Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Czy na woodstocku jest policja???
Autor Wiadomość
aqu32  
Na pewno offtopuje


Wiek: 39
Dołączył: 29 Lut 2012
Posty: 712
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pon 11 Mar, 2013   

Ja w tym roku widziałem kilka razy dwuosobowe patrole policji na polu, głównie na drodze przy pasażu, ale też przy gastronomii czy obok Lidla (tu tylko po razie, więc pewnie wpadli za potrzebą). Byli umundurowani, nie żadne tam tajniaki. Raz przy mnie zgarnęli jakiegoś kolesia, który łapał przypadkowe dziewczyny i przewracał je w kałużę.
 
 
 
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 37
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Pon 11 Mar, 2013   

A to dziwne, musieli być wezwani. Sam nigdy przez ileś lat nie widziałem policjanta na polu pomijając wioskę policyjną.
 
 
FreaK  
Lubi pieprzyć


Wiek: 28
Dołączył: 27 Mar 2011
Posty: 344
Skąd: Anglia
Wysłany: Wto 12 Mar, 2013   

W tym roku widzialem jak policja przeszukiwala jakiegos typka to bylo bodajze 3 dni przed rozpoczeciem Festiwalu.
 
 
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 37
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Wto 12 Mar, 2013   

Ale to zależy gdzie, w jakim miejscu.
 
 
FreaK  
Lubi pieprzyć


Wiek: 28
Dołączył: 27 Mar 2011
Posty: 344
Skąd: Anglia
Wysłany: Śro 13 Mar, 2013   

To bylo na glownej drodze tam gdzie wszystkie sklepiki zawsze sa ;)
 
 
Niez  
Junior Admin


Wiek: 35
Dołączyła: 14 Sie 2008
Posty: 1569
Skąd: Siódme piętro.
Wysłany: Śro 13 Mar, 2013   

Któregoś roku tajniak się do nas dosiadł i nas sprawdzał,jak ktoś z nas skręcał fajki. Uroczo udawał znietrzeźwionego. Szybko się zorientował,że to nie to,co podejrzewał i poszedł być aktorem dalej. Jednak kogoś w odmiennym stanie świadomości pewnie by nabrał i przyłapał.
Przypomnę też,że kiedyś Straż Graniczna przeszukała woodstockowiczków w podstawionym pociągu i to daleko przed granicą. Nie polecam więc ryzykować z rzeczami niemile widzianymi.
 
 
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Śro 13 Mar, 2013   

Są, są tajniaki..w 2011 bodajże podszedł do nas koleś i wypytywał czy mamy czymś "poczęstować", bo za dobrze się bawimy jak po samym alkoholu. A ta zabawa nasza polegała na śpiewaniu kawałków Kultu :D W ogóle na odległość było widać, że koleś udaje. Nawet ubrany był za czysto jak na niby pijanego woodstockowicza :p
 
 
 
Niez  
Junior Admin


Wiek: 35
Dołączyła: 14 Sie 2008
Posty: 1569
Skąd: Siódme piętro.
Wysłany: Śro 13 Mar, 2013   

vin napisał/a:
Są, są tajniaki..w 2011 bodajże podszedł do nas koleś i wypytywał czy mamy czymś "poczęstować", bo za dobrze się bawimy jak po samym alkoholu. A ta zabawa nasza polegała na śpiewaniu kawałków Kultu :D W ogóle na odległość było widać, że koleś udaje. Nawet ubrany był za czysto jak na niby pijanego woodstockowicza :p


Chyba są wszyscy po jednej szkole <haha>
 
 
Patrol  
Forumowy prawiczek
Doświadczony Patrolowiec...

Wiek: 32
Dołączył: 09 Lut 2013
Posty: 5
Skąd: Wawa
Wysłany: Pią 15 Mar, 2013   

Jabłuszko napisał/a:
Ta grupa jest nazywana S-ką jeśli dobrze pamiętam. Są to osoby z Orkiestry tak jak PP czy Niebiescy i owszem są swego rodzaju tajniakami :) Mówili nam coś o nich na szkoleniu. Jak powiedział Patrol, mają za zadanie łowić dilów.

Skoro Cie geniuszu o nich uczyli to raczej nie po to żebyś pisał ich konkretną nazwe... Na pewno tez wspomnieli że nikt ma nie wiedzieć jak się nazywają i czym się zajmują.. i że lepiej im w parade nie wchodzić... Może jeszcze od razu ich z ksyw opiszesz i wyglądu? ... Chroń "dilów " brawo... tak trzymaj... Dopisz jeszcze u kogo będziesz w grupie na tegoroczny Woodzie;-)...
 
 
tylko nie sołtysik  
Lubi pieprzyć
nie krzycz na mnie


Wiek: 28
Dołączyła: 10 Cze 2012
Posty: 418
Skąd: żory
Wysłany: Nie 17 Mar, 2013   

u nas w wiosce byli tajniacy, pytali czy mamy zielsko. byli za czysci, i zadawali głupie pytania, łatwe do rozpoznania. o ile pamiętam ugryzłam go w rękę ; x
 
 
 
xXXxGumisxXXx  
Rozkręca sie


Wiek: 30
Dołączył: 31 Paź 2011
Posty: 253
Skąd: Głogów
Wysłany: Nie 17 Mar, 2013   

W rękę.....ciekawe co chciał zrobić tą ręką, że posmakowałaś ;p
 
 
 
tylko nie sołtysik  
Lubi pieprzyć
nie krzycz na mnie


Wiek: 28
Dołączyła: 10 Cze 2012
Posty: 418
Skąd: żory
Wysłany: Nie 17 Mar, 2013   

hahaha. wlasnie zbytnio nie pamiętam.. kurcze, wiem, że go ugryzłam. chyba do krwi. ale za co to nie wiem... ale tez mnie ugryzł!!
 
 
 
Agó  
Na pewno offtopuje
Bożena!!


Wiek: 30
Dołączyła: 06 Lip 2011
Posty: 872
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Nie 17 Mar, 2013   

Jaki tego morał? Nie ufaj czystym ludziom na woodzie!
 
 
xXXxGumisxXXx  
Rozkręca sie


Wiek: 30
Dołączył: 31 Paź 2011
Posty: 253
Skąd: Głogów
Wysłany: Nie 17 Mar, 2013   

Czysty człowiek na Woodzie, to podejrzany człowiek na Woodzie !
 
 
 
Patrol  
Forumowy prawiczek
Doświadczony Patrolowiec...

Wiek: 32
Dołączył: 09 Lut 2013
Posty: 5
Skąd: Wawa
Wysłany: Nie 17 Mar, 2013   

Wyszło na to że stawiam piwo ;x haha... Ubrany jak stróż w boże ciało to podejrzana osoba na woodzie;-)...
 
 
tylko nie sołtysik  
Lubi pieprzyć
nie krzycz na mnie


Wiek: 28
Dołączyła: 10 Cze 2012
Posty: 418
Skąd: żory
Wysłany: Pon 18 Mar, 2013   

nie myśl że tylko jedno ; p
koniec offtopu bo na randke na priv nas wysla ; <
 
 
 
Jabłuszko  
Jabłuszek Sandomierski
\,,/(^_^)\,,/


Wiek: 32
Dołączył: 01 Kwi 2011
Posty: 470
Skąd: Dwikozy
Wysłany: Pon 18 Mar, 2013   

Patrol napisał/a:
Jabłuszko napisał/a:
Ta grupa jest nazywana S-ką jeśli dobrze pamiętam. Są to osoby z Orkiestry tak jak PP czy Niebiescy i owszem są swego rodzaju tajniakami :) Mówili nam coś o nich na szkoleniu. Jak powiedział Patrol, mają za zadanie łowić dilów.

Skoro Cie geniuszu o nich uczyli to raczej nie po to żebyś pisał ich konkretną nazwe... Na pewno tez wspomnieli że nikt ma nie wiedzieć jak się nazywają i czym się zajmują.. i że lepiej im w parade nie wchodzić... Może jeszcze od razu ich z ksyw opiszesz i wyglądu? ... Chroń "dilów " brawo... tak trzymaj... Dopisz jeszcze u kogo będziesz w grupie na tegoroczny Woodzie;-)...


Bujaj się z taką ironią. Nawet przyzwoitej ksywki nie masz... Byłeś kreatywny zakładając konto xd
Dla jasności o niej (grupie) nie uczysz się jak hmm np o pierwszej pomocy na zajęciach. Padło raz takie hasło na korytarzu więc otrzymaliśmy odpowiedź. Nikogo z imienia, nazwiska czy wyglądu nie mam zamiaru wymieniać lecz ludzie mają prawo wiedzieć, że jest taka grupa i zajmuje się łowieniem dilerów.

Będę w grupie wśród kumpli i znajomych jeśli tak bardzo chcesz wiedzieć ;-)
 
 
 
Patrol  
Forumowy prawiczek
Doświadczony Patrolowiec...

Wiek: 32
Dołączył: 09 Lut 2013
Posty: 5
Skąd: Wawa
Wysłany: Śro 20 Mar, 2013   

Na wykładach też o tym napominają... Tylko trzeba ich słuchać;-)... No to u którego lidera;]? ...
 
 
Jabłuszko  
Jabłuszek Sandomierski
\,,/(^_^)\,,/


Wiek: 32
Dołączył: 01 Kwi 2011
Posty: 470
Skąd: Dwikozy
Wysłany: Czw 21 Mar, 2013   

Słuchałem wszystkich wykładów z zaciekawieniem (nawet okrojonego w dużym stopniu materiału z pierwszej pomocy) tylko na szkoleniu byłem ponad dwa lata temu, nie muszę więc wszystkiego pamiętać... U żadnego ;-) Nie pisz już więcej gdy posty są nie na temat, ponieważ mały śmietnik się tu robi ;-)
 
 
 
Agó  
Na pewno offtopuje
Bożena!!


Wiek: 30
Dołączyła: 06 Lip 2011
Posty: 872
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Czw 21 Mar, 2013   

Cytat:
Nie pisz już więcej gdy posty są nie na temat, ponieważ mały śmietnik się tu robi ;-)


też bym tak proponowała / Agó
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - manga