Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Kara śmierci

Jaki jest wasz stosunek do kary śmierci ?
Jestem ZA!
57%
 57%  [ 125 ]
Jestem stanowczo przeciw!
30%
 30%  [ 67 ]
Nie mam zdania/nie wiem co o tym myśleć
11%
 11%  [ 26 ]
Głosowań: 218
Wszystkich Głosów: 218

Autor Wiadomość
dezaprobator  
Stara Gwardia

Wiek: 39
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 1832
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Sob 25 Sty, 2014   

Cytat:
...po pierwsze-każdy kto siada za kółkiem po %, czy narkotykach- powinien być traktowany jak morderca...i nie ma zmiłuj się...i szczerze wkurwia mnie, że spędzie w izolacji na mój koszt 15 lat-wolałbym by dostał kulkę w łeb...


Proszę zatem powiedz mi czy osoba, która wsiada za kółko bez okularów a ma lekką wadę wzroku i nie powinna bez nich jeździć - powinna być traktowana jako morderca ?
Osoba, która wsiada za kółko lekko zmęczona też ?
A może osoba, która odbiera telefon w aucie ? Pali papierosa ? Zmienia kanał w radiu ?

Przypominam, że 0,5 promila alkoholu to jest około 1 piwo. Czy uważasz, że człowiek który wypił jedno piwo i spowodował wypadek - diametralnie różni się od tego co nie wypił jednego piwa i spowodował wypadek ?

Jeszcze proszę wziąć pod uwagę fakt, że ilość promili alkoholu we krwi nie jest żadnym wyznacznikiem. Jeden mając 1 promil ledwo chodzi a drugi mając 7 chodzi normalnie.

Cała ta panika wynika z tego, że zawartość alkoholu można zmierzyć a jak można zmierzyć to już aż się prosi aby przyjąć jakieś ustawy regulujące sprawę, podczas gdy one mają się nijak do rzeczywistości.

Dodatkowo media podają, że człowiek miał "AŻ" pół promila, wywołując w ten i w wiele innych sposobów panikę jakby po drodze jeździły tłumy totalnie nabrzdryngolonych meneli.
 
 
 
aqu32  
Na pewno offtopuje


Wiek: 39
Dołączył: 29 Lut 2012
Posty: 712
Skąd: Pabianice
Wysłany: Nie 26 Sty, 2014   

Tu się podpisuję pod zdaniem Deza.
Ktoś kto się nie wyspał i zapierdala do pracy autem może być znacznie bardziej niebezpieczny niż ktoś kto jedzie spokojnie po piwku. I teraz zakładając, że doszłoby do wypadku z ich udziałem to w 90% przypadków niemal z automatu winnym zostałby uznany ten po piwku.
Dodam też historie z życia.. dawno temu jechałem z ostrym bólem zęba do dentysty, a ponieważ był zajebisty słoneczny dzień to wybrałem się rowerem. Po kilku minutach ból tak się nasilił, że zupełnie nie pozwalał skoncentrować mi się na drodze. I w konsekwencji skończyło się wypadkiem - ulica w pewnej chwili zmieniła się z uprzywilejowanej na podporządkowaną o czym przez ból zupełnie zapomniałem i walnąłem w.. autobus ;] Skończyło się dla mnie kilkoma szwami, złamanym nosem i mandatem, ale gdybym teoretycznie był po 1 czy 2 browcach zapewne dostałbym ze 2 lata w zawiasach i 5 lat bez prawa do prowadzenia pojazdów (z tym, że wówczas na 99,9% wypadku by nie było).
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - anime