Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Brutalne pogo
Autor Wiadomość
Malgozia  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 08 Sie 2009
Posty: 6
Wysłany: Sob 08 Sie, 2009   

Na tym forum zalogowałam się, aby wypowiedzieć się w owym temacie. (taki wstęp) Ehekm...

Na Woodstocku byłam po raz pierwszy.
Ciekawi mnie fakt, jak Wy byście się zachowywali wśród bandy rozwydrzonych 'brudasów'.
Na Zielonych Żabkach spisali się ok. Popierdolona publika 'na fali' popychała do przodu - gratuluje. Przecież kurwa wiadomo, że nikomu się od tyłu nie rzuca kilkudziesiącio kilogramowego faceta. Poza tym, pod barierkami zazwyczaj są dziewczyny, które - jakby nie patrzeć - trzeba przy takich zabawach oszczędzać. Ochrona delikatnie 'popychała' ich do tyłu. Dziwie się, że ich nie poniosło.
Bądź co bądź - Na Gadze/Żabkach ochrona była ok.
 
 
Dahomej  
Administrator
vel.Grześ


Wiek: 35
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 1895
Skąd: Rio/Wrocław
Wysłany: Sob 08 Sie, 2009   

Przepraszam bardzo, to jest Woodstock, czy Teatr Wielki ? Tutaj odbywają się koncerty rockowe i trudno, żeby wszyscy stali w miejscu i w skupieniu słuchali i oglądali koncert. Tutaj są emocje, które trzeba jakoś rozładować, pod sceną poza tym panuje zawsze największy młyn i o tym wie każdy, kto był chociaż na jednym koncercie rockowym. ;-) Co do ochrony - ludzie na fali są nieodłącznym elementem każdego koncertu,czy to się komuś podoba, czy nie. Najlepszym rozwiązaniem było by łapanie tych ludzi i kierowanie ich już za barierką do wyjścia, jak (wzorowo moim zdaniem) robi KULT ochrona. Niestety, większość ochroniarzy w tym kraju na wielu imprezach nie umie bądź nie chce tego robić..
 
 
Jebanana^^,  
Rozkręca sie
No Pasaran

Wiek: 31
Dołączyła: 23 Sty 2009
Posty: 205
Skąd: Knurów
Wysłany: Sob 08 Sie, 2009   

Malgozia napisał/a:
Poza tym, pod barierkami zazwyczaj są dziewczyny, które - jakby nie patrzeć - trzeba przy takich zabawach oszczędzać.

Malgozia napisał/a:
Popierdolona publika 'na fali' popychała do przodu

powiedziała bym coś niemiłego ale się powstrzymam. :)

Dahomej napisał/a:
Najlepszym rozwiązaniem było by łapanie tych ludzi i kierowanie ich już za barierką do wyjścia
na szczęście zawsze spotykam się właśnie z zachowaniem ochrony. :) kiedy na przykład wpadałam im za barierki po raz 10 uśmiechali sie do mnie mówiąc: "wiesz gdzie jest wyjście" :)
 
 
 
maniek  
Rozkręca sie

Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 112
Skąd: Żory
Wysłany: Sob 08 Sie, 2009   

Malgozia napisał/a:

Ciekawi mnie fakt, jak Wy byście się zachowywali wśród bandy rozwydrzonych 'brudasów'.
Na Zielonych Żabkach spisali się ok. Popierdolona publika 'na fali' popychała do przodu - gratuluje.


Jebanana

Ale ja sie wypowiem. :mrgreen:


Malgozia to po kurczak jakiego czorta przyjechalas na wood, moglas siedziec w domu i zbijac bąki.
to jest kurczak, normalne, a do tego jak gra kochana gaga, ciekawe co bys tu powiedziala jak bys w pogo weszła.

Wiec nie komentuj LALECZKO nie dotykalska a brudasem jestes kurczak, ty ze cie popychali pewnie nie chcieli czuc twojego smrodu!!.

licz się ze słowami kolego. // dahomej

Napisalem sorka, ale sie wku...
 
 
 
Marisha  
Konto Fikcyjne


Dołączyła: 05 Sie 2008
Posty: 377
Skąd: Kalisz
Wysłany: Sob 08 Sie, 2009   

Malgozia napisał/a:
Na tym forum zalogowałam się, aby wypowiedzieć się w owym temacie. (taki wstęp) Ehekm...

Na Woodstocku byłam po raz pierwszy.
Ciekawi mnie fakt, jak Wy byście się zachowywali wśród bandy rozwydrzonych 'brudasów'.
Na Zielonych Żabkach spisali się ok. Popierdolona publika 'na fali' popychała do przodu - gratuluje. Przecież kurwa wiadomo, że nikomu się od tyłu nie rzuca kilkudziesiącio kilogramowego faceta. Poza tym, pod barierkami zazwyczaj są dziewczyny, które - jakby nie patrzeć - trzeba przy takich zabawach oszczędzać. Ochrona delikatnie 'popychała' ich do tyłu. Dziwie się, że ich nie poniosło.
Bądź co bądź - Na Gadze/Żabkach ochrona była ok.



To jest Woodstock i to jest jego specyfika. Jeśli komuś w pogo się nie podoba, nikt na siłe go nie trzyma można odejsc dalej od sceny badz tez z boku. Dziewczyny w równej mierze lubią się bawić w pogo jak i faceci, więc nie rob z nas(kobiet) bezbronnych laleczek które nie potrafią odrzucić czy podnieść z falą faceta 8-) :evil: .
Co do ochrony na GAGA/ZZ to bynajmniej w ubiegłych latach tak było, ze Wioska Kryszny ma swoją ochrone, nie jest to niebieski patrol(nie wiem jak w tym roku).
A co niebieskiego patrolu, to dobrym wyjscie byloby chyba, aby kazdy ochroniarz mial identyfikator z imieniem i nazwiskiem, tak by w razie krzywej akcji mozna bylo go zidentyfikować i poźniej wyciagnac konsekwencje.
 
 
 
Agaa92  
Forumowy prawiczek
Każdy dzień,zmieni Cię.


Wiek: 31
Dołączyła: 07 Sie 2009
Posty: 31
Skąd: południe
Wysłany: Sob 08 Sie, 2009   

Malgozia napisał/a:
Na tym forum zalogowałam się, aby wypowiedzieć się w owym temacie. (taki wstęp) Ehekm...

Na Woodstocku byłam po raz pierwszy.
Ciekawi mnie fakt, jak Wy byście się zachowywali wśród bandy rozwydrzonych 'brudasów'.
Na Zielonych Żabkach spisali się ok. Popierdolona publika 'na fali' popychała do przodu - gratuluje. Przecież kurwa wiadomo, że nikomu się od tyłu nie rzuca kilkudziesiącio kilogramowego faceta. Poza tym, pod barierkami zazwyczaj są dziewczyny, które - jakby nie patrzeć - trzeba przy takich zabawach oszczędzać. Ochrona delikatnie 'popychała' ich do tyłu. Dziwie się, że ich nie poniosło.
Bądź co bądź - Na Gadze/Żabkach ochrona była ok.




Mogłaś nie przyjeżdzać na Woodstock ;]
A przynajmniej wyjeżdzając powinnaś była zdać sobie sprawe z tego,że ludzie zamierzają sie dobrze bawić.

i troche szacunku do ludzi proponuje ;) :evil:
 
 
allan  
Coś już napisał

Dołączył: 17 Mar 2009
Posty: 97
Skąd: Płock
Wysłany: Sob 08 Sie, 2009   

Malgozia napisał/a:
Na tym forum zalogowałam się, aby wypowiedzieć się w owym temacie. (taki wstęp) Ehekm...

Na Woodstocku byłam po raz pierwszy.
Ciekawi mnie fakt, jak Wy byście się zachowywali wśród bandy rozwydrzonych 'brudasów'.
Na Zielonych Żabkach spisali się ok. Popierdolona publika 'na fali' popychała do przodu - gratuluje. Przecież kurwa wiadomo, że nikomu się od tyłu nie rzuca kilkudziesiącio kilogramowego faceta. Poza tym, pod barierkami zazwyczaj są dziewczyny, które - jakby nie patrzeć - trzeba przy takich zabawach oszczędzać. Ochrona delikatnie 'popychała' ich do tyłu. Dziwie się, że ich nie poniosło.
Bądź co bądź - Na Gadze/Żabkach ochrona była ok.


tak sie sklada malgoziu ze wiele z osob piszacych na tym forum to "rozwydrzone 'brudasy" a mimo to potrafia sie zachowac i nie obrazaja innych ludzi niewyszukanymi epitetami
 
 
 
Malgozia  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 08 Sie 2009
Posty: 6
Wysłany: Nie 09 Sie, 2009   

Dziękuje za masowe zgnojenie mne na forum!
Kochani- czy uczyli Was w szkole jaką funkcje może pełnic cydzysłów? (Ten pojedyńczy traktuje jak podwójny.) Chciałam podkreślić, że nie każdy ma tak wytrzymałe nerwy i nie każdy rozumie 'zabawy'. Na Zielonych w pewnym momencie ochrona myślała, ze oni się bić zaczną... Miny mieli śmieszne... :D :D Oni zapewne czują się 'zmieszani'. Poza tym "Banda rozwydrzonych 'brudaswó'" podkreśla przewagę liczebną bawiących się...

Ktoś napisał, że najlepszym rozwiązaniem byłoby łapanie ich i prowadzeni do wyjścia poza barierkami - na Zielonych później tak robili.

Marisha - "Dziewczyny w równej mierze lubią się bawić w pogo jak i faceci, więc nie rob z nas(kobiet) bezbronnych laleczek które nie potrafią odrzucić czy podnieść z falą faceta."

Skoro jesteś w stanie podnieść i odepchnąć wielkiego faceta, a dostanie glane w potylice jest dla Ciebie przyjemnością to ok.
Feminizm?


Agaa92 - Jasne, ze mogłam. Tylko co to ma do rzeczy? Po prostu próbuje zrozumieć te ochrone. A szacunek do ludzi chyba jeszcze mam.


Być może słowo 'popierdolona' niebyło na miejscu, aczkolwiek pewnie do niektórych by to pasowało.



Pozdrawiam.
 
 
maniek  
Rozkręca sie

Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 112
Skąd: Żory
Wysłany: Nie 09 Sie, 2009   

Malgozia napisał/a:


Skoro jesteś w stanie podnieść i odepchnąć wielkiego faceta, a dostanie glane w potylice jest dla Ciebie przyjemnością to ok.
Feminizm?


Ty wiesz co piszesz??
Ja 3 razy na ziemi lezalem, nie widzialem a juz stalem, podnosili mnie i tak samo dziewczyny.

Czy ty wogole tam bylas?
 
 
 
Jebanana^^,  
Rozkręca sie
No Pasaran

Wiek: 31
Dołączyła: 23 Sty 2009
Posty: 205
Skąd: Knurów
Wysłany: Nie 09 Sie, 2009   

Malgozia napisał/a:
Dziękuje za masowe zgnojenie mne na forum!
oh nie rób już z siebie takiej cierpiętnicy :) przecież wszyscy kulturalnie odpowiedzili na Twój post. :) wyciągneli mi z ust to co ja bym Ci powiedziała tylko ubrali to w ładniejsze słowa. ^^,
Malgozia napisał/a:
Skoro jesteś w stanie podnieść i odepchnąć wielkiego faceta, a dostanie glane w potylice jest dla Ciebie przyjemnością to ok.
jezeli ktoś nie czuje się na siłach to nie pcha sie do pogo, proste. :)


DO MODÓW! Możecie oddzielić dyskusje o zachowaniu ludzi w pogo od tego co robi ochrona? :)
 
 
 
Malgozia  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 08 Sie 2009
Posty: 6
Wysłany: Nie 09 Sie, 2009   

Chyba mam prawo uważac, że ochrona się u Kryszny spisała?
I nie sądzę, ze kobiety mają odpowiednie warunki fizyczne do wszystkiego...
Po prostu wydaje mi się, ze w porównaniu do innych koncertów na których byłam, publicznosć zachowywała się dość 'agresywnie'...


Ehh...


P.S. Nie robie z siebie męczennicy... Pół żartem :) :).
 
 
Agaa92  
Forumowy prawiczek
Każdy dzień,zmieni Cię.


Wiek: 31
Dołączyła: 07 Sie 2009
Posty: 31
Skąd: południe
Wysłany: Nie 09 Sie, 2009   

Malgozia napisał/a:
Chyba mam prawo uważac, że ochrona się u Kryszny spisała?
I nie sądzę, ze kobiety mają odpowiednie warunki fizyczne do wszystkiego...
Po prostu wydaje mi się, ze w porównaniu do innych koncertów na których byłam, publicznosć zachowywała się dość 'agresywnie'...


Ehh...


P.S. Nie robie z siebie męczennicy... Pół żartem :) :).



Oczywiście,że masz prawo ale mogłaś sie kulturalniej wypowiedziec.
Ale cóż..słownicstwo świadczy o czowieku .

Moim zdaniem kobiety powinny (i mają) takie same prawa w pogo co faceci :P
a jak ktoś nie chce zostać poturbowany to do pogo nie idzie ;DD :-)
 
 
Marisha  
Konto Fikcyjne


Dołączyła: 05 Sie 2008
Posty: 377
Skąd: Kalisz
Wysłany: Nie 09 Sie, 2009   

Malgozia napisał/a:


Marisha - "Dziewczyny w równej mierze lubią się bawić w pogo jak i faceci, więc nie rob z nas(kobiet) bezbronnych laleczek które nie potrafią odrzucić czy podnieść z falą faceta."

Skoro jesteś w stanie podnieść i odepchnąć wielkiego faceta, a dostanie glane w potylice jest dla Ciebie przyjemnością to ok.
Feminizm?

Pozdrawiam.



Czuję się na tyle silna, że nie boje bawić się w pogo. Jeśli ktoś ma obawy, niech bawi się z boku, jest dużo miejsca. Oberwanie z glana w głowe, no cóż, zdarza się i boli mnie równie mocno jak każdego innego faceta. Oni też odczuwają ból ;-)
Feminizm? Nie, bo lubie sama o sobie decydować ;-)
Pozdrawiam również :-)
 
 
 
tool  
Rozkręca sie

Dołączył: 23 Cze 2009
Posty: 129
Skąd: plock/poznan/wawa
Wysłany: Nie 09 Sie, 2009   

Malgozia - wogole to zeby utrzymac sie w pogo na nogach nie wymaga tyle sily co elastycznosci :) nawet jak by byla 120kg gora miesni i zaczynal by odwalac to ludzie moment takiego by na ziemie wywalili i poskakali chwile po nim. Wiec najwazniejsze w pogo to elastycznosc, kondycja i kultura. Sily zeby odpychac ludzi jako takiej nie trzeba, sam nie jestem jakos zbyt silny wiec sie odbijam od ludzi skaczac, i nikogo nie musze odpychac :) a jak ci ktos na glowe bedzie leciec i go nie utrzymasz, no to trudno, poleci ten koles na ziemie, nie twoja wina ze bys go nie utrzymala i tyle.

Zreszta jak juz pisali i nie tylko na woodstocku tak jest, ze najblizej sceny jest zawsze strefa pogo, wiec tam sie idzie na wlasne ryzyko.

Na zabkach osobiscie nie bylem, ale tak apropo ochrony, to ich glownym zadaniem jest niedopuscic publicznosci do sceny oraz nie dopuscic do robienia sobie nawzajem krzywdy - wiec z opisu wynika ze sie standardowo zachowali (gdzie biorac pod uwage temat - im sie chwali)

A co do cudzyslowa, to wiem ze probowalas to nazwac od strony myslenia ochrony, ale reszta wypowiedzi nie wyszla juz najlepiej. Generalnie w mojej swiadomosci twoja osoba wyobrazila sie jak ktos, kto nigdy nie byl na koncercie rockowym liczacym wiecej niz 100 widzow. Bo tak jakos z wypowiedzi nie wynika zebys wiedziala o czym piszesz :)

I jeszcze to zdanie mnie ukulo w oczy
Cytat:
Na Zielonych w pewnym momencie ochrona myślała, ze oni się bić zaczną... Miny mieli śmieszne... :D :D Oni zapewne czują się 'zmieszani'. Poza tym "Banda rozwydrzonych 'brudaswó'" podkreśla przewagę liczebną bawiących się..

Czyli teraz o kim piszesz?? czy jest tu cudzyslow czy go nie ma to i tak niewiele to zmienia. Dodatkowo nie wiadomo konkretnie do ktorej subkultury to piszesz, bo w swiecie drechow to co 2 woodstock-owicz nazwany byl by brudasem. A ludzie maja sie prawo irytowac na takie wypowiedzi, bo to tak jak by sie do kobiet zwracac "kurwy" a do facetow "geje"
  
 
 
maua_czarna  
Forumowy prawiczek
krasná holka:D


Wiek: 37
Dołączyła: 04 Sie 2009
Posty: 41
Skąd: inąd
Wysłany: Nie 09 Sie, 2009   

Aha...jestem rozwydrzonym brudasem, jak miło :roll:

Powiem Ci tyle malgoziu- nie rozumiem Twoich narzekań. Ja
(już ;-) ) nie lubię się bawić w pogo, więc bawiłam się przed namiotem. Co to znaczy oszczędzanie dziewczyn w pogo? Nie chcesz - to tam nie idź, to proste.

Naprawdę, więcej szacunku do ludzi...
 
 
 
Rodzyna  
Forumowy prawiczek


Wiek: 32
Dołączyła: 28 Lip 2009
Posty: 32
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: Pon 10 Sie, 2009   

Malgozia z tego co się orientuję zielone żabki to zespół punkowy i oczywistym jest,że pogo wygląda tak,a nie inaczej.Jeśli tego nie rozumiesz,to nie rozumiesz w ogóle czym jest pogo jeśli Ci taki sposób zabawy nie odpowiada to nigdy więcej do niego nie wchodź,a jeśli pogo dla Ciebie to jest podskakiwanie w miejscu i machanie głową to jesteś w błędzie.Bo może dla Ciebie jesteśmy popierdolonymi brudasami,a kobiety są za słabe by uczestniczyć w takiej zabawie to Ty dla mnie jesteś dzieckiem happysadu,które przeskoczy z nogi na nogę machnie głową i mówi,że tańczy pogo.
Mnie jako kobietę obraziłaś bo może i Ty chcesz być traktowana jak jajko i nie radzisz sobie w pogo,ale ja wolę traktowana być jak każdy i sobie radzę.
Wychodzę z założenia,że jeśli wychodzę z pogo bez jakichkolwiek obrażeń to,to nie było pogo tylko jakieś za przeproszeniem gówno.I nie bulwersuj się,że Ciebie ludzie zjechali,bo zanim zaczęłaś uogólniać i obrażać ludzi trzeba było pomyśleć.
 
 
Płomienna  
Forumowy prawiczek
Sfajczone kudły


Wiek: 32
Dołączyła: 06 Sie 2009
Posty: 20
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 10 Sie, 2009   

Nie mam nic do pogo.
Kiedyś sama dość hardcore'owo w nim uczestniczyłam, teraz trochę wyrosłam.
Jedyne co mnie drażniło w tym i podobnych względach to to, że kontemplując muzykę, dajmy na to na koncercie Dżemu, musiałam uważać, by nie dostać w łeb z glana od kogoś "płynącego" na rękach tłumu.
 
 
 
Jebanana^^,  
Rozkręca sie
No Pasaran

Wiek: 31
Dołączyła: 23 Sty 2009
Posty: 205
Skąd: Knurów
Wysłany: Pon 10 Sie, 2009   

Płomienna napisał/a:
kontemplując muzykę, dajmy na to na koncercie Dżemu, musiałam uważać, by nie dostać w łeb z glana od kogoś "płynącego" na rękach tłumu.
równie dobrze kontemplowac możesz z dala od tłumów a tam jest mała szansa że dostaniesz glanem :) (chociaż jakieś ryzyko zawsze istnieje ^^,)
 
 
 
andrew255  
Rozkręca sie

Wiek: 31
Dołączył: 15 Lip 2009
Posty: 125
Skąd: Sulęcin
Wysłany: Pon 10 Sie, 2009   

Płomienna napisał/a:
musiałam uważać, by nie dostać w łeb z glana od kogoś "płynącego" na rękach tłumu.


Trzeba się z tym liczyć. Sam raz kopnęłem kogoś w twarz w takiej sytuacji. Ale podszedłem, przeprosiłem i bawiliśmy się dalej. Nikt mi nie miał nic za złe czy coś w ten deseń. Trzeba mieć oczy do okoła głowy i odpychać tych ludzi dalej ;]
 
 
 
Płomienna  
Forumowy prawiczek
Sfajczone kudły


Wiek: 32
Dołączyła: 06 Sie 2009
Posty: 20
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 10 Sie, 2009   

Jebanana^^, napisał/a:
równie dobrze kontemplowac możesz z dala od tłumów
Z dala od tłumów równie dobrze mogę kontemplować muzykę we własnym łóżku ze słuchawkami na uszach, a tu nie o to chodzi.

Ja niestety mam tak, że niekiedy się wyłączam na koncertach i skacząc w rytm muzyki równocześnie zapominam o tym:
andrew255 napisał/a:
Trzeba mieć oczy do okoła głowy i odpychać tych ludzi
 
 
 
Jebanana^^,  
Rozkręca sie
No Pasaran

Wiek: 31
Dołączyła: 23 Sty 2009
Posty: 205
Skąd: Knurów
Wysłany: Wto 11 Sie, 2009   

Płomienna napisał/a:
Jebanana^^, napisał/a:
równie dobrze kontemplowac możesz z dala od tłumów

Z dala od tłumów równie dobrze mogę kontemplować muzykę we własnym łóżku ze słuchawkami na uszach, a tu nie o to chodzi.
skoro zależy Ci tak bardzo na kontemplacji trzeba było nie przyjeżdżać. o.0 ^^,
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group