Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Soczewki na woodstocku
Autor Wiadomość
ull  
Coś już napisał
Szalona Kapeluszniczka


Wiek: 37
Dołączyła: 10 Cze 2012
Posty: 81
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon 30 Lip, 2012   

maju napisał/a:
a jak ja byłem u okulisty to powiedzieli mi że przy mojej wadzie wzroku soczewki wyjdą ok 240zł

jaką masz wadę i u jakiego okulisty byłeś? ja pamiętam, że jak zaczynałam nosić, to Vision Express odciążył mnie o 200zł za 30 par jednodniówek. teraz płacę ok. 50 zł za parę miesięcznych night&day.

marcinin napisał/a:
Ja kilka dni temu kupiłem sobie soczewki. Z zakładaniem jest masakra (5 minut czasu mi schodzi)...

kwestia wprawy. na początku też tak miałam :)

dydaa napisał/a:

zakręcona napisał/a:
Dobrze radzicie z tą solą, normalnie się ją wpuszcza do oka jak krople? i soczewka wtedy na oku może być?

właśnie, podpinam się do pytania ;p

normalnie się wkrapla, jak krople do oczu. soczewka może być, bo sól fizjologiczna, to prawie, jak łzy i nie zawiera niczego, co mogłoby zniszczyć soczewkę. zero problemów i przyjemne uczucie wilgoci :D
 
 
maju  
Rozkręca sie

Dołączył: 26 Sie 2011
Posty: 214
Skąd: Pyskowice
Wysłany: Pon 30 Lip, 2012   

ull napisał/a:
maju napisał/a:
a jak ja byłem u okulisty to powiedzieli mi że przy mojej wadzie wzroku soczewki wyjdą ok 240zł

jaką masz wadę i u jakiego okulisty byłeś? ja pamiętam, że jak zaczynałam nosić, to Vision Express odciążył mnie o 200zł za 30 par jednodniówek. teraz płacę ok. 50 zł za parę miesięcznych night&day.

mam bardzo duże cylindry przez co muszę mieć soczewki robione specjalnie pod moją wadę, byłem w Vision Express oraz 2 innych okulistów w moim miasteczku, w każdym mi to samo powiedzieli
 
 
ull  
Coś już napisał
Szalona Kapeluszniczka


Wiek: 37
Dołączyła: 10 Cze 2012
Posty: 81
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon 30 Lip, 2012   

no przy cylindrach, to rozumiem... i nie zazdroszczę.
 
 
Agatha9393  
Forumowy prawiczek


Wiek: 30
Dołączyła: 09 Cze 2012
Posty: 5
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: Sob 19 Sty, 2013   

Ja mam wadę -2,25 i okulary nosiłam tylko do tv, komputera no i w szkole do tablicy, nie znosiłam ich nosić, naprawdę. No i na wooda 2011 je zabrałam tylko, że jak widziałam zamazaną scenę (a był to mój pierwszy Przystanek) to wróciłam się po nie do namiotu i już w nich chodziłam prawie cały czas, bo żal mi było tych widoków niesamowitych ;))
Ale przed woodstockiem 2012 stwierdziłam - nie, nie będę się męczyć w okularach, skoro się w nich źle czuję, w dodatku trochę ciężko szaleć w okularami na nosie. No i zdecydowałam się na soczewki, ale to był ładny hardcore, bo byłam u okulisty założyć soczewki w czwartek, czyli hmmm pięć dni przed wyjazdem do Kostrzyna :D Masakra, sama pierwszy raz zakładałam je półtorej godziny, więc nie wyobrażałam sobie robić tego na woodstocku.
Ale po kilku dniach się oswoiłam, szło mi coraz lepiej i mogę powiedzieć, że soczewki na woodstocku to super sprawa :))
Czytałam też ten temat przed wyjazdem i bałam się jak pisaliście o kurzu i tak dalej, ale szczerze mówiąc nie odczułam tego w ogóle. Aha no i wszyscy się dziwili jak ja w tym brudzie i błocie będę je ściągać i zakładać... Normalnie eleganckie warunku w namiocie, latarka, lusterko, czyste ręce i da się :) A i przespać się w nich dwie noce nie zaszkodzi (po pijaku trochę ciężko ściągać, więc już lepiej to olać <haha> )
Także polecam jak najbardziej ;))
 
 
 
LisicaMei  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 29 Gru 2012
Posty: 12
Skąd: Gorzów Wielkopolski
Wysłany: Wto 05 Lut, 2013   

Ja też jestem ślepa...i ubrałam okulary ... będąc pod stałam sceną w tamtym roku na Sabatonie myślałam że całe nie wrócą xDD
 
 
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 37
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Wto 05 Lut, 2013   

Co do okularów, to najlepiej zabrać taki twardy, zamykany futerał i mieć dobrze zapinaną kieszeń, i na samym koncercie do futerału i kieszeni i powinny przeżyć.
 
 
maju  
Rozkręca sie

Dołączył: 26 Sie 2011
Posty: 214
Skąd: Pyskowice
Wysłany: Śro 06 Lut, 2013   

tak też i ja czynię na wszystkich moich koncertach, gdy szykuje się większe pogo lub zamierzam skorzystać z jego uroków to zawsze okulary do futerału... czynię tak po pewnym koncercie KULTu gdy okulary nie przeżyły
 
 
LisicaMei  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 29 Gru 2012
Posty: 12
Skąd: Gorzów Wielkopolski
Wysłany: Śro 06 Lut, 2013   

No tylko ja mam wadę z roku na rok pogarszającą się wiec jeśli ściągnę okulary to na scenie będą kolorowe plamki xDD <rotfl3>
 
 
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 37
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Śro 06 Lut, 2013   

Lepiej kolorowe plamki na scenie, niż szkiełka w oku xD Ktoś w ogóle patrzy na scenę? W kotle? xD
 
 
Roxi  
Lubi pieprzyć
Born to be alive!


Wiek: 30
Dołączyła: 20 Lut 2012
Posty: 535
Skąd: Rosja!
Wysłany: Śro 06 Lut, 2013   

Jak bez okularów jesteś ślepa ;D to zarejestruj się czym prędzej u okulisty i zapytaj go czy możesz nosić soczewki. Gdyby lekarz pozwolił, mogłabyś kupić choćby na sam woodstock. W pogo będą znacznie wygodniejsze niż okulary ;p. Sama planuję tak zrobić (i już się zarejestrowałam u okulisty, kolejki są jak w sklepach za komuny) bo nie chcę przegapić całego festiwalu chodząc półślepo.
 
 
 
LisicaMei  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 29 Gru 2012
Posty: 12
Skąd: Gorzów Wielkopolski
Wysłany: Śro 06 Lut, 2013   

No i własnie tak zamierzam zrobić bo i tak cud że się nie połamały skoro wszystko leciało na mnie xD
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - mangi