Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
PKP po zmianach.

Jak Ci się podoba nowy rozkłady jazdy?
Jest lepszy (więcej połączeń i/lub korzystniejszy czas podróży)
13%
 13%  [ 3 ]
Jest gorszy (mniej połączeń i/lub dłuższy czas jazdy)
43%
 43%  [ 10 ]
Nie widzę żadnych zmian
17%
 17%  [ 4 ]
Nie korzystam z usług PKP
21%
 21%  [ 5 ]
Już nie korzystam z usług PKP (brak dotychczasowych połączeń)
4%
 4%  [ 1 ]
Dopiero zaczynam korzystać z usług PKP (nowe, lepsze połączenia)
0%
 0%  [ 0 ]
Głosowań: 23
Wszystkich Głosów: 23

Autor Wiadomość
Alien  
Typowy spamer
Aaale o co chodzi? :)


Wiek: 38
Dołączyła: 23 Wrz 2008
Posty: 1232
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Śro 21 Gru, 2011   

Dahomej napisał/a:
Spoko. Przyjdą śniegi, mrozy, to już przestanie informować... ;-)


Odkąd wysłałam wiadomość, by informowano mnie o tych opóźnieniach, o dziwo, jeszcze nie dostałam żadnego sms'a.
Dziś w nocy na moich rejonach pojawiły się śniegi i już dostałam dwie wiadomości, że 2 pociągi były opóźnione: jeden o 40 minut, drugi o godzinę.
 
 
Niez  
Junior Admin


Wiek: 35
Dołączyła: 14 Sie 2008
Posty: 1569
Skąd: Siódme piętro.
Wysłany: Śro 21 Gru, 2011   

Potwierdzam,ze w Kolejach Śląskich i Mazowieckich nie ma na co narzekać :) Nawet obsługa pociągów jest kultularna i ogarnięta w swojej pracy :)
 
 
k24rolik  
Rozkręca sie
Królicza Łapa


Wiek: 41
Dołączył: 24 Wrz 2011
Posty: 129
Skąd: Wrocław / Racula
Wysłany: Czw 22 Gru, 2011   

jak nazwać rzecz taką 150km w 4godziny?? Paranoja Komunikacyjna Paranoja ...
Wydłużają czas jazdy a bilety będą drożeć ... PKP Strzał ostrzegawczy w potylice to mało...
Co najśmieszniejsze z Wro do Katowic jest 200km i jedzie się 2godz z hakiem. Śmiech na sali połączenia między Wro a ZG 150- i 4godz ;/
 
 
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Pią 23 Gru, 2011   

ktoś mówił, że nowy rozkład jest dobry? lol
patrzcie na to ;]
http://www.tvn24.pl/-1,17...,wiadomosc.html
 
 
 
Sal_P  
Rozkręca sie
chliporzyg odwantorniony

Wiek: 31
Dołączył: 20 Gru 2011
Posty: 287
Skąd: San Skarżysko
Wysłany: Pią 23 Gru, 2011   

Sister Midnight napisał/a:
szkodda gadać w ogóle, ale przyznać muszę, że Koleje Mazowieckie sobie całkiem nieźle dają radę, mają w większości nowiuśkie, zaebiste składy, stare wyremontowane i też "na poziomie", dużo połączeń w każdą stronę z Warszawy i raczej bez większych opóźnień się rozchodzi.. no chyba, że czekają na skomunikowanie z jakimś zajebanym w akcji tlk o.O
ale polecam. no i bilety całkiem w rozsądnych cenach


Wszystko j.w., a do tego np. z Warszawy do Skarżyska-Kamiennej osobówką KM z przesiadką w Radomiu jedzie się tylko pół godziny dłużej niż pospiesznym bezpośrednim TLK który jest droższy o połowę i co piątek "sardynkowy".
No i Kolejami Maz. po WWA można jeździć na karcie miejskiej, to jest mega plus ;)
 
 
 
Aras666  
Po co tyle piszesz ?
Always look on the bright side of life! :)


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1783
Skąd: Z nikąd
Wysłany: Sob 24 Gru, 2011   

Sister Midnight napisał/a:
ktoś mówił, że nowy rozkład jest dobry? lol
patrzcie na to ;]
http://www.tvn24.pl/-1,17...,wiadomosc.html


straszne, w święta gdzie wracają do domów setki tysięcy ludzi... a może nawet kilka milionów, aż na jednym połączeniu jest tłoczno. lać grzałką od kabla
 
 
Cru  
Lubi pieprzyć
Asia


Wiek: 31
Dołączyła: 22 Kwi 2010
Posty: 356
Skąd: Wrocław
Wysłany: Sob 24 Gru, 2011   

Jeśli o mnie chodzi to jest całkiem okej. Nie widzę w sumie większych zmian, usunęli mi jeden pociąg w niedzielę do Wrocławia, ale jest następny 40 minut później i jedzie krócej niż ten, którym jeździłam (2:30), więc jestem o tej samej godzinie na głównym :d droga powrotna całkiem spoko, mam pociąg w piątek 20 minut później, co jest dla mnie idealne, bo nie muszę się spieszyć i gonić, a bilet kupuję dzień wcześniej i tak. Podrożał, racja, w jedną stronę płacę 13,86zł. Poza tym mieszkam koło granicy i ten niedzielny pociąg ją przekracza, więc jest inny cennik i płacę 12zł :p I nikt o tym nie wiedział, powiedział mi konduktor. O dziwo. Dodali kilka połączeń z mojej małej miejscowości. I jest świetni, bo wcześniej tego nie było, a teraz mam bezpośredni do Olsztyna. Raz, bo raz, ale to jest drugi koniec Polski :p i jedzie przez Wrocław, Poznań, Trójmiasto i jest Olsztyn, więc jestem zadowolona bardzo. Do tego mam także połączenie do Ostrowa Wlkp. i Łodzi :)
Nie zaszkodzili mi za bardzo.
 
 
Marg!tta666  
Lubi pieprzyć


Wiek: 32
Dołączyła: 27 Gru 2011
Posty: 438
Skąd: Bojanowo
Wysłany: Śro 04 Sty, 2012   

k24rolik napisał/a:
jak nazwać rzecz taką 150km w 4godziny?? Paranoja Komunikacyjna Paranoja ...
Wydłużają czas jazdy a bilety będą drożeć ... PKP Strzał ostrzegawczy w potylice to mało...
Co najśmieszniejsze z Wro do Katowic jest 200km i jedzie się 2godz z hakiem. Śmiech na sali połączenia między Wro a ZG 150- i 4godz ;/

U mnie na trasie Poznań Wrocław wsiadam w połowie trasy, do Wrocławia mam jakieś 75 km i jade prawie dwie godz...... porażka ... do tego te opóźnienia......... i faktem jest też to, że szaleją z ogrzewaniem w pociągach,usiedzieć nie można, siedzenia aż parzą przy dłuższej podróży 0.o ........
 
 
 
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Śro 04 Sty, 2012   

zima jest, grzeją. teraz na dworze ciepło, to i w składach wysiedzieć się nie da. ale jak dowalą mrozy to temperatura ogrzewania się nie zmieni i też nie będzie się dało wysiedzieć, ino fchuj zimno będzie
 
 
 
Alien  
Typowy spamer
Aaale o co chodzi? :)


Wiek: 38
Dołączyła: 23 Wrz 2008
Posty: 1232
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Śro 04 Sty, 2012   

Cytat:
i faktem jest też to, że szaleją z ogrzewaniem w pociągach,usiedzieć nie można, siedzenia aż parzą przy dłuższej podróży 0.o ........


Widzę, że koleżanka jeszcze nie miała "przyjemności" jechać zimą pociągiem przy braku ogrzewania ;) Jak wspomniała Sis, teraz na dworze jest w miarę ciepło, ale jak przyjdą mrozy to będziesz marzyła, by usiąść na grzejniku :P
Wolę jak teraz grzeją i jest zbyt ciepło niż mieliby w ogóle nie grzać.
 
 
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Śro 04 Sty, 2012   

Ja kiedyś w sierpniu przy upale jechałam pociągiem, w którym grzali..więc nic mnie nie zdziwi w tym temacie oO
 
 
 
Marg!tta666  
Lubi pieprzyć


Wiek: 32
Dołączyła: 27 Gru 2011
Posty: 438
Skąd: Bojanowo
Wysłany: Śro 04 Sty, 2012   

Alien napisał/a:
Cytat:
i faktem jest też to, że szaleją z ogrzewaniem w pociągach,usiedzieć nie można, siedzenia aż parzą przy dłuższej podróży 0.o ........


Widzę, że koleżanka jeszcze nie miała "przyjemności" jechać zimą pociągiem przy braku ogrzewania ;) Jak wspomniała Sis, teraz na dworze jest w miarę ciepło, ale jak przyjdą mrozy to będziesz marzyła, by usiąść na grzejniku :P
Wolę jak teraz grzeją i jest zbyt ciepło niż mieliby w ogóle nie grzać.

Miałam okazje jechać zima przy braku ogrzewania, jednak mogliby bardziej dostosować się do temperatur na dworze ;P Swoja drogą ciekawe czy w tym roku w ogóle zima się pojawi :P
No ale wracając do tematu, z ogrzewaniem pociągów można sobie jeszcze jakoś poradzić ( zawsze można zmienić miejsce, otworzyć okno itp), ale z opóźnieniami już nie jest niestety tak kolorowo....
 
 
 
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Śro 04 Sty, 2012   

vin napisał/a:
Ja kiedyś w sierpniu przy upale jechałam pociągiem, w którym grzali..więc nic mnie nie zdziwi w tym temacie oO


ech bo to raz.. nei wiadomo co gorsze, zimą bez czy latem z ogrzewaniem ;]
 
 
 
Raczkins  
Na pewno offtopuje
...po co się bać, skoro w duszy gra muzyka...


Wiek: 36
Dołączyła: 19 Lis 2010
Posty: 628
Skąd: Żywiec
Wysłany: Śro 04 Sty, 2012   

Sister Midnight napisał/a:


ech bo to raz.. nei wiadomo co gorsze, zimą bez czy latem z ogrzewaniem ;]


jasne, że zimą bez - co najwyzej ubiore cos ekstra grubego i da sie jakos przeżyć.... a latem z to można co najwyżej rozebrać śie do naga i juz lipa
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group