pakistańczyków, Saudyjczyków i Kurdów. Akurat znajomi się niedaleko nich rozbili i podobno przemili ludzie. Ja miałem parę przygód z menelami i sebami, moja obecna dziewczyna również. Więc dalej szanse oceniam jako identyczne.

Piwonia napisał/a:
Osobiście, jestem przekonana, że ci ludzie, jak ich nazywacie - seby, metale itp - w sytuacji krytycznej stanęliby w mojej obronie

Szczególnie pamiętając o pewnym wyroku, który stworzyli tacy mądrale-teoretycy jak wy: http://brytol.com/somalij...l-ze-nie-wolno/

Osobiście jestem przekonany, że najebany seba lub metal będzie chciał przywalić komuś o ciemniejszej karnacji nawet jak ten spyta kobietę o godzinę, do tego doprowadziły te wszystkie rewelacje i straszenie na wyrost uchodźcami na Woodstocku.

[ Dodano: Pią 08 Lip, 2016 ]
Aha, Piwonia, to, że taki wyrok zapadł to świadczy jedynie o zidioceniu sędziów, a nie o tolerancji na siłe. W USA można dostać miliony za poparzenie się gorącą kawą ;)
 
 
 
Pazdan  
Forumowy prawiczek

Wiek: 56
Dołączył: 05 Lip 2016
Posty: 12
Skąd: Biłgoraj
Wysłany: Pią 08 Lip, 2016   

Jaaasiek napisał/a:
Co Ty pierdolisz człowieku? Naćpałeś się? Uchodźca nie równa się terrorysta. Jak tu potem z takim poważnie gadać...

Źródło byś chociaż podał.


Heh, źródeł chcesz? Duużo tego można by wklejać...

http://www.se.pl/wiadomos...nki_763993.html

http://www.dzienniknarodo...i-zabic-chrzes/

http://ndie.pl/niemcy-prz...al-zamordowany/

http://www.welt.de/vermis...uesseldorf.html

A tutaj coś z dziedziny absurdów:
Jak Brytyjczycy czują się w swoim kraju? :)
https://www.youtube.com/watch?v=fA6XcyXsxXU

http://pikio.pl/belgia-im...-swoich-krajow/

http://prostozmostu.net/n...onic-imigrantow


Jaaasiek napisał/a:
Osobiście jestem przekonany, że najebany seba lub metal będzie chciał przywalić komuś o ciemniejszej karnacji nawet jak ten spyta kobietę o godzinę, do tego doprowadziły te wszystkie rewelacje i straszenie na wyrost uchodźcami na Woodstocku.


Wątpie, społeczeństwo europejskie jest tak pacyfikowane, że przeciw pięściom i broni palnej obcych kulturowo ludzi mają kwiaty w miejscu zabójstwa.

Wnosząc ślepą ufność wobec decydentów, że tak bardzo się nami zaopiekują, ustalających jaka ochrona nam się należy, co możemy a czego nie, na rzecz rozbrojenia naszego społeczeństwa, wnosząc polityczną poprawność, komentowanie poczucia zagrożenia jako "straszenia na wyrost", kategoryzując takich ludzi do rasistów, prowadzi do tego, że zbrodniarze mają bardzo łatwo. A jak ktoś poczuje się zaskoczony, ze jest nagle atakowany to nie będzie miał jak się obronić. Policja by przyjechała już wynieść go w kaftanie, nie obronić, bo przecież nie zdąży. Ale to szeroki temat.

Tutaj chodzi o ludzi, którzy wmawia się nam, że są grzecznymi muzułmaninami (takimi wzbogacającymi kulturę europejską), a w rzeczywistości to gwałtem nie pogardzą.

Więc po co ich zapraszać na woodstock?
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Pią 08 Lip, 2016   

Jezu, ale Ty dalej nie rozumiesz do czego wszyscy piją.

Nie odróżniasz uchodźców od imigrantów ekonomicznych. Tyle w temacie. Uchodźcy nie są zagrożeniem, po raz kolejny mówię, że to słowo w Polsce zostało synonimem wszystkiego najgorszego, bo w taki sposób zaczęły go używać radykalno-narodowo-katolickie środowiska.

Uchodźca to człowiek co spierdziela przed wojną, stara się przeczekać by wrócić do kraju a nie jedzie po to, żeby przyjmować zasiłek czy dopominać się o prawa. Niestety, przez to, że mieszają się, w czasie ucieczki przez Europę, z różnymi degeneratami, tak potem są postrzegani. Zdziwiłbyś się, ale z Syrii to ucieka najwięcej chrześcijan, bo pozostanie dla nich tam przy terrorze ISIS to pewna śmierć.
 
 
 
clover93  
Lubi pieprzyć


Wiek: 31
Dołączył: 16 Lut 2016
Posty: 328
Skąd: Tarnów
Wysłany: Pią 08 Lip, 2016   

Pazdan napisał/a:
Wątpie, społeczeństwo europejskie jest tak pacyfikowane, że przeciw pięściom i broni palnej obcych kulturowo ludzi mają kwiaty w miejscu zabójstwa.


a europie może i tak, ale nie w Polsce, ludzie już są zbyt negatywnie nastawieni na podejrzanych obcokrajowców, że każdy najmniejszy ich wybryk w większości przypadków skończy się użyciem pięści, przeciętny polak sobie nie da wejść na głowę jakiemuś arabowi
 
 
Pazdan  
Forumowy prawiczek

Wiek: 56
Dołączył: 05 Lip 2016
Posty: 12
Skąd: Biłgoraj
Wysłany: Pią 08 Lip, 2016   

Jaaasiek,
Ty coś konstruktywnego powiesz poza definiowaniem tych przybyszów obcych kulturowo i odpieraniem argumentów określając ludzi, że rzekomo sieją nienawiść widząc zagrożenie w zapraszaniu ich na woodstock?

Cytat:
a europie może i tak, ale nie w Polsce, ludzie już są zbyt negatywnie nastawieni na podejrzanych obcokrajowców


No na szczęście, ale widać w którą stronę są tendencje kierowane przez niektórych...
 
 
clover93  
Lubi pieprzyć


Wiek: 31
Dołączył: 16 Lut 2016
Posty: 328
Skąd: Tarnów
Wysłany: Pią 08 Lip, 2016   

Pazdan napisał/a:
No na szczęście, ale widać w którą stronę są tendencje kierowane przez niektórych...


nie patrz na media i polityków a na ludzi, media i politycy zawsze będą pieprzyć to co im się bardziej opłaca, ale ludzi nie zmienią, mogą podzielić ale większość i tak nie da się pod tym względem ogłupić żeby potulnie nadstawić drugi policzek gdy się oberwało w pierwszy
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Pią 08 Lip, 2016   

Pazdan napisał/a:
Jaaasiek,
Ty coś konstruktywnego powiesz poza definiowaniem tych przybyszów obcych kulturowo i odpieraniem argumentów określając ludzi, że rzekomo sieją nienawiść widząc zagrożenie w zapraszaniu ich na woodstock?

Cytat:
a europie może i tak, ale nie w Polsce, ludzie już są zbyt negatywnie nastawieni na podejrzanych obcokrajowców


No na szczęście, ale widać w którą stronę są tendencje kierowane przez niektórych...

Nazywanie uchodźców bydłem to jest sianie nienawiści i nie był to zarzut do Ciebie.

Niektórzy nie rozumieją, że akceptacja zaproszenia uchodźców czy imigrantów nie równa się braku rekacji w przypadku zagrożenia.
 
 
 
Pazdan  
Forumowy prawiczek

Wiek: 56
Dołączył: 05 Lip 2016
Posty: 12
Skąd: Biłgoraj
Wysłany: Pią 08 Lip, 2016   

Haha, ciekawe jaką reakcje w przypadku zagrożenia Jurek nam zaoferuje oprócz uszczelnienia granic, barierek i więcej niebieskich :D
Sugerujesz, że mógłby czytać w myślach potencjalnym oprawcom i zareaguje szybciej niż ktoś komuś coś zrobi? :)

Dziwisz się że niektórzy czują większe zaniepokojenie widząc co ta grupa ludzi robi na zachodzie, biorąc pod uwagę jaki sens ich pobytu może być na festiwalu rock'n'rollowym, skoro dla muzyki najprawdopodobniej nie przyjadą? To my mamy się z tego cieszyć?

Propozycje integracji z nimi słyszymy od decydentów politycznych, ludzi mających wpływ na masową publikę (np. papież), którym na obywatelach swojej narodowości nie zależy, skoro ich regularne napastowanie i śmierć nie skłania do wyciągnięcia wątpliwych wniosków o sensie pobytu tych uchodźców... To Jurek jak się ma do tego?
 
 
benyk33  
Rozkręca sie
ze mná nie wypijesz?


Dołączył: 14 Mar 2013
Posty: 245
Skąd: GU1
Wysłany: Pią 08 Lip, 2016   

Czytajac te posty dowiedzialem sie ze Polska to kraj bez przemocy, rozbojow, kradziezy i przestepstw na tle seksulanym. Jakos inaczej to widzialem do tej pory. Widzocznie dobra zmiana sie udala.
I teraz nagle ci''OBCY'' przyjada i wszystkie te rzeczy przybeda wraz z nimi do raju zwangeo Polska.
Czy na prawde myslicie ze ktos poptzrebuje zaproszenia by robic burdy?
Milion uchodzcow/emigrantow sledzacych Owsiaka na Facebooku/Youtubie ect... wlasnie dowiedzialo sie o woodstocku!!!!

za pwn:

paranoja
1. «choroba psychiczna charakteryzująca się stopniowo pogłębiającymi się logicznie powiązanymi urojeniami, ale bez większych zmian osobowości i bez osłabienia intelektu»
2. pot. «coś absurdalnego, niedorzecznego»
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group