Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: dezaprobator
Śro 25 Mar, 2009
HAPPYSAD
Autor Wiadomość
Beata  
Forumowy prawiczek
Bellatrix

Wiek: 32
Dołączyła: 11 Sty 2009
Posty: 1
Skąd: Ostrzeszów
Wysłany: Nie 11 Sty, 2009   HAPPYSAD

no coż, osobiscie uważam, że Happysad jest świetnym zespołem i po prostu nie może go zabraknąć na Przystanku Woodstock :)
 
 
 
Dahomej  
Administrator
vel.Grześ


Wiek: 35
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 1895
Skąd: Rio/Wrocław
Wysłany: Pon 12 Sty, 2009   

Ja jestem tak samo sceptycznie nastawiony do ich obecności jak do obecności Zabili Mi Żółwia. Lubie posłuchać,ostatnio nawet zakupiłem DVD HS :mrgreen: ale na Woodzie,na dużej scenie to ja ich nie widzę absolutnie...
 
 
Lola  
Rozkręca sie
Amen.

Wiek: 34
Dołączyła: 03 Paź 2008
Posty: 164
Skąd: inąd.
Wysłany: Pon 12 Sty, 2009   

Myślę, że happysad to nie jest dobry pomysł na woodstocku. Szczególnie na dużej scenie. Na małej niech sobie od biedy pykają. I w ogóle wolałabym ich nie widzieć, i nie słuchać, połowa woodstocku miałaby doła i płakała xD
 
 
 
izuch_92  
Forumowy prawiczek
błotny ludek ;)

Wiek: 31
Dołączyła: 10 Sty 2009
Posty: 8
Skąd: Kostrzyn nad Odrą
Wysłany: Pon 12 Sty, 2009   

hej...

czy ja wiem... w sumie to nie głupi pomysł żeby zagrali... moim zdaniem... jest to dobry zespół... na pewno by rozgrzał widownie na wood ;-) ...a nie ja załamał.. :-P
 
 
 
dezaprobator  
Stara Gwardia

Wiek: 39
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 1832
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Pon 12 Sty, 2009   

A dla mnie Happysad to przede wszystkim wspomnienia i po prostu jestem za nimi zawsze.
 
 
 
Eclaircie  
Rozkręca sie
Trochę słodyczy,ale z pieprzem proszę!


Wiek: 33
Dołączyła: 30 Paź 2008
Posty: 208
Skąd: Bytom
Wysłany: Pon 12 Sty, 2009   

A dlaczego na dużej scenie nie mogą zagrać? Happysad to dobry zespół.Fakt,że mają kilka zamulających piosenek,ale na Woodstocku zagraliby pewnie tylko piosenki do zabawy,że tak się wyraże.Daliby rade
 
 
 
izuch_92  
Forumowy prawiczek
błotny ludek ;)

Wiek: 31
Dołączyła: 10 Sty 2009
Posty: 8
Skąd: Kostrzyn nad Odrą
Wysłany: Pon 12 Sty, 2009   

dokładnie... przeciez nie przyjada tam by dolować ludzi tylko zeby ich rozruszać jeszcze bardziej.... napewno wiele osob ucieszyłoby sie na ich widok... :-)
 
 
 
Lola  
Rozkręca sie
Amen.

Wiek: 34
Dołączyła: 03 Paź 2008
Posty: 164
Skąd: inąd.
Wysłany: Pon 12 Sty, 2009   

Jak dla mnie większość ich piosenek jest smutna, zamulająca i dołująca. Które ich piosenki są dobre do zabawy na woodstocku? Podajcie mi je, może nie znam xd

Nie powiem, muzyka Happysadu to muzyka, która i dla mnie niesie wiele wspomnień. Ale niekoniecznie chciałabym ich oglądać na Woodzie. Nie wydaje mi się, żebym przy nich mogła się bawić tak dobrze, jak choćby przy muzyce Vavmuffin. Oni pasują mi bardziej do koncertów w mniejszych klubach (a w naszych bywają b. często xD).
 
 
 
dezaprobator  
Stara Gwardia

Wiek: 39
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 1832
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Pon 12 Sty, 2009   

Lola napisał/a:
Jak dla mnie większość ich piosenek jest smutna, zamulająca i dołująca. Które ich piosenki są dobre do zabawy na woodstocku? Podajcie mi je, może nie znam xd
Łydka
 
 
 
Lola  
Rozkręca sie
Amen.

Wiek: 34
Dołączyła: 03 Paź 2008
Posty: 164
Skąd: inąd.
Wysłany: Pon 12 Sty, 2009   

Dezaprobator napisał/a:
Lola napisał/a:
Jak dla mnie większość ich piosenek jest smutna, zamulająca i dołująca. Które ich piosenki są dobre do zabawy na woodstocku? Podajcie mi je, może nie znam xd
Łydka


No "Łydka" jeszcze daje rady. Chociaż bez szału. Mi się już ten kawałek znudził i nie buja ;-)
 
 
 
Dahomej  
Administrator
vel.Grześ


Wiek: 35
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 1895
Skąd: Rio/Wrocław
Wysłany: Pon 12 Sty, 2009   

Lola napisał/a:
ak dla mnie większość ich piosenek jest smutna, zamulająca i dołująca.


Tylko na ostatniej są takie utwory ; )
 
 
owca  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 16 Sty 2009
Posty: 3
Wysłany: Pią 16 Sty, 2009   

yyy hepised..? hm, o ile wiem, to woodstock to festiwal prawdziwej muzyki alternatywnej . nie beszczescmy go
 
 
PianA  
Moderator
chlap chlap


Wiek: 40
Dołączył: 11 Kwi 2008
Posty: 666
Skąd: gliwice
Wysłany: Sob 17 Sty, 2009   

owca napisał/a:
yyy hepised..? hm, o ile wiem, to woodstock to festiwal prawdziwej muzyki alternatywnej . nie beszczescmy go


jakiej muzyki?? alternatywnej?? normalnie spadłem z krzesła. Panienko droga chętnie wyjawie Ci polską scenę muzyki alternatywnej która może sie przewija(lepiej by pasowało przewinęła się) jedynie przez wooda w postaci np 1 lub 2 zespołów i tyle. No a potem każdy pisze jaki on nie jest zajebisty bo słucha alternatywy. Ludzie dajcie se spokój jak nie wiecie o czym piszecie.
 
 
 
Niez  
Junior Admin


Wiek: 35
Dołączyła: 14 Sie 2008
Posty: 1569
Skąd: Siódme piętro.
Wysłany: Sob 17 Sty, 2009   

nie strasz piana panny bo sie wystraszy i wiecej do nas nie przyjdzie :lol: nie lubie happysad i nie pojde na koncert :-P
 
 
Jumbo  
Fuck Yeah!


Wiek: 36
Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1339
Skąd: Stettin
Wysłany: Sob 17 Sty, 2009   

Sie wtrące. Pojebało kogoś jaki Happysad na wodzie? Ludzie apeluje o spokuj i rozwage.
 
 
 
Eclaircie  
Rozkręca sie
Trochę słodyczy,ale z pieprzem proszę!


Wiek: 33
Dołączyła: 30 Paź 2008
Posty: 208
Skąd: Bytom
Wysłany: Sob 17 Sty, 2009   

no Happysad,taki zespół.nie znasz? xp
 
 
 
Jumbo  
Fuck Yeah!


Wiek: 36
Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1339
Skąd: Stettin
Wysłany: Sob 17 Sty, 2009   

Właśnie znam, dlatego mówie nie.
 
 
 
kijana  
Moderator


Wiek: 33
Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 1007
Skąd: Trzebiel
Wysłany: Sob 17 Sty, 2009   

a ja mówię, czemu nie :) jak by zmulili to bym poszedł sobie, tak jak robiłem przy innych zespołach którzy mi się nie spodobali.
 
 
Eclaircie  
Rozkręca sie
Trochę słodyczy,ale z pieprzem proszę!


Wiek: 33
Dołączyła: 30 Paź 2008
Posty: 208
Skąd: Bytom
Wysłany: Sob 17 Sty, 2009   

jaaaa ,a jakby zagrali ,to cały Woodstock pod sceną ;p nie no,głupie żarty się mnie trzymają ;p
 
 
 
mx
Gość
Wysłany: Nie 18 Sty, 2009   

wiele jest świetnych kawałków do zabawy = nie zamulających na dwóch pierwszych płytach HS, poza tym zespól świetnie daje rade na żywo. Jak najbardziej jestem za ich występem na woodzie!!!!
 
 
dezaprobator  
Stara Gwardia

Wiek: 39
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 1832
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Pon 19 Sty, 2009   

Sklejcie akcję:
Pojechałem w góry na chatkę studencką i w pewnym momencie słyszę, że jakiś koleś gada że był na Rock for People w czechach no to mówię, że też byłem i tam gadamy, że sie nie bawią i tak dalej i mówię, że zrobiliśmy ostre pogo na happysad bo czesi nie wiedzą co to pogo a on do mnie "Ja jestem z Happysad". Ostroooo dalej mówię a pamiętasz jest na wszej stronie taka fotka jak kumpla podnosimy i trzyma polską flagę, a on do mnie "Mam ta fotkę nawet przy sobie". To był dźwiękowiec Happysadu Siwy fajny kolo, trzymał się dzielnie :D
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group