Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: dezaprobator
Śro 25 Mar, 2009
HAPPYSAD
Autor Wiadomość
jabolowa  
Coś już napisał


Wiek: 31
Dołączyła: 13 Kwi 2009
Posty: 55
Skąd: Sobieszczany
Wysłany: Nie 19 Kwi, 2009   

eeeee tam.jak dla mnie przynudzaja ;]
 
 
 
anka18  
Forumowy prawiczek


Wiek: 33
Dołączyła: 18 Mar 2009
Posty: 27
Skąd: Nysa
Wysłany: Czw 23 Kwi, 2009   

Nie mam nic przeciwko żeby zagrali na Woodzie. Nic kompletnie nie mam do tego zespołu. Jak będzie to dobrze jak ich nie będzie też nie będę rozpaczać.
 
 
 
golonnn  
Forumowy prawiczek
KokoBongo


Wiek: 35
Dołączył: 08 Lut 2009
Posty: 34
Skąd: Rzeszóf
Wysłany: Czw 23 Kwi, 2009   

co wy z tym emo macie to nie wiem :> ja mieszkam w srednim miescie i widzialem na ulicy chyba z 2 osoby "wygladajace" jak emo. A co dopiero zobaczyc emo na koncercie happysad. Bylem na nich dwa razy i kogos takiego nie widzialem. A po za tym muzyka jest dla ludzi ;) Moze ich sluchac nawet transwestyta ,pedał ,dres , głupia blondynka....nie obchodzi mnie to ,mi się podobają ;)
 
 
 
dzindzibol
Gość
Wysłany: Pią 24 Kwi, 2009   jestescie pogieci i zryci

w dupie mam te wiekszosc kapel , bo mi to bardziej festyn przypomina niz woodstock, kiedy tam cos dobrego zagralo, wlochaty itp, tak czasem tam cos jest ,ale pamietam ze byl i vavamufin i big cyc, a wy macie kjakis problem do happysad, jak juz to poszlo w te strone to co wy macie do tej kapeli, mysle ze spodoba sie wiekszosci ludziom, przeciez na woodstock nie jezdza punki juz dawno, wiec kokodżambo i do przodu go go disco disco h eh eh eh e
 
 
ona;)
Gość
Wysłany: Nie 17 Maj, 2009   

bu:(
a ja lubię happysad :-D
każdy może lubić co innego... to raczej kwestia gustu;]
 
 
Simon  
Typowy spamer


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1106
Skąd: Katowice
Wysłany: Śro 03 Cze, 2009   Re: jestescie pogieci i zryci

dzindzibol napisał/a:
w dupie mam te wiekszosc kapel , bo mi to bardziej festyn przypomina niz woodstock, kiedy tam cos dobrego zagralo, wlochaty itp, tak czasem tam cos jest ,ale pamietam ze byl i vavamufin i big cyc, a wy macie kjakis problem do happysad, jak juz to poszlo w te strone to co wy macie do tej kapeli, mysle ze spodoba sie wiekszosci ludziom, przeciez na woodstock nie jezdza punki juz dawno, wiec kokodżambo i do przodu go go disco disco h eh eh eh e


świetnie, więc skoro woodstock jest taki komercyjny, stwórz swój zajebiście niepowtarzalny festiwal, spraw bym czuł się tam bezpiecznie i komfortowo i żebym świetnie się bawił przez 3 dni - a potem śmiało do krytyki! ;-) nawet nic nie napiszę
 
 
zlamas  
Rozkręca sie


Wiek: 35
Dołączył: 20 Maj 2009
Posty: 109
Skąd: Zabrze
Wysłany: Czw 04 Cze, 2009   

o tak, z miłą chęcią przejechałbym się na taki festiwal :) no i żeby oczywiście był darmowy! ;]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group