Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: dezaprobator
Czw 11 Cze, 2009
[Zespół] Full Blackstone
Autor Wiadomość
nujek7  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1
  Wysłany: Nie 18 Sty, 2009   [Zespół] Full Blackstone

http://www.myspace.com/fullblackstone http://www.fullblackstone.com/
 
 
staber_dg  
pan z kredkami
(ruskie 21 kolorów)


Wiek: 39
Dołączył: 10 Kwi 2008
Posty: 229
Skąd: DG
Wysłany: Nie 18 Sty, 2009   

No przesluchalem myspace'a i nawet nawet.. nie przypominam sobie zebym slyszal wczesniej..
  
 
 
 
nemed
Gość
Wysłany: Pon 19 Sty, 2009   

Szczerze mowiac to dawno juz nie slyszlem tak charyzmatycznej kapeli,majacej swoj wyrazisty styl.Dziwi mnie bardzo ze nie dali sie jeszcze poznac szerszej publicznosci choc z drugiej strony patrzac na nasz skomercjonalizowany rynek muzyczny wcale dziwic nie powinno.Mam tylko nadzieje ze Full Blackstone rozwinie skrzydla i wbrew wielu, powali wszystkich na kolana :)
 
 
piotr  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 19 Sty 2009
Posty: 1
Wysłany: Pon 19 Sty, 2009   FULL BLACKSTONE

Full Blackstone Po Przesłuchaniu - Jestem mile zaskoczony że pojawiają się w Polsce tak Świetnie Brzmiące Zespoły . Chciałbym Zobaczyć to na Żywo i to na Woodstock 2009 .
 
 
Punky Slave
[Usunięty]

Wysłany: Wto 20 Sty, 2009   

Brawo, jestem za:)
 
 
markus
Gość
Wysłany: Śro 21 Sty, 2009   FULL BLACKSTONE

Ciekawa muza i ciekawy wokal ! Super było by zobaczyć To na Scenie ...
 
 
magda
Gość
Wysłany: Śro 21 Sty, 2009   FULL BLACKSTONE

Byłam na Koncercie W Szydłowcu http://ludstock.com/images/smiles/icon_wink.gif niesamowita dynamika , Świetnie Grają.
 
 
Kobra
Gość
Wysłany: Śro 21 Sty, 2009   

fajne kawałki te na myspace , ja też jestem za :)
 
 
EXE  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 21 Sty 2009
Posty: 44
Wysłany: Śro 21 Sty, 2009   

Jestem oczywiscie za FB, kawał porzadnego rocka chlopaki reprezentuja, moze w studyjnych kawałkach nie czuc jakiejs mocy, ale wystarczy zerknac na nagranie koncertowe i widac ze maja chlopaki powera.
No i oczywiscie szacuneczek dla basmena Darka Grudnia za to co zrobił i robi dla śp. Andrzeja Siewierskiego, ajj Azyl P. to by bylo cos na woodstocku, ale niestety to juz nie realne.
 
 
cymek
Gość
Wysłany: Śro 21 Sty, 2009   

Brzmia i Graja naprawde Rasowo . Potega !!!
 
 
marcin
Gość
Wysłany: Czw 22 Sty, 2009   

No ciekawie to brzmi :))
 
 
Niez  
Junior Admin


Wiek: 35
Dołączyła: 14 Sie 2008
Posty: 1569
Skąd: Siódme piętro.
Wysłany: Czw 22 Sty, 2009   

niestety w angielskim slychac,ze to polak spiewa,troche mnie to drazni,ale zespol pierwsza klasa,nie ma jakis hiciorow,ale fajne
 
 
jan futerkompasek
Gość
Wysłany: Czw 22 Sty, 2009   fbs

tak zagadzam sie nawet slychac w jego glosie nie tylko ze polak ale przedewszystkim ze z niemiec jest:) no i ze wąsy nosi dlugie krecone
 
 
marta
Gość
Wysłany: Pią 23 Sty, 2009   

Po co te Rozwody jeśli to Polak śpiewa to Gratulacje :) , Bo Przy tym świszczeniu i braku Autentyczności naszych Czołowych Wokalistów Rockowych Starających się Zaśpiewać po Angielsku to naprawdę Osiągniecie :) a w końcu Jesteśmy w Unii a jeśli nawet coś razi to tylko w Polsce . Na świecie to Ciekawostka ważny jest Sens Tego co się śpiewa i Przekaz . Jeszcze Raz Gratuluję ! Świetne Nagrania . Niech Grają bo Jest Niesamowity Potencjał . Do Zobaczenia na PW 2009 :)
 
 
EXE  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 21 Sty 2009
Posty: 44
Wysłany: Sob 24 Sty, 2009   

Fajnie, zespol jest naprawde spoko, tylko ciekawe czemu akurat tylko w tym temacie jest tyle gosci ?
 
 
staber_dg  
pan z kredkami
(ruskie 21 kolorów)


Wiek: 39
Dołączył: 10 Kwi 2008
Posty: 229
Skąd: DG
Wysłany: Sob 24 Sty, 2009   

Usunalem wiekszosc postow pisanych z tego samego IP w tym temacie.. ktos rozmawial sam ze soba pod kilkoma nickami..

żal.pl
 
 
 
Niez  
Junior Admin


Wiek: 35
Dołączyła: 14 Sie 2008
Posty: 1569
Skąd: Siódme piętro.
Wysłany: Sob 24 Sty, 2009   

jeden z czlonkow zespolu jest z tej samej miejscowosci,co nasz mowiacy sam do siebie.nie oznacza to ,ze musi to byc wlasnie ta osoba,ale mimo to zmieniam zdanie-nie podoba mi sie :-> ŻAL.pŁ
 
 
PianA  
Moderator
chlap chlap


Wiek: 39
Dołączył: 11 Kwi 2008
Posty: 666
Skąd: gliwice
Wysłany: Sob 24 Sty, 2009   

wiecie co jest najlepsze że każdy post gościa to jaki ten zespój jest zejefajny i wogóle. A prawda jest taka że się wcale nie wyróżniają od innych zespołów tego typu. Pozatym nie umieją śpiewac po Polsku a moze lepiej by to wyszło. Nie chce ich na woodzie!!! i basta
 
 
 
remi
Gość
Wysłany: Sob 24 Sty, 2009   

Muzyka i tak obroni się Sama :) kto nie widzi róznic i wrzuca wszystkon do jednego wora ,mozna mu tylko współczuc zawiść ludzka nie zna granic....
 
 
Niez  
Junior Admin


Wiek: 35
Dołączyła: 14 Sie 2008
Posty: 1569
Skąd: Siódme piętro.
Wysłany: Sob 24 Sty, 2009   

remi napisał/a:
Muzyka i tak obroni się Sama :) kto nie widzi róznic i wrzuca wszystkon do jednego wora ,mozna mu tylko współczuc zawiść ludzka nie zna granic....
ty tez jestes z tej samej miejscowosci kolego co zespol,prawda? czy to moze ta sama persona,co wczesniej?

Nie rozsmieszaj mnie,ze to my jestesmy zawistni,czy to ja reklamuje zespol oszukujac innych userow piszac jako kilka roznych osob? taki osobnik powinien byc z siebie dumny,bo nawet gdyby zespol byl genialny,to kiedy go bede slyszec,bede sobie przypominac o tym klamliwym oszuscie,ktory byc moze jest przyjacielem zespolu,albo jeszcze gorzej.i nigdy nie wezme tego zespolu na serio.chcesz sie wypowiedziec na forum to sie zarejestruj
 
 
remi
Gość
Wysłany: Sob 24 Sty, 2009   

Posłuchaj akurat nie jestem twoim kolegą i na pewno nie chce nim być lubię ten zespół ale nie rozumiem twojego tonu do kAWIARENKI INTERNETOWEJ przychodzi wiele osób a wy wypisujecie bzdury raz się podoba a potem nagle nie a jakiś adres IP . ZASTANÓWCIE SIĘ GŁĘBOKO ZANIM COŚ NAPISZECIE !
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - mangi