Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
[3 dzień] Dub-Fx
Autor Wiadomość
Hexen  
Doręczyciel dobrych wiadomości

Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 232
Wysłany: Śro 25 Mar, 2009   [3 dzień] Dub-Fx

http://www.myspace.com/dubafex

Znowu SHYT :D
 
 
harry  
ShoutBox
no przychódź.


Wiek: 37
Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 785
Skąd: Trzebiel wieś
Wysłany: Śro 25 Mar, 2009   

hyh projekt jest swietny. tylko calkowicie nie nadaje sie na woodstock :|
 
 
 
Tomi
Gość
Wysłany: Śro 25 Mar, 2009   

dokładnie - a podziękowali Volbeat i wzieli DubFX
 
 
kijana  
Moderator


Wiek: 33
Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 1007
Skąd: Trzebiel
Wysłany: Śro 25 Mar, 2009   

no muza nawet dobra, ale też mi trochę nie pasuje na Woodsa... coś mi się wydaje że sporo zespołów opuszczę w tym roku, albo bede chodził z ciekawości. Po woodstocku będę oceniać zespoly
 
 
staber_dg  
pan z kredkami
(ruskie 21 kolorów)


Wiek: 39
Dołączył: 10 Kwi 2008
Posty: 229
Skąd: DG
Wysłany: Śro 25 Mar, 2009   

To tez wam nie pasuje? Woodstock troche zmienia forme, przekopuje dokonania artystyczne i szuka czegos ciekawego/nieznanego/innego, odpowiada mi to jak najbardziej, uwielbiam takie performance.



PODMIENILEM FILMIK NA TEN Z NOWINEK Z OFICJALNEJ STRONY BO NA NIM ROZJASNIA SIE TROCHE JAK TEN PAN TWORZY SWOJA MUZYKE, A ZE BEATBOX MI BLISKI TO TRZEBA SIAC ZIARNO ;)
  
 
 
 
harry  
ShoutBox
no przychódź.


Wiek: 37
Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 785
Skąd: Trzebiel wieś
Wysłany: Śro 25 Mar, 2009   

przeciez nie powiedzialem ze mi nie pasuje. to jest swietny projekt. ale nie widze go na woodstocku. tamto wczesniejsze to dno. ale to jest naprawde ciekawe. ale nie wyobrazam sie bawic przy tym pod sceną. usiade sobie w wiosce piwnej i bede tego przyjemnie słuchał. ale to tyle.
 
 
 
staber_dg  
pan z kredkami
(ruskie 21 kolorów)


Wiek: 39
Dołączył: 10 Kwi 2008
Posty: 229
Skąd: DG
Wysłany: Śro 25 Mar, 2009   

Pilem bardziej do tego opuszczania koncertow.. no niestety tak juz jest (jak niestety jak stety), ze nie przy wszystkim da sie pogowac.. muzyka bardziej do sluchania ale mysle ze takiej tez potrzeba.. Wyjdzie w praniu
 
 
 
kijana  
Moderator


Wiek: 33
Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 1007
Skąd: Trzebiel
Wysłany: Śro 25 Mar, 2009   

nie chodzi o pogo ;) prawie wogole nie wchodzę w pogo. Tylko brakuje mi jakiś innych zespołów. No to z filmiku to już lepsze jest. A jak napisałem powyżej muzyka jest fajna. Ale nie wiem... Może akurat zmienie zdanie na samym koncercie
 
 
PianA  
Moderator
chlap chlap


Wiek: 40
Dołączył: 11 Kwi 2008
Posty: 666
Skąd: gliwice
Wysłany: Śro 25 Mar, 2009   

d'n'b :D dobre dobre
 
 
 
Aras666  
Po co tyle piszesz ?
Always look on the bright side of life! :)


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1783
Skąd: Z nikąd
Wysłany: Śro 25 Mar, 2009   

widzę, że Woodstock powoli na prawdę staje się dla wszystkich :) dla mnie jest to zespół/wykonawca przy którym będę z dala od sceny pił jabole/piwo z ilonną (wiewiórą oi) :P
 
 
wiewiórka oi  
Forumowy prawiczek
JABOL PUNK


Wiek: 36
Dołączyła: 13 Lis 2008
Posty: 33
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: Śro 25 Mar, 2009   

No jeśli o mnie chodzi to pod sceną na tym raczej nie będę, ale mogę siedzieć i słuchać najlepiej jak będę zjarana :) bo muzyka jest dość ciekawa jak na moje ucho, a tak myślę że będzie jeszcze ciekawsza :))

Arasss popijemy nie martw się :D
 
 
 
ktoś
Gość
Wysłany: Pią 27 Mar, 2009   

Muzyka bardzo ciekawa i przyjemna. Tak jak wspomniano wyżej. Nie każda muzyka nadaje się do wyskakania pod sceną ale i taka jest potrzebna (chociażby po to aby się na chwilę wyciszyć i uspokoić). I mam prośbę do forumowiczów. Wiadomo, że Woodstock jest dla każdego. Wielokrotnie widziałem rodziców z dziećmi i bardzo mnie ten widok cieszył. Jednak jest gro takich ludzi, którym w Woodstocku nie pasuje to, o czym piszą osoby z dwóch ostatnich postów. Nikt wam niczego nie zabrania, jednak obnoszenie się z waszymi planami jest moim zdaniem lekko dziecinne. Róbta co chceta, jednak nie straszcie ludzi którzy chcą robić coś innego.
 
 
golonnn  
Forumowy prawiczek
KokoBongo


Wiek: 35
Dołączył: 08 Lut 2009
Posty: 34
Skąd: Rzeszóf
Wysłany: Pią 27 Mar, 2009   

popieram pana ktosia
 
 
 
harry  
ShoutBox
no przychódź.


Wiek: 37
Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 785
Skąd: Trzebiel wieś
Wysłany: Sob 28 Mar, 2009   

słchalem i słuchame a potem słuchałem i doszedłem do wnisoktu ze koles jest niesamowity i nei moge sie doczekac tego koncetu. na poczatku wydałao sie ciekawe ale nie na tyle zeby przykleic uwage do tego c oprzentuje ale teraz jestem w stanie powiedziec ze po guano apes to chce zoabczyc najpedzej :D
 
 
 
staber_dg  
pan z kredkami
(ruskie 21 kolorów)


Wiek: 39
Dołączył: 10 Kwi 2008
Posty: 229
Skąd: DG
Wysłany: Sob 28 Mar, 2009   

ktoś napisał/a:
Muzyka bardzo ciekawa i przyjemna. Tak jak wspomniano wyżej. Nie każda muzyka nadaje się do wyskakania pod sceną ale i taka jest potrzebna (chociażby po to aby się na chwilę wyciszyć i uspokoić). I mam prośbę do forumowiczów. Wiadomo, że Woodstock jest dla każdego. Wielokrotnie widziałem rodziców z dziećmi i bardzo mnie ten widok cieszył. Jednak jest gro takich ludzi, którym w Woodstocku nie pasuje to, o czym piszą osoby z dwóch ostatnich postów. Nikt wam niczego nie zabrania, jednak obnoszenie się z waszymi planami jest moim zdaniem lekko dziecinne. Róbta co chceta, jednak nie straszcie ludzi którzy chcą robić coś innego.


Jedna z tych wypowiedzi na forum 'z Serii przemyslana i do przemyslen', wiecej prosze.
pozdrawiam

Co do tematu to zawsze chcialem miec taka maszynke, talentu wokalnego jakiegos nie mam ale frajda bylaby niesamowita sie tym pobawic :D allegro juz przekopane :P
 
 
 
kijana  
Moderator


Wiek: 33
Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 1007
Skąd: Trzebiel
Wysłany: Sob 28 Mar, 2009   

Powiem wam, że mi się spodobało. Trochę za szybko oceniłem tego gościa na początku. Ale nie zawsze od razu muzyka wpada do ucha.Po kilku filmikach z jutuba przekonała mnie ta muza.
 
 
Sigurros  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 05 Kwi 2009
Posty: 1
Wysłany: Nie 05 Kwi, 2009   

mi tez sie bardzo podoba ten koles. niesamowity jest :)
 
 
mrBungle
Gość
Wysłany: Wto 07 Kwi, 2009   

gdyby nie on to bym sie zastanawiał czy chce jechac na woodstock :mrgreen: a tak to jade na 100% , a żeby nie było to normalnie słucham klimatów w stylu Gojiry, queens of the stone age i US3 8-)
 
 
Sywir  
Forumowy prawiczek


Wiek: 34
Dołączył: 18 Kwi 2009
Posty: 34
Skąd: Szczecin
Wysłany: Sob 18 Kwi, 2009   

Nie przepadam za tym rodzajem, wole kiedy muzyka jest tworzona na bierzaco bez mixowania co nie zmienia faktu, ze jego muzyka zapewne ukoi zmeczonych woodstockowiczy :)
 
 
harry  
ShoutBox
no przychódź.


Wiek: 37
Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 785
Skąd: Trzebiel wieś
Wysłany: Sob 18 Kwi, 2009   

Sywir napisał/a:
Nie przepadam za tym rodzajem, wole kiedy muzyka jest tworzona na bierzaco bez mixowania co nie zmienia faktu, ze jego muzyka zapewne ukoi zmeczonych woodstockowiczy :)


przeciez muzyka jest tworzona na bierząco :|

a ta maszynka mu sluzy do rejestrowania sciezek. bez tego to by byla lipa.
bez tej maszynki mozna by sobie popierdziec w kibelku co najwyzej.
 
 
 
Sywir  
Forumowy prawiczek


Wiek: 34
Dołączył: 18 Kwi 2009
Posty: 34
Skąd: Szczecin
Wysłany: Sob 18 Kwi, 2009   

harry napisał/a:

przeciez muzyka jest tworzona na bierząco :|

a ta maszynka mu sluzy do rejestrowania sciezek. bez tego to by byla lipa.
bez tej maszynki mozna by sobie popierdziec w kibelku co najwyzej.


Mozliwe, ze zle sie wyrazilem. Bardziej mi odpowiada kiedy beatbox jest tworzony standardowym sposobem, bez dodatkowych maszyn.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group