Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: dezaprobator
Czw 23 Kwi, 2009
Skinheads
Autor Wiadomość
memento  
Forumowy prawiczek
A Beautiful Mind


Wiek: 34
Dołączył: 08 Lip 2012
Posty: 31
Skąd: gubin
Wysłany: Pon 16 Lip, 2012   

Ja polecę na początek film : być skinheadem.
Więcej w tym temacie wypowiadać się nie będę. Polecam tylko najpierw zapoznać się z jakimś tematem a później się wypowiadać.
 
 
 
Narel  
Forumowy prawiczek

Wiek: 27
Dołączyła: 25 Sie 2012
Posty: 28
Skąd: Katowice
Wysłany: Nie 14 Paź, 2012   

Za shinheadami ogólnie nie przepadam. Ze względu na niezbyt przyjemne doświadczenia, nie tylko moje. Chociaż nie powinnam oceniać wielu ludzi na podstawie kilku indywiduów, to jakoś miłością do nich nie pałam.
Wolę ich unikać.
 
 
 
kleopatra3523  
Coś już napisał
kleopatra

Wiek: 28
Dołączyła: 13 Kwi 2011
Posty: 57
Skąd: końskie
Wysłany: Pon 21 Sty, 2013   

śmiesz mnie gdy ktoś kiedy mam np; białe sznurówki nazywa mnie naziolem nie znosze stereotypów a to , że lubie niektóre zespoły takie jak konkwista 88 czy szwadron 97 oraz tormentia to sądze iż wyłącznie mój biznes i nic nikomu do tego nawet wam na forum ,przecierz każdy ma prawo do tego czego chce prawda jeśli zechce to pójde na koncert konkwisy 88 w różowej kecce i co pobiją mnie niby czemu ..
 
 
Zmartwiony z S  
Lubi pieprzyć


Dołączył: 20 Lip 2011
Posty: 329
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Wysłany: Wto 22 Sty, 2013   

kleopatra3523, z tymi nieszczęsnymi sznurówkami jest różnie m.in. dlatego, że Oi! też nosi się czasem w okutych butach z białymi sznuróweczkami. Tak czy siak symbole mają w życiu wielkie znaczenie, ponieważ łatwiej nam identyfikować czy to ludzi czy cokolwiek innego. Ja chcę sobie wytatuować w przyszłości pieczęć Swaroga, ponieważ jestem starowiercą poniekąd i liczę się z tym, że dla większości to nic innego jak swastyka/swastyko podobne coś :)
 
 
zUe dazy  
Rozkręca sie


Dołączył: 14 Kwi 2009
Posty: 199
Skąd: Bydgoszcz/Ciechanów
Wysłany: Wto 22 Sty, 2013   

kleopatra3523 napisał/a:
śmiesz mnie gdy ktoś kiedy mam np; białe sznurówki nazywa mnie naziolem nie znosze stereotypów a to , że lubie niektóre zespoły takie jak konkwista 88 czy szwadron 97 oraz tormentia to sądze iż wyłącznie mój biznes i nic nikomu do tego nawet wam na forum ,przecierz każdy ma prawo do tego czego chce prawda jeśli zechce to pójde na koncert konkwisy 88 w różowej kecce i co pobiją mnie niby czemu ..


Skoro nikomu nic do tego to po co tak to podkreślać? Właściwie wychodzi, że sama masz z tym największy problem. Takie wołanie o zainteresowanie tylko po to by powiedzieć by się nie interesowali...błędne koło.
P.S. Na koncert konkwisty nie pójdziesz, bo od dawna już nie grają
 
 
kleopatra3523  
Coś już napisał
kleopatra

Wiek: 28
Dołączyła: 13 Kwi 2011
Posty: 57
Skąd: końskie
Wysłany: Wto 22 Sty, 2013   

zUe dazy napisał/a:
kleopatra3523 napisał/a:
śmiesz mnie gdy ktoś kiedy mam np; białe sznurówki nazywa mnie naziolem nie znosze stereotypów a to , że lubie niektóre zespoły takie jak konkwista 88 czy szwadron 97 oraz tormentia to sądze iż wyłącznie mój biznes i nic nikomu do tego nawet wam na forum ,przecierz każdy ma prawo do tego czego chce prawda jeśli zechce to pójde na koncert konkwisy 88 w różowej kecce i co pobiją mnie niby czemu ..


Skoro nikomu nic do tego to po co tak to podkreślać? Właściwie wychodzi, że sama masz z tym największy problem. Takie wołanie o zainteresowanie tylko po to by powiedzieć by się nie interesowali...błędne koło.
P.S. Na koncert konkwisty nie pójdziesz, bo od dawna już nie grają



ps : drogi korgo to był przykład ,i skąd nwiesz ,że juz nie zagrają nigdy nie mów nigdy ,a podkreślanie charakteru to mój styl bycia a to inni mają z tym problem a nie ja wręcz przeciwnie
 
 
zUe dazy  
Rozkręca sie


Dołączył: 14 Kwi 2009
Posty: 199
Skąd: Bydgoszcz/Ciechanów
Wysłany: Wto 22 Sty, 2013   

Problem w tym, że sama chcesz być tak postrzegana. Ujmując rzecz bardzo zwięźle, nie masz własnej treści, więc potrzebujesz cudzej do zanegowania, aby pokazać coś co nazywasz stylem bycia. Podświadomie i odgórnie domagasz się by ta kombinacja wywołała cokolwiek, bo to już jakaś uwaga.
 
 
kleopatra3523  
Coś już napisał
kleopatra

Wiek: 28
Dołączyła: 13 Kwi 2011
Posty: 57
Skąd: końskie
Wysłany: Wto 22 Sty, 2013   

tak masz racje chce uwagi i wolności jebać demokracje anarchia rządzi i powinna być nie nawidze kiedy ktoś narzuca mi swoje zasady rząd ,rodzice nieznosze tego ,i mam prawo manifestować swoją inność bo polska to kraj wolny ,ale jeśli inni mnie tak postrzegają to nie moja wina mam prawo być jaka chce moge jeździć mercedesem i pić amarene i co powiesz mi ,że jestem dziwna i musze się zmienic ,zmienić swój sposób myślenia dla zasady wymyślonej przez normy i katolickie społeczeństwo nasz rząd bo nie jestem stereotypowa i taka jak wszyscy no sorry
 
 
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 37
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Wto 22 Sty, 2013   

Dokładnie. Jebać gramatykę! Anarchia pisowni!

;d
 
 
kleopatra3523  
Coś już napisał
kleopatra

Wiek: 28
Dołączyła: 13 Kwi 2011
Posty: 57
Skąd: końskie
Wysłany: Śro 23 Sty, 2013   

ano wszędzie w domu ,ale dobrze najlepiej kazdy ma prawo żyć jak chce i nikt mu nie zabroni prawda
 
 
Zmartwiony z S  
Lubi pieprzyć


Dołączył: 20 Lip 2011
Posty: 329
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Wysłany: Śro 23 Sty, 2013   

Radosław Lubor, you made my day XD
 
 
Aras666  
Po co tyle piszesz ?
Always look on the bright side of life! :)


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1783
Skąd: Z nikąd
Wysłany: Śro 23 Sty, 2013   

kleopatra3523 napisał/a:
śmiesz mnie gdy ktoś kiedy mam np; białe sznurówki nazywa mnie naziolem


czyli gdybym nosił spodnie do kolan i bluzę z kapturem z napisem JP, to powinno mnie śmieszyć, że ludzie nazywają mnie idiotą? nosisz sznurówki jak naziol, to się nie dziw, że ktoś cie tak nazywa.
 
 
kleopatra3523  
Coś już napisał
kleopatra

Wiek: 28
Dołączyła: 13 Kwi 2011
Posty: 57
Skąd: końskie
Wysłany: Śro 23 Sty, 2013   

Aras666 napisał/a:
kleopatra3523 napisał/a:
śmiesz mnie gdy ktoś kiedy mam np; białe sznurówki nazywa mnie naziolem


czyli gdybym nosił spodnie do kolan i bluzę z kapturem z napisem JP, to powinno mnie śmieszyć, że ludzie nazywają mnie idiotą? nosisz sznurówki jak naziol, to się nie dziw, że ktoś cie tak nazywa.

\myślicie bardzo stereotypowo czy punk musi miec irokeza a goth je twoim zdaniem koty bo ja tak rozumiem twoją wypowiedź
 
 
Zmartwiony z S  
Lubi pieprzyć


Dołączył: 20 Lip 2011
Posty: 329
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Wysłany: Śro 23 Sty, 2013   

kleopatra3523 napisał/a:
bo ja tak rozumiem twoją wypowiedź


To znaczy, że nie rozumiesz :)

Najprościej rzecz ujmując - jeśli ubierasz się w sposób określony dla kogoś innego, wręcz przypisany do konkretnych skojarzeń to nie dziw się, że oceniają Cię właśnie po tym.
 
 
Aras666  
Po co tyle piszesz ?
Always look on the bright side of life! :)


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1783
Skąd: Z nikąd
Wysłany: Śro 23 Sty, 2013   

dokładnie
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Śro 23 Sty, 2013   

A jak noszę białe sznurówki w moich Conversach to też jestem naziolem? :(( :(( :(( :((
 
 
 
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 37
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Śro 23 Sty, 2013   

Jesteś nazihipsterem :D
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Śro 23 Sty, 2013   

Nazihipster z gimbazy.

BTW: Bynajmniej nie miałem na myśli trampek/ków :)
 
 
 
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 37
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Śro 23 Sty, 2013   

Ja tam nie wiem, nie znam się na konwersach i innych takich :D

A co do tematu to moja opinia jest prosta. Nie każdy skin jest nazistą, i nie każdy nazista skinem, i tyle :D To jak z kwadratami i prostokątami, gdzie nie każdy prostokąt jest kwadratem, ale każdy kwadrat... a nie, to wcale nie tak jak z kwadratami i prostokątami :D
 
 
Marry  
Rozkręca sie
SPAM.


Dołączyła: 12 Sie 2011
Posty: 142
Skąd: Dolny Śląsk
Wysłany: Sob 26 Sty, 2013   

ja tam do skinów nic nie mam, dopóki oni nie mają nic do mnie ;p
 
 
nefertiti  
Forumowy prawiczek

Wiek: 31
Dołączyła: 29 Cze 2011
Posty: 22
Skąd: Lublin
Wysłany: Śro 17 Lip, 2013   

http://www.youtube.com/watch?v=jaejJZtylP8
bardzo dobry dokument. kazdego oswieci w temacie skinheadow. <haha>

[ Dodano: Śro 17 Lip, 2013 ]
Jaaasiek napisał/a:
A jak noszę białe sznurówki w moich Conversach to też jestem naziolem? :(( :(( :(( :((

tak. <haha>
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - recenzje mang