Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: dezaprobator
Czw 11 Cze, 2009
[Zespół] Acid Drinkers
Autor Wiadomość
Szowiór  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 09 Lis 2008
Posty: 18
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 23 Lut, 2009   [Zespół] Acid Drinkers

A powiedzie na stare dobre Kwasozłopy na Wodzie...Mam nadzieje ze do tego czasu pozbierają się po śmierci Olassa i wystąpią...
 
 
Aras666  
Po co tyle piszesz ?
Always look on the bright side of life! :)


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1783
Skąd: Z nikąd
Wysłany: Pon 23 Lut, 2009   

już występują ale bez drugiego gitarzysty :) ... nie sadze by w tym roku grali na Woodstocku, raczej zrobią sobie przerwę :P
 
 
voo_doo  
Stara Gwardia


Wiek: 36
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 763
Skąd: T-Town
Wysłany: Pon 23 Lut, 2009   

grali już tyle razy że im wystarczy. Spóźniłeś się o 2 woodstocki, bo właśnie grali na dwóch ostatnich.
 
 
 
majcher92  
Forumowy prawiczek


Dołączył: 21 Lut 2009
Posty: 19
Skąd: Kalisz
Wysłany: Pon 23 Lut, 2009   

Starczy :-P co za dużo to nie zdrowo 8-)
 
 
 
Niez  
Junior Admin


Wiek: 35
Dołączyła: 14 Sie 2008
Posty: 1569
Skąd: Siódme piętro.
Wysłany: Pon 23 Lut, 2009   

ja na ich miejscu bardzo bym sobie odpoczela ;-)
 
 
tutus
Gość
Wysłany: Pon 23 Lut, 2009   

ile można...:P
 
 
staber_dg  
pan z kredkami
(ruskie 21 kolorów)


Wiek: 39
Dołączył: 10 Kwi 2008
Posty: 229
Skąd: DG
Wysłany: Pon 23 Lut, 2009   

Mam na ten temat takie samo zdanie jak Pani z sygnatura o tym ze to tylko moje zdanie..
 
 
 
Verius
Gość
Wysłany: Wto 24 Lut, 2009   

Dla mnie mogą grać :D Super by było. Zrsztą przedostatni akapit wskazuje że chyba jednak zagrają: http://www.wosp.org.pl/pr...php/12/2/1/6034
Chyba, że ja czegoś jeszcze nie rozkminiłem.
 
 
Dahomej  
Administrator
vel.Grześ


Wiek: 35
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 1895
Skąd: Rio/Wrocław
Wysłany: Wto 24 Lut, 2009   

Chyba jednak czegoś nie rozkminiłeś ; )
 
 
Verius
Gość
Wysłany: Wto 24 Lut, 2009   

To weź mnie oświeć, bo oprócz tego że trochę nieogarnienty jestem, to jeszcze chory...
 
 
Dahomej  
Administrator
vel.Grześ


Wiek: 35
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 1895
Skąd: Rio/Wrocław
Wysłany: Wto 24 Lut, 2009   

Polskie, cięższe brzmienia to nie tylko Kwasożłopy. ; ) jest jeszcze kilka innych kapel, które takie rymty preferują i grają. Poza tym, ile można... ? :-P
 
 
Verius
Gość
Wysłany: Wto 24 Lut, 2009   

Ale mi nie chodziło o cięższe brzmienie, tylko o laureata tych całych Bączków. (Nie wiem kiedy są wybierane, ale wydaje mi się, że to będzię laureat bączków 2008- czyli Acid Drinkers)
A co do tego ile można: jak będą chcieli to zagrają, dla mnie byłoby fajnie jakby zagrali, choć równie dobrze mogę iść na ich koncert w jakimś klubie.
 
 
Dahomej  
Administrator
vel.Grześ


Wiek: 35
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 1895
Skąd: Rio/Wrocław
Wysłany: Wto 24 Lut, 2009   

Aa,już się poprawiam. Nie chodzi na pewno w takim razie o nich. Wygrali boczka w zeszłym roku, więc nie ma możliwości żeby się pojawili i w tym roku(zwycięzca nie gra rok po wygraniu plebiscytu-niepisana zasada albo w regulaminie nawet coś takiego jest napisane). Tak samo nie można na nich głosować w tegorocznym plebiscycie. ; )

No i oni to mogą sobie chcieć zagrać ; ) wszystko zależy od Orkiestry,a konkretniej od Owsiaka ; )
 
 
Verius
Gość
Wysłany: Wto 24 Lut, 2009   

Znając Owsiaka, napewno będą zespoły, przy których ludzie dobrze się bawią, a nie można powiedzieć, że przy Acidach się bawią źle. Choć zdanie o zespołach, które bym z chęcią zobaczył już wyraziłem w odpowiednim temacie.
 
 
EXE  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 21 Sty 2009
Posty: 44
Wysłany: Śro 25 Lut, 2009   

Dobra koncertowa kapela, z naprawdę dobrą ostatnią płytką, którą o dziwo lepiej mi się słucha w domu niż "na koncercie", ale byli już tyle razy, że chyba czas by odpoczęli trochę od woodstocku.
 
 
Verius
Gość
Wysłany: Pią 17 Kwi, 2009   

Jak wam pewnie wiadomo Acid Drinkers potwierdzili występ na Festiwalu w Jarocinie, tak więc jak widać nie mają dość dużych koncertów ;]
Ja nadal trzymam kciuki za tym żeby znów zagrali na Woodstocku
 
 
Salimelimelion
Gość
Wysłany: Sob 18 Kwi, 2009   

Co do występu Acidów to pewny jestem że nie zagrają (powód występ w 2007 za który bączek w 2008 co definitywnie ich skreśla z 2009 ).

A co myślicie o minucie ciszy dla Olassa podczas jakiegoś wieczornego koncertu z wielka publiką i puszczenia na telebimach tego klipu

http://www.youtube.com/wa...re=channel_page

Chciał bym podkreślić że Olass grał na Woodzie sporo razy i nie tylko w Acid Drinkers ale także Sweet Noise, oraz nieraz podkreślał że Woodstock ma dla niego olbrzymie znaczenie jak i WOSP np. icytacja jego gitary ( pośmiertnie ).
 
 
andrzej  
Forumowy prawiczek
Wszetecznik Babilonu

Wiek: 35
Dołączył: 02 Kwi 2009
Posty: 11
Skąd: Wrocław
Wysłany: Sob 18 Kwi, 2009   

piszesz jak by ktoś z nas miał na to wpływ
 
 
Salimelimelion
Gość
Wysłany: Sob 18 Kwi, 2009   

Przecież napisałem tylko co o tym myślicie :roll: . A po drugie jeżeli uznacie ten pomysł za słuszny zawsze można napisać do WOSP to może i im się spodoba i wpuszczą go w życie.
 
 
neologic
[Usunięty]

Wysłany: Sob 18 Kwi, 2009   

andrzej napisał/a:
piszesz jak by ktoś z nas miał na to wpływ


Komentarz bez komentarza :-/

Moim zdaniem pomysł bardzo dobry. Warto by spróbować. Tak też pomyślałem, że można by wpleść urywki tego filmiku w trakcie utworu Hardly Wait w wykonaniu Juliette Lewis (o ile to poleci - http://www.youtube.com/wa...feature=related ). Pewnie każdy z nas będzie miał inne zdanie na ten temat.

Ps. do andrzeja: tak, wiem, ale miałem ochotę wyrazić swoje zdanie
 
 
miminka  
Lubi pieprzyć


Wiek: 37
Dołączyła: 18 Kwi 2009
Posty: 372
Skąd: Płock
Wysłany: Sob 18 Kwi, 2009   

Pomysł świetny :)
Wpływ oczywiście że mamy moim zdaniem w takiej sprawie może i spory. Co za problem wysłać maila do WOŚP nawet do Jurka bezpośrednio, dać link do tego wątku na potwierdzenie że więcej osób chce tego.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group