Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: dezaprobator
Czw 23 Kwi, 2009
Punks
Autor Wiadomość
Krzysiu28165  
Rozkręca sie
Wole umrzeć niż byc trendy


Wiek: 27
Dołączył: 18 Cze 2010
Posty: 112
Skąd: Żywiec
Wysłany: Wto 13 Lip, 2010   

atyta jeśli ktoś jest punkiem czy metalem rasta itd.czy kimś tam to niech że se zarabia jak chce,nie mieszaj sie do prywatnych spraw który ,,Pank'' jak zarabia... mogą chlać ,żebrać,sprzedawać bimber,kraść ,i w cholere innych pomysłów ale to już każdego osobista sprawa. :-/


PS mając na myśli ,,Pieprzy System to niech i tak robi'' skąd masz informacje że własnie ten ktoś ,,nic'' nie robi ? a może własnie siedzi na ulicy i gra muzyke na durnych 3 akordach zeby zarobić na chleb ?
 
 
 
Simon  
Typowy spamer


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1106
Skąd: Katowice
Wysłany: Wto 13 Lip, 2010   

atyta napisał/a:
no napewno ujrze tam punkow

/Niez

No oczywiście, bo skłotują tylko latające wróżki z galaktyki kurwix :mrgreen:
 
 
atyta  
Rozkręca sie
wypiłam szampon i jestem piana!


Dołączyła: 04 Sie 2009
Posty: 151
Skąd: nie Sulęcin
Wysłany: Śro 14 Lip, 2010   

dopsz krzysiu pojechales milkne a swoje wiem i tak ;P
 
 
Krzysiu28165  
Rozkręca sie
Wole umrzeć niż byc trendy


Wiek: 27
Dołączył: 18 Cze 2010
Posty: 112
Skąd: Żywiec
Wysłany: Wto 24 Sie, 2010   

Aras666 napisał/a:
ja stwierdzam, że subkultury są bezsensowne... nie jestem punkiem, nie jestem metalem, hippisem, ziomem, skinem... jestem sobą :]


Hmm... a co jeśli kogoś życie pasuje akurat do subkultury ?
Możesz miec wyjebane na wszystko życ jak punk czy ktos tam ludzie beda mowic ze jestes punkiem czy rasta czy skinem a ty dalej swoje ze jesteś sobą ,Więc teoretycznie byłoby to porównanie do kogoś życia ,ocenianie życia ! ale czy jednak są bezsensowne ? może to poprostu style życia i ktoś tylko je nazwał ,lecz Punk jest róznie odbierany ,tyle możliwosci ile osób na świecie...

Temat nazywa sie ,,punks'' więc wydam własną opinię na temat punku :-/
Punk jest to styl życia są ludzie którzy poprostu z natury sa punkami niektórzy stają sie nimi przez przerózne powody niektórzy chcą być punkami (bo chcą być trendy-gdybym takiego spotkał urwał bym mu jaja) punk to wolność bunt dla ''mniejszosci'' jest to powód by żyć !
 
 
 
córka_lucyfera  
Forumowy prawiczek

Wiek: 30
Dołączyła: 21 Mar 2012
Posty: 22
Skąd: Konin
Wysłany: Pon 26 Mar, 2012   

Cytat:
Sorry, ale którego prawdziwego punka stać na skórę i glany z dr.martens ? albo trampy z conversa za 250zł ? :lol:


taka prawda. ktoś kto chodzi w drogich ciuchach to nie punk...ale znowu nie można tak aż radykalnie stwierdzać, że punk musi łazić w szmatach i wyglądać jak śmieć...
jestem punkówą, koniec z końcem ledwie ciągnę, może ciuchów z pseudo wypasionych, drogich sklepów nie mam, ale też nie wyglądam jakbym wyszła ze śmietnika...
w moim życiu plusem jest to że mogę sobie trochę zarobić na swoim "talencie" ( czy jakkolwiek by to ktoś nazwał....) na glany zarobiłam, ciężko, ale zarobiłam, skórę też mam, sama ja przerobiłam, bo zajmuję się projektowaniem ubrań... wszystkie spodnie które mam mam z lumpa, były zwykłe, np. czarne a ja zrobiłam z nich punkowe cudo..wszyscy myślą że zamawiam je z jakiś zagranicznych sklepów...
no niby punk powinien mieć anarchię i bunt w sercu, ale gdyby naprawdę tak było to punków by nie było...wyobraźcie sobie punkowy bunt: "pierd*lę, nie idę do pracy!!" ale z powietrza nie wyżyje... smutne ale prawdziwe...
 
 
 
zlowieszczy4  
Na pewno offtopuje


Wiek: 33
Dołączył: 09 Wrz 2011
Posty: 893
Skąd: Walbrzych
Wysłany: Pon 26 Mar, 2012   

córka_lucyfera napisał/a:
"pierd*lę, nie idę do pracy!!
a ja tak mysle i zyje :) ale wiem ze wkoncu trzeba bedzie isc do tej roboty.... wiadomo czasem jest gorzej a czasem lepiej. To juz zalezy od kazdego z osobna jak zyje... czy idzie do pracy czy zyja poza prawem. Trzeba sie zastanowic nad jedna rzecza : Jak chcesz przezyc zycie? mozesz pol zycia balowac a nastepne pol ponosic konsekwencje lub zalezc zloty srodek czy jakos tak....
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - mangi