Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Czy na woodstocku jest policja???
Autor Wiadomość
Niez  
Junior Admin


Wiek: 35
Dołączyła: 14 Sie 2008
Posty: 1569
Skąd: Siódme piętro.
Wysłany: Sob 14 Lip, 2012   

wielebny napisał/a:
MOjemu koledze dali mandat za to , że pozyczyl koszykk ze sklepu ( za pozowoleniem pracopwnika)
Jak to jest z piciem alko w miescie jak np policjant patrzy? Podobno ktos mandat dostał
WOgole mozn akupic jabola w kostrzyniu:D?


W Kostrzynie nie można kupić,bo podczas Przystanku jest prohibicja.
I można pić w mieście i na polu jak policjant patrzy.
 
 
wielebny  
Forumowy prawiczek

Wiek: 34
Dołączył: 01 Sie 2011
Posty: 39
Skąd: Inowrocław
Wysłany: Sob 14 Lip, 2012   

Wiem , ze prohibicja ale myślałem ze wina to nie obejmuje;)
Ojj dobrze , że jade autem bedzie miejsce na wino:D
Heh moze kupie duzy zapas i sprzedam na polu ^^
 
 
 
ama  
Rozkręca sie


Dołączyła: 06 Gru 2010
Posty: 164
Skąd: Ustroń
Wysłany: Sob 14 Lip, 2012   

Nie miałam jeszcze sytuacji, żeby policja trzepała pociąg z psami, ale w tym roku znajomi jakoś strasznie nakręcili ten temat i szczerze powiem, że obawiam się tego najbardziej, słyszał ktoś coś może o jakiś wzmożonych kontrolach w tym roku?
 
 
berndsen  
Rozkręca sie
hopsahopsaturlajdropsa


Wiek: 29
Dołączyła: 30 Cze 2012
Posty: 294
Skąd: Istebna
Wysłany: Nie 15 Lip, 2012   

Cytat:
słyszał ktoś coś może o jakiś wzmożonych kontrolach w tym roku?

Niestety słyszałam. Znajomy z policji coś wspominał, że na niektórych stacjach owszem, takie kontrole mogą się zdarzyć, ale nie muszą.
 
 
wielebny  
Forumowy prawiczek

Wiek: 34
Dołączył: 01 Sie 2011
Posty: 39
Skąd: Inowrocław
Wysłany: Nie 15 Lip, 2012   

Czy za spozywanie alkoholu w pociagu grozi jakis mandat?
Zdazaja sie kontrole biletów w pociagu?:P
 
 
 
Dahomej  
Administrator
vel.Grześ


Wiek: 35
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 1895
Skąd: Rio/Wrocław
Wysłany: Nie 15 Lip, 2012   

Oficjalnie grozi. Jednakże jeśli trafisz na konduktora-człowieka i sam będziesz się zachowywał z kulturą, to nie będzie zgłaszał pretensji.
 
 
jerryjo  
Forumowy prawiczek


Wiek: 37
Dołączył: 28 Cze 2011
Posty: 35
Skąd: WLKP UK
Wysłany: Nie 15 Lip, 2012   

wielebny napisał/a:
Czy za spozywanie alkoholu w pociagu grozi jakis mandat?
Zdazaja sie kontrole biletów w pociagu?:P


Mandatu nie dostaniesz, kontrole biletow sa, ale do alkoholu sie nie czepiaja. Raczej sie usmiechaja i gadaja z ludzmi zyczac dobrej zabawy. Przynajmniej tak mialem przez ostatnie 3- 4 lata. Wczesniej ludzie chyba nie byli az tak swiadomi czym jest ta impreza i jak sie ludzie jadacy na nia zachowuja.Teraz jest o tym glosniej i chociaz kazdy ma swoje zdanie to jednak konduktorzy widza ze nie ma w pociagach agresji, tylko dobrze bawiacy sie ludzie:P
 
 
Szczurek  
Coś już napisał

Dołączył: 18 Cze 2012
Posty: 54
Skąd: Szczecin
Wysłany: Nie 15 Lip, 2012   

Formalnie pić w pociągu nie wolno. Ale przepisy swoje, a życie swoje - w woodstockjowych nigdy nikogo za to nie ukarano. Za czasów Żar także piło się po drodze, a nawet robiło znacznie gorsze rzeczy, które obecnie (Kostrzyn) już nie przechodzą.
 
 
jerryjo  
Forumowy prawiczek


Wiek: 37
Dołączył: 28 Cze 2011
Posty: 35
Skąd: WLKP UK
Wysłany: Pon 16 Lip, 2012   

Za czasow Zar to byl inny Woodstock, inny klimat i inne pociagi :) Osobiscie uwazam ze teraz jest wiecej luzu w banie i co za tym idzie jest duzo lepsza zabawa. Kanary sie nie czepiaja a policjanci bardziej uwazaja zeby ludzie na tory nie wchodzili na peronach niz patrza kogo zwinac.
 
 
iron666  
Forumowy prawiczek

Wiek: 33
Dołączyła: 16 Lip 2012
Posty: 8
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 16 Lip, 2012   

Aż się zarejestrowałam, w tamtym roku jechałam samochodem więc looz ale teraz znajomi zwrócili mi uwagę żebym uważała bo chujowo będzie jak będzie jakaś szybka kontrola na stacji i to z psami więc można łatwo wpaść, a troche tego mam
 
 
Agó  
Na pewno offtopuje
Bożena!!


Wiek: 30
Dołączyła: 06 Lip 2011
Posty: 872
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Czw 19 Lip, 2012   

berndsen napisał/a:
Cytat:
słyszał ktoś coś może o jakiś wzmożonych kontrolach w tym roku?

Niestety słyszałam. Znajomy z policji coś wspominał, że na niektórych stacjach owszem, takie kontrole mogą się zdarzyć, ale nie muszą.


dotyczy to pociągów woodstockowych? Czy normalne pociągi też zamierzają sprawdzać?
 
 
voo_doo  
Stara Gwardia


Wiek: 36
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 763
Skąd: T-Town
Wysłany: Pią 20 Lip, 2012   

jak by wszystko było wiadomo to nikt by sie przecież nie obawiał :)
 
 
 
chłystek błażej  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 20 Lip 2012
Posty: 25
Skąd: Polandia
Wysłany: Pią 20 Lip, 2012   

Po ostatnim Woodstocku wniosek mam prosty: kostrzyńska (nie woodstockowa gdzieś tam na polu) tylko ta miejska nie ogarnia wielu rzeczy, ich siłą jest raczej liczba niż wyrywkowe kontrole. Więc iron666 luzki rajtuzki :).
 
 
Agó  
Na pewno offtopuje
Bożena!!


Wiek: 30
Dołączyła: 06 Lip 2011
Posty: 872
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Sob 21 Lip, 2012   

voo_doo napisał/a:
jak by wszystko było wiadomo to nikt by sie przecież nie obawiał :)


tyż prowda.
 
 
Bekier  
Lubi pieprzyć
Misanthrope czyli dziecko Nienawiści i Pogardy

Wiek: 31
Dołączył: 11 Cze 2011
Posty: 482
Skąd: Brodnica
Wysłany: Pon 23 Lip, 2012   

ja zawsze miałem w chuj i żyje :P
 
 
 
iron666  
Forumowy prawiczek

Wiek: 33
Dołączyła: 16 Lip 2012
Posty: 8
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 23 Lip, 2012   

już jestem spokojniejsza <z jezorem>
 
 
q456852  
Forumowy prawiczek

Wiek: 31
Dołączył: 23 Lut 2013
Posty: 15
Skąd: Wrocław
Wysłany: Sob 23 Lut, 2013   

He, mnie przeszukali w Kostrzyniu przed stacją. Szedłem sobie z jakimś poznanym ziomkiem, a tam podszedł do nas młodzian w ciemnych okularach i irokezie, spytał czy niczego nie mamy, wymownie sugerując, że chce coś zielonego. Ziomek powiedział, że zależy co chce. Ja twardo, że nie. Wtedy irokez wyciągnął odznakę, podszedł do niego drugi tajniak i powiedział że sprawdzimy. Przeszukał nas, ja nic nie miałem, ale u ziomka znalazł woreczek suszu. I zabrali go do Sprintera.

Goście byli na prawdę dobrze ucharakteryzowani. Młodzi, ubrani luzacko i zagadali do nas ot, niby przypadkiem. Nie wyglądali na tajniaków.
 
 
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Nie 24 Lut, 2013   

q456852 napisał/a:
Kostrzyniu



KOSTRZYNIE! kurwa. nie w kostrzyniu <beksa>
 
 
 
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 37
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Nie 24 Lut, 2013   

Ja tam policję widziałem tylko na drogach, kierowali ruchem, a lata temu robili też za informację którędy na pole :D Żadnych tajniaków przez lata nie widziałem, na samo pole policja ponoć wstępu nie ma poza wioską policyjną, niepisana zasada. No chyba, że coś by się stało, ale widać, że pozostawianie odpowiedzialności ludziom stwarza większe bezpieczeństwo niż mundury i płoty.

Pomijając wyjątek z ostatniego PW, jak tego gościa znad morza zgarnęli, ale jego operacyjni śledzili jeszcze znad Bałtyku i nie miało to żadnego związku z PW :D

Żadnych kontroli nigdy nie widziałem, żadnych psów tropiących, a na samym polu z miejsca czuć, gdzie jest trawka i nikt tam nie właził jakoś, przecież zapach wszędzie się unosi :D

Jest kilka zasad w sumie tylko. Bez przemocy i agresji, bez palenia otwartego ognia, bez szkła na ziemi. Plus bez bycia obojętnym oraz dobra zabawa :D
 
 
q456852  
Forumowy prawiczek

Wiek: 31
Dołączył: 23 Lut 2013
Posty: 15
Skąd: Wrocław
Wysłany: Nie 24 Lut, 2013   

Sister Midnight napisał/a:

KOSTRZYNIE! kurwa. nie w kostrzyniu


Pppppszeplaszam Pani Profesor :P



Nie no, nie ma co się trząść i bać tej policji. Szansa złapania mała. Jak idzie się przez pole to zewsząt czuć zioło. Na samym festiwalu już spoczko. Ale po tym incydencie troszkę się obawiam już w samym mieście.
 
 
Patrol  
Forumowy prawiczek
Doświadczony Patrolowiec...

Wiek: 32
Dołączył: 09 Lut 2013
Posty: 5
Skąd: Wawa
Wysłany: Pon 11 Mar, 2013   

Yava napisał/a:
Na polu chodzą jako tajniaki ;) Znajomym zabrali zielonego i dali upomnienie jak by nie oddali to na komisariat i się zacznie kłopocicho


Tak masz racje... Ale to nie była policja :) tylko zupełnie inna grupa.. o której nikt nie wie .. działająca w celu poprawy wizerunku Woodstocku i wyłapywaniu głownie dilerów... Jak to mówią po sznurku do kłębka.. więc nie radze tez przeginać.. bo jawnie palący wybiurczo są sprawdzani.. itd. ... Osoba która twierdzi że nie ma tajniaków z policji też grubo się myli bo sam widziałem jak łażą:) .. Ale są wystrojeni jak stróże w Boże ciało i widać ich na kilometr....
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group