Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Punk umarł czy nie umarł ?
Autor Wiadomość
Krzysiu28165  
Rozkręca sie
Wole umrzeć niż byc trendy


Wiek: 27
Dołączył: 18 Cze 2010
Posty: 112
Skąd: Żywiec
Wysłany: Śro 25 Sie, 2010   Punk umarł czy nie umarł ?

Jak sądzicie Punk umarł? czy nie umarł niech każdy powie to co myśli...

Dziękuje za błogosławieństwo Dezaprobator :mrgreen:
 
 
 
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Śro 25 Sie, 2010   

Punk nie umarł, śpi pijany
 
 
 
Krzysiu28165  
Rozkręca sie
Wole umrzeć niż byc trendy


Wiek: 27
Dołączył: 18 Cze 2010
Posty: 112
Skąd: Żywiec
Wysłany: Śro 25 Sie, 2010   

Nie wiem czemu niektórzy twierdzą ze punk był teraz nie ma Umarł koniec i ... ale Punk to był Bunt w tamtych czasach naprawde było przeciwko czemu sie buntować i srać na tamten system ale teraz też jest... i Punk nie umarł przecież bunt sie ma w głowie nie ważne ile czasu minie ? no nie ?
 
 
 
Simon  
Typowy spamer


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1106
Skąd: Katowice
Wysłany: Czw 09 Wrz, 2010   

Bunt nie = Punk, ale Punk prawie zawsze = bunt.
To trochę jak z kwadratem. Nie każdy bunt jest punkowy, ale prawie każdy punk jest buntownikiem. Buntownicy byli jeszcze przed punkiem.

Też przechodziłem przez ten proces myślowy i chÓj, do niczego nie doszedłem, gdybym nie grał i słuchał pancura i nie miał czerwonego irokeza na głowie powiedziałbym: Martwy.
Ale wtedy okłamywałbym sam siebie i to co czuję, bo wierzę, że punk nie umarł!
 
 
Krzysiu28165  
Rozkręca sie
Wole umrzeć niż byc trendy


Wiek: 27
Dołączył: 18 Cze 2010
Posty: 112
Skąd: Żywiec
Wysłany: Czw 09 Wrz, 2010   

Ja tak samo wychowuje sie na tym punku...co olewac to olewac ale wierze ze Punk nie umarł nawet jesli to ja żye i go podtrzymuje ;] w kazdym tego slowa znaczeniu.. z włosami mam zamiar zrobic jak najbardziej ochydne natapirowane z cukrem wszami i kolor jakis ochydny moze dostane w morde ale to oznacza ze jednak Irokez Prowokuje ...
 
 
 
zUe dazy  
Rozkręca sie


Dołączył: 14 Kwi 2009
Posty: 199
Skąd: Bydgoszcz/Ciechanów
Wysłany: Pią 10 Wrz, 2010   

Krzysiu28165 napisał/a:
mam zamiar zrobic jak najbardziej ochydne natapirowane z cukrem wszami i kolor jakis ochydny moze dostane w morde ale to oznacza ze jednak Irokez Prowokuje ...

O_o Chyba się starzeję, bo nie mam zielonego pojęcia dlaczego chcesz z siebie robić śmierdzącego wszarza.Jeżeli jednak dostaniesz w zęby, to nie z powodu irokeza, a przez higienę osobistą i własną głupotę.
 
 
KACZMAR  
Lubi pieprzyć
Ten obcy


Wiek: 38
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 462
Skąd: Kalisz
Wysłany: Pią 10 Wrz, 2010   

Mocne słowa jak na 13-latka
Obyś tylko ze jakiś czas irokeza z cukru nie zamienił na irokeza z żelu ;-)
 
 
Krzysiu28165  
Rozkręca sie
Wole umrzeć niż byc trendy


Wiek: 27
Dołączył: 18 Cze 2010
Posty: 112
Skąd: Żywiec
Wysłany: Pią 10 Wrz, 2010   

KACZMAR dla 14-latka za 2 miesiace... i (żel) nigdy ;] Przysiega Wieczysta nigdy w zyciu... jak widze Dyskomana z Irokezem to ma pojechane i go juz nie ma,cukier i tym podobne...
 
 
 
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Pią 10 Wrz, 2010   

szczerze życzę powodzenia i wytrwałości w zaciętym bronieniu braku higieny ;-)
punk to nie brudny irokez drogi Kolego i pacyfikowanie ludzi o całkiem innych poglądach. nie ma co się tu zaklinać, bo słowa nigdy i zawsze są zdradliwe 8-)
 
 
 
Krzysiu28165  
Rozkręca sie
Wole umrzeć niż byc trendy


Wiek: 27
Dołączył: 18 Cze 2010
Posty: 112
Skąd: Żywiec
Wysłany: Pią 10 Wrz, 2010   

zUe dazy napisał/a:

O_o Chyba się starzeję, bo nie mam zielonego pojęcia dlaczego chcesz z siebie robić śmierdzącego wszarza.


Hmm... chciec niechciec ,zadna mi to róznica a to dlatego iż Natapirowane Włosy lepiej sie układa i sie lepiej trzymaja,cukier bo to najtanszy produkt stosowany od lat niezawodny,a Wszy to tylko wszy jak dotąd nikt od nich nie umarł....a czy juz chce byc Smieciem to moja sprawa i dlaczego...
 
 
 
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Pią 10 Wrz, 2010   

Krzysiu28165 napisał/a:
a czy juz chce byc Smieciem to moja sprawa i dlaczego...


grunt to bunt!
 
 
 
Krzysiu28165  
Rozkręca sie
Wole umrzeć niż byc trendy


Wiek: 27
Dołączył: 18 Cze 2010
Posty: 112
Skąd: Żywiec
Wysłany: Pią 10 Wrz, 2010   

Sister Midnight napisał/a:

punk to nie brudny irokez drogi Kolego i pacyfikowanie ludzi o całkiem innych poglądach. nie ma co się tu zaklinać, bo słowa nigdy i zawsze są zdradliwe 8-)


,,Brudny Irokez''hmm to nie punk zgadza sie , to tylko wygląd ale liczy sie tez to co ma sie w głowie,swoje własne poglądy na świat itd... ale czemu was tak nurtują te włosy ? ze brudne i Higiena ? dla mnie to nic takiego to ze odrzuca innych ludzi to mnie najmniej obchodzi..nawet jesli to nie rozsądne ;]

PS nadal uwazam ze (żel) to nie dla mnie i w głupich pudełkach to robią haha,ale jakos mam swoje przekonanie ze Cukier tak,Zel nie (Never) i to nie są tylko puste słowa...
 
 
 
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Pią 10 Wrz, 2010   

Krzysiu28165 napisał/a:
Cukier tak,Zel nie (Never) i to nie są tylko puste słowa


tylko krowa nie zmienia poglądów..

i wybacz, ale piszesz, że Punk to Bunt.. hmm a przed czym to się buntować w naszych pięknych, wolnych czasach, bez cenzury, gdzie w sklepach jest wszystko i jeszcze więcej, można jeździć po całej niemal europie bez paszportu, a po większości świata równie bez problemu, władza nie zagląda nam do przysłowiowej sypialni, mamy co chcemy 8-) a co? że do szkoły trzeba chodzić? rodziców słuchać? zadziwiające, za 4 lata nie będziesz miał przed czym się buntować, bo już nawet do wojska nie biorą.. no i gdzie ten bunt? walka o krzyż przed pałacem? "zabrać krzyż!" "nieee k***a! grunt to bunt, krzyż zostaje! jakom Rejtan/Moher/czy coś".. bo nie wierzę, że buntujesz się przed zabijaniem psów w Korei..?
piszesz też, ze Punk nie ma ideologii
Krzysiu28165 napisał/a:
własciwie to punk nie ma ideologii

to po co szarpać się w imię czegoś, o czym nie mamy pojęcia, co na dobrą sprawę nie istnieje? ale dalej piszesz, że to subkultura, a o ile mi wiadomo i Ciocia Wikipedia potwierdza:
Kod:
Subkultura (z łac. sub = 'pod' + kultura) - określa grupę społeczną i jej kulturę wyodrębnioną według jakiegoś kryterium (...) są oni wyrazicielami jakiegoś poglądu, jakichś idei.

ma jakieś idee, czyli dalej można to nazwać ideologiami?

krótko mówiąc, podsumowując, no właśnie. 8-)
 
 
 
Krzysiu28165  
Rozkręca sie
Wole umrzeć niż byc trendy


Wiek: 27
Dołączył: 18 Cze 2010
Posty: 112
Skąd: Żywiec
Wysłany: Pią 10 Wrz, 2010   

Sister Midnight napisał/a:


i wybacz, ale piszesz, że Punk to Bunt.. hmm a przed czym to się buntować w naszych pięknych, wolnych czasach, bez cenzury, gdzie w sklepach jest wszystko i jeszcze więcej, można jeździć po całej niemal europie bez paszportu, a po większości świata równie bez problemu, władza nie zagląda nam do przysłowiowej sypialni, mamy co chcemy 8-) a co? że do szkoły trzeba chodzić? rodziców słuchać? zadziwiające, za 4 lata nie będziesz miał przed czym się buntować, bo już nawet do wojska nie biorą.. no i gdzie ten bunt? walka o krzyż przed pałacem? "zabrać krzyż!" "nieee k***a! grunt to bunt, krzyż zostaje! jakom Rejtan/Moher/czy coś".. bo nie wierzę, że buntujesz się przed zabijaniem psów w Korei..?
piszesz też, ze Punk nie ma ideologii
Krzysiu28165 napisał/a:
własciwie to punk nie ma ideologii

to po co szarpać się w imię czegoś, o czym nie mamy pojęcia, co na dobrą sprawę nie istnieje? ale dalej piszesz, że to subkultura, a o ile mi wiadomo i Ciocia Wikipedia


Wiadomo masz troche racji... zamulony jestem ze punk nie ma ideelogi... to był bład ze to pisałem moze Punk ma jednak jakas ideeologie ....

,,Grunt to Bunt'' masz racje w dawniejszych czasach było Sie czemu buntować,ale nie wmawiaj mi ze jest Super cacy i nie mogło by byc lepiej... np.chocby teraz:

-Demokracja ( podział na lepszych i gorszych) Prezydent rp podejmuje decyzje w kraju,nikt mu sie nie przeciwstawia ,ale wiadomo,Polityka to gówno i siamto...Wiekszosc wygrywa bo jest wiecej....a jesli wiekszosc to głupcy którzy zniszczą ten kraj ? Mniejszosc to rozumie ale przegrywa ...
-Tyczy sie to także Sprawiedliwosci Ile razy oskarżaja nie tą osobe co trzeba ? Pieniadz Rządzi tym państwem .
-Prawa dlaczego jest zakaz noszenia ulubionych ubran na sobie ? ktos nie ma pieniedzy i niczego np,stracil dom ktos mu podpalil,ma tylko worek na ziemniaki i co w tym ma isc gdzies ? oczywiscie ze tak bo musi w czyms chodzic...ale mu Prawo zabroni (schludny wygląd) przede wszystkim w szkołach... Muzyka dlaczego nie puszczaja w Radiu fajnych kawalków ? ja np.nie wiem co leci w radiu od 2 lat kompletnie sie nie znam ,słucham tego co mi sie podoba ,a jak ktos nie ma dostepu ? to jest w czarnej dupie...wiadomo nie mozna miec wszystkiego....

Co z Homofobią ? dlaczego ludzie ,państwo gnebią ,Lesbijki czy Geyów maja takie same prawa jak my ze wiekszosc jest Hetero...to oznacza ze mamy ich gnebic ?

Religia- kto chce niech wierzy )nawracacjcie sie ludzie -jesli ktos nie wierzy to nie wierzy jego sprawa,ale religia wchodzi do Rządu... nawet black Metalu nie mozna posluchac bo w sie Ksieżulki plują ze Satan to satan gówno...

to moje zdanie na ten temat.
 
 
 
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Pią 10 Wrz, 2010   

Krzysiu28165 napisał/a:
zamulony jestem ze punk nie ma ideelogi... to był bład ze to pisałem moze Punk ma jednak jakas ideeologie ....


uważasz się za tru punka i nie wiesz czy ma on ideologię czy nie ma?

Krzysiu28165 napisał/a:
Demokracja ( podział na lepszych i gorszych)


jak to Churchill (?) kiedyś powiedział - demokracja nie jest ustrojem idealnym, ale nie wymyślono nic lepszego.. a prezydent nie podejmuje decyzji ;-) jest pionkiem w rękach Rządu..

Krzysiu28165 napisał/a:
Ile razy oskarżaja nie tą osobe co trzeba ?


tę osobę, reszty nie kwestionuję

co do praw i zakazów noszenia czego się chce, to masz całkowitą wolność, nikt Ci nie zabrania zrobić sobie cukrowo-wszawego irokeza 8-) a jeśli chodzi Ci o szkolne mundurki, o które się tak ciskasz, to właśnie są po to, żeby nie było widać, kto ma kasę, a kto jej nie ma.. popraw mnie jeśli się mylę?

bla bla bla religia bla bla bla homofobia.. nie no za ogólne

ogólnie wracając do tematu czy Punk żyje, to patrząc na obecnych pseudo-przedstawicieli, którzy myślą, ze są tru pancurami, bo żłopią wińsko, słuchają odpowiedniej muzyki, mają irokeza, glany i spodnie w maskowaniu punkowym (czyt. kratę), a do tego ciskają się o wszystko, nie mając o niczym zielonego pojęcia, to dla mnie ignorancja, nie punk, rzec można by nawet głupota (ale może to za głęoki, lub za płytki wniosek*) - zarówno w stosunku do Punków prawdziwych, jak i wszystkiego czego się ci ignoranci czepiają

wybacz drogi Kolego jeślim Cię uraziła moim podejściem, ale "warto rozmawiać", na prawdę życzę Ci wytrwania w przekonaniach niepopartych sensownymi argumentami


*niepotrzebne skreślić
 
 
 
Simon  
Typowy spamer


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1106
Skąd: Katowice
Wysłany: Sob 11 Wrz, 2010   

Krzysiu28165 napisał/a:
KACZMAR dla 14-latka za 2 miesiace... i (żel) nigdy ;] Przysiega Wieczysta nigdy w zyciu... jak widze Dyskomana z Irokezem to ma pojechane i go juz nie ma,cukier i tym podobne...

Czyli zniżasz się do ich poziomu, brawo!
Już wolę "żelusi" niż ludzi bijących innych za jakieś błahe powody.
Krzysiu28165 napisał/a:


,,Brudny Irokez''hmm to nie punk zgadza sie , to tylko wygląd ale liczy sie tez to co ma sie w głowie,swoje własne poglądy na świat itd... ale czemu was tak nurtują te włosy ? ze brudne i Higiena ? dla mnie to nic takiego to ze odrzuca innych ludzi to mnie najmniej obchodzi..nawet jesli to nie rozsądne ;]

Więc po jaką cholerę informujesz nas o swoich zawszonych włosach w temacie o punku ?


Krzysiu28165 napisał/a:

-Demokracja ( podział na lepszych i gorszych) Prezydent rp podejmuje decyzje w kraju,nikt mu sie nie przeciwstawia ,ale wiadomo,Polityka to gówno i siamto...Wiekszosc wygrywa bo jest wiecej....a jesli wiekszosc to głupcy którzy zniszczą ten kraj ? Mniejszosc to rozumie ale przegrywa ...

Tyrania większości. Chciałem przytoczyć Churchilla ale SM już to zrobiła...
http://www.rozbrat.org/index.php
Masz, dokształć się, jeśli faktycznie masz ochotę coś robić to zrób - a nie krzyczysz zza biurka - łatwo się buntować gdy się niczym nie ryzykuje.

Krzysiu28165 napisał/a:
-Tyczy sie to także Sprawiedliwosci Ile razy oskarżaja nie tą osobe co trzeba ? Pieniadz Rządzi tym państwem .

Są to sprawy mimo wszystko marginalne, w większości przypadków mamy dość sprawiedliwe sądownictwo. Jest nawet lepiej niż w UK.

Krzysiu28165 napisał/a:
-Prawa dlaczego jest zakaz noszenia ulubionych ubran na sobie ? ktos nie ma pieniedzy i niczego np,stracil dom ktos mu podpalil,ma tylko worek na ziemniaki i co w tym ma isc gdzies ? oczywiscie ze tak bo musi w czyms chodzic...ale mu Prawo zabroni (schludny wygląd) przede wszystkim w szkołach... Muzyka dlaczego nie puszczaja w Radiu fajnych kawalków ? ja np.nie wiem co leci w radiu od 2 lat kompletnie sie nie znam ,słucham tego co mi sie podoba ,a jak ktos nie ma dostepu ? to jest w czarnej dupie...wiadomo nie mozna miec wszystkiego....

Teraz to przegiąłeś, przeczytaj to wszystko jeszcze tak z 5x i sam zastanów się nad tym co napisałeś.

Krzysiu28165 napisał/a:
Co z Homofobią ? dlaczego ludzie ,państwo gnebią ,Lesbijki czy Geyów maja takie same prawa jak my ze wiekszosc jest Hetero...to oznacza ze mamy ich gnebic ?

To jest temat na inną dyskusję - i wiesz mi, że wśród pankowców jest dokładnie tyle samo homofobów co w całej reszcie społeczeństwa.

Krzysiu28165 napisał/a:
Religia- kto chce niech wierzy )nawracacjcie sie ludzie -jesli ktos nie wierzy to nie wierzy jego sprawa,ale religia wchodzi do Rządu... nawet black Metalu nie mozna posluchac bo w sie Ksieżulki plują ze Satan to satan gówno...

to moje zdanie na ten temat.

Jeśli chodzi o rozdział kościoła od państwa to myślę, że wyszłoby to na dobre i kościołowi i państwu - no ale gdy nie wiadomo o co chodzi - to chodzi o pieniądze...
To też nie jest za bardzo punkowy temat.


Ogólnie widzę, że dzwony biją, ale może niekoniecznie w tym kościele - bunt jest udziałem ludzi świadomych, ale proszę, zanim wydasz pochopne opinie na jakiś temat pomyśl, czy jesteś do końca sprawiedliwy - rozumiem, że emocje czasem biorą górę, ale posłuchaj sobie utworu "mury" pana Kaczmarskiego - i sam się zastanów nad tym, czemu nie chcesz się zniżać do poziomu ludzi którzy Tobie ograniczają wolność.
 
 
zUe dazy  
Rozkręca sie


Dołączył: 14 Kwi 2009
Posty: 199
Skąd: Bydgoszcz/Ciechanów
Wysłany: Sob 11 Wrz, 2010   

To co teraz napiszę nie ma być w żadnym stopniu obraźliwe i mam nadzieję, że nie zostanie za takowe poczytane. Zdaję sobie sprawę, że jako stare próchno nic nie wiem:), ale kiedy byłem w twoim wieku też przez to przechodziłem.

Masz 14 lat, najlepszy wiek, żeby najgłupszy wybrać cel (jak to śpiewał bard podany przez przedmówcę). Pełno emocji, chęć buntu i cała reszta bzdetów o których można usłyszeć u Drzyzgi;). Ważne jest by zrozumieć kilka rzeczy (sam ich nie rozumiałem, więc terz mogę się pomądrować ;-) )
1 Indywidualność to nie wygląd, w dzisiejszych czasach ubierając się jak choinka i tak przegrasz z powodu silnej konkurencji;). Indywidualność to stan umysłowy, asertywność i zdolność wypowiadania swego zdania, a nie powtarzania wyświechtanych haseł i schematów. Chcesz mieć irokeza? Twoja sprawa, ale to tylko włosy, ich jestestwo nic nie zmieni.
2 Jeżeli chcesz się buntować to musisz mieć coś w głowie, ba nawet bardzo dużo, inaczej skończysz w tłumie wszechwiedzących bełkoczących. Musisz znać i rozumieć to przeciwko czemu się kierujesz, jak i to co wyznajesz. Jako, że jesteś jeszcze młody, to cały znój edukacyjny przed tobą;).

Ja na twoim miejscu nie marnowałbym na to życia, bo i na to przyjdzie czas:) Korzystaj z młodości póki się da, bo drugiej nie będzie. Oczywiście cała ta oracja zabrzmiała jak protekcjonalne moralizowanie przez starego pryka ale co mi tam.
 
 
Krzysiu28165  
Rozkręca sie
Wole umrzeć niż byc trendy


Wiek: 27
Dołączył: 18 Cze 2010
Posty: 112
Skąd: Żywiec
Wysłany: Sob 11 Wrz, 2010   

Sister Midnight napisał/a:

uważasz się za tru punka i nie wiesz czy ma on ideologię czy nie ma?

Kto To True Punk? ,i nie przypominam sobie ze bym mówił czegoś takiego o sobie... a z Ideologią to Punk ją posiada... Wydać własna opinie na temat Punka ? bo jest ich wiele ,mogę także posłużyć się cytatami z rożnych źródeł
Sister Midnight napisał/a:

jak to Churchill (?) kiedyś powiedział - demokracja nie jest ustrojem idealnym, ale nie wymyślono nic lepszego.. a prezydent nie podejmuje decyzji ;-) jest pionkiem w rękach Rządu..

Tego nie wiedziałem ale w 100% zgadzam sie Churchillem... mój bład z ,,demokracją''
Sister Midnight napisał/a:

co do praw i zakazów noszenia czego się chce, to masz całkowitą wolność, nikt Ci nie zabrania zrobić sobie cukrowo-wszawego irokeza 8-) a jeśli chodzi Ci o szkolne mundurki, o które się tak ciskasz, to właśnie są po to, żeby nie było widać, kto ma kasę, a kto jej nie ma.. popraw mnie jeśli się mylę?
Nie zabardzo chodziło mi mundurki ,ale co tam,gdyby były mundurki napewno bym nie to irytowało lecz za taką cenę bym się poświecił( po to żeby nie było widać kto ma kasę)

Sister Midnight napisał/a:

ogólnie wracając do tematu czy Punk żyje, to patrząc na obecnych pseudo-przedstawicieli, którzy myślą, ze są tru pancurami, bo żłopią wińsko, słuchają odpowiedniej muzyki, mają irokeza, glany i spodnie w maskowaniu punkowym (czyt. kratę), a do tego ciskają się o wszystko, nie mając o niczym zielonego pojęcia, to dla mnie ignorancja, nie punk, rzec można by nawet głupota (ale może to za głęboki, lub za płytki wniosek*) - zarówno w stosunku do Punków prawdziwych, jak i wszystkiego czego się ci ignoranci czepiają

W Pewnym stopniu się z Tobą zgodzę...z pseudo-przedstawicielami ponieważ co to ma byc za Punk który daje sporą kasę za markowe ciuchy lub glany,albo bluzy z croppa na której jest napisane,,No Future'' czy coś takiego ,znam takie osoby...i przesadzają i maja kasę i to pokazują... i jest troche prawdą ze weszłem w sprawy o których nie mam pojęcia...lecz troche tej wiedzy mam.
Sister Midnight napisał/a:

wybacz drogi Kolego jeślim Cię uraziła moim podejściem, ale "warto rozmawiać", na prawdę życzę Ci wytrwania w przekonaniach niepopartych sensownymi argumentami
Nie uraziłaś ;] i że ,,warto rozmawiać''wiem po to założyłem ten temat dla wyjaśnień,dyskusji..itd

[ Dodano: Sob 11 Wrz, 2010 ]
Simon napisał/a:
Krzysiu28165 napisał/a:
KACZMAR dla 14-latka za 2 miesiace... i (żel) nigdy ;] Przysiega Wieczysta nigdy w zyciu... jak widze Dyskomana z Irokezem to ma pojechane i go juz nie ma,cukier i tym podobne...

Czyli zniżasz się do ich poziomu, brawo!
Już wolę "żelusi" niż ludzi bijących innych za jakieś błahe powody.

Źle mnie zrozumiałeś ale to dlatego że chaotycznie to napisałem i z nerwami... wiec wytłumaczę jeszcze raz co chciałem powiedzieć o( żelu) więc chodziło mi o to że nie mam zamiaru nikogo za własne poglądy bić takto by to było niedorzeczne ponieważ równie dobrze mogli by mnie bić za moje poglądy,i nie obchodzi mnie co kto ma na głowie... mi żel przeszkadza...ale toleruję czyiś wygląd .
[quote="Simon"]
Krzysiu28165 napisał/a:

,,Brudny Irokez''hmm to nie punk zgadza sie , to tylko wygląd ale liczy sie tez to co ma sie w głowie,swoje własne poglądy na świat itd... ale czemu was tak nurtują te włosy ? ze brudne i Higiena ? dla mnie to nic takiego to ze odrzuca innych ludzi to mnie najmniej obchodzi..nawet jesli to nie rozsądne ;]

Simon napisał/a:

Więc po jaką cholerę informujesz nas o swoich zawszonych włosach w temacie o punku ?

tez mój błąd,ponieważ punk to nie tylko Wygląd ale to co sie ma w głowie... chodziło mi o to że ,,brudny irokez''też odegra rolę w buncie...(mogłem nie pisać o włosach)

Krzysiu28165 napisał/a:

-Demokracja ( podział na lepszych i gorszych) Prezydent rp podejmuje decyzje w kraju,nikt mu sie nie przeciwstawia ,ale wiadomo,Polityka to gówno i siamto...Wiekszosc wygrywa bo jest wiecej....a jesli wiekszosc to głupcy którzy zniszczą ten kraj ? Mniejszosc to rozumie ale przegrywa ...

Tyrania większości. Chciałem przytoczyć Churchilla ale SM już to zrobiła...
http://www.rozbrat.org/index.php
Simon napisał/a:

Masz, dokształć się, jeśli faktycznie masz ochotę coś robić to zrób.
aa zdziwisz się,bo mam zamiar sie dokształcić

Simon napisał/a:

Krzysiu28165 napisał/a:
Co z Homofobią ? dlaczego ludzie ,państwo gnebią ,Lesbijki czy Geyów maja takie same prawa jak my ze wiekszosc jest Hetero...to oznacza ze mamy ich gnebic ?

To jest temat na inną dyskusję - i wiesz mi, że wśród pankowców jest dokładnie tyle samo homofobów co w całej reszcie społeczeństwa.
Homofobia to był tylko argument... i o ile mi wiadomo był temat o homofobii.

Krzysiu28165 napisał/a:
Religia- kto chce niech wierzy )nawracacjcie sie ludzie -jesli ktos nie wierzy to nie wierzy jego sprawa,ale religia wchodzi do Rządu... nawet black Metalu nie mozna posluchac bo w sie Ksieżulki plują ze Satan to satan gówno...
to moje zdanie na ten temat.

Simon napisał/a:

Jeśli chodzi o rozdział kościoła od państwa to myślę, że wyszłoby to na dobre i kościołowi i państwu - no ale gdy nie wiadomo o co chodzi - to chodzi o pieniądze...
To też nie jest za bardzo punkowy temat.
Racja to nie temat punkowy...

Simon napisał/a:

Ogólnie widzę, że dzwony biją, ale może niekoniecznie w tym kościele - bunt jest udziałem ludzi świadomych, ale proszę, zanim wydasz pochopne opinie na jakiś temat pomyśl, czy jesteś do końca sprawiedliwy - rozumiem, że emocje czasem biorą górę, ale posłuchaj sobie utworu "mury" pana Kaczmarskiego - i sam się zastanów nad tym, czemu nie chcesz się zniżać do poziomu ludzi którzy Tobie ograniczają wolność.
Przesłuchałem ;]
 
 
 
Miru BGC  
Na pewno offtopuje


Wiek: 31
Dołączył: 03 Sie 2010
Posty: 686
Skąd: Bytom
Wysłany: Sob 11 Wrz, 2010   

Krzysiu28165 napisał/a:

Sister Midnight napisał/a:

co do praw i zakazów noszenia czego się chce, to masz całkowitą wolność, nikt Ci nie zabrania zrobić sobie cukrowo-wszawego irokeza 8-) a jeśli chodzi Ci o szkolne mundurki, o które się tak ciskasz, to właśnie są po to, żeby nie było widać, kto ma kasę, a kto jej nie ma.. popraw mnie jeśli się mylę?
Nie zabardzo chodziło mi mundurki ,ale co tam,gdyby były mundurki napewno bym nie to irytowało lecz za taką cenę bym się poświecił( po to żeby nie było widać kto ma kasę)


OMG!!
 
 
 
Krzysiu28165  
Rozkręca sie
Wole umrzeć niż byc trendy


Wiek: 27
Dołączył: 18 Cze 2010
Posty: 112
Skąd: Żywiec
Wysłany: Sob 11 Wrz, 2010   

Broken Miru napisał/a:

OMG!!


??
  
 
 
 
Ruda  
Rozkręca sie
zuaaa czarownica


Wiek: 34
Dołączyła: 18 Lip 2010
Posty: 126
Skąd: Częstochowa/Opole
Wysłany: Sob 11 Wrz, 2010   

Jak ktoś nie ma w głowie to go życie w swoim czasie wyprostuje. Ot, cała filozofia.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group