Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: kijana
Czw 18 Sie, 2011
Oddawanie krwi na Woodstocku
Autor Wiadomość
Czarna94  
Forumowy prawiczek
Wszyscy mamy źle w głowach ! ;)


Wiek: 29
Dołączyła: 08 Sie 2012
Posty: 29
Skąd: Kraków
Wysłany: Czw 09 Sie, 2012   

Też bardzo chętnie chciałam oddać krew no ale niestety jak stwierdzono za słaba masa ;( ;(
 
 
 
nakielanin  
Coś już napisał
nakielanin


Wiek: 45
Dołączył: 27 Lip 2011
Posty: 58
Skąd: Nakiełko - piekiełko
Wysłany: Czw 16 Sie, 2012   

A ja oddałem krew 2 sierpnia. Chciałem oddać z rana od 8-10. Z godzinę mi zajęło szukanie krwiobusów. Jak oddałem juz krew ok 11.00 to sie przebrałem za sw.MIKOŁAJA i chodziłem po polu. I poszedłem na swoja DEGUSTACJE JABOLA ZE SW. MIKOŁAJEM i było SUPEROWO
 
 
 
MearLuna  
Forumowy prawiczek

Wiek: 30
Dołączyła: 25 Lip 2012
Posty: 19
Skąd: Opole
Wysłany: Pią 17 Sie, 2012   

też chciałam oddać krew, ale nie mogłam znaleźć krwiobusów :c
 
 
 
Astrall  
Forumowy prawiczek


Wiek: 33
Dołączył: 08 Lip 2012
Posty: 31
Skąd: UK
Wysłany: Sob 18 Sie, 2012   

Co do kolejek to były one kosmiczne tylko przy busach z Zielonej Góry i Poznania. Na mieście rozstawił się Krwiobus z Wojskowego Centrum Krwiodastwa i Krwiolecznictwa i tam kolejek wcale nie było. A za oddanie krwi dostawało się picie, czekolady, danie w 5 min i fajną koszulkę :) No i przed wejściem częstowali krówkami! Wymyślili tam nawet chwytliwe hasło "Krew oddaje raz do roku tylko na Woodstocku!"
 
 
MrKtoś  
Forumowy prawiczek


Wiek: 45
Dołączył: 05 Wrz 2012
Posty: 32
Skąd: Nakło nad Notecia
Wysłany: Pon 03 Cze, 2013   

Ja oddaje krew od 2007 a jak jestem na Woodstocku to oddaje zawsze. Zasada jest prosta ZERO alkoholu przed oddaniem krwi (24h) i nie wskazane jest pić alkohol tez do (24h) ale tego juz sie nie przestrzega przez wielu ludzi. Jeśli ktos ma pytania i sie krepuje na ogólnym to pisac na priv a odpowiem. Działm w PCK i w HDK. Jak ktoś sie boi oddac krew to 1 sierpnia przed południem i z rana ok 8.00 ide oddac krew. Nie bedzie az tylu ludzi jak pozniej. Pozdrawiam
 
 
 
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 37
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Śro 05 Cze, 2013   

Ja od nich zawsze biorę adres i oddaję w Katowicach na przykład, bo na woodstocku przy niskim poziomie snu i spania dzięki słońcu zachowuję kruchą równowagę, jakby mi z litra krwi zabrali to trup xd
 
 
Fifi Czołgista  
Coś już napisał
Czołgista


Wiek: 33
Dołączył: 03 Cze 2013
Posty: 62
Skąd: Poznań
Wysłany: Śro 05 Cze, 2013   

Normalnie też krew oddaję, ale na Woodzie to by chyba nie przeszło w moim przypadku <z jezorem>
 
 
_Szajba_  
Na pewno offtopuje
Domokrążca

Wiek: 40
Dołączył: 02 Lip 2011
Posty: 697
Skąd: Newtonmore
Wysłany: Śro 05 Cze, 2013   

W moim przypadku nigdy nie przechodzi :P
 
 
 
secondpercent  
Forumowy prawiczek
Taki Tam Grajek


Wiek: 32
Dołączył: 06 Cze 2013
Posty: 28
Skąd: PBC/Łódź
Wysłany: Czw 06 Cze, 2013   

a chyba sobie oddam w tym roku soczku malinowego, co by się podzielić luksusem z innymi :))
 
 
Jabłuszko  
Jabłuszek Sandomierski
\,,/(^_^)\,,/


Wiek: 32
Dołączył: 01 Kwi 2011
Posty: 470
Skąd: Dwikozy
Wysłany: Czw 06 Cze, 2013   

Jeśli tylko wcześniej nie oddawałeś krwi to uważaj. Ja robię to od 18 roku życia, a podczas ostatniego PW będąc niewyspanym, zmęczonym, posiadającym braki w organizmie ze względu na jako takie jedzenie i alkohol byłem cholernie nie zdatny do życia. Kilka piw potrafiło mnie ululać do snu.
 
 
 
benyk33  
Rozkręca sie
ze mná nie wypijesz?


Dołączył: 14 Mar 2013
Posty: 245
Skąd: GU1
Wysłany: Czw 06 Cze, 2013   

Oddawanie krwi na woodstocku jest dla twardzieli i hard core'ow, albo ludzi mieszkajacych nieopodal. Przejazd pociagiem z Polski wschodnie, polnocnej czy poludniowej woodstockowym pociagiem na trzezwo....
Wlasnie jak to jest?
 
 
Jabłuszko  
Jabłuszek Sandomierski
\,,/(^_^)\,,/


Wiek: 32
Dołączył: 01 Kwi 2011
Posty: 470
Skąd: Dwikozy
Wysłany: Czw 06 Cze, 2013   

Ważne jest by nie pić alkoholu przez ostatnie 24h, dużo wody wypić przed oddawaniem krwi, zjeść także porządne śniadanie aby mieć siłę i nie fiknąć po chwili.

Ja niestety nie zachowałem tej zasady w 2012 roku i poszedłem krew oddawać bez zjedzonego śniadania. Natomiast do poprawy ciśnienia wypiłem litr energetyka :-d Miałem książkowe 120/80 ;-) Do tego po wszystkim strasznie wyje*any byłem i zupełnie nie do życia.
 
 
 
secondpercent  
Forumowy prawiczek
Taki Tam Grajek


Wiek: 32
Dołączył: 06 Cze 2013
Posty: 28
Skąd: PBC/Łódź
Wysłany: Czw 06 Cze, 2013   

Jabłuszko napisał/a:
Jeśli tylko wcześniej nie oddawałeś krwi to uważaj. Ja robię to od 18 roku życia, a podczas ostatniego PW będąc niewyspanym, zmęczonym, posiadającym braki w organizmie ze względu na jako takie jedzenie i alkohol byłem cholernie nie zdatny do życia. Kilka piw potrafiło mnie ululać do snu.


Oddawałem już wiele razy krew w tym jeden raz na Woodzie, dwa lata temu.
Ogólnie zrobiłem wtedy najgłupszą rzecz jaką mogłem odwalić.
Była piękna pogoda 30 stopni, a na niebie, ani chmurki.
Rano wyruszyłem do punktu, oddałem calutkie 450ml, a gdy wróciłem przyjechał Sensej.
Nie miałem okazji wcześniej poznać ziomka, ale dużo o nim słyszałem od ludzi z mojej ekipy. Generalnie Sensej przywitał mnie 6 litrowym baniakiem samogonu. Na śniadanie waliliśmy wściekłe psy, a co było dalej to wstyd mi mówić, żeby tu młodzieży nie demoralizować bardziej.
W każdym bądź razie każdego przestrzegam przed takim nieautoryzowanym "uzupełnianiem płynów" na własną rękę niee

Nigdy mnie tak nie sponiewierało jak wtedy... <urwanie glowy> <rotfl3>

TRUE STORY <winko>

A to niżej to pamiątka, która mi pozostała i jednocześnie dowód tej całej zbrodni. x_x
 
 
Fifi Czołgista  
Coś już napisał
Czołgista


Wiek: 33
Dołączył: 03 Cze 2013
Posty: 62
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 06 Cze, 2013   

łohoho to ładnie Cię kolego wtedy melanż poniósł <z jezorem> ale ja miałem podobną przygodę jak oddawałem nie na Woodzie tylko w Pozku, a potem jak wyszedłem z centrum telefon :

"-Filip??
-Co??
- Czekamy na Ciebie w Twojej chacie ...
- fuck ... "

i tyle w tym temacie <urwanie glowy> też nikomu nie polecam ostrego załadunku tuż po oddaniu
 
 
MrKtoś  
Forumowy prawiczek


Wiek: 45
Dołączył: 05 Wrz 2012
Posty: 32
Skąd: Nakło nad Notecia
Wysłany: Pią 07 Cze, 2013   rada

Jest wiele rad ale warto iśc z kims wrazie jak by sie cos z wami działo. A co powiecie ze na dany dzien o danej godzinie sie zebrac razem i isc oddac krew z całą ekipą forumową?
 
 
 
Jabłuszko  
Jabłuszek Sandomierski
\,,/(^_^)\,,/


Wiek: 32
Dołączył: 01 Kwi 2011
Posty: 470
Skąd: Dwikozy
Wysłany: Pią 07 Cze, 2013   

Raczej ten pomysł nie wypali. Ludzie mają różne plany powiązane z alko, a abstynencja 24h może nie każdemu pasować w tej chwili.
 
 
 
MrKtoś  
Forumowy prawiczek


Wiek: 45
Dołączył: 05 Wrz 2012
Posty: 32
Skąd: Nakło nad Notecia
Wysłany: Pią 07 Cze, 2013   re

Mam pytanie. Sa kłopoty z działką gdzie zawsze stały krwiobusy. Jakis debil chce 100 tys zł by stały na jego terenie krwiobusy. Czy ktos wie w jakim miejscu w tym roku będą stac krwiobusy
 
 
 
Udun  
Na pewno offtopuje

Wiek: 46
Dołączył: 04 Sty 2011
Posty: 732
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pią 07 Cze, 2013   

..to temat sprzed roku i Krwiobusy były, za Wioską Motocyklową w stronę miasta...
 
 
 
MrKtoś  
Forumowy prawiczek


Wiek: 45
Dołączył: 05 Wrz 2012
Posty: 32
Skąd: Nakło nad Notecia
Wysłany: Pon 08 Lip, 2013   

a WIADOMO GDZOIE W TYM ROKU MOZNA ODAC KREW?
 
 
 
Dahomej  
Administrator
vel.Grześ


Wiek: 35
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 1895
Skąd: Rio/Wrocław
Wysłany: Pon 08 Lip, 2013   

Bez capslocka pisz.

Autobusy z RCKiK z Zielonej Góry będą stały na Milenijnej.
 
 
bimbina  
Forumowy prawiczek


Wiek: 37
Dołączyła: 05 Maj 2011
Posty: 47
Skąd: Gdynia
Wysłany: Czw 18 Lip, 2013   

Czyli znowu kawał drogi <zniesmaczony> Kasa, kasa... ehhh..... Tylko Zielona Góra będzie zbierać?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - recenzje anime