Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
KONY 2012
Autor Wiadomość
ikswezclam  
Rozkręca sie
@->---


Wiek: 39
Dołączył: 12 Lip 2011
Posty: 161
Skąd: z nienacka
Wysłany: Śro 14 Mar, 2012   KONY 2012

Invisible Children - KONY 2012
 
 
 
milan  
Po co tyle piszesz ?
freak4life


Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 1854
Skąd: Wrocław
Wysłany: Śro 14 Mar, 2012   

Tak a propos:

"Ponad 100 mln ludzi obejrzało 30-minutowy film "Kony 2012", opublikowany w internecie w ubiegłym tygodniu - podaje portal Mashable. Tym samym stał się on prawdopodobnie najszybciej rozprzestrzeniającym się nagraniem w historii."
 
 
defirujaca  
Coś już napisał


Wiek: 29
Dołączyła: 31 Lip 2011
Posty: 99
Skąd: Lublin
Wysłany: Czw 15 Mar, 2012   

http://demotywatory.pl/3731992/Uganda
 
 
 
woodstock92  
Lubi pieprzyć


Wiek: 31
Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 372
Skąd: Pieniężno
Wysłany: Czw 15 Mar, 2012   

co to jest te KONY?
 
 
dezaprobator  
Stara Gwardia

Wiek: 39
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 1832
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Czw 15 Mar, 2012   

Cytat:
co to jest te KONY?

Nie kompromituj się. Nie masz siły obejrzeć tego filmiku to przynajmniej się nie wypowiadaj.

Zadaję od dawna słuszne pytanie gdzie jest ONZ ? Przecież to oni powinni eliminować takich ludzi i tłumaczyć politykom, że warto interweniować.
Za co oni biorą pieniądze. Co to jest za twór, który nic nie potrafi zrobić.

Ile jeszcze jest na świecie ludzi pokroju KONY ?
To że media rządzą światem to wiadomo od dawna i autor przyjął słuszną ideę, ale nie było by to możliwe bez internetu i facebooka.
Przyglądam się uważnie jak ten wynalazek zmienia świat i co z niego powstanie.
 
 
 
zlowieszczy4  
Na pewno offtopuje


Wiek: 33
Dołączył: 09 Wrz 2011
Posty: 893
Skąd: Walbrzych
Wysłany: Czw 15 Mar, 2012   

Dezaprobator napisał/a:
gdzie jest ONZ ?
daj spokoj ONZ jest slabe.... Co z ONZ zrobil Kadafi?? gdyby nie Ameryka to te cale ONZ by dostalo ostre lanie od Kadafiego :/ Przeciez Ameryka nie wjechala do Iraku aby wyzwolic ciemiezonych ludzi....Jak to Baska kiedys powiedziala :"Bajer monachium" . Przeczytaj sobie opis uzytkownika woodstock92, i to wszystko w tym temacie
 
 
dezaprobator  
Stara Gwardia

Wiek: 39
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 1832
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Czw 15 Mar, 2012   

zlowieszczy4 napisał/a:
Przeczytaj sobie opis uzytkownika woodstock92, i to wszystko w tym temacie

A obejżałeś filmik ?

Właśnie o to chodzi gdyby nie oddolna inicjatywa ludzi to nikt by nie wiedział kto to jest KONY co tylko i wyłącznie świadczy o słabości wszystkich państw. Walczą o ideały gdy mają z tego korzyści. Czy to korzyść finansową typu ropa, czy też polityczną np. zadowolenie ludzi.

To w sumie jest smutne ale mam na względzie fakt, że jest lepiej niż było. A Internet jest mocno nie na rękę wszelkim rządom, gdyż można przy jego pomocy tworzyć inicjatywy, które potem mają szanse się przebić w innych mediach a jak się już staną znane to politycy muszą w tej sprawie zająć stanowisko. Jak nikt nie wie o twoim istnieniu to CIe nie ma.

Otóż dla większości państw rozwiniętych mimo, że służby znają prawdę i wiedzą gdzie kto zabija ludzi to Ci ludzie są przeźroczyści. Ich nie ma.
 
 
 
zlowieszczy4  
Na pewno offtopuje


Wiek: 33
Dołączył: 09 Wrz 2011
Posty: 893
Skąd: Walbrzych
Wysłany: Czw 15 Mar, 2012   

film mam wlasnie zamiar ogladnac. To jest bardzo smutne. Internet jst nie na reke bo poprzez internet ludzie sie jednocza i obalaja ich propagande. Inicjatywa... To jest bardzo wazne slowo w tych czasach. Podjeles kiedys jakas inicjatywe spoleczna?? kompletnie bezinteresownie? Zastanawiales sie kiedys co znaczy to zdanie :" Jezeli chcesz zmieniac swiat zacznij od siebie" ? Stary a wiesz co mnie boli najbardziej i jak o tym mysle to az mnie boli glowa? to co sie teraz dzieje w Somalii... Rozmawialem kiedys z pewnym misjonarzem ,ktory tam byl i to co on opowiedzial co tam zobaczyl wstrzasnela mna i juz nigdy tego nie zapomne.... zaczerpnelem tez informacje na ten temat z innych zrodel i to czego sie dowiedzialem przerazilo mnie... tam jest pieklo... ja wierze w boga ,ale zadaje sobie ptyanie czemu on pozwala na to zeby male dzieci tak tam cierpialy?! a Ameryka o tym milczy... Cywyilzowane kraje przygladaja sie temu wszsytkiemu biernie :/ tak jak nam sie przygladali Ruski podczas powstania
 
 
Vorathiel  
Lubi pieprzyć


Wiek: 32
Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 595
Skąd: Nowa Huta k.Krakowa
Wysłany: Czw 15 Mar, 2012   

Sprawa z Konym to oczywista propaganda amerykanów, którzy chcą wygryźć Rosjan i Chińczyków z Afryki. Już wygryźli ich z Libii, gdzie Rosja i przede wszystkim Chiny, zainwestowali dużo pieniędzy, a teraz idą po prostu dalej. A jak wiadomo Uganda ma ropę.


co do Afryki ogólnie - biali ludzie zawalili sprawę. Weszli tam, zaczęli budowę społęczeńśtw, edukacje i cywilizowanie i ... uciekli. I teraz zostaja takie 'twory', hybrydy europejskosci z rdzenną afrykannoscią, spoleczeństwa które sie cofaja w rozwoju, opuszczaja miasta i wracaja żyć w lasach (jak ZImbabwe).
 
 
dezaprobator  
Stara Gwardia

Wiek: 39
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 1832
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Czw 15 Mar, 2012   

zlowieszczy4 napisał/a:
Rozmawialem kiedys z pewnym misjonarzem ,ktory tam byl i to co on opowiedzial co tam zobaczyl wstrzasnela mna i juz nigdy tego nie zapomne..

A co się dzieje w kambodży ?
O somalii już od dawna wadomo i sie milczy.
Takich państw pewnie jeszcze by się znalazło dużo ale tak jak mówię interweniuje się wtedy gdy ma się z tego tytułu korzyści materialne lub polityczne. Nikt nie wysyła wojsk w imię idei.
 
 
 
zlowieszczy4  
Na pewno offtopuje


Wiek: 33
Dołączył: 09 Wrz 2011
Posty: 893
Skąd: Walbrzych
Wysłany: Czw 15 Mar, 2012   

i znowu dochodzimy do wniosku ze swiat jest rzadzony przez zlych ludzi....
[video]http://www.youtube.com/watch?v=gp7FZQIenz0[/video]

a co samego filmu.... Autor ma racje... Jezeli dzieki internetowi to sie uda to cos sie zmieni... Dotychcasz nie wierzylem ze internetowe akcje moga przyniesc jakies wieksze rezultaty jezeli to sie uda to bedzie krok w obaleniu tego porzadku swiata jaki teraz panuje. O ile nie dojdzie do tego ze ta garstka ludzi nie "zablokuje" nam internetu...

Ale,ale moi przyjaciele zyjemy w takim swiecie w ,ktorym BEZINTERESOWNOSC jest naprawde rzadko spotykana... wiec zanim w cos sie zaangazujemy warto sie najpierw doedukowac. :

[video]http://www.youtube.com/watch?v=7DO73Ese25Y[/video]


btw. i znowu z pomoca przychodzi youtube... heh cos w tym jest
 
 
woodstock92  
Lubi pieprzyć


Wiek: 31
Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 372
Skąd: Pieniężno
Wysłany: Czw 15 Mar, 2012   

co z tego,że obejrzałem jak nic nie rozumiem angielskiego
 
 
dezaprobator  
Stara Gwardia

Wiek: 39
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 1832
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Czw 15 Mar, 2012   

zlowieszczy4 napisał/a:
btw. i znowu z pomoca przychodzi youtube... heh cos w tym jest

Jakby czegoś takiego się spodziewałem bo dla mnie była to zbyt gruba akcja i szukałem w niej podtekstów.
 
 
 
Kefir  
Tru Metal
Iron morda


Wiek: 37
Dołączył: 29 Cze 2009
Posty: 1491
Skąd: Piła
Wysłany: Pią 16 Mar, 2012   

 
 
 
zlowieszczy4  
Na pewno offtopuje


Wiek: 33
Dołączył: 09 Wrz 2011
Posty: 893
Skąd: Walbrzych
Wysłany: Pią 16 Mar, 2012   

hahaha wujek Bush wie co dobre dla swojego kraju :P
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group