Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: vin
Sob 26 Sty, 2013
Kim jestem?
Autor Wiadomość
kleopatra3523  
Coś już napisał
kleopatra

Wiek: 28
Dołączyła: 13 Kwi 2011
Posty: 57
Skąd: końskie
Wysłany: Pią 25 Sty, 2013   

a jeśli chodzi o wygląd i ubiór to wniosek jest prosty nauczycieli ze swojej marnej pensji często gęsto nie stać na ciuchy jakie mają niektórzy uczniowie i z zazdrości udupią każą makijaż zmywać bo jesteśmy w nim młode i ładne znam takowe przypadki
 
 
Jabłuszko  
Jabłuszek Sandomierski
\,,/(^_^)\,,/


Wiek: 32
Dołączył: 01 Kwi 2011
Posty: 470
Skąd: Dwikozy
Wysłany: Pią 25 Sty, 2013   

Dezaprobator napisał/a:
Ogólnie wmawia się ludziom, że ktoś jest za nich odpowiedzialny, podczas gdy powinni być odpowiedzialni za samych siebie.

Takim pokoleniem będzie prościej kierować gdy uwierzą iż jest ktoś za nich odpowiedzialny oraz to że w pewien sposób są bezpieczni.
Ossa nie tylko ona, a cała klasa :D
kleopatra3523 napisał/a:
chcą całą klasę zostawić bo podobno lepiej zdamy egzamin

Ciekawe...
kleopatra3523 napisał/a:
każą makijaż zmywać bo jesteśmy w nim młode i ładne znam takowe przypadki

A każda nastka wygląda na 18+ ... i tłumacz się w tedy prokuratorowi :p
 
 
 
k24rolik  
Rozkręca sie
Królicza Łapa


Wiek: 41
Dołączył: 24 Wrz 2011
Posty: 129
Skąd: Wrocław / Racula
Wysłany: Pią 25 Sty, 2013   

kleopatra3523 napisał/a:
Nauczyciele tylko o własne dupy dbają u nas chcą całą klasę zostawić bo podobno lepiej zdamy egzamin a gówno prawda chcą mieć kogo nauczać i robią z nas głąbów a my nie możemy na to pozwolić i nie mają prawa nas tłamsić i obrażać jak nie mają gdzie nauczać niech idą na sprzątaczkę zobaczymy czy będą pyskować szefowi jak nie będą mogli pracy znaleźć i się skończy dziadostwo z nauczycielami w polskich szkołach takie jest moje zdanie


Wiesz ja się nie dziwię nauczycielom ,musiała byś chodzić w moich czasach do szkoły to byś zobaczyła co to znaczy szacunek do nauczyciela. To Wy macie się czegoś nauczyć , a nie oni... Druga sprawa ,że dzisiejsza młodzież myśli że wszystko im wolno a to już w ogóle jest chore. Jak Ci się nie podoba rzuć szkołę i zacznij pracować. Skoro jesteś najlepszą uczennicą na pewno dasz radę , pozdrawiam ;]
 
 
Jabłuszko  
Jabłuszek Sandomierski
\,,/(^_^)\,,/


Wiek: 32
Dołączył: 01 Kwi 2011
Posty: 470
Skąd: Dwikozy
Wysłany: Pią 25 Sty, 2013   

Zając <rotfl3> ja chodząc jeszcze do gimnazjum pamiętam jak pewien nauczyciel był przywiązany do swej linijki z dawnych lat <haha> no a wiekowy to ja nie jestem ;-p
 
 
 
kleopatra3523  
Coś już napisał
kleopatra

Wiek: 28
Dołączyła: 13 Kwi 2011
Posty: 57
Skąd: końskie
Wysłany: Pią 25 Sty, 2013   

tacy uczniowie to na awansię; a uczniowie to rozpieszczeni przez rodziców i to ich wina i obowiązek wychować dzieci a nie szkoły wiecie a nauczyciele też robią źle nie powinni ich udupiać ocenami tylko poruszyć temat u dyrekcji i kuratorium powinny być zmienione przepisy ja szanuje nauczycieli czemu tylko nie mogę wyrażać siebie i swoich poglądów poprzez wygląd czemu mam opinie złej palaczki skoro mam najlepsze oceny w klasie 3;2 mam średnią i ubieram się na czarno i słucham punka a reszta klasy to głąby i lesze i mają oceny ,że szkoda gadać i och jesteśmy super mieszkamy w Kapałowie zabitym dechami nie palimy nie pijemy chodzimy tu pięć lat do szkoły ,która trwa dwa lata mamy 21 lat chodzimy w dresach ,mamy wielkie dypy i jesteśmy niskie och och

[ Dodano: Pią 25 Sty, 2013 ]
ps ; jabłuszko oddawaj mi kapelusz mam taki sam

Nie będę już poprawiać Twoich błędów, bo za dużo tego. Zacznij wreszcie używać interpunkcji i pisać poprawnie. Jest to w regulaminie tego forum. Dla ułatwienia wskażę Ci gdzie : http://uctok.com/topics21...forum-vt12.htm, pkt 5. Jeszcze jedna taka wypowiedź i będzie warn. /vin
 
 
Ossie  
Typowy spamer
SPAMCYCKI


Wiek: 32
Dołączyła: 19 Lip 2009
Posty: 1195
Skąd: Łaskarzew / Warszawa
Wysłany: Pią 25 Sty, 2013   

Nie masz szacunku do nauczycieli i nie wkręcaj, że jest inaczej.

Nie masz też za bardzo do rodziców, z tego, co widzę.

Teoretycznie, z punktu widzenia mojego zawodu, powinnam do Ciebie podejść tak, jakbyś mówiła całkowitą prawdę i to ty była tą poniżaną. Nie umiem. Nie umiem, bo poniekąd obraziłaś mnie, moją matkę, w ogóle połowę mojej rodziny.

To, że masz dysfunkcyjną wioskę nie znaczy, że masz prawo do generalizowania.

Co więcej, pamiętaj, że oceny nie są ani wyznacznikiem inteligencji, ani zdolności. A tym bardziej nie umiejętności.


Co do ubioru - wystarczy delikatnie przystopować, kiedy idzie się do szkoły. Wnioskuję, że jesteś w zawodówce (ze względu na te 2 lata). Delikatne poświęcenie, żeby mieć spokój wcale Ci nie zaszkodzi.

Co Ci nie pomoże? Użalanie się nad sobą. Mój wygląd też nie był społecznie akceptowany, kiedy byłam nieco młodsza od Ciebie i jakoś nie załamałam się, nie obwiniałam wszystkiego wokół.

Kolejna sprawa - mówisz, że to rolą rodziców jest wychowywanie. Nieprawda. Znaczy, prawda, ale każda placówka oświatowa ma w statucie wychowanie. Nie jęcz więc, że w szkole próbują Cię wyprostować.

To, że w szkole próbują z nas zrobić przeciętniaków (sprowadzić wszystkich do jednego poziomu edukacyjnego) to już kwestia Marksa i neoliberalizmu troszkę. Aczkolwiek - nie jest to związane z samymi nauczycielami.


Moja rada - ogarnij dupę i weź się za siebie.
 
 
 
kleopatra3523  
Coś już napisał
kleopatra

Wiek: 28
Dołączyła: 13 Kwi 2011
Posty: 57
Skąd: końskie
Wysłany: Sob 26 Sty, 2013   

hej melisa jeśli cię uraziłam to sorry nie miałam zamiaru ale po prostu trzeba się w życiu o wszystko bić bo takie ono jest powiedziałam moje odczucia i co myślę o nauczycielach nikt nie jest idealny ,ale musimy ze sobą żyć czy każdy chcąc coś osiągnąć musi krzywdzić innych czy musimy gryźć się jak psy o wszystko i za wszystko za wszelką cenę muszę być najlepsza i ty też bo ja czegoś nie kapuje i owszem mam ambicje i nie pozwolę wam wilkom zezreć się żywcem dlatego ,że jestem inna i mam inne zdanie
 
 
Jabłuszko  
Jabłuszek Sandomierski
\,,/(^_^)\,,/


Wiek: 32
Dołączył: 01 Kwi 2011
Posty: 470
Skąd: Dwikozy
Wysłany: Sob 26 Sty, 2013   

Taka moja sugestia...
Zamknijcie ten temat. Z dnia na dzień ktoś takich faktów nie pojmie ;))
 
 
 
Ossie  
Typowy spamer
SPAMCYCKI


Wiek: 32
Dołączyła: 19 Lip 2009
Posty: 1195
Skąd: Łaskarzew / Warszawa
Wysłany: Sob 26 Sty, 2013   

Każdy z nas jest inny.

Jeśli chcesz być najlepsza, musisz jeszcze nad sobą popracować, przykro mi.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group