Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: dezaprobator
Czw 11 Cze, 2009
[zespół] Dżem
Autor Wiadomość
Delffin
Gość
Wysłany: Pią 23 Sty, 2009   

Nie miałem okazji ich nigdy posłuchać na żywo dlatego nie mam nic przeciwko jak by zagrali na PW 09 :)
 
 
Paskuda  
Forumowy prawiczek
:)


Wiek: 31
Dołączyła: 18 Sty 2009
Posty: 35
Skąd: Lublin
Wysłany: Pią 23 Sty, 2009   

Ja jestem na tak. W sumie nie przepadam za nimi, ale sto razy lepszy Dżem niż Natural Dread Killaz...
 
 
 
Koala  
Coś już napisał


Wiek: 34
Dołączył: 04 Mar 2009
Posty: 63
Skąd: z tamtąd
Wysłany: Śro 04 Mar, 2009   

W wakacje przez przypadek znalazlem sie na koncercie Dzemu i...calkiem milo, dobra zabawa pod scena, no ale kazdy wie o co chodzi :(
 
 
 
IgiBigiNigi
Gość
Wysłany: Czw 05 Mar, 2009   Dzem

ja jestem za :))
 
 
Colorful_lace  
Forumowy prawiczek
everybody lies.


Dołączyła: 27 Lut 2009
Posty: 11
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: Sob 07 Mar, 2009   

Myślę że Dżem na Woodstock nie byłby dobry. 14.03 koncert u nas ^^
 
 
Olo
Gość
Wysłany: Pon 09 Mar, 2009   Dżem?

Dżem nie wystąpi. Bo kto został ze starego składu? Ś.P. R. Riedel ? Dołączył do największej orkiestry. ŚP P.Berger ? Również. Ś.P. pan Otręba? patrz wyżej. Szkoda. Dżem to już inny zespół. Ile zostało ze satrego składu?Dwie osoby? :cry:
 
 
Ambroży  
Forumowy prawiczek
Podróżnik


Wiek: 34
Dołączył: 20 Mar 2009
Posty: 13
Skąd: Opole | Kraków
Wysłany: Pią 20 Mar, 2009   

Zacznę od tradycyjnego "Dżem bez Riedla, to nie ten sam Dżem". A skoro nie ten sam Dżem, to jestem przeciwko jego występowi.
A jeśli o samej kapeli mowa, to naprawdę lubię słuchać starych nagrań z czasów Ryśka. Blues-rocka słucham nałogowo i Dżem jest jednym z moich ulubionych wykonawców. O Riedlu sporo czytałem i ta postać mnie naprawdę fascynuje. To, że ćpun to jedno, ale poza tym był naprawdę dobrym człowiekiem o ciekawej osobowości.
Film "Skazany na bluesa", który był przez kilka osób w tym temacie wspomniany uważam za bardzo dobry. Obejrzałem go kilka razy i za każdym razem oglądało mi się przyjemnie. Jednak nie nalzęy go traktować jako film biograficzny. Mimo, że pokazuje parę prawdziwych sytuacji.

Gdzieś tam na samej górze ktoś powiedział, że co większość z nas może powiedzieć o Dżemie "ryśkowym" i Drzemie "po-ryśkowym", skoro w czasie, gdy Riedel występował, byliśmy małymi dziećmi. Hmm. Przecież jest mnóstwo nagrań. Więc, jeśli o muzyce mowa, to chyba możemy stwierdzić, czy lepiej brzmiał Dżem z Ryśkiem, czy też nie różnił się zbytnio...
pozdrawiam.
 
 
 
Iggy  
Forumowy prawiczek
Ten Woodstock to jest zycie...


Wiek: 31
Dołączyła: 12 Lis 2008
Posty: 45
Skąd: Radomsko
Wysłany: Pią 27 Mar, 2009   

Rysiek!!! bez niego Dzem to juz nie to samo, ale wciaz i tak zespol jest zeje..sty!
 
 
 
Szulek  
Forumowy prawiczek

Wiek: 41
Dołączył: 02 Kwi 2009
Posty: 2
Wysłany: Czw 02 Kwi, 2009   

Nigdy więcej Dzemu na Woodstoku ;/mam dość ;/ bo ile można?

Zastanawiają mnie szczerze mówiąc posty "nich zagra kapela X, bo rok temu mamusia nie kazała jechać na woodstok, ale w tym sie uda i fajnie by było jakby znowu zagrali..."
 
 
Salimelimelion
Gość
Wysłany: Czw 02 Kwi, 2009   

Ileż to można odniósł bym bardziej do zespołu Lao Che które na ostatnich 4 Woodstockach grało 3 razy i kto wie czy nie zagra i teraz czwarty raz jako laureat złotego bączka (mam nadzieje że jednak nie i wygra Clawfinger :D ). A Dzem grał ostatnio w 2003 i 2004 roku wiec parę ładnych lat temu. Ten koncert z 2003 uważam jako jeden z lepszych woodstockowych koncertów na jakich byłem. Wiec dżem jak najbardziej na tak lecz przeżyje jak ich nie będzie. Bardziej mnie zaboli jak będzie Lao che :-> :D
 
 
PianA  
Moderator
chlap chlap


Wiek: 40
Dołączył: 11 Kwi 2008
Posty: 666
Skąd: gliwice
Wysłany: Pią 03 Kwi, 2009   

Salimelimelion napisał/a:
Ileż to można odniósł bym bardziej do zespołu Lao Che które na ostatnich 4 Woodstockach grało 3 razy i kto wie czy nie zagra i teraz czwarty raz jako laureat złotego bączka (mam nadzieje że jednak nie i wygra Clawfinger :D ). A Dzem grał ostatnio w 2003 i 2004 roku wiec parę ładnych lat temu. Ten koncert z 2003 uważam jako jeden z lepszych woodstockowych koncertów na jakich byłem. Wiec dżem jak najbardziej na tak lecz przeżyje jak ich nie będzie. Bardziej mnie zaboli jak będzie Lao che :-> :D


Matko koleś jak ty biadolisz jak chcesz se ponarzekać to idź ka kółko różańcowe a nie pindol tylko jedno to samo w każdym temacie.
 
 
 
Salimelimelion
Gość
Wysłany: Pią 03 Kwi, 2009   

Masz racje ciut mnie poniosło. ;-) , Ale do kółka różańcowego raczej nie zawitam, chyba nie mój klimat :-P
 
 
voo_doo  
Stara Gwardia


Wiek: 36
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 763
Skąd: T-Town
Wysłany: Pią 03 Kwi, 2009   

zawsze można odwiedzić dla bani ;P ale tak do tematu :) Dżem już swoje na woodstocku zagrał ;)
 
 
 
Wiki
Gość
Wysłany: Pon 13 Kwi, 2009   .

Bardzo bym chciala zobaczyc Dzem na zywo :)
 
 
BTK  
Rozkręca sie
DegustatoR


Wiek: 32
Dołączył: 06 Kwi 2009
Posty: 101
Skąd: Zwoleń
Wysłany: Pon 13 Kwi, 2009   

Ja jeszcze na żywo nie widziałem Dżemu, więc chętnie bym zobaczył.
 
 
 
march  
Forumowy prawiczek


Wiek: 32
Dołączył: 06 Maj 2009
Posty: 34
Skąd: Wrocek, Jawor ;)
Wysłany: Śro 06 Maj, 2009   

Dżem się nada...;) :-P :-P
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - recenzje mang