Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: dezaprobator
Czw 23 Kwi, 2009
czy gry komputerowe oglupiaja?
Autor Wiadomość
karka15  
Forumowy prawiczek


Dołączyła: 27 Sty 2010
Posty: 3
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 28 Sty, 2010   

A ja uważam iż wszystko jest ogłupiające, jak się nie ma umiaru. A te uzależnienia wzrastają wraz z rozwojem technologii. Kiedyś jak nie było komputerów, nie było gier to młodzież wychodziła na zewnątrz a nie siedziała w domach. Wymyślono nowe rzeczy, są tego plusy i minusy. GRanie w gry, słuchanie muzyki. U mnie w klasie chociażby kilkoro już chłopców nie ma kontaktu se światem przez gry. Jeden to ledwo co chodxzi do szkoły, bo musi pograć w LOTRo czy posiedzieć na Tibii. A na przerwach kazdy słucha muzyki, a rozmowy zmniejszają się z dnia na dzień. Wątpie by była na to rada, a rodzice nie są w stanie kontrolować młodzieży 24/h.
 
 
Jumbo  
Fuck Yeah!


Wiek: 36
Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1339
Skąd: Stettin
Wysłany: Czw 28 Sty, 2010   

a co to jest Tibia?
 
 
 
kijana  
Moderator


Wiek: 33
Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 1007
Skąd: Trzebiel
Wysłany: Czw 28 Sty, 2010   

Najgorsza gra jaka może być
 
 
Simon  
Typowy spamer


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1106
Skąd: Katowice
Wysłany: Czw 28 Sty, 2010   

a tam najgorsza. Są gorsze. Tibia to niskiej jakości MMORPG, znaczy sama gra jest fajna, ale ludzie którzy w nią grają nie i klimat jest chu****
 
 
FeSTeR  
Po co tyle piszesz ?
Thrash'em All


Wiek: 38
Dołączył: 21 Mar 2009
Posty: 1765
Skąd: Nakło nad Notecią
Wysłany: Pią 29 Sty, 2010   

batman napisał/a:
Nie wiem co Was boli, że jakiś debil siedzi i gra w Tibię 16h/dobę....

no własnie to mnie boli. swiat jest piekny i cały do odkrycia a taki jeden z drugim traci wiekszą czesc dnia po potrzebuje zdobyc widelec z adamantu dający +20 do szybkosci zjadania hot wings z KFC
Jak byłem mały to cholery przez pół dnia kopałem w piłe, robiłem bunkry z kolegami, a po wieczorach na osiedlu gralismy w chowanego
a teraz? kurwa dwa tysiace demotow w poczekalni uzbieranych przez poł godziny bo wszyscy siedza przed kompami i traca swój cenny czas.
pozniej sie ockna i stwierdza: "cholera co ja robiłem przez ostatnie 20 lat zycia? a no tak net, gierki on-line i inne bzdury"
 
 
FeSTeR  
Po co tyle piszesz ?
Thrash'em All


Wiek: 38
Dołączył: 21 Mar 2009
Posty: 1765
Skąd: Nakło nad Notecią
Wysłany: Pią 29 Sty, 2010   

słuchaj tez lubie sobie zagrac w cos od czasu do czasu. nie ma w tym nic złego. ale z umiarem.
moj najlepszy przyjaciel ma wujka. gosciu ma z 50 dych na karku. Dosiadł sie raz kiedys do nas jak pilismy piwko i ogladalismy film u kumpla. przez godzine pierdolil do nas jak to nie grał w Baldura i jakiego to nie ma poziomu i takie tam.
ekstremalna jest juz sytuacja jak ktos nie potrafi odroznic gry od rzeczywistosci. albo fakty podane np w jakies grze wojennej przytacza na lekcjach historii w szkole (wyjątkiem jest Call of Duty. tam autorzy zawsze starali sie odwzorowac dokładne daty i przebieg wydarzen)
co za duzo to nie zdrowo. i nadal twierdze ze gierki moga ogłupic jak dany osobnik sam na to im zezwoli
 
 
Amy Haber  
Forumowy prawiczek


Wiek: 39
Dołączyła: 01 Maj 2009
Posty: 43
Skąd: Piła(Silent Hill)
Wysłany: Czw 21 Lip, 2016   

Wiadomo,że każdy sobie lubi pograć aczkolwiek do tego także trzeba mieć dystans i zachować rozsądek. Sama nieraz grałam w różne gry min. takie na Commodore a potem na PC typu platformówki czy wyścigowe, a przez pewien czas grałam w Silent Hill 3 którego do tej pory nie ukończyłam ale zamierzam wkrótce do tej gry wrócić.
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Czw 21 Lip, 2016   

Ogłupia to dopiero aplikacja Pokemon GO. Nic durniejszego się nie dało wymyślić.
 
 
 
stasw328  
Coś już napisał

Wiek: 26
Dołączył: 23 Mar 2016
Posty: 53
Skąd: Szczecinek
Wysłany: Czw 21 Lip, 2016   

Ja ostatnimi czasy gram tylko w Kerbale, które pomogły mi zobrazować jak wyglądają loty w kosmos i w kosmosie ;) Więc jedne gry czegoś nauczą, a inne no cóż.. ;)
 
 
clover93  
Lubi pieprzyć


Wiek: 30
Dołączył: 16 Lut 2016
Posty: 328
Skąd: Tarnów
Wysłany: Pią 22 Lip, 2016   

Jaaasiek napisał/a:
Ogłupia to dopiero aplikacja Pokemon GO. Nic durniejszego się nie dało wymyślić.


choć z jednej strony jest pozytyw, przynajmniej gimbaza ruszyła z domu :D
ale nie mogę się powstrzymać od śmiechu jak z tymi telefonami chodzą i szukają tych pokemonów xD
 
 
kizia  
Na pewno offtopuje
Lubię ser!


Wiek: 35
Dołączyła: 16 Sty 2011
Posty: 799
Skąd: Koszalin
Wysłany: Pią 22 Lip, 2016   

Mój pseudo-szwagier jest typem siedzącym no-stop przy kompie. Od rana do wieczora. I takie typy jak on ta gra zmusi do ruszenia tyłka ze swojej jaskini. Dlatego nie krytykuję tej gry. Według mnie wreszcie pojawiło się coś, ci zmusi no-life'ów do komunikacji ze Światem zewnętrznym.
 
 
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 37
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Pią 22 Lip, 2016   

Gry komputerowe rozwijają i wspomagają rozwój mózgu. Jest to potwierdzone naukowo. To, co ogłupia to brak dywersyfikacji bodźców. Jeżeli ktoś nie robi nic innego poza grami to już działa to negatywnie.
 
 
clover93  
Lubi pieprzyć


Wiek: 30
Dołączył: 16 Lut 2016
Posty: 328
Skąd: Tarnów
Wysłany: Pią 22 Lip, 2016   

kizia napisał/a:
musi no-life'ów do komunikacji ze Światem zewnętrznym


jak dla mnie słowo"komunikacji" to może być ciut za mocne ale przynajmniej trochę ruchu będą mieć :D
 
 
harris  
Rozkręca sie


Dołączył: 31 Gru 2013
Posty: 220
Skąd: ł.
Wysłany: Sob 23 Lip, 2016   

Radosław Lubor napisał/a:
Gry komputerowe rozwijają i wspomagają rozwój mózgu. Jest to potwierdzone naukowo. To, co ogłupia to brak dywersyfikacji bodźców. Jeżeli ktoś nie robi nic innego poza grami to już działa to negatywnie.

bez nauki to da się potwierdzić myślenie logiczne, spostrzegawczość, reakcja itp ale powyższe dokładnie w 100% odpowiada na pytanie.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group