Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: dezaprobator
Wto 30 Cze, 2009
[Zespoł] Akurat
Autor Wiadomość
Latex  
Forumowy prawiczek
Nałogowy pożeracz marchewek

Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 13
Skąd: Parczew/Lublin
Wysłany: Sob 24 Sty, 2009   [Zespoł] Akurat

Tak Sobie pomyślałem że Akurat mógłby jeszcze na Woodstocku zagrać, co o tym myślicie? Osobiście Nie podoba Mi się Nowy wokalista(Zabolała Mnie zmiana Tomka Kłaptacza), ale Jak to Akurat, wciąż grają naprawde dobrą muzykę. Pomimo nowego wokalisty ich nowa płyta jest nawet dobra. Z Nowej płyty nie podoba Mi się tylko "Pani Mariola" ale "Zapamiętanka" czy "Zeszyt sprzed lat" to dwa naprawdę zajebiste kawałki. To jak, chcielibyście usłyszeć Akurat na PW? Bo Ja osobiście jestem na TAK.
 
 
staber_dg  
pan z kredkami
(ruskie 21 kolorów)


Wiek: 39
Dołączył: 10 Kwi 2008
Posty: 229
Skąd: DG
Wysłany: Sob 24 Sty, 2009   

Moim skromnym zdaniem bez wokalisty brzmia jak kabaret OT-TO.. Mecze sie teraz sluchajac tego zespolu (wiec nie slucham) i zaden inny wokal nie wypelni tej luki..
 
 
 
EXE  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 21 Sty 2009
Posty: 44
Wysłany: Sob 24 Sty, 2009   

A ja bym musial sie pozadnie zastanowic, bo faktycznie stary wokal byl swietny i idelanie komponowal sie z muzyka Akurat, stylu nie zmienili, wciaz to wesola kapela z mnostwem utworow na kazda okazje, ale nowy wokal takze mi nie podchodzi i nowa plyta w zwiazku ztym tez, wole wczesniejsze 3 plytki ze starym wokalista.

W tym przypadku szczerze mowiac nie wiem czy chciałbym ich na Woodstocku, ale jakby zagrali napewno jakos szczegolnei zgorszony bym nie byl.
 
 
Latex  
Forumowy prawiczek
Nałogowy pożeracz marchewek

Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 13
Skąd: Parczew/Lublin
Wysłany: Sob 24 Sty, 2009   

Co racja to racja, Tomka nikt nie przebije, głos miał po prostu genialny. Wychowałem się na ich muzyce, w czasie kiedy właśnie on grał. Ale poszedł ku aktorstwu, czy coś takiego. A zespół jak miał, tak ma świetne teksty, i dobrze się przy nich bawi. a Na koncercie, przy scenie tak bardzo tej różnicy nie widać, kiedy piosenkę śpiewa taka banda ludzi:D
 
 
TSA  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 9
Wysłany: Sob 24 Sty, 2009   

z przyjemnością posłuchałbym na Przystanku Akurata, uwielbiam ten zespół odkąd ich usłyszałem, fakt faktem szkoda zmioany wokalisty, ale wciąż zioną optymizmem i rozsyłają pozytywne wubracje, a o to przecież na Woodstocku chodzi czyż nie?
 
 
Asiek006  
Rozkręca sie


Wiek: 30
Dołączyła: 21 Sty 2009
Posty: 127
Skąd: ^^
Wysłany: Sob 24 Sty, 2009   

tak, tak i jeszcze raz tak ! :-D
 
 
 
voo_doo  
Stara Gwardia


Wiek: 36
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 763
Skąd: T-Town
Wysłany: Sob 24 Sty, 2009   

nie bez starego wokalisty...
 
 
 
Latex  
Forumowy prawiczek
Nałogowy pożeracz marchewek

Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 13
Skąd: Parczew/Lublin
Wysłany: Nie 25 Sty, 2009   

Mówisz Nie, a byłeś na koncercie jakimś z Nowym wokalem? Słyszałeś nowy wokal w starych piosenkach? Koleś jest dobry, chociaż jego głos nie podpasował Mi, to potrafi zaśpiewać. Przy starych piosenkach, pomimo zmiany wokalu, zabawa nadal jest zajebista;)
 
 
voo_doo  
Stara Gwardia


Wiek: 36
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 763
Skąd: T-Town
Wysłany: Nie 25 Sty, 2009   

widzisz, ja wyrażam swoje zdanie :) nie podoba mi się nowy akurat dlatego ich obecność na woodstocku by mnie nie ucieszyła chociaż pewnie z ciekawości bym poszedł zobaczyć jak sie prezentują. Tak czy inaczej nowy akurat do mnie nie przemawia ;)
 
 
 
staber_dg  
pan z kredkami
(ruskie 21 kolorów)


Wiek: 39
Dołączył: 10 Kwi 2008
Posty: 229
Skąd: DG
Wysłany: Nie 25 Sty, 2009   

Latex napisał/a:
Mówisz Nie, a byłeś na koncercie jakimś z Nowym wokalem? Słyszałeś nowy wokal w starych piosenkach?


Slyszalem i wiecej nie chce, podczas 'Lubie mowic z Toba' chcialem sie gdzies schowac, niestety to bylo lotnisko... nieporadne proby wyciagania tonacji tego utworu w wykonaniu tego Pana porownalbym z wykonaniem przez E.Gorniak naszego Hymnu

Oczywiscie podkreslam ze to tylko moje zdanie..


pzdr.
 
 
 
Dahomej  
Administrator
vel.Grześ


Wiek: 35
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 1895
Skąd: Rio/Wrocław
Wysłany: Pon 26 Sty, 2009   

Wielkie NIE dla Akuratu. Nowa płyta jest tragiczna,koncerty bez Tomka już nie są tak wspaniałe,jak były. Nie ma już tej magii...Starsze utwory z nowym wokalem brzmią okrutnie,a Espania to już takim popem zalatuje,że głowa mała...NIE NIE NIE i jeszcze raz NIE.
 
 
Lola  
Rozkręca sie
Amen.

Wiek: 34
Dołączyła: 03 Paź 2008
Posty: 164
Skąd: inąd.
Wysłany: Pon 02 Lut, 2009   

za późno na psioczenie, Akurat będzie na pewno na woodzie. mi też nie podoba się nowy wokalista, ale trudno. od biedy mogą sobie w tle pograć, będą inne lepsze zespoły ;-)
 
 
 
Dahomej  
Administrator
vel.Grześ


Wiek: 35
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 1895
Skąd: Rio/Wrocław
Wysłany: Pon 02 Lut, 2009   

No bywa no... :roll: na tą godzine lepsze zajęcie sobie znajdę ;D ASP nawiedzę,czy coś... :lol:
 
 
Gela02  
Coś już napisał


Wiek: 33
Dołączyła: 19 Lis 2008
Posty: 61
Skąd: czę100chowa
Wysłany: Pią 27 Lut, 2009   

Kiedyś słuchałam teraz mniej jak dla mnie może być
 
 
EnvoyOfDeath  
Forumowy prawiczek

Wiek: 33
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 7
Skąd: Cieszyn
Wysłany: Wto 03 Mar, 2009   

Ja uważam, że nowy wokal nie jest zły... Wiadomo, że to nie to samo co Tomek, ale stara się i naprawdę jest dobrze, a to był pierwszy koncert z nowym wokalem i poszło nie najgorzej.
Tyle, że denerwuje mnie to ciągłe ich nawalanie z sprzętem i spóźnienia...
Ale to wina zespołu...
A co do nowego wokalisty, to trzeba go podbudować, a się rozkręci, choc to samo to już nie bedzie na pewno.
 
 
 
PianA  
Moderator
chlap chlap


Wiek: 40
Dołączył: 11 Kwi 2008
Posty: 666
Skąd: gliwice
Wysłany: Wto 03 Mar, 2009   

Akurat mnie to jebi........
 
 
 
FeSTeR  
Po co tyle piszesz ?
Thrash'em All


Wiek: 38
Dołączył: 21 Mar 2009
Posty: 1765
Skąd: Nakło nad Notecią
Wysłany: Wto 24 Mar, 2009   

z czystego sentymenu do zespolu sie przejde. bylem na ich kocercie z nowym wokalista i ze starym tez. fakt ze nowy nie ma takiego specyficznego glosu ale sie stara i daje rade. tak czy siak bedzie fajnie :-)
 
 
neologic
[Usunięty]

Wysłany: Sob 06 Cze, 2009   

Ja niestety nie miałem okazji słyszeć starego wokalisty na żywo. Byłem za to na jednym koncercie z nowym. Grali tam (w takiej kolejności): Kuśka Brothers, WU-HAE i jako gwiazda główna Akurat. Niestety muszę przyznać, że jeżeli chodzi o moje odczucia po koncercie to kolejność powinna być dokładnie odwrotna. Także moim zdaniem : bez szału ;)
 
 
Aras666  
Po co tyle piszesz ?
Always look on the bright side of life! :)


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1783
Skąd: Z nikąd
Wysłany: Wto 30 Cze, 2009   

AKURAT NIE ZAGRA NA WOODSTCKU!!!

http://www.wosp.org.pl/pr...php/16/2/1/6229
 
 
dezaprobator  
Stara Gwardia

Wiek: 39
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 1832
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Wto 30 Cze, 2009   

Zespół Akurat NIE zagra na Przystanku Woodstock!


Z prawdziwa przykrością informujemy, że zespół Akurat nie zagra na tegorocznym, XV Przystanku Woodstock. Powodem są bardzo restrykcyjne umowy, jakie zespół podpisał ze swoją byłą wytwórnią fonograficzną. Wytwórnia ta nie zezwala na udostępnienie materiału z woodstockowego koncertu w formie audiowizualnej dla potrzeb naszego kanału telewizyjnego oraz uniemożliwia wykorzystanie jednego utworu zespołu Akurat dla ewentualnych wydawnictw związanych z tegorocznym Przystankiem Woodstock.


Promocja naszego festiwalu i zespołów na nim występujących poprzez wydawnictwa DVD, które później ukazują się na półkach sklepowych, była do tej pory naszą wieloletnią tradycją. Tak  naprawdę ten rok pokazał (i jeszcze pokaże) nasze wydawnictwa. Już za chwilę ukaże się płyta laureatów woodstockowego konkursu, organizowanego przez Fabrykę Zespołów i naszą  Fundację.


Planujemy także, tuż po XV Przystanku Woodstock, "na  świeżo", wydać płytę koncertową na bazie prezentu, jakim mamy nadzieję będzie podarowanie Fundacji jednego nagrania. Zespół Akurat nie mógł sprostać takiemu zobowiązaniu z powodu przedziwnego i nieżyciowego uporu właściciela nagrań - wytwórni, a nam trudno jest nie wykorzystać dwunastokamerowego wozu i ogromnej techniki, jaką wkładamy w realizację Przystanku Woodstock, tym bardziej, że   wszyscy inni wykonawcy taką umowę z nami podpisali.



Osobiście bardzo żałuję. Rozmawialiśmy z kapelą, która obiecuje uregulować zawirowania prawne i czekać na kolejny Przystanek Woodstock. Zespół Akurat zastąpi Big Fat Mama -  laureat przesłuchań konkursowych,  jakie miały miejsce w Stodole.

Źródło:
http://www.wosp.org.pl/pr...php/16/2/1/6229

 
 
 
miminka  
Lubi pieprzyć


Wiek: 37
Dołączyła: 18 Kwi 2009
Posty: 372
Skąd: Płock
Wysłany: Wto 30 Cze, 2009   

*&%^$%#&^%&*()&%^$#@#$%^&*(*&^%$#$%^&*( i to z jakiego powodu niech to szlak trafi )(&*%^$#%$^%&^*&(*)((&%$^%#$%^&*()_
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - anime