Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Niez
Wto 27 Lis, 2012
Marsz Niepodległości
Autor Wiadomość
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 37
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Nie 11 Lis, 2012   

Tak mi się skojarzyło.

 
 
Viking  
Typowy spamer
I swój żywot przed nicością ratuje


Wiek: 48
Dołączył: 19 Lip 2011
Posty: 1009
Skąd: South Pomerania
Wysłany: Nie 11 Lis, 2012   

Dobre, coś w tym stylu.
 
 
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Pon 12 Lis, 2012   

a ja powiem tak. byłam, widziałam, z mojej strony powiem jebać lewaków i pedalstwo, a najbardziej (gdzie zwykle za tym nie jestem) policjantów, którzy sami prowokowali, jako jedni z niewielu byli w kominiarkach (gdzie jest zakaz zakrywania twarzy?!) i zrobili niepotrzebną rozrubę na potrzeby jak mniemam tefałenu.. przez skurwoli się nażarliśmy zupełnie nie potrzebnie gazu.. poczułam się jakby wprowadzili stan wojenny. fak;/ Pan KEfir może potwierdzić, bo razem dzielnie maszerowaliśmy gdzieś na początku peletonu i razem przed tym gazem umykaliśmy.
i jeszcze jedna uwaga na szybko - co się stało z euro-patriotyzmem, gdzie na każdym balkonie i samochodzi była flaga, a dziś nigdzie?! patrioci.. co zapomnieli flagi wywiesić w święto Niepodległości.. żenada co się w tym kraju dzieje..

ps. pozdrawiam frajerów z tefałenu, co im się ze wstydu spalił wóz transmisyjny :D

i idę spać, bo padam na ryj.. nie wierzcie telewizji..
 
 
 
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 37
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Pon 12 Lis, 2012   

Edit drugi od Sadistica dany na początek ;d Tak się bawi tak się bawi War-sza-wa! I ta zła nieostrzegająca policja ;d

link: http://www.sadistic.pl/za...12-vt151407.htm

Właśnie. JP na 100%, bo policjanty-pedały zatrudnione w TVN robią "rozruby", a auta spalają się ze wstydu! I wierzcie tylko nam. W innym przypadku... *Odlicza*

Ostatnie pytania popieram.

Ktoś zacytuje wszystkie wypowiedzi organizatora z Młodzieży Wszechpolskiej przed ruszeniem? Jak mu szło, Winnicki chyba. Były ponoć ciekawe, w tym nawoływanie do wojny ;p I czy mogę ufać i wierzyć Times-owi na przykład? Odgórnie chciałbym wiedzieć, jakie media czy środki przekazu uważacie za wiarygodne, a jakie nie (pomińmy czemu akurat tak czy nie).

Edit:

Abstrahując od mojego zdania na temat aktualnej sytuacji wiem już, co się teraz posypie, bo już się posypało profilaktycznie wcześniej. Setki policyjnych prowokantów atakujących policję, bite dzieci, zła policja napadająca spokojny tłum i inne takie. Poprzeglądałem sobie zresztą właśnie "obiektywne" relacje ze strony wszelkich niezależnych, gazet polskich i ONRów.

Zauważyłem wiele wspólnych tendencji.
Wypisanie o policjantach w kominiarkach. Z miejsca wyjaśniam, co wie nawet większość dzieci. Sporo pionów operacyjnych pracuje w cywilu i anonimowo, ze względu na np rozpracowywanie przestępczości zorganizowanej itd.
"Policyjni prowokatorzy" w liczbie setek, u których widać pod rozpiętymi bluzami koszulki z napisami policja. Nie będące nawet żadną składową munduru. Ot, specjalnie kupili w sklepach koszulki z napisem policja, by było wiadomo, że działając po cywilnemu są w policji...
Niesprowokowany atak. Pooglądałem te niesprowokowane ataki policji. Poprzedzone obrzuceniem koszami na śmieci wyrywanymi wcześniej, zrywaną kostką brukową, kamieniami, racami itd. Zapomniałem, to policja obrzuciła policję.
Użycie gazu łzawiącego jest prawdą. Ale na nagraniach od niezależnych, onrów itp źródeł (zakładam, że nawet dla skrajnie podchodzących do jedynych słusznych prawd są to źródła obiektywne i prawdziwe, dla mnie akurat nie, ale przyjąłem ich optykę) widać, że następuje po natężeniu agresji, zaś ludzie, którzy szli dalej, np ci w mundurach i z grup rekonstrukcyjnych przeszli zwyczajnie dalej nieatakowani, organizatorzy też.

Na koniec perełka. Relacja dziecka jako przykład, z jakich nagrań czerpałem powyższe wnioski, przyjmując optykę nagrywających, już z komentarzem z optyki własnej:

[video]http://www.youtube.com/watch?v=2PCZz-m0CTk[/video]

Wzruszający widok, nieprawdaż? Smutne, pobite przez policję za stanie w miejscu dziecko, bo "kibice coś tam krzyczeli".

Smutne jest uczenie dziecka kłamać, wychowywanie w "duchu" JP (vide czapka) i branie go na czoło pochodu takiego marszu, gdzie można było przewidzieć, jak się skończy i po nawoływaniu do opuszczenia terenu przez kobiety i dzieci. I gdyby przyjąć kłamstwo o pobiciu za prawdę - to niezabranie na pogotowie.
Czemu kłamstwo? W swym smutku dzieciak ciągle próbuje się nie uśmiechać, na samym końcu, gdy "nieznający go dziennikarz" mówi "no chodź już" mu się to nie udaje. Spoglądanie w górny róg, sposób mówienia, brak gestykulacji nawet dla laika z psychologii wskazują kłamanie, albo automatycznie wyuczone odpowiedzi. Kazać kłamać dziecku - to jest smutne.

Czemu w ogóle zaczynam ten temat? Z czystej naiwności. Miałem nadzieję, że tak jak poprzedni marsz (po co w ogóle dwa marsze w jednym mieście i dniu? Osobne ciekawe pytanie) tego dnia odbędzie się spokojnie, bez zadym. Bez wody na młyn dla wszelkich NOPów, ONRów, PiSów itd, bez robienia cyrku, bez dewastacji itd. Z powodu, iż dobrze nie jest, i na świecie i w kraju, a takie akcje przesłaniają zarówno prawdziwe obchody święta dla kraju ważnego (chociaż nie całego), jak i szukanie rozwiązań w walce z wieloma problemami, nie w walce z tym, że się przegrało demokratyczne wybory i szuka ulicznych rewolucji. Przeszkadza to w tworzeniu dialogu, o czym już się nawet w tym temacie ze strony chociażby Sister Midnight przekonałem, tworzy podział, na Prawdziwych Patriotów i jakichś tam nieokreslonych "lewaków" i innych "ścierw", które należałoby wygazować, czy tych złych, bo oglądają tamto, inni jeszcze co innego, a wiadomo z góry, kto kłamie a kto nie, bo tak i już, przeszkadza to w tworzeniu nie tylko konstruktywnej opozycji i programów, ale w promowaniu współuczestnictwa w życiu państwa i zmian oddolnych, za to promuje rozpierdalanie miasta. Tworzy też wysoki dysonans moralny i hipokryzję, w dopuszczaniu między porządnych ludzi, stanowiących zdecydowaną większość marszu, zwykłego bandyctwa, w tym tego stadionowego.
Zawłaszcza też pewne nazwy, tworzy wybitne i agresywne podziały, kradnie wręcz różne tożsamości kulturowe i zniechęca do wspólnych frontów, czy wartości. Zabiera je i miesza z błotem.

I tak piszę to ze świadomością swojej naiwności. Zaraz zostanę zjechany jako jakieś zombi, czy inny lewacki pomiot, i sam się sobie dziwię, że jeszcze zwyczajnie czasami mi zależy na tym tworze, od którego nic dobrego mnie nie spotkało ani nie czeka, wręcz przeciwnie. Może zwyczajnie szkoda mi po prostu niektórych ludzi w takim naturalnym, człowieczym odruchu.

Zamiast jebać policję, jebać państwo, jebać ludzi myślących inaczej, jebać porządek, jebać swój dom, nawoływać do wojny i otrzeć łzę po bitewnej namiastce w poczuciu spełnionego obowiązku i jedynej słuszności. Skąd ja to znam...

Do tego przez te cyrki nie mogłem spędzić z kobietą razem jej urodzin.

Aż chce się zanucić...

[video]http://www.youtube.com/watch?v=LU_GXa8jBdE[/video]

Na szczęście w innych miastach uroczystości przebiegły spokojnie, barwnie, i w poczuciu jedności. Ale cóż, warszawa to warszawa. To osobne pytanie. Jak to jest, że wszędzie indziej, od Tatry po Bałtyk, od Rosji w Rzeszowie po Szczecin, od Zgorzelca po Suwałki dało się normalnie świętować, tylko w Warszawie nie...

Cytat:
Zza zasłony obserwuję obie strony.


Mieszanie polityki do święta państwowego za 3, 2, 1...
 
 
Kefir  
Tru Metal
Iron morda


Wiek: 37
Dołączył: 28 Cze 2009
Posty: 1491
Skąd: Piła
Wysłany: Pon 12 Lis, 2012   

Zgadzam się z Panią Sister i z tym co napisała.
Radosławie drogi kiedy przestaniesz siać ferment na forum i wszystkich denerwować swoimi postami?
.Są filmiki, zdjęcia, relacje wielu ludzi. W tym brat mi ralację swojego kumpla, który widział dokłądnie sam początek zadymy i potwierdził wersję o policji w cywilu. Potem się chowali za szpalerem polciji. No kurwa no nie było Cię tam, a ujadasz zza klawiatury. http://img2.demotywatoryf..._e2xvh9_600.jpg chyba nie muszę tłumaczyć dlaczego to wrzucam.
Wiadomo, że po Naszej stronie nie byli wszyscy święci ale kiedy policja przestała być agresywna wszystko szło dobrze. Jeszcze przed marszem idąc po mieście w biało-czerwonym szaliku czułem na sobie spojrzenia tych dzielnych milicjantów jakbym im ojcó zabił i matki zgwałcił.
Na koniec wypowiedź gen. Romana Polko http://wiadomosci.wp.pl/k...ml?ticaid=1f831
Nie chce mi się więcej do Ciebie, bo nie ma to sensu ale z poczucia obowiązku i dla spokoju sumienia nie mogę przemilczeć.

Ogólnie atmosfera na marszu oprócz tego jednego incydentu świetna. Kto się chociaż trochę utoższamia z hasłami i nie był niech żałuje.
 
 
 
Bastet  
Forumowy prawiczek


Dołączyła: 02 Wrz 2012
Posty: 36
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 12 Lis, 2012   

Sister Midnight napisał/a:
a ja powiem tak. byłam, widziałam, z mojej strony powiem jebać lewaków i pedalstwo,

I Ty bywasz na Przystanku Woodstock? Z taką nienawiścią i nietolerancją????

Kefir napisał/a:

Radosławie drogi kiedy przestaniesz siać ferment na forum i wszystkich denerwować swoimi postami?

To raczej Ty siejesz ferment....


Ludzie marudzą, że muzyczne woodstock traci swoje ideały, ja bym bardziej martwiła się o towarzystwo które tam się zjeżdża.... :/
 
 
Kefir  
Tru Metal
Iron morda


Wiek: 37
Dołączył: 28 Cze 2009
Posty: 1491
Skąd: Piła
Wysłany: Pon 12 Lis, 2012   

Ja tylko staram się przedstawić wydarzenia takimi jakie były. Pokazać inne punkty widzenia, natomiast jak zauważyłem wielokrotnie kolega Radek często pisze posty dla samego pisania. Tak ja to widzę i mam do tego pełne prawo. Tak samo jak Ty czy on do krytyki tego co napisałem ja czy Sis.
Nie mogę mówić za nią ale skoro antifa czy środowiska lewicowe mogą nazywać wielkich Polaków hitlerowacmi, a każdego kto 11 listopada idzie z flagą czy szalikiem w barwach narodowych nazistą to dlaczego nie można powiedzieć wprost co się o takich ludziach myśli? Bo oni mogą wyzywać, a inni nie?
 
 
 
Niez  
Junior Admin


Wiek: 35
Dołączyła: 14 Sie 2008
Posty: 1569
Skąd: Siódme piętro.
Wysłany: Pon 12 Lis, 2012   

Myślę,że już wystarczy.
 
 
Jumbo  
Fuck Yeah!


Wiek: 36
Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1339
Skąd: Stettin
Wysłany: Pon 12 Lis, 2012   

Bastet napisał/a:
Sister Midnight napisał/a:
a ja powiem tak. byłam, widziałam, z mojej strony powiem jebać lewaków i pedalstwo,

I Ty bywasz na Przystanku Woodstock? Z taką nienawiścią i nietolerancją????


No np. ja też tak twierdzę i jeżdżę tam od 2007. i co? Nie mogę?

Bastet napisał/a:

Ludzie marudzą, że muzyczne woodstock traci swoje ideały, ja bym bardziej martwiła się o towarzystwo które tam się zjeżdża.... :/


No ja jestem złym Nazistowsko/Faszystowskim Towarzystwem wg. Ciebie? Bo tak twierdzę? Nie wiem nie mam ogolonej głowy na łyso i nie chodzę i nie napierdalam ludzi na ulicy*

* uproszczona wersja dla koleżanki bo chyba tak nas postrzega. Nie twierdzę że chłopaki z glacami tak robią żeby nie było nie domówień.
 
 
 
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Pon 12 Lis, 2012   

najłatwiej się wypowiadać nie będąc gdzieś. jak z filmami tv trwam o woodzie. okrutnie się oburzaliście, że sieją propagandę, a Wy byliście i wiecie, ze jest inaczej. teraz wierzycie mediom a propos zamieszek.

Radosław Lubor napisał/a:
Do tego przez te cyrki nie mogłem spędzić z kobietą razem jej urodzin.


no to już wiemy skąd ta niechęć. ;>
Kefir napisał/a:
Nie mogę mówić za nią ale skoro antifa czy środowiska lewicowe mogą nazywać wielkich Polaków hitlerowacmi, a każdego kto 11 listopada idzie z flagą czy szalikiem w barwach narodowych nazistą to dlaczego nie można powiedzieć wprost co się o takich ludziach myśli?


Wy mówicie o mnie, ze jestem faszystą, a ja o Was, że jesteście lewaki. jeden - jeden?

Jumbo napisał/a:
nie mam ogolonej głowy na łyso i nie chodzę i nie napierdalam ludzi na ulicy


[sic!] ja też nie mam ogolonej głowy (już) i też ludzi nie napierdalam. a nawet gdybym miała, to koleżanka Baset jest w tym momencie tak samo nietolerancyjna jak ja. po co jeździsz na wooda, hmm?
 
 
 
Udun  
Na pewno offtopuje

Wiek: 46
Dołączył: 04 Sty 2011
Posty: 732
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon 12 Lis, 2012   

...dziwne jak to temat zamknięty -jest znów otwarty...szkoda bo będzie się dalej sączył jad...rzygać się chce,że i Tu zaczyna się Wojna Polsko-Polska...a co do spalonego busa- żenada...trzeba nauczyć się szanować cudzą własność, a ta stacja porównując do słoneczka, czy 1,2 to jest najbardziej obiektywna...porównajcie wiadomości na każdej z nich...
 
 
 
Kefir  
Tru Metal
Iron morda


Wiek: 37
Dołączył: 28 Cze 2009
Posty: 1491
Skąd: Piła
Wysłany: Pon 12 Lis, 2012   

Jaki jad? Czy nie można przedstawiać innego punktu widzenia tym bardziej, że się było na miejscu?
Wóz to się spalił rok temu, tak dla wyjaśnienia. Nie wiem w jaki sposób tvn jest obiektywny? Zresztą wszystkie z wyżej wymienionych nie są. Jak już pisałem mam święte prawo do uważania jednych mediów za prawdomówne, a innych nie.
Jeszcze co do poprzedniej wypowiedzi to ja na wooda jeżdżę od 2006 i też nie uważam żebym tam nie pasował czy źle się zachowywał.
 
 
 
Udun  
Na pewno offtopuje

Wiek: 46
Dołączył: 04 Sty 2011
Posty: 732
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon 12 Lis, 2012   

...Jaki Jad- poczytaj -co jest napisane...to że bus się palił rok temu- to ja wiem,nie zmienia to faktu,że sami go nie podpalili...każdy ma prawo do swoich poglądów, tylko trzeba umieć Je wygłaszać...poważnie zobacz ile jest ataku z jednej jak i drugiej strony...
 
 
 
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 37
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Pon 12 Lis, 2012   

Też się dziwię, że ten temat jest znowu otwarty. Ale ponieważ nikt do mojego postu całościowo się nie odniósł, tylko dowiedziałem się, że wierzę mediom, których nie oglądam, i nazywam kogoś faszystą, o czym pierwszy raz mi wiadomo, to dodawać nie mam czego. Pewnie na szczęście, bo nie mam bojowego zapału do wojen domowych.

Za to mam propozycję. Wbrew pozorom uroczystości odbyły się w całym kraju, opowiedzcie, kto był w innych miastach na obchodach, jak było ^^
 
 
zUe dazy  
Rozkręca sie


Dołączył: 14 Kwi 2009
Posty: 199
Skąd: Bydgoszcz/Ciechanów
Wysłany: Pon 12 Lis, 2012   

Na samym marszu nie byłem, ale akurat wracałem wtedy pociągiem do domu. właściwie wszystkie połączenia w warszawie miały opóźnienia, mój godzinę i czterdzieści minut. Dzięki grupce rozwrzeszczanych demonstrantów i temu że nie potrafili usiedzieć na tyłkach.Bez policyjnych prowokacji doszło do drobnej burdy na dworcu. Również bez tej prowokacji cała ciżba malutkich bojowników jedynej słusznej racji ruszyła (chyba tylko po to by pomachać łapkami i pokrzyczeć) w kierunku policji. Zachowanie samych mundurowych nie budziło żadnych zastrzeżeń, a żeby oddać sprawiedliwość demonstrantom potem i oni sie uspokoili i właściwie podróż minęła bez żadnych ekscesów. Byli też tacy co starali się całą resztę uspokajać. Tyle z tego co widziałem na własne oczka, chociaż dalej nie mam zielonego pojęcia jak wrzeszczenie pewnych frazesów ma się do obchodów niepodległości. No i pozostał pewien niesmak, że z powodu młodocianych aspiracji do zaspokojenia swojego zewu politycznego ledwo co wyrobiłem się do roboty:/
 
 
Kefir  
Tru Metal
Iron morda


Wiek: 37
Dołączył: 28 Cze 2009
Posty: 1491
Skąd: Piła
Wysłany: Pon 12 Lis, 2012   

Nie widzę, że ktoś zarzucał Tobie Radosławie nazywanie kogokolwiek faszystami, czy twierdził jaką tv oglądasz :)
Nie byłem i nie jestem za burdami czy niszczeniem mienia ani nie twierdzę, że to jest fajne. Ale skoro taka sytuacja miała już miejsce to uważam, że koncentrowanie się nawet nie jednym procencie uczestników i niezauważenie w sytuacji w okolicach Ronda Dmowskiego winy służb porządkowych jest przegięciem w drugą stronę.
O jakie frazesy Ci chodzi dokładnie. Rozumiem, że niektórym żadne z haseł może się nie podobać. Policja jest utożsamiana z władzą, która wg. ogromnej większości uczestników marszu delikatnie mówiąc nie działa jak powinna.
Ataki są też i moim zdaniem wieksze ze strony wiekszości ogólnopolskich mediów tylko nie tak widoczne. sukcesywne oczernianie i wyśmiewanie. Sprowadzanie wszystkich "na prawo" od centrum sceny politycznej do nazistów itp.
Jak wszędzie punkt widzenia zależy od punktu siedzenia albo lini maszerowania. :)
 
 
 
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Pon 12 Lis, 2012   

zUe dazy napisał/a:
a żeby oddać sprawiedliwość demonstrantom potem i oni sie uspokoili


pragnę zauważyć, że wszyscy widzą jedynie tych oszołomów, którzy dymili na marszu. boli mnie, że nie widzi się grupy kilkudziesięciotysięcznego tłumu, który przyjechał przejść ulicami warszawy - w taki sposób uczcić to najważniejsze dla Polski święto. najlepiej wyłapać tylko negatywne strony.

zUe dazy napisał/a:
No i pozostał pewien niesmak, że z powodu młodocianych aspiracji do zaspokojenia swojego zewu politycznego ledwo co wyrobiłem się do roboty:/


drogi kolego nie zgodzę się z Tobą, jeżeli chodzi o młodociane aspiracje. zaryzykuję i napiszę, że pewnie koło połowy, jak nie więcej osób idących w tym samym pochodzie co ja było starszymi, dojrzałymi, albo podeszłymi już w wieku osobami, które wbrew pozorom i opiniom pseudopsychologów z wiadomości, wiedziały dobrze w jakim pochodzie idą, niosły flagi, śpiewały i krzyczały wraz z "młodocianymi"
jeżeli chodzi o pójście do pracy.. cóż. każdy świętuje jak uważa, ja jechałam przez pół kraju, żeby być w Warszawie, inni leczyli kaca, a jeszcze inni nawet nie wywiesili flagi , kwestia sumienia i podejścia do Ojczyzny. wróciłam do domu i po niecałych 5 godzinach snu poszłam do pracy i jakoś nie przeszkadzało mi zmęczenie. z drugiej strony, nie czepiając się, pakowanie się do stolicy w taki dzień "przejazdem" uważam za brak wyobraźni, nawet jeżeli "nie było wyjścia"
Radosław Lubor napisał/a:
po co w ogóle dwa marsze w jednym mieście i dniu? Osobne ciekawe pytanie

może dla Ciebie nie ma różnicy, ale ja np. za bredzisławem bym nie poszła, bo byłoby mi wstyd. po to dwa marsze

Cytat:
Przeszkadza to w tworzeniu dialogu, o czym już się nawet w tym temacie ze strony chociażby Sister Midnight przekonałem, tworzy podział, na Prawdziwych Patriotów i jakichś tam nieokreslonych "lewaków"


dialog? z chęcią, ale z przykrością stwierdzam, że nie z każdym da się dialog prowadzić.

jeśli chodzi o "nieokreślonych lewaków" jak to określiłeś (no jak lewak, to chyba określony, popraw mnie jeśli się mylę), mam kolejne spostrzeżenie dotyczące obchodów wczorajszego święta. dlaczego uczestnicy przemarszu socjalistów i pedałów spod tęczowej bandery wypowiadali się do mediów z zakrytymi twarzami? oglądałam przekazy tvnu, polsatu, tvp i wszędzie, że tak to ujmę "z tej prawej strony" uczestnicy wypowiadali się bez zakrywania się i bez strachu, że ktoś może skrytykować za poglądy..
 
 
 
Udun  
Na pewno offtopuje

Wiek: 46
Dołączył: 04 Sty 2011
Posty: 732
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon 12 Lis, 2012   

...z tego co mówili- to bali się późniejszych ''prześladowań'' ze strony Patriotów..to tylko tak dla odpowiedzi...szczerze- jak jest manifestacja, pochód itp- to wszyscy z zakrytymi twarzami powinni być od razu wyłapani...są reguły , których trzeba przestrzegać-jak NIE- to wyłapać, spisać- wyciągnąć po ewentualnych zajściach konsekwencje, a jak się nie da..to odmówić organizatorom następnych występów...Organizator ma obowiązek tak zrobić by nie doszło do prowokacji, by nie mówił później ,że to ktoś inny...
 
 
 
Bastet  
Forumowy prawiczek


Dołączyła: 02 Wrz 2012
Posty: 36
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 12 Lis, 2012   

Kefir napisał/a:

Nie mogę mówić za nią ale skoro antifa czy środowiska lewicowe mogą nazywać wielkich Polaków hitlerowacmi, a każdego kto 11 listopada idzie z flagą czy szalikiem w barwach narodowych nazistą to dlaczego nie można powiedzieć wprost co się o takich ludziach myśli? Bo oni mogą wyzywać, a inni nie?

Po pierwsze: rzygać mi się che wzajemnymi wyzwiskami obu stron. Po drugie: jeżli nie chesz by Ciebie wyzywano, sam nie psiocz na innych :P

Jumbo napisał/a:
Bastet napisał/a:
Sister Midnight napisał/a:
a ja powiem tak. byłam, widziałam, z mojej strony powiem jebać lewaków i pedalstwo,

I Ty bywasz na Przystanku Woodstock? Z taką nienawiścią i nietolerancją????

No np. ja też tak twierdzę i jeżdżę tam od 2007. i co? Nie mogę?
.

Ale że co twierdzisz, bo nie rozumiem O.o Wisi mi to jakie masz Ty czy ktoś inny poglądy, dopóki nie krzywdzą one innych, a śmiem wątpić czy osoba której wypowiedzi są przesączone nienawiścią jest "niewinna"i tym samym nie rozumiem co tak nienawistne osoby robią na festiwalu propagującym tolerancję.

Jumbo napisał/a:

Bastet napisał/a:

Ludzie marudzą, że muzyczne woodstock traci swoje ideały, ja bym bardziej martwiła się o towarzystwo które tam się zjeżdża.... :/

No ja jestem złym Nazistowsko/Faszystowskim Towarzystwem wg. Ciebie? Bo tak twierdzę? Nie wiem nie mam ogolonej głowy na łyso i nie chodzę i nie napierdalam ludzi na ulicy*

* uproszczona wersja dla koleżanki bo chyba tak nas postrzega. Nie twierdzę że chłopaki z glacami tak robią żeby nie było nie domówień.

Po raz kolejny zapytam: co znaczy "bo tak twierdzę"? W sensie, że jebać? A jeżeli tak to co według ciebie to oznacza? Masz "wyjebane" na "lewaków i pedalstwo", czy raczej oznacza to chęć naklepania?
Kolejne pytanie: gdzie coś napisałam o nazistach/faszystach?

Sister Midnight napisał/a:

[sic!] ja też nie mam ogolonej głowy (już) i też ludzi nie napierdalam. a nawet gdybym miała, to koleżanka Baset jest w tym momencie tak samo nietolerancyjna jak ja. po co jeździsz na wooda, hmm?

Możesz mi pokazać w którym zdaniu jestem nietolerancyjna?
 
 
JiMi  
Forumowy prawiczek

Wiek: 33
Dołączył: 18 Lut 2012
Posty: 34
Skąd: Gniezno/Toruń
Wysłany: Pon 12 Lis, 2012   

A dla mnie dzień niepodległości jest 27 grudnia.
 
 
krylas  
Rozkręca sie

Wiek: 31
Dołączył: 11 Lip 2011
Posty: 154
Skąd: Lublin
Wysłany: Pon 12 Lis, 2012   

rok temu miałem jechać i blokować marsz, ale stwierdziłem że po jednej i drugiej stronie będzie masa wyjebów - miałem racje - o czym świadczy zniszczenie stolicy, oczywiście nie pojechałem.
w tym roku miałem jechać na marsz jak to niektórzy nazwali "pedałów i lewaków" ale niestety brak funduszy nie pozwolił. Za rok się wybiorę raczej napewno.

sis jesteś nieco śmieszna, piszesz jebać pedałów i lewaków, oraz jedziesz po dwóch innych marszach, a jak tylko ktoś skrytykuje marsz niepodległości to się rzucasz. Napisałaś że wstyd by ci było iść z bronkiem, więc przemyśl to że komuś może być wstyd iść z ONR i MW.


co do obchodów to plus taki że w tym roku było spokojniej.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - recenzje anime