Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Organizacje na Białorusi
Autor Wiadomość
nikodemek  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 03 Maj 2011
Posty: 23
Skąd: Polska
Wysłany: Czw 12 Maj, 2011   Organizacje na Białorusi

Witam.
Szukam informacji dotyczących organizacji, tj. stowarzyszeń, fundacji, nieformalnych grup działających na terytorium Białorusi, których cele statutowe mniej więcej przypominają cele WOŚP. Czy na Białorusi mamy również do czynienia z masowymi zbiórkami pieniędzy na modernizacje placówek medycznych? W skrócie chodzi mi o podmiot , który zbiera fundusze w podobny do ekipy Jurka Owsiaka sposób tyle, że na placówki białoruskie. 8-)
 
 
Owca Inblack  
Rozkręca sie
Faszystka językowa


Wiek: 33
Dołączyła: 05 Sty 2011
Posty: 212
Skąd: Żary/Wrocław
Wysłany: Czw 12 Maj, 2011   

Mogę spróbować się czegoś dowiedzieć, ale nie obiecuję, że się uda. Sytuacja na Białorusi jest dość specyficzna.
 
 
 
nikodemek  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 03 Maj 2011
Posty: 23
Skąd: Polska
Wysłany: Czw 12 Maj, 2011   

Dziękuję.. w takim razie czekam.
 
 
Moona  
Forumowy prawiczek

Wiek: 31
Dołączyła: 29 Maj 2010
Posty: 29
Skąd: Piła
Wysłany: Wto 15 Lis, 2011   

Z tego co wiem, to Białoruś jest dość ubogim krajem i większość organizacji nie skupia się na zbiórce pieniędzy, tylko na celach politycznych typu zjednoczenie obywatelskie przeciw aktualnej władzy. Zazwyczaj są to organizacje młodzieżowe. Wracając do pomocy materialnej to czasem w Polsce organizowane są zbiórki aby pomóc Białorusinom.
 
 
Jumbo  
Fuck Yeah!


Wiek: 36
Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1339
Skąd: Stettin
Wysłany: Wto 15 Lis, 2011   

Ja bym sobie dał spokój z poszukiwaniem takich organizacji bo nic z tego nie wyjdzie. Przecież władza z wielmożnie jej panującym Łukaszenką dobrze dba o ludzi oraz o gospodarkę państwa więc po co jeszcze na nią zbierać, przecież Białoruś to kraj "mlekiem i miodem" płynący. 8-)

Mówię, nie ma tam raczej takich organizacji bo i pewnie została by uznana za wrogą państwu Białoruskiemu.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group