Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Czy na woodstocku jest policja???
Autor Wiadomość
klakier38  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 30 Maj 2012
Posty: 3
Skąd: Wrocław
Wysłany: Śro 30 Maj, 2012   Czy na woodstocku jest policja???

Hej jeszcze nigdy nie byłam na przystanku woodstock nie wiem jak tam jest w tym roku jade ze znajomymi i troche sie obawiam. Bo moi znajomi dużo pala zioła troche boje sie konsekwencji z tym związanych. Czy na terenie pola chodzi policja albo są łapanki czy coś w tym rozdzaju?

proszę o odpowiedz bo jeszcze nigdy nie byłam troche sie boje i zastanawiam czy wogóle jechac z tą ekipą
 
 
Adziuu  
Coś już napisał
Pokojowy Patrol


Wiek: 31
Dołączył: 10 Sty 2012
Posty: 66
Skąd: Hajnówka
Wysłany: Śro 30 Maj, 2012   

Jest Pokojowy Patrol, który patroluje teren i może zabrać zioło, a policja też jest, ale oni nie chodzą po polu tylko stacjonują niedaleko dużej sceny razem z pogotowiem i strażą pożarną.

A zioło możesz palić ile chcesz i mieć ile chcesz, w zeszłym roku ludzie normalnie z liśćmi chodzili po polu, oczywiście z taką samosiejką. :p PP może zabrać, ale można normalnie uciec im.
 
 
 
Ovenhaak  
Coś już napisał
Marilize legajuana!


Dołączył: 18 Kwi 2012
Posty: 56
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: Śro 30 Maj, 2012   

Mój kumpel rolował i palił blanta w biały dzień przed wioską policyjną na pasażu handlowym więc raczej jest luz. W wiosce piwnej też dużo osób kopci pod wieczór więc raczej obaw nie ma, ale mimo wszystko na wszelki wypadek polecam zachowanie minimalnej ostrożności i palenie przy namiocie.

Ja osobiście preferuję namiotową hasz komorę, odjazdy bywają kosmiczne zwłaszcza jak namiot jest szczelny. :)
 
 
kowal  
Rozkręca sie


Dołączył: 19 Sty 2011
Posty: 235
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro 30 Maj, 2012   

a ja tak lekko poza temat, czy miał ktoś przygodę w drodzę na woodstock z prewencja ? bo nie wiem czy brać ze sobą jakiś ekwipunek, nie widziałoby mi się spędzić pierwszych 24h wooda na komendzie. Zawsze miałem wątpliwości i nic swojego nie brałem, ale już mi się nudzi zapieprzanie po polu i pytanie czy ktoś coś..
 
 
LukasOi!  
Coś już napisał
Egzorcysta Bimbrownik


Wiek: 30
Dołączył: 27 Lut 2012
Posty: 74
Skąd: Kalisz Pom.
Wysłany: Śro 30 Maj, 2012   

Nah! Prewencja?! Halo, Pana, w zeszłym roku miałem conieco i jechałem stopem. koleś mnie wywalił przy ścieżce na parking, tej przez las, a tam policji było więcej niż u mnie w mieście xD Nic nie zrobili :D
 
 
outi  
Lubi pieprzyć


Wiek: 39
Dołączył: 14 Kwi 2011
Posty: 331
Skąd: Katowice
Wysłany: Czw 31 Maj, 2012   

Na samym polu, w trakcie trwania PW to widok policjanta jest bardzo rzadki. Wszyscy raczej kierują ruchem i siedzą w mieście i przy wejściach na wooda.
 
 
 
Agó  
Na pewno offtopuje
Bożena!!


Wiek: 30
Dołączyła: 06 Lip 2011
Posty: 872
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Czw 31 Maj, 2012   

koko koko blancik spoko! chłopak podszedł do nich i się zapytał czy njie chcą kupić (czy sprzedać, nie pamiętam) tylko się uśmiechnęli i pokazali i zwrócili jego uwagę na swój ubiór i napis "POLICJA". Inaczej pół pola musieli by zatrzymać ;P
 
 
outi  
Lubi pieprzyć


Wiek: 39
Dołączył: 14 Kwi 2011
Posty: 331
Skąd: Katowice
Wysłany: Czw 31 Maj, 2012   

Yep, pewnie się nie przejmują. Nie ma tyle aresztów. Musieli by pozamieniać na areszty szkoły, szpitale, magazyny i schrony. Należy pamiętać że są ścisłe normy co do więzień i aresztów, więc nie mogą zamknąć zbyt dużej ilości ludzi na metr kwadratowy. Po prostu by nie dali rady ;]
 
 
 
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Czw 31 Maj, 2012   

znam osobiście nie jedną osobę, która zwoziła na wooda nieokreślone ilości zielonego i nie mieli problemów.. a policja? na polu chyba nie widziałam (tylko jak koleś się podpiekł któregoś wooda w namiocie, to się kręcili wkoło - wiadomo procedury..)
 
 
 
Yava BGC  
Typowy spamer
Fuck You ,You Fucking Fuck !


Wiek: 36
Dołączył: 04 Kwi 2009
Posty: 1113
Skąd: Kołobrzeg/ZG
Wysłany: Pon 04 Cze, 2012   

Na polu chodzą jako tajniaki ;) Znajomym zabrali zielonego i dali upomnienie jak by nie oddali to na komisariat i się zacznie kłopocicho
 
 
 
outi  
Lubi pieprzyć


Wiek: 39
Dołączył: 14 Kwi 2011
Posty: 331
Skąd: Katowice
Wysłany: Pon 04 Cze, 2012   

Yava napisał/a:
Na polu chodzą jako tajniaki ;) Znajomym zabrali zielonego i dali upomnienie jak by nie oddali to na komisariat i się zacznie kłopocicho


A to cwaniaki. Dobrze że nie zamknęli.

Ciekawe czy są zamaskowani, tj przebrani za woodstockowiczów, czy po prostu wyglądają aż za bardzo normalnie ;]
 
 
 
Agó  
Na pewno offtopuje
Bożena!!


Wiek: 30
Dołączyła: 06 Lip 2011
Posty: 872
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Pon 04 Cze, 2012   

Yava napisał/a:
Na polu chodzą jako tajniaki ;)


I czasem drogówka się przeczepi, ze za duża prędkość i takie tam. Ale raczej nic nie robią, tylko się upomnienia sypią... :)
 
 
Dahomej  
Administrator
vel.Grześ


Wiek: 35
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 1895
Skąd: Rio/Wrocław
Wysłany: Pon 04 Cze, 2012   

Agó napisał/a:
I czasem drogówka się przeczepi, ze za duża prędkość i takie tam.


Na Woodstocku to chyba tylko wózkiem sklepowym... <haha>
 
 
Niez  
Junior Admin


Wiek: 35
Dołączyła: 14 Sie 2008
Posty: 1569
Skąd: Siódme piętro.
Wysłany: Wto 05 Cze, 2012   

Dahomej napisał/a:
Agó napisał/a:
I czasem drogówka się przeczepi, ze za duża prędkość i takie tam.


Na Woodstocku to chyba tylko wózkiem sklepowym... <haha>

I można za jazdę wózkiem zarobić mandat. Dostaliśmy,bo nie można nim jeździć po pasach i rondzie. :D
Uważajcie też na straż graniczną. Co prawda to było kilka lat temu,ale przetrzepali cały dodatkowy pociąg do Kostrzyna jeszcze przed Poznaniem.Mnie zajrzeli w portfel i obejrzeli pobieżnie plecak,ale jednego kolesia zabrali z pociągu.
 
 
Alias83  
Coś już napisał
Rasta-punko-oj


Wiek: 40
Dołączył: 05 Lip 2012
Posty: 53
Skąd: WrocLove
Wysłany: Wto 10 Lip, 2012   

Ja w zaszłym roku jak stałem w korku przed Woodem to słyszałem na radyjku hasło że Policja trzepie auta, ale jak dojechaliśmy to nic takiego nie było...
 
 
 
voo_doo  
Stara Gwardia


Wiek: 36
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 763
Skąd: T-Town
Wysłany: Wto 10 Lip, 2012   

Niez napisał/a:
Uważajcie też na straż graniczną. Co prawda to było kilka lat temu,ale przetrzepali cały dodatkowy pociąg do Kostrzyna jeszcze przed Poznaniem.Mnie zajrzeli w portfel i obejrzeli pobieżnie plecak,ale jednego kolesia zabrali z pociągu.


bez zmian w tym temacie bo dalej trzepią wybrane pewnie losowo pociągi :)
 
 
 
Szczurek  
Coś już napisał

Dołączył: 18 Cze 2012
Posty: 54
Skąd: Szczecin
Wysłany: Wto 10 Lip, 2012   

SG trzepie równo i nie pobłaża jak Policja. Co do Policji to jeszcze w Żarach miałem incydent, wyjeżdżałem z wooda samochodem - zatrzymałem się przed wyjazdem z pola i grzecznie poprosiłem panów władzów o zmierzenie mnie alkomatem. Wyszło 0,25, kazali zostawić auto i jechać za 3 godziny. A mogli zabrać prawko. Więc są spoko.
 
 
Felas  
Coś już napisał

Wiek: 53
Dołączył: 07 Lip 2011
Posty: 89
Skąd: Berlin
Wysłany: Śro 11 Lip, 2012   

To trzepanie pociągów robili z psem?
 
 
voo_doo  
Stara Gwardia


Wiek: 36
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 763
Skąd: T-Town
Wysłany: Śro 11 Lip, 2012   

Felas napisał/a:
To trzepanie pociągów robili z psem?


tak z psami
 
 
 
Tasior  
Rozkręca sie
Cocojumbo i do przodu! To moje motto. Dobre, nie?


Wiek: 33
Dołączył: 14 Lip 2012
Posty: 198
Skąd: Szczecin nad morzem
Wysłany: Sob 14 Lip, 2012   

Słyszałem kilkukrotnie o pojedynczych zawinięciach na woodzie, ale jak na taką ilość łamania prawa to raczej ekstremalne przypadki, goście zbyt bezczelni posiadający coś mocniejszego od zwykłego ziela, albo po prostu psy miały zły dzień...
A rollowanie przy psiarni, to jak dla mnie ryzyko zbyt duże jednak :P
 
 
wielebny  
Forumowy prawiczek

Wiek: 34
Dołączył: 01 Sie 2011
Posty: 39
Skąd: Inowrocław
Wysłany: Sob 14 Lip, 2012   

MOjemu koledze dali mandat za to , że pozyczyl koszykk ze sklepu ( za pozowoleniem pracopwnika)
Jak to jest z piciem alko w miescie jak np policjant patrzy? Podobno ktos mandat dostał
WOgole mozn akupic jabola w kostrzyniu:D?
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group