Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Imigranci
Autor Wiadomość
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 37
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Śro 27 Lut, 2013   

Akurat krucjaty europejskie były odpowiedzią na krucjaty muzułmańskie, bo tych były dziesiątki, w tym spalili pół Hiszpanii (vide słynni saraceni) i zniszczyli Bałkany. Zresztą słowo słowianin wzieło się od słowa niewolnik po łacinie ze względu na to, co krucjaty muzułmańskie robiły w krajach słowiańskich, mordując i biorąc w niewole miliony ludzi i niszcząc całe kraje. Ale to osobny temat. Chociaż nie tyle osobny, bo od tego czasu roszczą sobie pretensje do podbitych kiedyś w swoich krucjatach ziem, według zasady "gdzie raz był islam, tam zawsze ma być islam).

Nigdy nie bronię chrześcijaństwa, ale to akurat musiałem zaznaczyć dla sprawiedliwości.
 
 
kizia  
Na pewno offtopuje
Lubię ser!


Wiek: 35
Dołączyła: 16 Sty 2011
Posty: 799
Skąd: Koszalin
Wysłany: Pią 01 Mar, 2013   

Mimo iż do polskiej prawicy mi daleko, to nie jest mi też blisko do multi-kulti. W jednej Polsce nie możemy się dogadać, chociaż nasi przodkowie mieszkają na tych ziemiach od dawna, mamy jeszcze próbować porozumieć się z innymi kulturami? Według mnie to niedorzeczne ;) Podoba mi się idea Ojczyzny i Narodu i nie chcę by nasze Państwo zmieniło się w zlepek ludzi, których nie łączy nic oprócz mieszkania na określonym terenie.
 
 
Udun  
Na pewno offtopuje

Wiek: 46
Dołączył: 04 Sty 2011
Posty: 732
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pią 01 Mar, 2013   

..nie czytałem całego tematu-ale Kizia...my od dawna też jesteśmy zlepkiem narodów, a Polska miała różne kształty...wiec trochę dystansu trzeba...jeśli ktoś poczuwa się by tu zyc, płacić podatki , pracować to co za problem...
 
 
 
kizia  
Na pewno offtopuje
Lubię ser!


Wiek: 35
Dołączyła: 16 Sty 2011
Posty: 799
Skąd: Koszalin
Wysłany: Pią 01 Mar, 2013   

Spokojnie, może zabrzmiałam zbyt radykalnie ;) Nie mówię, żeby od razu granice zamykać :P
 
 
Udun  
Na pewno offtopuje

Wiek: 46
Dołączył: 04 Sty 2011
Posty: 732
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pią 01 Mar, 2013   

..ja zawsze miałem takie zdanie- zanim zaczniemy szukać Innych w otoczeniu, zajrzyjmy we Własne korzenie...
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - recenzje anime