Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Piwo
Autor Wiadomość
Kothaar  
Rozkręca sie
Hail The Hordes!


Wiek: 30
Dołączył: 17 Maj 2013
Posty: 248
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: Sob 21 Cze, 2014   

Ja coś o Raciborzu słyszałem, ale nie zbyt mi to pasuje. Swoją drogą po piwie z taką nazwą spodziewałbym się raczej totalnego sikacza. Takiego z aromatem szmaty do kibla rodem z puszki piwa Warka. <haha>
 
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Sob 21 Cze, 2014   

Kothaar napisał/a:
Ja coś o Raciborzu słyszałem, ale nie zbyt mi to pasuje. Swoją drogą po piwie z taką nazwą spodziewałbym się raczej totalnego sikacza. Takiego z aromatem szmaty do kibla rodem z puszki piwa Warka. <haha>


No ja nie byłbym taki szybki w ocenianiu, bo jeśli coś z Raciborzem, to podejrzewam że to będzie sprawka jakiegoś mniejszego browaru, a co za tym idzie, to piwo może być naprawdę dobre.
 
 
 
xbluexcatx  
Coś już napisał
łojeżu.

Wiek: 32
Dołączyła: 16 Sty 2014
Posty: 80
Skąd: gorzów.
Wysłany: Sob 21 Cze, 2014   

No mi jakoś nie chce się wierzyć żeby postawili owe piwo obok innych, regionalnych ''zwykłych'' piw. No ale chciałabym żeby było tak łatwo dostępne, chciałabym.

Nawet nie dla samego wypicia, a limitowanej butelki :P
 
 
 
Kothaar  
Rozkręca sie
Hail The Hordes!


Wiek: 30
Dołączył: 17 Maj 2013
Posty: 248
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: Sob 21 Cze, 2014   

Chodziło mi o to, że taka punkowa nazwa raczej nie kojarzy się z jakimś wykwintnym napitkiem. Nazwa KSU bardziej by pasowała do jakiegoś siarkofruta. Piwo pewnie będzie dobre, skoro ma to być produkt regionalny. Jak będzie w miarę łatwo dostępne, to na pewno kupię. Choćby właśnie dla samej butelki :-)
 
 
 
Gaja99  
Rozkręca sie
Gaja99


Wiek: 32
Dołączyła: 10 Lip 2014
Posty: 107
Skąd: Katowice
Wysłany: Pon 21 Lip, 2014   Re: Piwo

Ludax napisał/a:
Jak traktujecie dziewczyny które piją piwo ? Czy uważacie że robią się mniej kobiece ? Imponuje wam to, czy wolicie żeby wasza dziewczyna piła jakieś inne "kobiece alkohole" ?


Jeśli nie beka przy tym demonstrując menu z całego dnia, to co za problem, gdzie to niby ujmuje kobiecości ;)
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Pon 21 Lip, 2014   

Udało się spróbować już piwa z Woodstockowej puszki, całkiem przednie było, tylko czy to samo bedzie na festiwalu?
 
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Pon 21 Lip, 2014   

Polecam piwo Zubr, ale nie to polskie, tylko czeskie - jest naprawdę dobre. Szczególnie fani ciemnego piwa będą zadowoleni :)
 
 
 
argasek  
Coś już napisał
argasek


Wiek: 42
Dołączył: 10 Lip 2014
Posty: 96
Skąd: Kraków
Wysłany: Śro 23 Lip, 2014   

Kothaar napisał/a:
Ja coś o Raciborzu słyszałem, ale nie zbyt mi to pasuje. Swoją drogą po piwie z taką nazwą spodziewałbym się raczej totalnego sikacza. Takiego z aromatem szmaty do kibla rodem z puszki piwa Warka. <haha>


Nawet nie wiesz jak bardzo jesteś w błędzie :). To lokalny browar. Polecam Miedziane, kładzie te wszystkie marketowe szczochy na łopatki.
 
 
rolnikuba  
Forumowy prawiczek

Wiek: 38
Dołączył: 17 Lip 2014
Posty: 19
Skąd: Wrocław
Wysłany: Śro 23 Lip, 2014   Re: Piwo

Gaja99 napisał/a:
Ludax napisał/a:
Jak traktujecie dziewczyny które piją piwo ? Czy uważacie że robią się mniej kobiece ? Imponuje wam to, czy wolicie żeby wasza dziewczyna piła jakieś inne "kobiece alkohole" ?


Jeśli nie beka przy tym demonstrując menu z całego dnia, to co za problem, gdzie to niby ujmuje kobiecości ;)


Dokładnie tak jak pisze @Gaja99. Od siebie dodając, ja nawet wolę jak dziewczyna pije piwo niż jakieś wino (nawet te droższe). Mamy teraz taki wybór piw, że jest w czym wybierać i nie są to koniecznie koncerniaki.
 
 
Chińczyk  
Coś już napisał
Polski Chińczyk


Wiek: 27
Dołączył: 06 Cze 2014
Posty: 65
Skąd: Łapy
Wysłany: Śro 23 Lip, 2014   

KazikHansen napisał/a:
Polecam piwo Zubr, ale nie to polskie, tylko czeskie - jest naprawdę dobre. Szczególnie fani ciemnego piwa będą zadowoleni :)

Polski Żubr to szczyny, po każdym łyku można wyczuć spirytus. Osobiście preferuję Lecha oraz Desperadosa. Des mi smakuje najbardziej, jest inny niż wszystkie ;)
Ktoś na wcześniejszych stronach pisał o własnoręcznym wytwarzaniu piwa, tak, tato robił, zrobił dwie kraty. Jak spróbowałem to niebo w gębie, to jest coś o wiele wiele lepszego niż sklepowe. Dla wuja zdarzyło się dodać za dużo cukru co skutkuje fermentacją i dużą zawartością % w piwie, przez co wypił 3 piwa i już miał sporo na bani :)
 
 
 
Kefir  
Tru Metal
Iron morda


Wiek: 37
Dołączył: 28 Cze 2009
Posty: 1491
Skąd: Piła
Wysłany: Śro 23 Lip, 2014   

Gaja99 napisał/a:
Jeśli nie beka przy tym demonstrując menu z całego dnia, to co za problem, gdzie to niby ujmuje kobiecości ;)


Beknąć sobie ludzka rzecz przecie. :)
 
 
 
Gaja99  
Rozkręca sie
Gaja99


Wiek: 32
Dołączyła: 10 Lip 2014
Posty: 107
Skąd: Katowice
Wysłany: Czw 24 Lip, 2014   

Kefir napisał/a:
Gaja99 napisał/a:
Jeśli nie beka przy tym demonstrując menu z całego dnia, to co za problem, gdzie to niby ujmuje kobiecości ;)


Beknąć sobie ludzka rzecz przecie. :)


Puścić głośnego bąka niby też. Ale tak np. na randce, w lokalu? No chyba troszke by to kobiecości ujęło :D Ale co kto lubi przecież ;)
 
 
Viking  
Typowy spamer
I swój żywot przed nicością ratuje


Wiek: 48
Dołączył: 19 Lip 2011
Posty: 1009
Skąd: South Pomerania
Wysłany: Sob 26 Lip, 2014   

Jak ktoś nie lubi ciemnych piw, niech spróbuje ciemnego Złotego Bażanta z Czech lub Słowacji, po prostu mistrzostwo.
A znacie tą stronę http://ocen-piwo.pl/
 
 
argasek  
Coś już napisał
argasek


Wiek: 42
Dołączył: 10 Lip 2014
Posty: 96
Skąd: Kraków
Wysłany: Sob 26 Lip, 2014   

Viking napisał/a:
Jak ktoś nie lubi ciemnych piw, niech spróbuje ciemnego Złotego Bażanta z Czech lub Słowacji, po prostu mistrzostwo.
A znacie tą stronę http://ocen-piwo.pl/


Wszedłem na niej w "Nawyżej oceniane" i na 1. miejscu "Romper Strong" z Biedronki. Ekhm, to jednak trochę podważa wiarygodność tych ocen ;)
 
 
Viking  
Typowy spamer
I swój żywot przed nicością ratuje


Wiek: 48
Dołączył: 19 Lip 2011
Posty: 1009
Skąd: South Pomerania
Wysłany: Nie 27 Lip, 2014   

Tak, trochę to dziwne, ale ogólnie piwa tam oceniane są dobrze.
 
 
DRY CIDER  
Lubi pieprzyć


Wiek: 44
Dołączył: 31 Mar 2014
Posty: 300
Skąd: Bristol B-B
Wysłany: Nie 08 Lut, 2015   

Nie polecam chinskich piw,kupilem trzy rozne i jakies takie dziwne,kwaskawe,ogolnie o kant uja rozbic. <zniesmaczony>
 
 
kotula  
Rozkręca sie

Wiek: 37
Dołączył: 30 Sie 2009
Posty: 190
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Śro 25 Mar, 2015   

DRY CIDER napisał/a:
Nie polecam chinskich piw,kupilem trzy rozne i jakies takie dziwne,kwaskawe,ogolnie o kant uja rozbic. <zniesmaczony>

polecam Bavarie w tesco niecały funt , a smakuje lepiej niz polskie piwa rozlewane w uk
 
 
kmicic  
Coś już napisał

Dołączył: 26 Lip 2012
Posty: 76
Skąd: Szczecin
Wysłany: Nie 12 Kwi, 2015   

Namysłów biały pszeniczny wśród piw jak Starka wśród wódek...
 
 
boksu  
Na pewno offtopuje
the stoppable force


Wiek: 37
Dołączył: 15 Lip 2012
Posty: 810
Skąd: blisko Płońska
Wysłany: Nie 12 Kwi, 2015   

Piłem niedawno Kasztelan Wiosenne, jak na korporacyjne jest całkiem dobre i niedrogie :) Kupione w BiednejRomce
 
 
Kefir  
Tru Metal
Iron morda


Wiek: 37
Dołączył: 28 Cze 2009
Posty: 1491
Skąd: Piła
Wysłany: Nie 12 Kwi, 2015   

Też piłem i najgorsze nie jest.
Za to ostatnio rozsmakowałem się w piwach browarów Pinta i Ale Browar, mocno chmielowe IPA czy AIPA to jest to. Szkoda tylko, że nie jest tańsze ale mimo wszystko warte swojej ceny. :)
 
 
 
Archi  
Coś już napisał


Dołączył: 14 Lip 2011
Posty: 89
Skąd: Białystok
Wysłany: Nie 26 Kwi, 2015   

Jak podoba ci sie Pinta to polecam takze piwko od Perun, bardzo fajne i ciekawe smaki maja.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group